Rychlá zpověď - kadeřník Honza Kořínek: Každý by měl myslet na zadní vrátka

O lásce k práci, o koronaviru a penězích
22. června 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Honza Kořínek je v Česku známý jako jeden z nejlepších kadeřníků v zemi. A ne nadarmo. Za jeho zlatými ručičkami se sjíždí klienti z celé republiky a výjimkou nejsou ani známé osobnosti. Jak zvládl koronavirovou krizi a na co se nejvíc momentálně těší, se dočtete v rozhovoru pro LP-life.cz.

Video

Jak je to dlouho, co můžete pracovat?

Pracujeme od 11. května, což je už déle než měsíc. Cítím se dobře, ale upřímně hodně unaveně. Je to náročné období.

Nebojíte se, že přeceníte své síly, abyste uspokojil všechny své zákazníky? Abyste z toho pak neměl nějaký zdravotní dopad…

Dobrá otázka. Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. Ale vím, že někdy si člověk musí říct dost – už ne. Uvidíme, zatím se samozřejmě snažím každému vyhovět, může se ale stát, že síly dojdou a nebude to možné.

Kolik hlav přišlo zničených domácím barvením? Kolikrát jste byl v šoku?

Musím zaťukat, že šok jsem naštěstí neměl ani jeden. Když se budu bavit vyloženě o svých klientkách, tak jenom asi dvě si daly nějakou barvu na vlasy. Nebylo to peklo, nemuselo se to dlouho opravovat.

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1

Koronavirová krize byla dlouhá. Co to pro vás konkrétně i obecně pro kadeřníky znamenalo po stránce byznysu?

Upřímně si myslím, že asi každý, kdo podniká, a i ten kdo nepodniká, by měl myslet na zadní vrátka a měl by mít rezervu. My jsme ji naštěstí měli. Nebudeme si ale nic nalhávat, rezervy nejsou nekonečné. A kdyby to trvalo déle, mluvil bych asi jinak. Naštěstí jsme to všechno ustáli.

Samozřejmě to jsou ztráty hlavně finanční. Pro mě to bylo i psychicky náročné, protože jsem člověk, který je zvyklý být denně v práci, pracuji deset dvanáct hodin denně. Najednou vás někdo zavře doma a nemůžete dělat téměř nic, krom toho, že můžete uklízet a vařit. Ale to už vás potom taky nebaví.

Nepřemlouvali vás zákazníci, abyste je ostříhal doma?

Samozřejmě jsem byl s našimi zákazníky v kontaktu, pomáhali jsme jim a radili, jak to přežít, chystali jsme nějaké balíčky na doma na barvení. Snažili jsme se, tak jako spousta jiných kadeřníků a kadeřnictví.

Vymyslel jste během té doby nějaké projekty? Vím, že se angažujete v charitě a podobně.

Pořád něco vymýšlíme. Třeba během nuceného zavření salonu, jsme více točili videa na Instagram do naší IGTV. Má to pěkný úspěch, tak s tím třeba chceme pokračovat. Jinak plánů pro rok 2020 bylo hodně, tak se těšíme, až se k nim budeme moci vrátit.

O čem konkrétně mluvíte?

Měli jsme se zúčastnit několika zahraničních akcí, měli jsme třeba letět fotit naše další kolekce do zahraničí. Už jsme měli vše zařízené a naplánované. Měli jsme vydat další číslo našeho vlastního časopisu. Chtěli jsme se zapojit do několika kadeřnických soutěží. A také jsme chystali jedno velké překvapení pro naše klienty, ale to si zatím nechám pro sebe, protože ten správný čas má evidentně teprve přijít.

Jak se stane, že se zafixujete do myslí lidí jako jeden z nejlepších kadeřníků v republice?

Odpovím asi nečekaně, ale úplně nevnímám, že se to stalo. Samozřejmě se snažíme dělat spoustu projektů, focení, snažíme se o reklamu, ale zas tak se necítím, že bych se takhle dostal do povědomí lidí.

Jak to? Každý si to spojí s kadeřnictvím Kořínka…

No jo, to si ale vždycky říkám, že je to zrovna určitě člověk, který o mě slyšel. Ale nemyslím si, že je to ve finále tak horké.

Ale vždyť k vám chodí i celebrity.

Spousta! A víte proč? Protože pro nás jsou všechny klientky celebrity. Neděláme v tom rozdíl. Takže u nás jsou za hvězdy nejen herečky a zpěvačky, ale i maminky na mateřské nebo manažerky různých firem. Ale chápu, jak tu otázku myslíte, pojďme si říct, že není třeba chlubit se jmény, za nás mluví vlasy, které vidíte různě na všech televizních stanicích v Česku.

To jste si ale musel vybudovat jméno, jinak by k vám nechodily, kdybyste nebyl dobrý.

Asi ano, jsem přesvědčený, že kdyby jim mé služby nevyhovovaly, tak ke mně nechodí. S některými se známe i z dob, než jsem měl salon. S některými lidmi už je to přátelství. Já doufám, že ke mně chodí, protože jsou se mnou spokojení a že jsem pro ně jak fajn kadeřník, tak i člověk.

Musíte se v kadeřnictví nadále vzdělávat? Jezdíte na nějaké veletrhy a podobně?

Rozhodně. Trendy jdou pořád dopředu a myslím si, že když se člověk nebude vzdělávat, nebude ho to bavit. Může se stát, že někde zamrzne, už se nepohne z místa a na jeho práci to pak bude znát. Samozřejmě každý kadeřník už má potom nějaký svůj rukopis, ale pořád je dobré sledovat, co se děje.

Jaký je váš rukopis?

Věřím, že to jsou hezké, čisté, trvanlivé střihy. A také krásné a především zdravé vlasy.

Je těžké říct klientce, že některý její vysněný účes z fotky by jí nesedl? Chodí sem s tím?

Určitě. Nejsem vůbec odpůrce obrázků, někdy si naopak myslím, že to může hodně pomoct. Myslím si, že je to těžké jak s kým, každý klient je samozřejmě jiný. Čím déle to dělám a čím je člověk zkušenější, tak mi to problém nedělá. Na začátku, když člověk nemá tolik zkušeností, je to vždycky těžké. Když si pak jsem ale něčím opravdu jistý, že to nebude fungovat, není pro mě těžké to zákaznici vysvětlit a hezky to podat.

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

Kolik let už děláte kadeřníka?

Dvacet let. Strašně to letí! To je víc než polovina mého života.

Chtěl jste se někdy živit něčím jiným?

Ještě na základce jsem přemýšlel, že bych chtěl dělat barmana. Nakonec jsme s mámou vymysleli kadeřníka, že to zkusím. Když jsem se vyučil, přemýšlel jsem ještě nad nástavbou. Ve hře byla kadeřnická, potom jsem se ještě rozhodoval nad sociálním pracovníkem. Lákala mě sociální sféra a starání se o staré lidi v domovech důchodců nebo lidi s nějakým hendikepem. Nakonec se to přetočilo a jsem kadeřník.

Když jsem se během rozhovoru ptala na vás konkrétně, odpovídal jste v množném čísle. Proč?

Myslím si, že to není všechno jenom o mně, salon rozhodně stojí i na mém manželovi Honzovi, který dělá manažera salonu. A v neposlední řadě stojí určitě i na kolektivu, který tu máme. Kdybychom na to byli jenom my dva, tak bychom se taky nedostali tolik do povědomí lidí. Je to o Honzovi a holkách, co tu máme. Jsme tým, jsme to my, rozhodně to nejsem jen já.

Jak dlouho jste manželé?

Začali jsme deset let vztahu a teď v létě to bude pátý rok v „manželství“.

Dokážete si to bez něj představit?

Vůbec ne.

Jak moc je jeho práce pro vás důležitá?

To se nedá ani říct, opravdu hodně. Mám kolem sebe kamarádky kadeřnice, které jsou jak kadeřnice, tak si dělají samy i marketing a tyhle věci kolem, což hrozně obdivuji. Já bych to nedal, nejsem organizačně schopný a neumím zařizovat věci kolem. Jsem kadeřník, spíš jsem ten kreativec, který je tady schopný stát dvanáct hodin na nohou, ale nejsem schopný dělat ty jiné věci.

Upřímně si to nedovedu představit, že bych to měl dělat jenom já. Dovedl bych si to představit tehdy, kdy bych měl jenom malou místnůstku, kde bych byl jen sám za sebe a dělal to pro své potěšení. Pokud se ale bavíme o tom, že se snažíme si vybudovat nějaké jméno a chodí k nám i známé osobnosti, tak to si představit nedokážu.

Co děláte s manželem, pokud nejste tady?

Dost času trávíme salonem. Nejen že jsme tu fyzicky, ale dost o tom diskutujeme, co budeme a nebudeme dělat. Snažíme sebe i holky někam posouvat, takže dost žijeme naší prací. Když nejsme v Sázavské, oba rádi odpočíváme a jíme. Já k tomu ještě rád popíjím vínečko, což Honza už několik let nedělá. A potom určitě rádi cestujeme.

Co letos? Pojedete někam?

Do Chorvatska – my to tam máme rádi, jezdíme tam už pravidelně několik let, takže se na to těšíme. A uvidíme, kam nás „doba“ pustí dál. Já mám v plánu ještě Florencii v září, chci na kurz italštiny.

Italštiny?

Ano, dostal jsem to jako dárek k Vánocům, byl to můj sen. Původně jsem měl letět v polovině března, ale to bohužel nevyšlo.

Co bude po téhle koronavirové krizi?

To se uvidí, to nikdo neví. Každý se musíme nad sebou – svým podnikáním – zamyslet a udělat nějaké kroky. Asi je pravda, že spousta věcí bude jinak. I my už jsme se rozhodli dělat některé věci jinak. Teď přijde ten čas to uvést do praxe.

Máte konkrétní příklad?

Ano, pravidelně jsme fotili své účesové kolekce, dvakrát do roka – to třeba teď nějakou dobu určitě nebude. V tomhle chceme změnit směr. Tak jako některé velké módní domy zrušily sezony, tak i my tohle budeme upravovat.

A jak vlastně vypadá kolekce u kadeřníků?

Tak jako u kohokoli jiného. Prezentuje vaši představu o nadcházejících trendech. Zobrazuje vás, vaše nápady a myšlenky. To se všechno v kolekcích snažíme ztvárnit.

Do teď jsme dělali kolekce na jaro a léto a pak také pro podzim a zimu. Někdy je to klasičtější, jindy extravagantnější, zkoušeli jsme i kolekci založenou na emocích, několikrát jsme byli fotit v zahraničí. Je to opravdu různorodé. V těchto chvílích kreativita jede na plno, tvořit kolekce společně s týmem do detailů včetně make-upu a oblečení, je úplně jiná práce než klasická kadeřničina u křesla v saloně.

Honzo, moc díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Váš největší kadeřnický úspěch?

Můj kadeřnický salon a vítězství v jedné kadeřnické soutěži.

Nejslavnější hlava, kterou jste zkrášlil?

Všechny moje klientky jsou pro mě důležité, takže všechny jsou pro mě nejslavnější. Každá je pro mě hvězda.

Komu byste odmítl udělat vlasy?

Nikomu.

Tip na zářivou hřívu?

Dobrá péče a kvalitní kosmetika.

Jsou muži bez vlasů sexy?

Snad jo.

Kdo je pro vás nejlepším kadeřníkem světa?

Je jich spoustu, ale vypíchnu jedno, a to je Leticie Gino.

Kolik dní volna jste měl po uvolnění koronavirových opatření?

Málo, asi dva.

Jsou náročnější zákazníci muži nebo ženy?

Jak kdy, někdy i muži.

Jaký je hit účesu pro léto 2020?

Krásné zdravé vlasy, to je hit pro každou sezonu.

Za kolik jsou nejdražší nůžky, které vlastníte?

Kolem 20 tisíc.

Co děláte, když neděláte vlasy?

Odpočívám a piju víno.

Životní motto?

Před nikým se neponižuj, nad nikým se nepovyšuj.

Roušky při práci ano nebo ne?

Ne.

Co je pro kadeřníka největší peklo?

Největší peklo asi, když má klientka jasné přání, ale nebere v potaz svou kvalitu vlasů.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Proč jste si vybrala na rozhovor právě mě?

Protože jste nejlepší kadeřník v Česku.
Děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
130 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks