Rychlá zpověď - herečka z Anatomie života Barbora Černá: Schwarzenegger mi řekl, že jsem roztomilá

O natáčení Anatomie života, hollywoodských hvězdách a slávě
04. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Přestože se Barbora Černá věnuje herectví už od základní školy a na svém kontě má řadu rolí, diváci ji zaznamenali až nyní díky právě skončivšímu seriálu TV Nova Anatomie života, kde ztvárňuje roli uzavřené zdravotní sestřičky Emy Zárubové. V rozhovoru pro LP-Life.cz se mladá herečka ale rozpovídala o své kariéře herečky v reklamách, kde stála po boku nejen Brada Pitta, ale i Arnolda Schwarzeneggera, o dvojčeti Lucii a o stinných i světlých stránkách začínající slávy v českém podání.

Barbora Černá

Video

Jaký je to pocit dívat se na sebe v televizi každé úterý?

Je pravda, že je to největší prostor, který mi byl zatím dán. Popravdě to moc neprožívám, když už se na sebe koukám, dělám to hlavně proto, abych věděla, co případně dělat jinak, co funguje a co ne. Nejradši jsem u toho sama a dělám si poznámky v hlavě. Celkově k tomu přistupuji s vděčností a pokorou. Najednou se dostat do takového kolektivu byla určitá forma tlaku, role byla těžká a zajímavá, i kvůli scénám s prostitucí. Dohromady to byla strašně skvělá zkušenost.

Co na to říkala rodina a okolí? Seriál byl opravdu sledovaný.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Je. Jsem samozřejmě ráda za to, že na severu v Lovosicích, odkud pocházím, se mi dostalo hezké podpory. Mamka je vyhlášená kadeřnice s největším salonem ve městě, kudy projde hodně klientů, mnohdy i ze vzdálenějších měst. Tím pádem ví o všem, co se ve městě šustne. Přes ni získávám často krásné zpětné reakce, čehož si moc vážím. Nebráním se ale ani kritice, když je konstruktivní a nepochází od anonymů na internetu. Zároveň je škoda, že už nepokračujeme dál, když sledovanost zrovna začala stoupat. Možná to tak ale má být. Přeci jenom, nekonečné seriály tak trochu vycházejí z módy.

Hrála jste roli maminky samoživitelky, která si přilepšovala prostitucí. Spousta lidí má pak často pocit, že je to pravda. Máte i takové zpětné vazby?

Mám. Píše mi hodně mužů, že by mě chtěli finančně podporovat. Je tam určitě nějaká tendence, kdy si lidé pletou fikci s realitou, to musí ale člověk s úsměvem přejít.

S velkou rolí se otevírají dveře k rolím novým...

Jo, funguje to tak, a já jsem za nové příležitosti vděčná. Ačkoliv se mi moc líbilo hrát Emu, těším se na nové charaktery, na nové uchopení rolí. Nebudu teď ale o ničem mluvit konkrétně, protože to přináší smůlu, a ještě není nic na sto procent potvrzené.

Zahrála jste si s velkými herečkami Jitkou Schneiderovou, Martinou Preissovou. Dávaly vám nějaké herecké rady, měly vůbec tu tendenci?

Obě ke mně přistupovaly velice laskavě. Byla jsem mladá holka, která přišla do zajímavého kolektivu. Sama jsem je poprosila, aby mě mentorovaly, když budou mít tu potřebu. Přesně a bez nějakých vytáček. Později jsem zjistila, že jim to bylo sympatické a nějak to celkově zafungovalo. Jde ale o to, že se seriál obecně točí v hrozně rychlém tempu, a není tam moc prostoru na to učit se něčemu moc do hloubky. Jsem ráda za tvrdou praxi, ze které budu čerpat snad už napořád, a dál na ní nabalovat.

Jaké třeba?

Většinou jde o věci, které herec tak nějak instinktivně ví, ale až nějakou větší praxí je konečně začne přesněji vybrušovat, což je pro film velice důležité. Třeba hrát všechno opravdu na kameru, a zbavit se tendence hrát si to schouleně jen pro sebe. K tomu právě slouží desítky různých technik. U téhle role bylo občas výzvou poslouchat nejen štáb, ale i profesionální lékaře, kteří nám radili, jak přesně držet injekční stříkačku a jednotlivé nástroje, abychom zároveň působili co nejvíc autenticky. Když je pak těch informací hodně, jste rádi, když vám někdo připomene základní věc, jako třeba natočit hlavu na kameru, což je někdy vlastně úplně nejdůležitější.

Byla jste v zahraničí na škole, i jste tam hrála. Neměla jste někdy tendence zůstat tam? A znovu třeba potkat Brada Pitta?

Chvíli jsem nevěděla. Všechny tyhle potkávačky, které jsem měla třeba s Bradem Pittem nebo Arnoldem Schwarzeneggerem…

Vy jste se potkala i s Arnoldem?

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Ano, taky jsem s ním točila reklamu.

Co jste natáčeli?

Reklamní projekt, který šel do Asie, na videohru. Já jsem odmalička hrála všemožné videohry, takže to bylo skvělé. Hrála jsem scénu opět se svojí sestrou, dělaly jsme dvojčata „bodyguardkyně“ Arnoldovi, což je hrozně vtipná představa. Měly jsme falešné kulomety, vybuchovaly tam věci, opravdu obří sci-fi reklama.

U nás to vůbec nebylo?

Ne, vůbec, to proběhlo jenom v Asii. Když jsem byla v Japonsku, viděla jsem ji, ale myslím si, že nás výsledně z reklamy vystřihli. Bylo tam strašně moc lidí a příběhů. I když to možná nakonec použili, nevím. Viděla jsem jen jednu verzi reklamy, kde jsem se nezahlédla.

Kdy se to točilo?

Asi před pěti lety.

To už vám bylo dvacet.

Ano, v devatenácti nebo dvaceti. Myslím, že mi už bylo dvacet.

Tak to už jste musela vědět, kdo Schwarzenegger je, ne jako u Brada Pitta, kdy jste netušila, jak moc slavný je...

To jsem věděla.

Na co jste se ho zeptala?

Tam to bylo šíleně vyhrocené. Nikdy neříkají dopředu, že tam bude taková hvězda, až ráno na place. Všichni museli podepsat smlouvu o mlčenlivosti, nesměly se dělat žádné fotky. Produkční byli šíleně nervózní, že tam ten Arnold bude a aby všechno proběhlo v pořádku. Komparzistům třeba řekli, že ho nebudou oslovovat ani fotit. Tak moc je vystresovali, byla jsem toho svědkem, že když kolem nich prošel Arnold a pozdravil je, ani ho nepozdravili nazpátek, protože se báli cokoliv udělat. To je stinná stránka takhle velkého natáčení, kdy je celý ten proces fakt zbytečně vyhrocený.

Bylo to ale fajn natáčení. Se ségrou jsme přebíhaly z jednoho zákopu do druhého, střílely nepravým kulometem, až jsme se vždy dostaly do stanoviště blízko něho. On se potom na ten záběr podíval a říkal, že jsme lovely. Takže o mně vlastně Arnold řekl, že jsem lovely (směje se).

Nechtěla jste tam zůstat?

Obě reklamy byly točené v Praze, odcestovala jsem pak až kvůli studiu. Anglie pro mě byla ale až moc deštivé místo. Chtěla jsem tam jen dostudovat a pak případně jet někam dál. Během studia jsem si ale rychle uvědomila hodnoty, které máme tady v Česku. Jsem sice dobrodruh a vždycky budu ráda cestovat, člověk si během cest zároveň čím dál více uvědomuje i kvality života tady v Česku.

A vaše sestra?

Ta je teď na Erasmu ve Švýcarsku. Ona se nyní nachází v tom stádiu, ve kterém jsem byla já během prvního roku studia v Anglii, který byl bombastický. Říká se, že když jedete do zahraničí, jste v extázi prvních šest až osm měsíců, než to spadne do normálu. Teď přesně cítím na ségře, že má tuhle cestovatelskou extázi ve Švýcarsku. Bůh ví, jak to bude mít ona, ale myslím si, že se vrátí.

Taky pořád hraje?

Taky hraje.

Daří se jí jako vám, takhle velké role?

Myslím, že se jí daří dobře. Před dvěma lety ztvárnila hlavní roli v pohádce Pravý rytíř. Minulý rok natočila film Prvok, Šampon, Tečka a Karel, kde hrála docela významnější vedlejší roli v blízkosti Hynka Čermáka.

Jste dvojčata. Chtěly byste si spolu zahrát ve filmu?

Nevím, jestli o tom můžu už mluvit. Možná se ale něco v tomhle smyslu chystá. Doufám, že to vyjde, protože to byl vždycky náš sen. I kdyby to ale nevyšlo teď, stejně pevně doufám, že někdy v budoucnu to vyjde, že si zahrajeme někde spolu a bude to hlavně o nás, o našem osobním pojetí fenoménu dvojčat.

Už jste ale poměrně rozeznatelné jedna od druhé.

Jsme hodně rozeznatelné. Je to zvláštní, jakmile člověk změní prostředí, změna je ve všem. Člověk má jiné grimasy, gesta, dokonce se to nějakým podivným způsobem projeví i na zevnějšku. Člověk jde jinou cestou, začíná být trochu jiný. Spojení ale máme pořád, pořád si voláme, pořád míváme podobné sny. Zároveň jsme se naučily být každá někde jinde. Času je teď nějak málo, a tak doufám, že kdyby se tenhle projekt zrealizoval, budeme zas chvíli víc spolu.

V nějakém rozhovoru jste říkala, že jste rozpolcená osoba, co se týče herectví, psaní. Už jste se usadila, už víte, co budete dělat v životě jako hlavní věc?

Ne. (směje se)

Protože teď, když máte za sebou roli v Anatomii, získáváte nové nabídky. Věřím, že to člověka alespoň mentálně usadí.

Vlastně mě to asi opravdu trochu usadilo. Tvrdím, že jsem rozpolcená v tom smyslu, že mám ráda víc věcí. Tak to má ale podle mě hodně lidí, nejsem to jenom já a není to nic zajímavého. Vím, že herectví je moje vášeň, nějakým způsobem věřím, že je to i moje poslání, nebo řekněme zkrátka to, v čem se cítím nejlíp. Do toho je tu psaní, které mám vyloženě ráda. Zároveň věřím, že psaní a herectví spolu souvisí víc, než se může zdát. Z hlediska příběhového vyprávění může psaní herce zajímavým způsobem posouvat. Takže asi ano, být vyhraněný je fajn, já zároveň doufám, že nějakým razantním výběrem nepřijdu o věci, které mi přinášejí dobrý pocit.

To jsou které další kromě psaní?

Cestování, keramika, zpívání…

Když už mluvíme o cestování, jak jste strávila uplynulý covidový rok? Kromě natáčení.

Přiznám se, že to pro mě byl hodně těžký rok. Celkově se teď cítím hodně klaustrofobicky a těším se, až někam poletím, když budu mít tu možnost. Tahle velká práce, za kterou jsem samozřejmě vděčná, protože spousta lidí o práci přišla, a nemožnost cestovat, způsobila, že jsem se zaměřila jen na určitý mix povinností, ze kterých jsem po čase v určité křeči. A už si ani neuvědomuji, že můžu na chvíli vypnout, třeba jet do lesa nebo k moři a trochu se nadechnout. Do toho mi na konci srpna zemřel dědeček. Byl to těžký rok.

Pocházíte z Lovosic, jak dlouho žijete v Praze?

Před Anglií jsem tu byla tři roky. Z Anglie jsem se vrátila v březnu, takže teď jsem tu něco přes rok.

Máte tady přátele, rodinu? Co vás tady kromě práce drží?

Určitě přítel, naši kamarádi a ta atmosféra, která prostupuje tímhle městem. Prahu jsem si v poslední době moc oblíbila.

Na co se těšíte v dohledné době?

Těším se, že někam vycestuji. Že se všichni tak nějak zhluboka nadechneme bez roušek.

Báro, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdybyste dnes mohla stát po boku Brada Pitta, co byste mu řekla?

Asi, že mě to s tou Angelinou mrzí.

Nejnáročnější scéna ze seriálu Anatomie života?

Jakékoliv scény točené v zimě v mínus pěti stupních.

V jaké situaci byste dnes nejraději za sebe poslala své dvojče Lucku?

V jakékoliv situaci, kdy by šlo o vtip, srandu. Ale pokud by šlo o něco nepříjemného, tak to ne, to si musí vyřešit každá po svém.

Kdo je váš největší fanoušek, který sjíždí vaše role pořád dokola?

Jestli nějaký takový je, tak ho moc zdravím. (smích)

Kdybyste si mohla vybrat, s kým udělat rozhovor, kdo by to byl?

S indickým jogínem Sat guru.

Na co jste v životě nejvíc pyšná?

Asi na to, že jsem nikdy neztratila naději a pořád ji hledám.

Co byste naopak ve svém životě udělala jinak?

Snažila bych se lidem obecně víc otevírat.

Co si myslíte o prostituci v jedné větě?

Myslím si, že to je velký a smutný problém, společenský a je to zrcadlení faktu, že žijeme v mužském světě.

Co máte společného s Emou Zárubovou?

Smysl pro spravedlnost, bojovnost a bohužel nepřístupnost.

Jaké je to dát chlapovi facku?

Není to hezký pocit.

Který vrchol chcete v nejbližší době zdolat?

Nějaký v zahraničí na hezkém místě.

Nejhorší zdravotnický výraz, který jste se musela naučit?

Aneurisma neboli balónkovité rozšíření cévní stěny.

Kterého lékaře se nejvíce bojíte?

Jakéhokoliv, který porušuje Hippokratovu přísahu.

Věříte v lásku na první pohled ano nebo ne?

Ano.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jaký vrchol chcete zdolat vy?

Já chci v první řadě přežít tenhle den, a to bude vrchol.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Bára v erotické scéně v Anatomii života
Barbora Černá s Jitkou Schneiderovou v Anatomii života
Bára se svým dvojčetem Lucií
Barbora a Lucie
Reklama s Bradem Pittem
Barbora Černá v reklamě na CocaColu
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks