Hlavní stránka Nové články

Milou blondýnku si většina národa pamatuje jako moderátorku hlavní zpravodajské relace TV Nova Televizní noviny po boku Pavla Dumbrovského nebo jako manželku tenisty Lukáše Rosola. Už je to hodně let, co z mediálního světa odešla (rok 2013, poznámka redakce), odstěhovala se zpět na Moravu, odkud pochází. Občas ale do Prahy maminka předškoláka vyjede. Při té příležitosti jsme ji vyzpovídali. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Míša svěřila, co nyní dělá, čím se živí, mluvila o synovi a také trošku o soukromém životě, který si ale střeží jako oko v hlavě...

 

Michaela Ochotská

Video

Míšo, řekni mi, jak se máš, co děláš? Jak jsi strávila poslední koronavirový rok?

Mám se hezky, děkuji za optání. V covidové době jsme si našli svůj systém a fungovali jsme docela dobře. Když se vše začalo opět rozvolňovat, tak jsme se těšili, že si budeme moci zajít na bazén, do kina, zajet někam do wellness i na dovolenou.

A všechno vyšlo. Zaplať pán Bůh jsme s Andreaskem už stihli dvě dovolené. Sice to byly pro mě pracovní dovolené, ale Andreasek si to maximálně užil. Navštívili jsme dva nádherné rezorty na Moravě a bylo nám krásně.

Tvůj tatínek byl v první linii, jak jste covid prožívali? Vyprávěl příběhy z práce?

Začátky, kdy nikdo pořádně nevěděl, co covid přinese, byly náročné a měli jsme o něj samozřejmě strach. Díky němu jsme vlastně všechny informace a příběhy doktorů, sestřiček i pacientů měli z první ruky. Dnes už je situace jiná. Troufám si říci lepší a doufám, že už bude jen lépe. 

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Ty jsi začala taky pracovat v nemocnici, ve zdravotnictví.

Pracovat ve zdravotnictví byl vždycky můj sen a vlastně to byl sen mého táty. Takže se nám to splnilo, oba pracujeme ve zdravotnictví. Je to dvojnásobná radost, protože víš, že pomáháš lidem.

Ty tam jsi ale v administrativě.

Ano, jsem především v administrativě. Tím, že jsme s paní primářkou v neustálém kontaktu, tak příběhy lidí, veškeré dění ohledně covidu a tak dále, řešíme denně.

Nenapadlo tě dodělat si zdravotnické vzdělání a stát se sestřičkou?

To asi ne.

Měla jsi ty nebo tvoji blízcí covid?

Pokud jsme ho měli, tak o tom nevíme. Na druhou stranu si říkám, že za tuto celou dobu by bylo divné, kdybychom virus neprodělali. Takže si osobně myslím, že jsme měli nejspíš bezpříznakovou formu, a tudíž o tom nevíme.

Co si myslíš o očkování? Jakou vakcínou? Byla jsi očkovaná poměrně brzy. Jak to?

Naočkovaná už jsem, neboť pracuji na vakcinologii v očkovacím centru. Denně očkujeme okolo 200 pacientů vakcínou Pfizer, kterou jsem byla očkovaná i já a neměla jsem naštěstí žádné vedlejší účinky.

Jak se ti vlastně žije na Moravě? 

Krásně, je tu kouzelná příroda. Když je potřeba tak si zajedeme na chvíli do Prahy. Ale to pravé doma máme na Moravě. 

Nestýská se ti po Praze? Jak často sem jezdíš a z jakých důvodů?

Nestýská. Kdyby se mi stýskalo, tak nespíš žijeme tam. Nám ale tady nic nechybí. A když si vzpomeneme na Prahu, tak si tam uděláme výlet. V Praze mám spoustu přátel, které ráda navštívím a u toho splním i nějakou pracovní povinnost.

Jak se obecně tvůj život s odchodem z Prahy změnil? Co bys třeba udělala ve svém životě jinak? 

Myslím, že se můj život uklidnil. V Praze jsem byla jako utržená ze řetězu, samé akce, večírky, moderování. Tam se odpočívat nedá. Když se malý narodil, stáhla jsem se a začala si užívat rodinného života a dělat co mě baví. A jestli bych udělala něco jinak? Neudělala. Vše je tak, jak mělo a má být.

Morava, to je teď po tornádu velké téma.

Je to obrovská tragédie, přijít o všechno během chvíle. Nemám slov. Je mi všech lidí, kteří nemají střechu nad hlavou, strašně líto. Ale potěšilo mě, kolik lidí se snažilo Moravě ihned pomoci. Sdílela jsem několik fondů, sbírek a výprav právě v souvislosti s tornádem na své sociální síti a zapojilo se strašně lidí. To je hezký.

Vedeš syna k tomu, aby si takové věci uvědomoval? A že je potřeba pomáhat?

Určitě. Jsem, dá se říct, máma i táta v sukni, protože s Andreaskem trávíme většinu času spolu. Většinou je to na mně, takže nechci, aby z něj byl nějaký rozmazlený floutek, který si věcí neváží. Od mala ho vedu k tomu, aby pomáhal, aby si dokázal vážit věcí, znal správné hodnoty.

Viděl záběry v televizi a ptal se, co se stalo?

Neviděl to, na zprávy ještě nekouká. Je to ještě malé dítě, snažím se ho těchto věcí uchránit, pokud to samozřejmě jde. V televizi si přepíná okamžitě programy pro děti.

To jsi takhle přísná?

Na tabletu má své ikonky oblíbených her, písničky a pohádky. Přímo na internet nechodí. Na to, aby si tam něco vyhledával, je ještě malý. Teprve půjde do školy. 

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Na Instagramu máš hodně krásných modelingových fotek. Je z tebe modelka nebo je to jen v rámci propagace produktů?

Modelka ne (smích). Tam jsem se nikdy dobrovolně řadit nechtěla. Děkuji za kompliment, ale fotky jsou focené v rámci propagace produktů. Je to moje práce.

Můžu tě tedy označit za influencerku?

Víceméně to tak asi je. Asi jsem jednou nohou tak trochu i influencer. 

Co propaguješ, s kým máš spolupráce?

Oslovují mě samozřejmě různé firmy, nejsem ale typ člověka, který by bral každý produkt, byť je dobře zaplacen. Snažím se většinou ten produkt nejdřív sama na sobě vyzkoušet, abych věděla, co vlastně doporučuji, co se mi líbí a nelíbí. Ráda také doporučím věci, které mi chválí mé kolegyně z branže, kamarádky... Nebo když mě osloví prestižní klienti, jako je například Nivea nebo Nescafé, to jsou značky, které léta používám, a je pro mě čest, že s nimi můžu spolupracovat. 

Nestýská se ti po moderování?

Vůbec. Rok předtím, než se Andreas narodil, jsem se stáhla z veřejného života a věnovala jsem se naplno tomu osobnímu. Všechny mediální akce, televize, rozhovory, moderování a tak dále, jsem odmítala a užívala si cestování a soukromý život. Myslím si, že už jsem se moderování, jak se říká „přejedla“. Opravdu mi to nechybí.

To je zajímavé, každý říká, že mu to chybí, zejména hezké vzpomínky.

Ty mám, a tak to zůstane. Já na tohle období vzpomínám velmi ráda. Jako třiadvacetiletá mladá holka jsem měla možnost moderovat nejsledovanější pořad, vždyť to je sen. Pět let jsem se této nádherné práci věnovala na maximum a pak jsem se rozhodla odejít a věnovat se rodinnému životu. 

Odešla jsem v úplně pravý čas, cítila jsem, že už potřebuji změnu. Bylo to pro mě pět let stereotypního života. Ta změna spočívala v tom věnovat se více sobě a rodinnému životu. Vím, že ti to ke mně asi moc nejde, ale já jsem stejně nejšťastnější s malým na pískovišti v teplákách. 

Jsi ještě z Novy s někým v kontaktu?

Jsem v kontaktu se spoustou lidí.

A s Pavlem Dumbrovským?

S ním jsme taky v kontaktu.

Chystáte nějakou sešlost? Chtěla bych hrozně vidět všechny ty staré bardy pohromadě.

To je těžké, protože každý žijeme své životy. Máme toho moc, své rodiny, práce, povinnosti. Čím víc by se nás mělo setkat, tím je to horší. Ale právě s Pavlem jsme si psali, že musíme zajít na kafe, když se to teď rozvolnilo. Na Pavla se těším, protože jsme si byli několik let hrozně blízcí, trávíte spolu strašně moc času. Troufnu si říct, že se mnou trávil i více času než se svojí ženou (směje se).

Co tvůj syn? Jak on zvládl poslední rok, když byly zavřené školy, školky?

Díky tomu, že má aktivní maminku, tak to zvládal, myslím, velmi dobře. Pořád jsme něco vymýšleli. Chodili do přírody, koupili si kolečkové brusle, kola a jezdili do parku, pekli jsme spolu, stále něco vyráběli. V září jde André do první třídy, takže jsme se už učili pomalu číst, psát, počítat…

Máte i nějakou online výuku?

Andreasek chodí třetím rokem na angličtinu, takže teď máme pravidelné online lekce.

Uvědomuje si, že tatínek je slavný tenista?

Myslím si, že ne. Spíš si uvědomuje, že táta kvůli tenisu hodně cestuje do zahraničí.

Nikdo ho nefotí.

Vždycky se směje, když spolu někam jdeme a někdo mě poprosí o fotku nebo podpis. Má z toho zážitek, že se někdo s maminkou fotí a hrozně se tomu směje. A když mě na ulici někdo jen pozdraví, ať už je to soused nebo prodavačka, hned říká „mami, on tě zná z televize, že tě pozdravil, viď?

Bude z něj tenista? Už se nějak profiluje? Co ho zajímá?

Tím, jak mu je tenis stále podsouvaný, je na to, myslím, už alergický. Teď říká, že chce být karatista, hasič a záchranář. Já ho do ničeho netlačím. Nechávám mu volnou ruku, ať si sám vybere, který sport či koníček ho bude bavit. Zatím zkoušíme vše, ať má z čeho vybírat.

Říkala jsi, jak máš ráda cukrárny, přitom jsi pidižvík.

To jsou ty nervy, které jsem měla spojené se soudy. Stres je dobrá dieta, ale moc ti to samozřejmě nepřidá na zdraví. Celý včerejšek, když nepršelo, jsem plela zahrádku, mám ještě hlínu za nehty. Opravdu nemůžeš moc porovnávat vizuál s vnitřkem.

Nakousla jsi soudy. Říkala jsi, že s tatínkem fungujete...

Fungujeme jako rodiče, a to je důležité. Všichni moji známí, kteří si tímto prošli, říkají, že hrany se časem obrousí. Myslela jsem si, že to bude obroušené dřív, čekám na to a doufám že to bude co nejdřív. Jsme rodina, a rodina už pořád budeme. Ego, pomluvy a lži bych odsunula pryč. To radím ostatním, kteří to tak nedělají. Toto odsunout a na prvním místě mít, že jsme máma a táta, rodina.

On už je znovu ženatý.

Ano.

Ty máš taky svůj život. Tak není důvod nefungovat na rodičovské bázi...?

To si myslím taky. Jak ale říkají moji známí, kteří si tím prošli, dej tomu čas, ono se to jednou obrousí. U nás to chce asi hodně času.

Jak to máte s výchovou?

Andreaska mám ve výhradní péči a s tatínkem se vídají pravidelně. S bývalým manželem spolu vycházíme především jako rodiče a věřím, že naše vztahy budou časem čím dál lepší.

Říkala jsi, že jsi v soukromém životě spokojená. Prozradíš víc?

Ne. Víš proč? Mám na to jednu krásnou odpověď. Ne všichni chtějí být mediálně probíraní a chtějí, aby se o nich psalo. Mám kolem sebe úžasné lidi a toto absolutně respektuji. Prošla jsem si tím a vím, že to příjemné není, takže si myslím, že ne všichni tam patří.

To znamená že tvůj nový partner není veřejně známý?

I kdyby byl, tak ať se o něm píše v té branži, ve které dělá. Kdyby byl výborný ekonom, podnikatel, doktor, sportovec. Ať se o něm píše v odvětvích, ve kterých dělá, a ne ve spojitosti s tím, kam chodí na kafe a jestli někde byl s partnerkou a podobně.

Předpokládám, že se někdy ještě budeš chtít vdát, a třeba mít ještě další dítě...?

Vdát ani ne. Měla jsem nádhernou svatbu se vším všudy, s celou rodinou, nejbližšími přáteli... jednou stačilo. Ale pokud by můj nový partner na svatbě lpěl, tak třeba ještě jednou ano. Nicméně miminko bych ještě chtěla.

Co plánuješ do budoucna, na co se těšíš?

Těším se na prázdniny. S Andreáskem si je teď musíme maximálně užít, protože od září jde do školy a už začne povinný režim. Ve školce jsme se mohli občas omluvit a nejít, ale ve škole, obzvlášť v první třídě, to nepůjde. Užijeme si prázdniny, chtěli bychom i někam k moři, pokud to situace dovolí.

Míšo, moc děkuji za rozhovor, strašně ráda jsem tě viděla.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď - Michaela Ochotská:

Kdo je podle tebe nejlepší český moderátor?

Určitě Leoš Mareš.

Co bys vzkázala lidem na jižní Moravě?

Hodně sil, budou je potřebovat.

Po čem pražském se ti stýská?

Asi po restauracích a cukrárnách, jsem velký gurmán.

Kdo je podle tebe nejlepší česky tenista?

Ivan Lendl.

Co po tobě zdědil tvůj syn?

Jen to nejlepší.

Co ti koronavirus dal a co vzal?

Covid mi vzal svobodu a dal mi přehodnocení hodnot, které jsme si neuvědomovali.

Nejhezčí vzpomínka na moderátorské období?

Těch bylo hrozně moc, ale když mám vypíchnout jednu, tak to bylo asi moderování Miss Europe and World Princess na zaoceánské lodi, kde jsme pluli po moři a každé ráno jsme se budili v novém státě.

Co je pro tebe největší luxus?

Tak asi mít čistou hlavu bez špatných myšlenek, zalézt si do postele se synem, udělat si popcorn a koukat na nějakou krásnou pohádku.

Kdo je podle tebe nejsolidnější politik v Česku?

Politice bych se asi vyhnula, protože to je těžké téma.

Kdyby sis mohla vybrat, šla bys na večeři s Bradem Pittem, Georgem Cloonym nebo Orlando Bloomem?

Asi Cloonym.

Co té jako první zaujme na chlapovi?

To je víc věcí - postava, pohled a takové to vyzařování, co ten chlap musí mít.

Čím tě naposledy tvůj syn rozesmál?

Tak my se smějeme denně, protože fakt je to smíšek, ale abych vypíchla jednu věc - on pořád tvrdí, že si mě jednou vezme za ženu a já budu ta jeho žena a budeme mít spolu miminka... (smích)

Co se ti v životě nejvíc povedlo?

Povedlo se mi splnit si sny, což je kariéra, vystudování prestižní vysoké školy, a to hlavní je můj syn. Jsem pyšná máma.

Kde se vidíš za 10 let?

V politice. (smích)
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se ti spalo?

Nic moc poté, co jsem viděla na jižní Moravě.
To je mi jasný.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Míša během focení
Míša při cvičení
Míša se synem na bruslích
Míša se synem
Míša v plavkách
S Lukášem Rosolem v roce 2015
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks