Hlavní stránka Nové články

S premiérem Andrejem Babišem jsme se v LP-Life.cz setkali na rozhovor po třetí. První rozhovor byl v době před volbami, pak v době, kdy už byl premiér, a nyní po skončení pandemického roku a opět pár měsíců před volbami. Ty jsou pro premiéra extra důležité, rád by zúročil roky práce a pokračoval v ní. To mu nyní sice kazí Piráti, on ale neklesá na mysli. Nevzdává se. Nemá to prý v povaze. V rozhovoru se toho dozvíte mnoho třeba jak podnikatel, který nemá rád, když se o něm mluví jako o politikovi, vnímá nenávist lidí, kteří mu ji náležitě vyjadřují. Nebo také to, jak měl Andrej Babiš velký zdravotní problém, bál se, že má rakovinu, a proto nyní chce budovat nová centra na pomoc v boji s touto zákeřnou chorobou. Nebo také o tom, koho si představuje jako příštího prezidenta...

Andrej Babiš

Video

Naposledy jsme spolu mluvili chvíli po vašem zvolení premiérem. Jak se váš život od té doby změnil?

Změnil se zásadně. Moje známost v Česku je podle průzkumů 99,8 procenta. To znamená, že mě znají téměř všichni. Včera jsem šel v Prostějově po ulici a prošla kolem mě paní se dvěma dětmi. A malá holčička křičela: „Hele mami, Babiš!“ Byl jsem i v jedné škole, a všechny děti mě znaly. Bohužel vzhledem k tomu, že mě řada médií stále vykresluje jako velké zlo, lžou o mně a vymýšlí si, tak mě někteří lidé nesnáší.

Nedávno jsem byl třeba v Lysé nad Labem. Kolegyně říkala, že je tam skvělá pekárna, tak jsme tam šli a koupili si koláč. Dali jsme si na internet fotku, že jsme tam byli, a lidi začali na tu pekárnu útočit, jak je to možné, že mě tam pozvali. Přitom mě nepozvali, jen jsem si šel koupit pečivo.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Nenapadlo vás se na to celé vykašlat? Nemáte to přece zapotřebí.

To je pravda. Nemám to zapotřebí. Nejsem ale zvyklý skládat zbraně a udělám všechno pro to, abychom vyhráli volby. Chci lidem připomenout, co jsme za ty čtyři roky odmakali. Udělali jsme toho strašně moc, myslím naše vláda. Doufám, že jste se koukala na můj projev ve Sněmovně při snaze opozice nám vyslovit nedůvěru.

Ten jsem určitě neviděla.

To je ohromná škoda. Celkem jsem si ho užil. Přišel jsem domů a žena mi říkala, že ani nevěděla, že jsem takový herec. Řekl jsem jí, že nejsem žádný herec, takhle jsem to prostě cítil. Ta nespravedlnost a ti lidé, kteří v životě nemají nic za sebou, nevybudovali firmu, natož psí boudu, a jediné, co dokážou, je kritizovat a zostuzovat ostatní, ve mně vyvolali pocit, který jsem jim dal najevo v tom projevu.

Ten projev byl pecka, protože opozice nám chtěla vyslovit nedůvěru, ale z jejich strany to byla jen hra, protože si chtěli zorganizovat předvolební mítink, tak jsem jim ho dopřál. Plno lidí psalo, že to bylo skvělé, protože už měli někdy pocit, že ztrácím energii.

Nechci být impertinentní, ale jste důchodce, měl byste občas také odpočívat.

Proč? Máme plno důchodců, kteří pracují a jsou aktivní. Když lidé celý život pracují a pak ze dne na den přestanou, je to pak pro ně spíše problém.

Dobře, někdy ale odpočívat musíte.

Odpočívám tak, že spím bez budíku z pátka na sobotu.

Do kolika?

Různě, ale obvykle spím osm hodin.

Jednou týdně?

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Možná až deset hodin, ale ostatní dny jsou horší. Den má jen 24 hodin a těch schůzek mám opravdu hodně. Ale polepšil jsem se, měl jsem zdravotní problém a krátký spánek mně nepomáhal. Měl jsem období, že jsem měsíc žil v přesvědčení, že možná mám rakovinu prostaty. Máte hrůzu z toho, že váš život je v ohrožení. To byl jeden z důvodů, proč jsem vymyslel Národní plán boje proti rakovině. Nedělám to kvůli volbám ani kvůli sobě, ale kvůli lidem. Chci v Praze vybudovat špičkové onkologické centrum, jako je v Brně. Brňáci mají štěstí, že tam mají skvělý Masarykův onkologický ústav. V budoucnu se má v Brně stavět moderní centrum prevence. Chtěl bych, abychom v Praze postavili úplně novou onkologickou nemocnici, Český onkologický institut.

Kromě rakoviny je velký problém i duševní zdraví. Koronavirus je a bude na duševní zdraví velký nápor. Duševní nemoci jsou obecně velký problém, něco o tom vím. To jsou dvě věci, které vnímám a ve kterých bychom potřebovali lidem pomoct.

Vy sám se cítíte dobře? Je to zažehnané, rakovinu nemáte?

Měl jsem obrovsky zvýšené hodnoty, které ve většině případů právě končí diagnostikou rakoviny. Naštěstí se to nepotvrdilo, ale musím opět na kontrolu. Na základě této zkušenosti a toho pocitu, který jsem prožíval, jsem si řekl, že po vzoru západních zemí by si naše země zasloužila opravdu špičkové centrum prevence a léčby rakoviny.

Donutilo vás tohle zastavit se a zamyslet se nad tím, jak celý týden, měsíc, rok vedete?

Ano, donutilo mě to zamyslet se nad svým životem. Snažím se to napravovat. Nevím, jestli znáte ty teorie mužský princip a ženský princip, že v sobě máte své předky, kteří vám do těla zakódovali nějaké dědičné zátěže. Můj velký problém je, že mám sebe na posledním místě.

Proč?

Nevím. Já se o sebe moc nestarám. O zdraví, vůbec o pohodu. Mně je jedno, co budou kritici říkat, já jsem nešel do politiky kvůli sobě, ale kvůli tomu, abych pomáhal naší zemi, lidem. Denně mi píšou lidé a žádají o pomoc s různými životními situacemi a já se snažím každému pomoci, pokud to jen trochu jde. Ale měl bych se naučit, abych víc dbal o sebe a své zdraví, svoji rodinu a své nejbližší.

I vaše žena by byla velmi ráda.

To máte pravdu, a zejména kvůli ní a dětem mě mrzí, že jsem šel do politiky, protože na sebe nemáme čas a zásadně nám to negativně změnilo život.

Řekl jste, že nepojedete na dovolenou, protože loni jste jel na Krétu a dostal jste vynadáno.

Ano, měli jsme zaplacenou rodinou dovolenou, kterou jsem uhradil rok dopředu. Všichni jsme se těšili, vidíme se málo a nemohl jsem říct rodině, že tam nepojedeme. Ale i tak jsem si dovolenou moc neužil, protože jsem každý den pracoval a stále něco řešil. Média a mí oponenti mi samozřejmě předhazovali Krétu, ale o to, že jsme několik víkendů strávil v českých lázních, je už nezajímalo. Ale letos nepojedu radši nikam.

Teď už se ale cestovat může.

Všichni můžou, ale když to udělá Babiš nebo jeho rodina, je najednou zle. Ještě štěstí, že Babiš může aspoň dýchat.

Vždycky řeknete něco takového, a to mě dovede znovu na stejnou otázku: proč se na to nevykašlete? Jste svobodný, a navíc bohatý člověk, můžete si dělat, co chcete. Tak proč prostě neděláte nic, co je na očích, abyste měl klid?

Prosím vás, žádné miliardy na kontě nemám. Svoji firmu jsem vložil do svěřenského fondu, jak mi to uložil český zákon. Když skončím v politice, tak se k firmě vrátím. Právě moje bývalá firma představuje tu hodnotu. Ano, nemám se špatně, ale miliardy na účtu mají zejména ti, kteří je získali ve zlatých 90. let za vlády tradičních demokratických stran.

No a proč se na to nevykašlu? Mám závazek vůči lidem, kteří mi věří, a kteří nás volí. Chci ještě udělat něco pro naši zemi. Dost se toho podařilo, ale nemám ve zvyku odcházet od rozdělané práce. Proto chci ještě jednou vyhrát volby.

Teď vám šlapou na paty Piráti, podle průzkumů jsou dokonce před vámi.

I když nebudu v politice, budu bojovat proti tomuto seskupení lidí, kteří chtějí, jak jsem řekl v projevu, sdílet naše auta, naše byty i naši zemi. Jsou to promigrační a ekologičtí fanatici, kteří se vyznačují naprostou absencí kritiky vůči čemukoli z Bruselu. Nechci žádný pirátostát, já chci žít v České republice. Musíme zabránit rozkladu způsobu našeho života a naší kultury.

Podívejte se, co všechno ten Bartoš dělal. Hlasoval proti vstupu do EU, teď je vůči Bruselu servilní. Říká, že v roce 2009 byl nerozvážný, když mluvil o tom, že by mu muslimská Evropa nevadila, ale v roce 2016 migranty vítal. Jeho partaj mluvila o tisícovkách migrantů, které prý můžeme přijmout.

Piráti se na evropské úrovni organizačně a politicky spolčují a spojují se zelenými. Těmi zelenými, kteří se vyznačují bezvýhradnou podporou integrace, až do stadia evropského federálního státu, a stejně bezvýhradnou podporou migrace bez ohledu na původ, náboženské vyznání či kulturní zvyklosti.

Máte z toho opravdu strach, že by zde mohla zavládnout muslimská komunita?

Strach nestrach. Naštěstí jsem trvalému přerozdělování s Viktorem Orbánem zabránil, je to jednoznačně naše zásluha. 29. června 2018 ve 4 ráno jsme definitivně odmítli systém kvót. Nevím, proč bychom měli si stěhovat do země lidi bez jakékoli vazby na náš národ a s naprosto cizího kulturního prostředí. Kam vede neřízená migrace vidíme dnes a denně ve Francii, Švédsku nebo Británii.

Nemám nic proti muslimům, žil jsem i v Maroku, mám tam přátele. Ale ať každý respektuje většinovou kulturu v zemi, kam přijede, stejně jako Evropané, když přijedou na Blízký východ, do Afriky či Asie.

Kdybyste vyhrál volby, co by bylo další gró?

Kontinuita a předvídatelnost. Lidé Babiše znají a vědí, co od něho mohou očekávat a co ne. Tato vláda udělala spoustu dobré práce. Začali jsme stavět dálnice, které jsou o polovinu levnější než za vlád pravice. Důchody jsme konečně významně navýšili a splnili jsme slib, aby průměrný důchod byl víc než 15 tisíc. Stejně tak jsme navýšili jako platy našich zdravotníků a učitelů. Připravili jsme jasný investiční plán na příští roky. Dali jsme nejvíce peněz v historii naší země na podporu sportu a do obnovy sportovišť. A tak bych mohl pokračovat dalších 30 minut.

Odvedli jsme spoustu dobré práce, ve které chceme pokračovat. No, a taky toho Babiše vylustrovali do pátého kolene, Babiš neměl celou politickou kariéru žádný problém, tahle vláda neměla žádný korupční problém. Na Babiše vytáhli výmysly z minulosti, čtrnáct let staré Čapí hnízdo nebo vylhanou kauzu StB. Nikdy jsme v StB nebyl, vyhrál jsem kvůli tomu i třikrát za sebou soud. Někteří zase tvrdí, že kradu, což je samozřejmě nesmysl, že moje bývalá firma neoprávněně čerpá dotace. To jsou jen pomluvy, rozhodně jsem nešel do politiky kvůli dotacím. Ty se v čase dokonce snižují. Každopádně já mám čistý stůl.

Proto jsem se ptala, proč se na to nevykašlete. Ale chápu, chcete vyhrát volby.

Protože jsem tady něco skoro deset let budoval a myslím si, že jsme ve vládě dosáhli dobrých výsledků. A hlavně nechci naše voliče zklamat, kteří mi dali důvěru.

Říkal jste, že noční můra je, aby se na podzim zase všechno nezavřelo.

Ne nezavřelo, ale aby nepřišel ten vir.

Vy se bojíte, že znovu přijde? Nějaká mutace?

Někteří experti o tom mluví. Musíme ale být opatrní a nesmíme opakovat chyby z minulého léta.

Jsme poučení?

Určitě ano. Připravujeme se na návrat dětí do škol s předstihem. 

Hypoteticky, kdyby se na podzim ukázalo, že je to nově zmutovaný vir a všechno se opět muselo zavírat. Co byste udělali jinak?

Musíme teď přesvědčit lidi, aby se naočkovali, hlavně ty starší. Ideální bude, když se naočkují i mladší. Měly by se očkovat i děti. Ale to je na každém člověku, očkování je dobrovolné. Návrat do škol musí být jiný než minulý rok. Budeme muset testovat, dávat pozor při návratu z dovolených, protože někdo může vir zanést, aniž by o něm věděl.

Tyto věci jsme minulý rok podcenili, respektive žádný odborník nás jasně neupozornil, co je potřeba udělat. To je to poučení, plus jsme objednali vakcínu na další období. Očkujeme ostošest a jsem pyšný na O2 universum. Je to projekt, kterému nikdo nevěřil, ale já jsem ho prosadil a zorganizoval.

Několikrát jste zmínil, že ANO může a bude fungovat bez vás. Chcete odejít z politiky?

Odchod rozhodně neplánuji.

Budete kandidovat na prezidenta?

(směje se).

Já se ptám zcela vážně.

Nevím, na to už jsem odpovídal snad stokrát.

Mně ne. A třeba se něco změnilo.

Nic se nezměnilo, vůbec o tom neuvažuji. Je tady mnoho kandidátů.

Koho byste si tam představoval?

Prezidenta, který je pro všechny, bojuje za české zájmy, dobře reprezentuje naši zemi. Který se vyzná i v problematice vlády, aby se k tomu mohl odborně vyjadřovat, který vnímá a reaguje na podněty občanů a poté je předává dál. A samozřejmě umí jazyky.

Nicméně konkrétní jméno budoucího prezidenta se nedozvím?

Ne.

Co budete dělat o víkendu?

Dnes večer jedu do Nymburka se podívat na očkovací maraton, který tam nadšenci z místního očkovacího centra pořádají. Pak jedu do Lidic uctít památku téhle strašné válečné tragédie. A v neděli samozřejmě točím Čau lidi, tak doufám, že se budete dívat. Na to novináři čekají, co zase ten Babiš řekne, aby mě mohli kritizovat.

Chodíte ještě k paní Postlerové na lekce mluvení?

Jasně, ta je u každého natáčení. Paní Postlerová je přísná, řeší moje koncovky, často mi říká „d“, „t“, „s“ nebo „nerozumím vám, ještě jednou!“. Také jsem s ní nacvičoval ten projev ve Sněmovně, o kterém jsem mluvil. Musíte se na něj podívat, určitě budete nadšená.

Dobře pane premiére, já se tedy podívám. Moc děkuji za rozhovor a těším se na příště.

A ne že to zase bude za tři nebo čtyři roky. (smích)

Rychlá zpověď:

Co vám covid dal a co vzal?

Těžká otázka. Pochopil jsem, co je důležité v životě. A covid samozřejmě zničil moji práci v politice, ale pro rodinu to bylo dobré - vídali jsme se častěji než předtím.

Za co jste se naposledy modlil k Bohu?

Za co? To jsou takové ty spíš rodinné záležitosti, ale je pravda, že jsem teď byl v kostele sv. Kajetána v Nerudově ulici a modlil jsem se, to jsou soukromé věci. Ale modlil jsem se, aby se ten vir už nevrátil!

Kdo bude příští ministr zdravotnictví?

No to bude... pokud budeme ve vládě, tak už vím, kdo to bude, ale ministři nerostou na stromech, jak já říkám. Ale Adam tam do voleb bude.

Litujete, že jste šel do politiky ano nebo ne?

Každý den.

Nejhorší nadávka na vaši osobu za poslední rok?

To jsou hrozné nadávky. V rámci duševního zdraví sítě nečtu.

Noční můra premiéra?

To jsou soukromé věci. Ale člověk postupně zjistí i díky viru, co je pro něj důležité, a to je rodina.

Čemu jste se letos opravdu od srdce zasmál?

Já se směju tomu, co mě napodobuje, ten Adam Vrzán, myslím, že se jmenuje. Babišovy dobroty. To se vždycky směju. Ne všechny ty díly se mu povedly, ale některé jsou super, takže se řehtám hrozně.

Jaká je vaše další kariérní meta?

Kariérní meta? Chci vyhrát volby.

Kam letos pojedete na dovolenou?

Nikam. Loni jsem si dovolil jet na Krétu a dostal jsem strašně do držky, takže já nemám právo na nic už.

Koho tipujete jako vítěze podzimních voleb?

Samozřejmě hnutí Ano, protože lidé si vzpomenou, co jsme pro ně udělali a moje vláda je nejúspěšnější od revoluce.

Za co byste se v době pandemie pochválil?

Za projekt O2 Universum. Je to skvělé očkovací centrum. Naočkují vás tam za deset minut. Nejmodernější snad na světě a velice úspěšné. Takže se neskromně k tomu hlásím, že zase Babišův projekt, i když nikdo to nebude chtít slyšet.

Kdy jste naposledy použil pražskou MHD?

Já chodím pěšky tady, na Hrzánův palác jsme se nedávno přestěhovali, protože na úřadě vlády děláme zahradu pro příští vládu... ale už dávno jsem nejel, ale pokud je příležitost jet vlakem, tak jezdím.

Kdyby vám praskla pneumatika, jak byste si poradil?

Normálně vezmu hever a udělám to.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co si myslíte o mediální sféře, o novinářích v České republice?

Myslím si, že to nemají jednoduché.
(smích) To byl pokus o vtip ne?
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Andrej Babiš hraje ping pong
Premiér Babiš na poradě
Babiš s prezidentem Milošem Zemanem
Andrej Babiš s rodinou
Babiš u očkovacího centra O2 Universum
Andrej Babiš u stolu s důchodci.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks