Hlavní stránka Nové články

Všichni ji známe. Aby ne, když už přes dvacet let vstupuje s železnou pravidelností téměř každý večer do našich obýváků. Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová se v soukromí usmívá stejně široce jako na obrazovkách. A momentálně ještě víc, protože je léto, které si i přes nepříjemnou pachuť koronaviru užívá. V rozhovoru pro LP-life.cz se svěřila, proč na Nově i přes veškeré nabídky zůstává, jaký má vztah s Reyem Korantengem, a prozradila i něco málo ze svého soukromí, které si jinak velmi střeží. 

Lucie Borhyová je dvojnásobnou maminkou.

Video

Jak prožíváte léto?

Já prožívám léto vždycky krásně, protože léto miluji. Je to moje roční období, miluji horko a teplo. Je pravda, že letos je to trochu jiné než obvykle, je pro nás netradiční z mnoha úhlů pohledu, i protože dost často cestujeme. Teď většinu času trávíme v České republice. Ale to má taky něco do sebe.

Na Instagramu jsem ale viděla nějaké fotky u moře.

Měli jsme naplánované Španělsko, ale vzhledem k situaci jsme tam neletěli a změnili jsme program. Chtěli jsme k moři, tak jsme zvolili tu nejjednodušší variantu v tom smyslu, že kdyby se cokoliv stalo, tak sedneme do auta a hned se vrátíme.

Tou variantou bylo Chorvatsko. Zvolili jsme Istrii, protože je autem asi nejblíž, abychom nejeli až dolů na Makarskou, je to zhruba deset hodin cesty. Děti na ty daleké cesty moc zvyklé nejsou, protože většinou létáme, tak jsme měli trochu dobrodružství po dlouhé době. Navíc jsme to brali tak, že kdyby se cokoliv stalo, tak sedneme do auta a „za chvíli“ jsme doma. V době koronaviru nevíte, co se stane, nehledě na to, že se situace mění z minuty na minutu, a člověk nikdy neví, jestli během té dovolené nepřijde nějaké nové opatření. Obzvlášť s dětmi je to jiné, než když cestujete sami.

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m, Praha 10

Jeli jste i s partnerem?

Jeli jsme všichni, celá rodina. 

Jak dlouho už působíte na Nově?

5. srpna 1999 to bylo poprvé, kdy jsme spolu s Reyem moderovali Televizní noviny, ale do Novy jsem nastoupila na pozici pomocné redaktorky ve zpravodajství v roce 1997. Letos budeme s Reyem slavit jednadvacáté výročí v Televizních novinách, na Nově to bude celkem třiadvacet let. Je to pro mě tak, jako kdybych se otočila a těch třiadvacet let uteklo. Je to neuvěřitelné, mám pocit, že jsem nastoupila včera. Je to smutné v tom, jak čas strašně rychle letí. 

Na vás to vůbec není vidět. V dnešní době je to ale obdivuhodné, udržet se v jedné práci takhle dlouho. Neměla jste někdy nutkání zkusit něco jiného někde jinde? Určitě jste musela mít spoustu nabídek.

Nabídek byla spousta, to musím přiznat. Já jsem ale věrná a konzervativní, když se mi někde líbí a jsem spokojená, nemám tendenci nic měnit. Tak to mám ve všem, i v práci. Jsem spokojená a vděčná za práci, kterou mám, a stále mě baví.

V životě jsem si vždycky přála nemít stereotypní zaměstnání. A ve zpravodajství stereotyp nikdy nemůže být. Každý den přicházejí nové informace, dějí se nové věci, pořád se kolem vás něco děje, a tudíž je každý den úplně jiný.

To ano, neděláte ale v terénu, pořád jste v kanceláři…

Ale informace přicházejí neustále nové. Je pravda, že jsme v kanceláři, máme open space. Sedí nás tam pohromadě docela dost a stále se něco řeší, máme pořád nějakou zábavu, občas se mění kolegové, takže jsme po nějakém čase vždycky v nové skupině lidí, nestačíte se nudit nebo si navzájem zevšednět.

Moderuji i pořad Víkend, do toho přicházejí akce mimo televizi, focení, natáčení, mám občas i herecké nabídky, zahrála jsem si už v několika seriálech, starám se o svou nadaci, designuju náramky a podobně.

Jaké je moderování mimo televizi nebo herectví? Je tam i nějaká improvizace? Ve zpravodajství je to přesně dané.

Přesně tak, mám ráda akce mimo televizi, protože ráda improvizuji, je mi to blízké a je dobré, že si v tom můžu vyzkoušet více poloh. Samozřejmě je v seriálu daná nějaká linka, kterou člověk musí dodržet, měla jsem ale kolem sebe skvělý tým, že jsem si texty mohla malinko přizpůsobit podle sebe. Před natáčením je nejdříve zkouška, kde si nahazujete texty, které se mohou v průběhu malinko upravovat, jinak se samozřejmě musí linka a význam textů zachovat.

Napadlo vás někdy, že se díky moderování dostanete i k herectví?

Já jsem někdy v devatenácti letech byla na castingu u Zdeňka Trošky na pohádku Princezna ze mlejna. Byla to náhoda, můj dědeček pracoval v ruchovém studiu na Barrandově, takže jsem shodou okolností jezdila sem do ateliéru už jako malá holčička. Moc mě to bavilo a párkrát jsem si zahrála i maličké role, jako scény, kde děti vystupují z autobusu a podobně. Po letech jsem se sem vrátila v roli moderátorky, v životě jsou takové cykly. 

Děda mi tenkrát právě nabídl, jestli nechci jít na casting. Nebyla jsem sice vybraná, s tou myšlenkou jsem ale vlastně už kdysi dávno koketovala. Potom už jsem dostala nabídky a hrála jsem v seriálu Ulice, Dáma a Král, Comeback nebo ve filmu Dědictví aneb Kurva se neříká. Jako dítě jsem hrála také ve filmech, nikdy jsem ale neměla nějakou větší roli, jenom jsem se někde mihla právě díky dědečkovi. Jezdila jsem tam s maminkou, která pak říkala, že ji nebaví tam čekat. Na natáčení se vlastně jenom čeká, to je na tom asi jediné nepříjemné. Proto jsme pak přestaly jezdit. (směje se)

S Reyem jste moderátorská dvojka přes dvacet let, to už je skoro jako manželství.

To vždycky říká Rey, že je to jako manželství. On si to asi uvědomuje víc, protože je myslím stejně dlouho ženatý. Já jsem vdaná ještě nebyla, takže s Reyem mám takové televizní manželství. 

Pohádáte se i někdy jako manželé?

Musím říct, že asi ani ne. Za celou dobu jsme neměli ani jednu hádku. Možná jsme měli den, kdy jsme se nemuseli úplně bavit, že jsme neměli náladu, ale ne tak, že bychom se hádali nebo si lezli na nervy.

To je až vzácné…

Jednou jsme se s Reyem bavili, ač on na znamení nevěří, že kdysi někde četl, že znamení Berana, ve kterém jsem já, a Lva, ve kterém je on, si dobře rozumí v práci. Že v životě by nám to asi nefungovalo, ale v práci ano.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Jak jste se za ta léta na Nově srovnávala se slávou?

Ono, jak to vznikalo postupně, tak se s tím člověk sžije plynule. Něco jiného by bylo, kdybych jeden den byla neznámá holka a druhý den by na mě na ulici lidi pokřikovali. Nastoupíte na obrazovku a docela dlouhou dobu se nic neděje, protože trvá, než vás divák zaregistruje, zapamatuje a začne vás vnímat i na té ulici a nějakým způsobem vás poznávat. 

Nejdřív jsem moderovala, vyšla ven a nic se nedělo. Pak až postupně zaregistrujete, že někdo na vás kouká, tamten se na vás podívá a pak už víc vnímáte reakce lidí. Víc to ale kupodivu vnímali lidé, kteří šli se mnou, než já sama. Ptali se mě, jestli mi to nevadí, že na mě každý kouká nebo pokřikuje. Naučila jsem se s tím žít a ani už mi to nepřijde. Myslím si, že už si žiji ve vlastní bublině a tyhle věci už nevnímám.

Ani když vyjedete do zahraničí?

Je pravda, že ráda jezdím na dovolenou do zahraničí na místa, kde vás nikdo nepozná. Jde o větší pocit svobody. Tady má člověk pocit, že je pod neustálým drobnohledem. Jsme třeba na letišti a každý pak vidí, co pijeme, kam a s kým letíme. Je to jasné, tak jako my, když uvidíme kamaráda, podíváme se, kam letí a podobně. Lidi pak mají pocit, že my už jsme součástí jejich životů, tak si chtějí povídat nebo se vyfotit a nemáte tam úplný klid. Pak když přijedete na místo, kde vás nikdo nezná, tak tam teprve se člověk může totálně odreagovat.

Zrovna v tom Chorvatsku je hodně Čechů…

Letos právě ne, kvůli koronaviru lidé moc necestují. Bylo tam asi jenom deset procent návštěvnosti oproti předchozím rokům. Byli jsme na místě, kde jsme potkali málo Čechů, na plážích jsme byli skoro sami. Byli jsme tedy docela bokem, nebyli jsme v extra turistickém centru nebo hotelu, ale v apartmánu. Za celý pobyt jsme potkali pár Čechů, když jsme šli na večeři nebo večer v turistických městečkách, tam ano. Byli fajn, to jsme pokecali, ale na plážích jsme byli sami, to byla pohoda.

Kolik je dětem?

Lindušce je šest let a Lukymu jedenáct.

To už jsou ve věku, kdy už taky vnímají, že mají slavnou maminku.

Je legrace pozorovat to u dětí. Nejdřív neví, a první, co začnou vnímat, jsou momenty, kdy za vámi někdo přijde a chce se vyfotit. Když jsou děti malinký, myslí si, že je to normální, že se každý chce s někým fotit. Až když začínají být větší, začne jim docházet, že je to jenom případ naší rodiny. Pak jim to i vadilo. Děti řeknou všechno, třeba vloni na výstavě aut se mnou přišel někdo vyfotit, a Linduška bezprostředně reagovala „už zase?“ (směje se)

Lucas na to zase ale může balit holky…

To asi ne. My to nějak neprožíváme, vůbec to neřešíme. Bere to tak, že pracuji v televizi, ale jinak to neřeší. Asi registruje, že mu občas někdo třeba ve škole řekne, že znají jeho mámu, ale že by se tím on sám chlubil, to ne. Spíš se snažíme být neviditelní, když někde jsme. Beru si brýle a nechceme být středem pozornosti.

Už děti vědí, čím by chtěly být? Že třeba nechtějí být slavné, protože se nechtějí s každým fotit?

Ještě si asi úplně neuvědomují pro a proti, ale Linduška má tendence napodobovat to, co dělám já. Je to holčička, a navíc je mi docela podobná. Ráda si bere do ruky mikrofon, když mě vidí doma, jak se připravuji na moderování a Lukýska třeba používám na nahazování Reye. (směje se) Tak se to Lindušce líbí a občas to zkouší. 

Když jsme se bavily, co by chtěla dělat, neřekla moderátorku. Paní učitelky ve školce mi pak ale řekly, že když se dětí ptaly, Linduška řekla moderátorka. To pohladí u srdce, bylo to hrozně milé. Potěšilo mě to ještě víc, než kdyby to řekla mně. Luky zatím není moc otevřený, u něj sklony k vystupování před lidmi zatím moc nevidím.

Jak prožíváte, že půjde malá do školy?

Obrečím to, to je jasné. Vždycky jsem obrečela životní etapy, jako když děti nastoupily do školky a podobně. Najednou se z té malinkaté holčičky stává větší slečna. Tyhle momenty mě vždycky dojímají.

Bude u toho přítomen i tatínek?

To nevím.

Jste ale zadobře, fungujete?

Ano, jsme taková jedna velká rodina.

Přemýšlela jste ještě nad jedním miminkem?

Jsem spontánní typ, takže dopředu neplánuji. Co život a osud přinese, to přinese.

Všimla jsem si, že podporujete charitu…

Jsem patronkou Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce a prostřednictvím svého Nadačního fondu LuckyBe sháním prostředky, abych mohla pomáhat předčasně narozeným miminkům, jak nejvíce to jde. A nejen jim, ale hlavně také lékařům a celému zdravotnickému personálu, i maminkám.

Kromě toho, že pořádáme různé akce, dražby nebo se jich účastníme, jsem se rozhodla designovat a vyrábět svoje LB produkty, díky kterým se nám daří mít tu pomoc konstantní. Mezi LuckyBe produkty najdete šperky – LB náramky, náušnice, přívěsky, oblečení – trička, kšiltovky, lesk na rty nebo hrnečky atd. Mám radost, že se lidem tento nápad líbí. A když si něco na našich stránkách www.luckybe.cz koupí, pomohou potřebným a zároveň si udělají radost.

Jste šťastná, Lucko?

Nerada to říkám, protože nechci nic zakřiknout. Nerada říkám nahlas velké soudy.

Vždycky když vás totiž vidím, záříte tím vaším obrovským úsměvem…

Moje heslo je, že všechno špatné je k něčemu dobré. Snažím se mít pozitivní myšlení. Ne vždycky to samozřejmě jde. Jsou to klišé, ale život hrozně rychle utíká a nikdy nevíme, co se stane zítra, je třeba si ho užívat.

Mám radost i z toho, že ráno vstanu a svítí sluníčko, užívám si den i z maličkostí, že si večer zajdu na dobré jídlo nebo oblíbenou zmrzlinu. Podobným způsobem si pak můžete život užívat. Každý má samozřejmě jinou hranici toho, co ho činí šťastným. Když vás těší maličkosti, jste pak svým způsobem šťastný člověk. To se ale nedá naučit.

Lucko, díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co pro vás znamená TV Nova v jedné větě?

Součást mého života.

Čím vás naposledy Rey rozesmál?

My se spolu smějeme pořád a většinou jde o interní hlášky.

Největší trapas před kamerou?

Asi když jsem se skutálela přímo k nohám Mistra Karla Gotta.

Jakou roli byste si před kamerou ještě přála?

Zahrát si někoho jiného než sama sebe.

Nejkrásnější dárek od vašeho partnera?

Dárek, který jsem si nejvíc přála.

Co si myslíte o rasismu v Česku?

Myslím si, že to je velký problém a mělo by v tomto směru probíhat vzdělávání a osvěta.

Jakou nejcennější radu vám dala vaše maminka?

Abych nebyla ke všem tak důvěřivá a otevřená.

Co po vás zdědily vaše děti?

Řekla bych že víc, než bych si kdy myslela a to, když se na ně podívám, vidím sama sebe. Často.

Recept na dobrou náladu?

Pozitivní myšlení.

Máte strach z druhé vlny koronaviru?

Strach je silné slovo, jisté obavy tu jsou, ale musíme věřit, že druhá vlna nepřijde.

Která země je vašemu srdci nejbližší?

Kromě České republiky je to asi Španělsko.

Nejúčinnější dieta?

Kombinace zdravé stravy a pohybu.

Jakým zvířetem byste chtěla být třeba v příštím životě?

Naší Lolynkou, tedy naším pejskem.

Věříte na lásku na první pohled?

Ano.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Je mi hrozný vedro, ale jinak je léto, takže skvěle.
Paráda.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Lucie a Rey jsou po dvaceti letech sehraná dvojice.
Moderátorka nikdy nezveřejňuje obličeje svých dětí.
Ve dvaačtyřiceti letech má Lucka dokonalou postavu.
S maminkou.
Lucie v roce 2012.
Borhyová svou práci miluje.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks