Hlavní stránka Nové články

Eva Perkausová se ve svých sedmadvaceti letech stala neodmyslitelnou součástí našich obýváků. Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima News nás společně s fešným Romanem Šebrlem pravidelně informuje o dění nejen v Česku, ale i zahraničí. LP-Life.cz ale zajímalo dění spíše kolem krásné blondýnky, která se nedávno zasnoubila a také měla nevšední zážitek na dovolené na Maledivách. V rozhovoru se dočtete i to, jak moc Eva vyniká například v kuchyni nebo zda se vdá do roka a do dne.

Eva Perkausová.

Video

Evi, bydlíš na krásném místě, jak se ti tu líbí? (novostavby v pražské Libni, pozn. red.)

Krásně. V květnu to bude rok, co jsme se přestěhovali. Poslední březnové narozeniny jsem totiž trávila ještě v karanténě. Bydlí se tu krásně, máme výhled na vodu, kousek za rohem park, kam chodíme běhat, je to pár minut do centra. Všechno je tu při ruce.

Na Palmovce byla Prima, škoda že už tu není.

Ano. Byl to jeden z důvodů, proč jsem se tehdy od mámy z Jesenice přestěhovala sem do této oblasti, do Karlína, protože Prima byla blízko. V tu dobu, kdy jsem se chtěla přestěhovat, se přestěhovala i Prima, takže mi trochu vzali vítr z plachet. Ale je pravda, že vždycky, když jedu kolem Palmovky, mám nostalgii a zavzpomínám na starou Primu, starou partu. Prima byla o dost menší, než je teď. Když teď přijdeme do nové budovy ve Strašnicích, kde je jak nové prostředí, tak noví lidé, je to opravdu nadčasové.

Jak ten přechod do obrovské CNN Prima News vnímáš?

Nevím, jestli je pro mě přechod vhodné hodnotit. Z moderátorského hlediska se toho pro nás tolik nemění, oproti třeba stopáži. Máme jednou tak delší stopáž, než jsme mívali, 45 minut v kuse živého vysílání. Myslím si, že i pro diváky je to příjemná změna, co se týče vizuálu. Je jiná grafika, moderní styl zpravodajství. Je tam studio, které má dvě patra, což je jedno z největších v Evropě. Věřím, že i diváci jsou s touto změnou spokojení.

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m, Praha 10

Ty jsi spokojená?

Jsem nadšená, říkám to často a všude. Už mi to trochu přijde jako klišé, ale do práce se opravdu strašně těším. Chodím tam, čekám až se rozsvítí červené světýlko a v žilách mi proudí adrenalin. Moje práce mi dobíjí baterky.

Kolik let už vlastně v televizi pracuješ?

Napřed jsem byla v Top Star Magazínu po Ivě Kubelkové. Potom jsem nastoupila do denního Top Staru, který se točil živě každý den. Pak mě dali do zpravodajství s Romanem, tam jsem teď myslím třetím rokem. Vtipné je, že ze Showtimu mě vyhodila zase Iva. Před pěti lety jsem nahrazovala já ji, teď šla ona za mě do Showtimu a vlastně mě vyhodila do zpráv. (směje se)

Takže v médiích pracuji pět let.

Nastupovala jsi hrozně mladá, v nějakých dvaadvaceti letech.

Naivní, vyjukaná holčina (směje se).

Jak jsi se za pět let v médiích změnila?

Jak jsem se změnila na obraze, ať asi spíš posoudí jiní. Ale ano, jsem si vědoma velkého skoku oproti svým začátkům v Top Staru, kdy si říkám, jak jsem takhle vůbec mohla mluvit, projevovat se, a že mi nikdo nic neřekl, že je to třeba špatná cesta. Když koukám na ty své telecí začátky, kolikrát se na to nemůžu ani podívat. I teď mám problém s tím se dívat sama na sebe, nerada se poslouchám a nerada se na sebe dívám. Kdybych to měla zhodnotit, je mi kolikrát až stydno (směje se).

Jaké jsi měla životní priority ve dvaadvaceti oproti těm, které máš teď? Já bych to viděla na kabelky, boty, párty…

Přesně tak. Myslím si, že takový proces má většina žen. Ve dvaadvaceti jsem ještě neměla představu o budoucnosti, co a kde budu dělat, jestli třeba plánuji do budoucna rodinu. To člověk vůbec neřeší. Jen kdy jde do práce, na kafe s kamarádkami, kdy se podívá na film nebo si koupí nové tričko. Ale určitě neřeší budoucnost. Zlom za těch pět let je takový, že začínám řešit budoucnost.

S partnerem jste spolu jak dlouho?

Už čtyři roky.

Nedávno tě požádal o ruku, gratuluji k zasnoubení. Počítala jsi s tím?

V danou chvíli ne, ale po čtyřech letech vztahu žena už tuší, že by mohlo něco takového přijít.

Jak na zasnoubení reagovali fanoušci? Muži museli být zklamaní.

První reakce mých kamarádek byla, že chlapi teď budou nešťastní. Trochu je mi líto, když komentáře na sociálních sítích mám od mužů ve stylu plačících smajlíků, kdy píšou „škoda, už“ a podobně. To je mi v jádru vždycky vůči nim trochu líto, dříve nebo později by to ale stejně přišlo.

Muži to často zkouší přes Instagram, zvou na rande a podobně.

Ne, že by to nezkoušeli.

Pořád zkouší? Neodradilo je to?

Je vtipné, že muži jsou opravdu muži a jimi i zůstanou. Budou lovci za každou cenu, ať už je žena svobodná, zasnoubená, vdaná nebo s dětmi. Chlapi takoví jsou a budou. Neříkám, že je to špatné, ale je to prostě tak.

Záleží na tobě, jestli odoláš.

To odolám, statečně odolávám (směje se).

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Co na to Ivan, nežárlí?

Ne, myslím si, že už ne. Asi ani není důvod. Tím, že je s holkou, která je v médiích, tak s částečným zájmem okolí musí počítat.

To ale na začátku nevěděl.

To ne, ale musel se s tím smířit, že zájem z jiných stran tam bude. Tím, že funguji na sociálních sítích, je o mně slyšet. Myslím, že se s tím smířil. Musel. To by jinak ani nešlo, aby byl v páru s někým, kdo je známý a nečekal, že tam bude nějaký zájem.

On je o kolik let starší?

O jedenáct.

Špičkuješ ho třeba kvůli jeho věku?

Rýpla bych si asi i do muže, kdyby byl starší jenom o pět let.

A bere to?

Samozřejmě, srandičky bere. Ty jsou u nás na denním pořádku, pořád se nějak špičkujeme. Máme živý vztah, i naši přátelé nám říkají, jak je hezké, že jsme i po čtyřech letech pořád zamilovaní. Pořád je všechno zalité sluncem, mám idylický vztah a přála bych si, aby to tak vydrželo. Je to krásné.

Dočetla jsem se, že jste oba horké hlavy.

Ano, to jsme.

Říkala sis někdy, že končíš, že už to nemáš zapotřebí?

Co se týče vztahu, tak ne. Neměla jsem nikdy chvíle, že bych si řekla, že kašlu na vztah. To v žádném případě. Hádky jsou u nás sice na denním pořádku, nikdy to ale nepřekračuje meze, že bychom si nadávali nebo přemýšleli o konci. To bych přemýšlela až ve chvíli, kdy by přišla nevěra, z jedné nebo druhé strany. Což věřím, že nepřijde.

Pochází z Ukrajiny. Má speciální tradice, které dodržujete?

Tradice na Ukrajině mají, i jsem se ho ptala ohledně jiných termínů Vánoc a Velikonoc. Ale tím, že žijeme v Česku, dodržujeme ty naše. Od mala jsem byla vedená k tomu naše tradice dodržovat, takže se přizpůsobil. Máme klasické české Vánoce i Velikonoce, žádné změny.

Ani co se týče jídla? Nechtěl po tobě, aby ses naučila vařit jeho oblíbené?

Je super, že jejich speciality mi dělá Ivan. On to umí, zná, ví, jak to chutná a jak se to správně dělá. Ani bych si netroufla asi, možná kdybych měla náladu, to někdy vyzkoušet. Rád mi nějakou specialitu uvaří, a skvěle to chutná.

Nějaké konkrétní jídlo?

Samozřejmě boršč, to ale není specialita. Dělá uzbecký plov, specialitu, kterou dělá velmi často a rád. Je to takový boršč bez řepy. Jsou tam fazole, zelí, brambory, takový mišmaš všeho. Mám ráda také exotická a pálivá jídla a toto vše splňuje, takže mi to chutná. V kuchyni to máme nepřímo rozdělené, on dělá jejich speciality a maso, na které je odborník, je to opravdu grill master. Já si zase beru holčičí věci jako pečení a takové ty klasiky.

Už můžeš prozradit něco ohledně svatby? Máte už termín?

Absolutně ne. Nechávám to plynout, něco takového jsme ještě vůbec neřešili.

Takže do roka a do dne to nebude?

Říká se, že by se to mělo dodržovat. Třeba to bude dřív, třeba později. Snažím se tradici dodržet, ale jak říkám, vůbec jsme se o tom zatím nebavili.

Jak na zásnuby reagovalo blízké okolí, maminka?

Samozřejmě pozitivně. Reakcí bylo ten den spousta. Ještě jsem ten den dokonce vysílala.

Ono se to propálilo ve vysílání.

Přesně tak. Přišlo se na to z vysílání, že jsem během něj měla prstýnek, který jsem do té doby nechávala doma, aby se na to právě nepřišlo. Jeden den jsem si ho zapomněla sundat ... a byl vidět během vysílání. Takhle to uteklo ven. Chtěla jsem si to do té doby nechat pro sebe a moc to neřešit, aby kolem toho nevzniklo haló, které vzniklo.

Jak dlouho se ti to dařilo tajit?

Už nějakou dobu (směje se).

Na Maledivách?

Řekla jsem i své domovské televizi, že to nebudu vůbec řešit. Co jsem chtěla říct, jsem řekla, víc už to řešit nechci.

Co jsi řekla?

Že to byla krásná romantická chvíle. Rozhodla jsem se nedávat to ven, ani bych tu atmosféru přes obrazovky, sociální sítě nemohla předat. Chci na to vzpomínat jen já a on, aby to bylo jako jedna z mála věcí jenom naše. Jsem opravdu ve všem hodně sdílná, tento okamžik si chci nechat pro sebe.

Dobře nebudu tě už trápit. Nedávno jste byli s Ivanem na Maledivách, odkud jste se ale nemohli vrátit, protože byl partner pozitivní. Bylo to ... drahé?

Měli jsme pojištění. Cestovka nám udělala covid pojištění, tím jsme byli krytí. Do té doby jsem ani nevěděla, že takové pojištění existuje. Vím, že máme vždycky nějaké připojištění, ale nikdy nekontroluji, co všechno je v něm zahrnuto. A po situaci, která nám nastala, jsem byla ráda, že to tam bylo.

Jaká byla tvoje reakce, když jste zjistili, že je Ivan pozitivní?

Otevřela jsem pusu a uchechtla se, nevěřila jsem tomu. Myslela jsem si, že si dělají srandu. Řekli nám, že výsledky nám dají při check outu. V době, kdy jsme balili kufry s tím, že za chvíli odcházíme na recepci, nám přišli říct, že nikam nejedeme, protože partner je pozitivní. Po diskutování o situaci jsem se ptala, jestli můžu odjet alespoň já sama, kvůli práci. To jsem si říkala, že bude malér.

Nebyla ale možnost. Řekli mi, že bych se musela nechat přetestovat, ale nejdříve za čtrnáct dní. Odvolávala jsem se od čerta k ďáblu, na ambasádu, cestovce. Trochu jsem spoléhala na to, že když uslyší, že pracuji v médiích, třeba na to uslyší a dají mi možnost se nechat přetestovat, samozřejmě na vlastní náklady, a vrátit se. Dřív, než za čtrnáct dní to ale není možné, mají tam taková pravidla a přes to vlak nejede. Co mě trochu zamrzelo, bylo, že mi lidi psali, jestli to není záminka k prodloužení dovolené. Vysvětlovat celou tu situaci, že to opravdu nejde, nešlo.

Jak na to reagovali v práci?

Už si z toho v práci dělají srandu, kdykoliv totiž někam jedu, smějí se mi, protože se mi pokaždé stane nějaká příhoda, kterou nevymyslíš. Když jsme před pár lety cestovali do Ameriky, ve chvíli, kdy jsme letěli nad oceánem, uzavřeli Kennedyho letiště, vyhodili nás někde v Kanadě do mínus třiadvaceti stupňů. A když jsme se vraceli zpět domů, na palubě jsme měli tak opilého Srba, že muselo být mezipřistání, kvůli kterému nám uletělo druhé letadlo. Opravdu vždycky když někam jedu, stane se nějaká nepředvídatelná, nevšední situace.

Když jsem z Malediv psala do práce, přišla mi hromada pobavených smajlíků . Sami nevěděli, co s tím. Samozřejmě ale hned dali náhradu, Soňu Porupkovou z Nového dne, která dva týdny v kombinaci s Karlem Voříškem a Klárou Doležalovou zaskakovala. Když jsem se po těch skoro čtyř týdnech vrátila, byla mi skoro až hanba do práce přijít. Čekala jsem, že každý bude rýpat, jak jsme si užili prodlouženou dovolenou. Nakonec všechno proběhlo dobře, přijali to. Věděli, že za nastalou situaci nemůžu.

Někde jsem viděla fotku, kde děláš stojku na paddleboardu. Jak jsi to udělala?

Náročně (směje se).

Vydržela jsi tam déle než dvě vteřiny na fotku?

Ano, ale bylo to náročné. Myslím, že mám na internetu někde i video, kdy jsem to zkoušela. Měla jsem nejdřív vestu do vody, se kterou jsem to zkoušela. Pak jsem si ji sundala, že zkusíme udělat fotku, jestli v té poloze vydržím. Zkoušela jsem to poprvé, na paddleboardu jsem stála asi potřetí v životě. Hned mě to chytlo, ale není to tak, že bych paddleboard vyloženě vyhledávala, je klidnější. Jsem spíše na adrenalinové sporty, surfy, jetsurfy a všechno možné. Ze srandy jsem to zkusila a šlo to.

Ptám se, protože během covidu spousta lidí přibrala, fitka jsou zavřená. Jak si udržuješ postavu? Když pořád jíš boršč?

Pořád jím (směje se). Je to o mně i známé, hodně a ráda jím, vůbec se neomezuji.

To pořád platí? Nemění se to s věkem?

Lidi mi říkají, že se to mění po třicítce. Zatím to musím zaťukat. Opravdu hodně jím, ale kompenzuji to běháním. Neříkám, že chodím každý den, ale zhruba třikrát do týdne, pět nebo deset kilometrů.

Nepřibrala jsi?

Nepřibrala. Mám pořád stejnou váhu, ať cvičím, nebo se snažím držet dietu. Mám pořád stabilní váhu a nevím, jak je to možné. Můžu se přejídat nebo nejíst, ale už několik let je to stejné.

Děláš i jiné sporty? Jógu?

Zkoušela jsem hot jógu před pár lety, myslela jsem, že to nevydržím. Je tam snad čtyřicet stupňů, bála jsem se, že to neudýchám, a to mám nějakou fyzičku. Natolik mě to odradilo, že jsem neměla nikdy tendenci zkusit profi klasickou jógu. Maximálně doma udělám nějaké protahování, ale tolik mě to nenaplňuje. Musím si jít zaběhat, nějak se vyřádit. Klidnější polohy, pózy, správné a pomalé dýchání mně zatím nic neříká.

Evi, co bys popřála našim čtenářům do následujících dní?

Pevné zdraví, trpělivost a optimismus!

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co tě koronavirus naučil?

Nebrat věci na lehkou váhu.

Co tě naposledy zaskočilo během moderování večerních zpráv?

Nevím, kdy naposledy, ale vždy mě zaskočí témata ohledně týrání.

Kolik peněz tě stála poslední dovolená?

Přiměřeně k situaci, která tam nastala.

Co se ti honilo hlavou, když tě partner požádal o ruku?

Jako vážně, opravdu? Překvapení, radost.

Čím té naposledy rozesmál Roman Šebrle?

Roman je veselá kopa. Rozesměje mě vždy a vším.

Tvůj vysněný vůz?

Nemám vysněný vůz, aktuálně jeden mám a jsem s ním spokojená.

Jak jsi poznala, že je Ivan ten pravý?

To se pozná až časem, to můžu poznat až za třicet let, po třiceti letech. Většinou se to pozná v krizových situacích, ty nám ale ještě nenastaly a doufám, že ani nenastanou.

Reakce tvé maminky na tvé zásnuby?

Přijala to s humorem, který je jí vlastní.

Jakou vakcínu bys chtěla sama pro sebe proti koronaviru?

Účinnou.

Co ti za poslední rok nejvíc chybí?

Posezení s nejbližšími - s rodinou, přáteli.

Nejoblíbenější jídlo tvého partnera, které mu připravuješ?

Partner je vděčný strávník a sní vše, co mu připravím. Naštěstí.

Čeho bys chtěla do třicítky ještě dosáhnout?

Jsem momentálně spokojená, tak uvidíme, co mi život přinese.

V jaké karetní hře mě stoprocentně porazíš?

V žolíkách, můžeme klidně zkusit.

Poslední film, co jsi viděla?

Výměna.
Dotazovaná se ptá redaktora:

S kým byl pro tebe za tu dobu v médiích nejnáročnější rozhovor?

Zlata Adamovská.
Děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Eva na Maledivách v plavkách.
Eva ve studiu s kyticí.
Eva s přítelem Ivanem.
Eva v Top Star Magazínu v roce 2016.
Eva na vodním prkně.
Eva a Roman Šebrle.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks