Hlavní stránka Nové články

Všichni ji známe. Aby ne, když už přes dvacet let vstupuje s železnou pravidelností téměř každý večer do našich obýváků. Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová se v soukromí usmívá stejně široce jako na obrazovkách. A momentálně ještě víc, protože je léto, které si i přes nepříjemnou pachuť koronaviru užívá. V rozhovoru pro LP-life.cz se svěřila, proč na Nově i přes veškeré nabídky zůstává, jaký má vztah s Reyem Korantengem, a prozradila i něco málo ze svého soukromí, které si jinak velmi střeží. 

Video

Jak prožíváte léto?

Já prožívám léto vždycky krásně, protože léto miluji. Je to moje roční období, miluji horko a teplo. Je pravda, že letos je to trochu jiné než obvykle, je pro nás netradiční z mnoha úhlů pohledu, i protože dost často cestujeme. Teď většinu času trávíme v České republice. Ale to má taky něco do sebe.

Na Instagramu jsem ale viděla nějaké fotky u moře.

Měli jsme naplánované Španělsko, ale vzhledem k situaci jsme tam neletěli a změnili jsme program. Chtěli jsme k moři, tak jsme zvolili tu nejjednodušší variantu v tom smyslu, že kdyby se cokoliv stalo, tak sedneme do auta a hned se vrátíme.

Tou variantou bylo Chorvatsko. Zvolili jsme Istrii, protože je autem asi nejblíž, abychom nejeli až dolů na Makarskou, je to zhruba deset hodin cesty. Děti na ty daleké cesty moc zvyklé nejsou, protože většinou létáme, tak jsme měli trochu dobrodružství po dlouhé době. Navíc jsme to brali tak, že kdyby se cokoliv stalo, tak sedneme do auta a „za chvíli“ jsme doma. V době koronaviru nevíte, co se stane, nehledě na to, že se situace mění z minuty na minutu, a člověk nikdy neví, jestli během té dovolené nepřijde nějaké nové opatření. Obzvlášť s dětmi je to jiné, než když cestujete sami.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m, Praha 8

Jeli jste i s partnerem?

Jeli jsme všichni, celá rodina. 

Jak dlouho už působíte na Nově?

5. srpna 1999 to bylo poprvé, kdy jsme spolu s Reyem moderovali Televizní noviny, ale do Novy jsem nastoupila na pozici pomocné redaktorky ve zpravodajství v roce 1997. Letos budeme s Reyem slavit jednadvacáté výročí v Televizních novinách, na Nově to bude celkem třiadvacet let. Je to pro mě tak, jako kdybych se otočila a těch třiadvacet let uteklo. Je to neuvěřitelné, mám pocit, že jsem nastoupila včera. Je to smutné v tom, jak čas strašně rychle letí. 

Na vás to vůbec není vidět. V dnešní době je to ale obdivuhodné, udržet se v jedné práci takhle dlouho. Neměla jste někdy nutkání zkusit něco jiného někde jinde? Určitě jste musela mít spoustu nabídek.

Nabídek byla spousta, to musím přiznat. Já jsem ale věrná a konzervativní, když se mi někde líbí a jsem spokojená, nemám tendenci nic měnit. Tak to mám ve všem, i v práci. Jsem spokojená a vděčná za práci, kterou mám, a stále mě baví.

V životě jsem si vždycky přála nemít stereotypní zaměstnání. A ve zpravodajství stereotyp nikdy nemůže být. Každý den přicházejí nové informace, dějí se nové věci, pořád se kolem vás něco děje, a tudíž je každý den úplně jiný.

To ano, neděláte ale v terénu, pořád jste v kanceláři…

Ale informace přicházejí neustále nové. Je pravda, že jsme v kanceláři, máme open space. Sedí nás tam pohromadě docela dost a stále se něco řeší, máme pořád nějakou zábavu, občas se mění kolegové, takže jsme po nějakém čase vždycky v nové skupině lidí, nestačíte se nudit nebo si navzájem zevšednět.

Moderuji i pořad Víkend, do toho přicházejí akce mimo televizi, focení, natáčení, mám občas i herecké nabídky, zahrála jsem si už v několika seriálech, starám se o svou nadaci, designuju náramky a podobně.

Jaké je moderování mimo televizi nebo herectví? Je tam i nějaká improvizace? Ve zpravodajství je to přesně dané.

Přesně tak, mám ráda akce mimo televizi, protože ráda improvizuji, je mi to blízké a je dobré, že si v tom můžu vyzkoušet více poloh. Samozřejmě je v seriálu daná nějaká linka, kterou člověk musí dodržet, měla jsem ale kolem sebe skvělý tým, že jsem si texty mohla malinko přizpůsobit podle sebe. Před natáčením je nejdříve zkouška, kde si nahazujete texty, které se mohou v průběhu malinko upravovat, jinak se samozřejmě musí linka a význam textů zachovat.

Napadlo vás někdy, že se díky moderování dostanete i k herectví?

Já jsem někdy v devatenácti letech byla na castingu u Zdeňka Trošky na pohádku Princezna ze mlejna. Byla to náhoda, můj dědeček pracoval v ruchovém studiu na Barrandově, takže jsem shodou okolností jezdila sem do ateliéru už jako malá holčička. Moc mě to bavilo a párkrát jsem si zahrála i maličké role, jako scény, kde děti vystupují z autobusu a podobně. Po letech jsem se sem vrátila v roli moderátorky, v životě jsou takové cykly. 

Děda mi tenkrát právě nabídl, jestli nechci jít na casting. Nebyla jsem sice vybraná, s tou myšlenkou jsem ale vlastně už kdysi dávno koketovala. Potom už jsem dostala nabídky a hrála jsem v seriálu Ulice, Dáma a Král, Comeback nebo ve filmu Dědictví aneb Kurva se neříká. Jako dítě jsem hrála také ve filmech, nikdy jsem ale neměla nějakou větší roli, jenom jsem se někde mihla právě díky dědečkovi. Jezdila jsem tam s maminkou, která pak říkala, že ji nebaví tam čekat. Na natáčení se vlastně jenom čeká, to je na tom asi jediné nepříjemné. Proto jsme pak přestaly jezdit. (směje se)

S Reyem jste moderátorská dvojka přes dvacet let, to už je skoro jako manželství.

To vždycky říká Rey, že je to jako manželství. On si to asi uvědomuje víc, protože je myslím stejně dlouho ženatý. Já jsem vdaná ještě nebyla, takže s Reyem mám takové televizní manželství. 

Pohádáte se i někdy jako manželé?

Musím říct, že asi ani ne. Za celou dobu jsme neměli ani jednu hádku. Možná jsme měli den, kdy jsme se nemuseli úplně bavit, že jsme neměli náladu, ale ne tak, že bychom se hádali nebo si lezli na nervy.

To je až vzácné…

Jednou jsme se s Reyem bavili, ač on na znamení nevěří, že kdysi někde četl, že znamení Berana, ve kterém jsem já, a Lva, ve kterém je on, si dobře rozumí v práci. Že v životě by nám to asi nefungovalo, ale v práci ano.

Luxusní penthouse Troja 311m
Luxusní penthouse Troja 311m, Praha 7

Jak jste se za ta léta na Nově srovnávala se slávou?

Ono, jak to vznikalo postupně, tak se s tím člověk sžije plynule. Něco jiného by bylo, kdybych jeden den byla neznámá holka a druhý den by na mě na ulici lidi pokřikovali. Nastoupíte na obrazovku a docela dlouhou dobu se nic neděje, protože trvá, než vás divák zaregistruje, zapamatuje a začne vás vnímat i na té ulici a nějakým způsobem vás poznávat. 

Nejdřív jsem moderovala, vyšla ven a nic se nedělo. Pak až postupně zaregistrujete, že někdo na vás kouká, tamten se na vás podívá a pak už víc vnímáte reakce lidí. Víc to ale kupodivu vnímali lidé, kteří šli se mnou, než já sama. Ptali se mě, jestli mi to nevadí, že na mě každý kouká nebo pokřikuje. Naučila jsem se s tím žít a ani už mi to nepřijde. Myslím si, že už si žiji ve vlastní bublině a tyhle věci už nevnímám.

Ani když vyjedete do zahraničí?

Je pravda, že ráda jezdím na dovolenou do zahraničí na místa, kde vás nikdo nepozná. Jde o větší pocit svobody. Tady má člověk pocit, že je pod neustálým drobnohledem. Jsme třeba na letišti a každý pak vidí, co pijeme, kam a s kým letíme. Je to jasné, tak jako my, když uvidíme kamaráda, podíváme se, kam letí a podobně. Lidi pak mají pocit, že my už jsme součástí jejich životů, tak si chtějí povídat nebo se vyfotit a nemáte tam úplný klid. Pak když přijedete na místo, kde vás nikdo nezná, tak tam teprve se člověk může totálně odreagovat.

Zrovna v tom Chorvatsku je hodně Čechů…

Letos právě ne, kvůli koronaviru lidé moc necestují. Bylo tam asi jenom deset procent návštěvnosti oproti předchozím rokům. Byli jsme na místě, kde jsme potkali málo Čechů, na plážích jsme byli skoro sami. Byli jsme tedy docela bokem, nebyli jsme v extra turistickém centru nebo hotelu, ale v apartmánu. Za celý pobyt jsme potkali pár Čechů, když jsme šli na večeři nebo večer v turistických městečkách, tam ano. Byli fajn, to jsme pokecali, ale na plážích jsme byli sami, to byla pohoda.

Kolik je dětem?

Lindušce je šest let a Lukymu jedenáct.

To už jsou ve věku, kdy už taky vnímají, že mají slavnou maminku.

Je legrace pozorovat to u dětí. Nejdřív neví, a první, co začnou vnímat, jsou momenty, kdy za vámi někdo přijde a chce se vyfotit. Když jsou děti malinký, myslí si, že je to normální, že se každý chce s někým fotit. Až když začínají být větší, začne jim docházet, že je to jenom případ naší rodiny. Pak jim to i vadilo. Děti řeknou všechno, třeba vloni na výstavě aut se mnou přišel někdo vyfotit, a Linduška bezprostředně reagovala „už zase?“ (směje se)

Lucas na to zase ale může balit holky…

To asi ne. My to nějak neprožíváme, vůbec to neřešíme. Bere to tak, že pracuji v televizi, ale jinak to neřeší. Asi registruje, že mu občas někdo třeba ve škole řekne, že znají jeho mámu, ale že by se tím on sám chlubil, to ne. Spíš se snažíme být neviditelní, když někde jsme. Beru si brýle a nechceme být středem pozornosti.

Už děti vědí, čím by chtěly být? Že třeba nechtějí být slavné, protože se nechtějí s každým fotit?

Ještě si asi úplně neuvědomují pro a proti, ale Linduška má tendence napodobovat to, co dělám já. Je to holčička, a navíc je mi docela podobná. Ráda si bere do ruky mikrofon, když mě vidí doma, jak se připravuji na moderování a Lukýska třeba používám na nahazování Reye. (směje se) Tak se to Lindušce líbí a občas to zkouší. 

Když jsme se bavily, co by chtěla dělat, neřekla moderátorku. Paní učitelky ve školce mi pak ale řekly, že když se dětí ptaly, Linduška řekla moderátorka. To pohladí u srdce, bylo to hrozně milé. Potěšilo mě to ještě víc, než kdyby to řekla mně. Luky zatím není moc otevřený, u něj sklony k vystupování před lidmi zatím moc nevidím.

Jak prožíváte, že půjde malá do školy?

Obrečím to, to je jasné. Vždycky jsem obrečela životní etapy, jako když děti nastoupily do školky a podobně. Najednou se z té malinkaté holčičky stává větší slečna. Tyhle momenty mě vždycky dojímají.

Bude u toho přítomen i tatínek?

To nevím.

Jste ale zadobře, fungujete?

Ano, jsme taková jedna velká rodina.

Přemýšlela jste ještě nad jedním miminkem?

Jsem spontánní typ, takže dopředu neplánuji. Co život a osud přinese, to přinese.

Všimla jsem si, že podporujete charitu…

Jsem patronkou Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce a prostřednictvím svého Nadačního fondu LuckyBe sháním prostředky, abych mohla pomáhat předčasně narozeným miminkům, jak nejvíce to jde. A nejen jim, ale hlavně také lékařům a celému zdravotnickému personálu, i maminkám.

Kromě toho, že pořádáme různé akce, dražby nebo se jich účastníme, jsem se rozhodla designovat a vyrábět svoje LB produkty, díky kterým se nám daří mít tu pomoc konstantní. Mezi LuckyBe produkty najdete šperky – LB náramky, náušnice, přívěsky, oblečení – trička, kšiltovky, lesk na rty nebo hrnečky atd. Mám radost, že se lidem tento nápad líbí. A když si něco na našich stránkách www.luckybe.cz koupí, pomohou potřebným a zároveň si udělají radost.

Jste šťastná, Lucko?

Nerada to říkám, protože nechci nic zakřiknout. Nerada říkám nahlas velké soudy.

Vždycky když vás totiž vidím, záříte tím vaším obrovským úsměvem…

Moje heslo je, že všechno špatné je k něčemu dobré. Snažím se mít pozitivní myšlení. Ne vždycky to samozřejmě jde. Jsou to klišé, ale život hrozně rychle utíká a nikdy nevíme, co se stane zítra, je třeba si ho užívat.

Mám radost i z toho, že ráno vstanu a svítí sluníčko, užívám si den i z maličkostí, že si večer zajdu na dobré jídlo nebo oblíbenou zmrzlinu. Podobným způsobem si pak můžete život užívat. Každý má samozřejmě jinou hranici toho, co ho činí šťastným. Když vás těší maličkosti, jste pak svým způsobem šťastný člověk. To se ale nedá naučit.

Lucko, díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co pro vás znamená TV Nova v jedné větě?

Součást mého života.

Čím vás naposledy Rey rozesmál?

My se spolu smějeme pořád a většinou jde o interní hlášky.

Největší trapas před kamerou?

Asi když jsem se skutálela přímo k nohám Mistra Karla Gotta.

Jakou roli byste si před kamerou ještě přála?

Zahrát si někoho jiného než sama sebe.

Nejkrásnější dárek od vašeho partnera?

Dárek, který jsem si nejvíc přála.

Co si myslíte o rasismu v Česku?

Myslím si, že to je velký problém a mělo by v tomto směru probíhat vzdělávání a osvěta.

Jakou nejcennější radu vám dala vaše maminka?

Abych nebyla ke všem tak důvěřivá a otevřená.

Co po vás zdědily vaše děti?

Řekla bych že víc, než bych si kdy myslela a to, když se na ně podívám, vidím sama sebe. Často.

Recept na dobrou náladu?

Pozitivní myšlení.

Máte strach z druhé vlny koronaviru?

Strach je silné slovo, jisté obavy tu jsou, ale musíme věřit, že druhá vlna nepřijde.

Která země je vašemu srdci nejbližší?

Kromě České republiky je to asi Španělsko.

Nejúčinnější dieta?

Kombinace zdravé stravy a pohybu.

Jakým zvířetem byste chtěla být třeba v příštím životě?

Naší Lolynkou, tedy naším pejskem.

Věříte na lásku na první pohled?

Ano.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Je mi hrozný vedro, ale jinak je léto, takže skvěle.
Paráda.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 642 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
38 256 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m
Praha 5

Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m

1 + KK 50 m², bal. 9 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m

2 + 1 55 m², bal. 2 m²
6 198 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 457 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 340 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m

2 + KK 64 m², bal. 6 m²
5 980 425 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m

3 + KK 85 m², ter. 11 m²
7 811 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 156 m², ter. 21 m²
17 722 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m

1 + KK 39 m²
4 769 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m

2 + KK 49 m², bal. 3 m²
5 874 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
32 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
37 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks