Rychlá zpověď - kadeřník Honza Kořínek: Každý by měl myslet na zadní vrátka

O lásce k práci, o koronaviru a penězích
22. června 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Honza Kořínek je v Česku známý jako jeden z nejlepších kadeřníků v zemi. A ne nadarmo. Za jeho zlatými ručičkami se sjíždí klienti z celé republiky a výjimkou nejsou ani známé osobnosti. Jak zvládl koronavirovou krizi a na co se nejvíc momentálně těší, se dočtete v rozhovoru pro LP-life.cz.

Video

Jak je to dlouho, co můžete pracovat?

Pracujeme od 11. května, což je už déle než měsíc. Cítím se dobře, ale upřímně hodně unaveně. Je to náročné období.

Nebojíte se, že přeceníte své síly, abyste uspokojil všechny své zákazníky? Abyste z toho pak neměl nějaký zdravotní dopad…

Dobrá otázka. Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. Ale vím, že někdy si člověk musí říct dost – už ne. Uvidíme, zatím se samozřejmě snažím každému vyhovět, může se ale stát, že síly dojdou a nebude to možné.

Kolik hlav přišlo zničených domácím barvením? Kolikrát jste byl v šoku?

Musím zaťukat, že šok jsem naštěstí neměl ani jeden. Když se budu bavit vyloženě o svých klientkách, tak jenom asi dvě si daly nějakou barvu na vlasy. Nebylo to peklo, nemuselo se to dlouho opravovat.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Koronavirová krize byla dlouhá. Co to pro vás konkrétně i obecně pro kadeřníky znamenalo po stránce byznysu?

Upřímně si myslím, že asi každý, kdo podniká, a i ten kdo nepodniká, by měl myslet na zadní vrátka a měl by mít rezervu. My jsme ji naštěstí měli. Nebudeme si ale nic nalhávat, rezervy nejsou nekonečné. A kdyby to trvalo déle, mluvil bych asi jinak. Naštěstí jsme to všechno ustáli.

Samozřejmě to jsou ztráty hlavně finanční. Pro mě to bylo i psychicky náročné, protože jsem člověk, který je zvyklý být denně v práci, pracuji deset dvanáct hodin denně. Najednou vás někdo zavře doma a nemůžete dělat téměř nic, krom toho, že můžete uklízet a vařit. Ale to už vás potom taky nebaví.

Nepřemlouvali vás zákazníci, abyste je ostříhal doma?

Samozřejmě jsem byl s našimi zákazníky v kontaktu, pomáhali jsme jim a radili, jak to přežít, chystali jsme nějaké balíčky na doma na barvení. Snažili jsme se, tak jako spousta jiných kadeřníků a kadeřnictví.

Vymyslel jste během té doby nějaké projekty? Vím, že se angažujete v charitě a podobně.

Pořád něco vymýšlíme. Třeba během nuceného zavření salonu, jsme více točili videa na Instagram do naší IGTV. Má to pěkný úspěch, tak s tím třeba chceme pokračovat. Jinak plánů pro rok 2020 bylo hodně, tak se těšíme, až se k nim budeme moci vrátit.

O čem konkrétně mluvíte?

Měli jsme se zúčastnit několika zahraničních akcí, měli jsme třeba letět fotit naše další kolekce do zahraničí. Už jsme měli vše zařízené a naplánované. Měli jsme vydat další číslo našeho vlastního časopisu. Chtěli jsme se zapojit do několika kadeřnických soutěží. A také jsme chystali jedno velké překvapení pro naše klienty, ale to si zatím nechám pro sebe, protože ten správný čas má evidentně teprve přijít.

Jak se stane, že se zafixujete do myslí lidí jako jeden z nejlepších kadeřníků v republice?

Odpovím asi nečekaně, ale úplně nevnímám, že se to stalo. Samozřejmě se snažíme dělat spoustu projektů, focení, snažíme se o reklamu, ale zas tak se necítím, že bych se takhle dostal do povědomí lidí.

Jak to? Každý si to spojí s kadeřnictvím Kořínka…

No jo, to si ale vždycky říkám, že je to zrovna určitě člověk, který o mě slyšel. Ale nemyslím si, že je to ve finále tak horké.

Ale vždyť k vám chodí i celebrity.

Spousta! A víte proč? Protože pro nás jsou všechny klientky celebrity. Neděláme v tom rozdíl. Takže u nás jsou za hvězdy nejen herečky a zpěvačky, ale i maminky na mateřské nebo manažerky různých firem. Ale chápu, jak tu otázku myslíte, pojďme si říct, že není třeba chlubit se jmény, za nás mluví vlasy, které vidíte různě na všech televizních stanicích v Česku.

To jste si ale musel vybudovat jméno, jinak by k vám nechodily, kdybyste nebyl dobrý.

Asi ano, jsem přesvědčený, že kdyby jim mé služby nevyhovovaly, tak ke mně nechodí. S některými se známe i z dob, než jsem měl salon. S některými lidmi už je to přátelství. Já doufám, že ke mně chodí, protože jsou se mnou spokojení a že jsem pro ně jak fajn kadeřník, tak i člověk.

Musíte se v kadeřnictví nadále vzdělávat? Jezdíte na nějaké veletrhy a podobně?

Rozhodně. Trendy jdou pořád dopředu a myslím si, že když se člověk nebude vzdělávat, nebude ho to bavit. Může se stát, že někde zamrzne, už se nepohne z místa a na jeho práci to pak bude znát. Samozřejmě každý kadeřník už má potom nějaký svůj rukopis, ale pořád je dobré sledovat, co se děje.

Jaký je váš rukopis?

Věřím, že to jsou hezké, čisté, trvanlivé střihy. A také krásné a především zdravé vlasy.

Je těžké říct klientce, že některý její vysněný účes z fotky by jí nesedl? Chodí sem s tím?

Určitě. Nejsem vůbec odpůrce obrázků, někdy si naopak myslím, že to může hodně pomoct. Myslím si, že je to těžké jak s kým, každý klient je samozřejmě jiný. Čím déle to dělám a čím je člověk zkušenější, tak mi to problém nedělá. Na začátku, když člověk nemá tolik zkušeností, je to vždycky těžké. Když si pak jsem ale něčím opravdu jistý, že to nebude fungovat, není pro mě těžké to zákaznici vysvětlit a hezky to podat.

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m, Praha 4

Kolik let už děláte kadeřníka?

Dvacet let. Strašně to letí! To je víc než polovina mého života.

Chtěl jste se někdy živit něčím jiným?

Ještě na základce jsem přemýšlel, že bych chtěl dělat barmana. Nakonec jsme s mámou vymysleli kadeřníka, že to zkusím. Když jsem se vyučil, přemýšlel jsem ještě nad nástavbou. Ve hře byla kadeřnická, potom jsem se ještě rozhodoval nad sociálním pracovníkem. Lákala mě sociální sféra a starání se o staré lidi v domovech důchodců nebo lidi s nějakým hendikepem. Nakonec se to přetočilo a jsem kadeřník.

Když jsem se během rozhovoru ptala na vás konkrétně, odpovídal jste v množném čísle. Proč?

Myslím si, že to není všechno jenom o mně, salon rozhodně stojí i na mém manželovi Honzovi, který dělá manažera salonu. A v neposlední řadě stojí určitě i na kolektivu, který tu máme. Kdybychom na to byli jenom my dva, tak bychom se taky nedostali tolik do povědomí lidí. Je to o Honzovi a holkách, co tu máme. Jsme tým, jsme to my, rozhodně to nejsem jen já.

Jak dlouho jste manželé?

Začali jsme deset let vztahu a teď v létě to bude pátý rok v „manželství“.

Dokážete si to bez něj představit?

Vůbec ne.

Jak moc je jeho práce pro vás důležitá?

To se nedá ani říct, opravdu hodně. Mám kolem sebe kamarádky kadeřnice, které jsou jak kadeřnice, tak si dělají samy i marketing a tyhle věci kolem, což hrozně obdivuji. Já bych to nedal, nejsem organizačně schopný a neumím zařizovat věci kolem. Jsem kadeřník, spíš jsem ten kreativec, který je tady schopný stát dvanáct hodin na nohou, ale nejsem schopný dělat ty jiné věci.

Upřímně si to nedovedu představit, že bych to měl dělat jenom já. Dovedl bych si to představit tehdy, kdy bych měl jenom malou místnůstku, kde bych byl jen sám za sebe a dělal to pro své potěšení. Pokud se ale bavíme o tom, že se snažíme si vybudovat nějaké jméno a chodí k nám i známé osobnosti, tak to si představit nedokážu.

Co děláte s manželem, pokud nejste tady?

Dost času trávíme salonem. Nejen že jsme tu fyzicky, ale dost o tom diskutujeme, co budeme a nebudeme dělat. Snažíme sebe i holky někam posouvat, takže dost žijeme naší prací. Když nejsme v Sázavské, oba rádi odpočíváme a jíme. Já k tomu ještě rád popíjím vínečko, což Honza už několik let nedělá. A potom určitě rádi cestujeme.

Co letos? Pojedete někam?

Do Chorvatska – my to tam máme rádi, jezdíme tam už pravidelně několik let, takže se na to těšíme. A uvidíme, kam nás „doba“ pustí dál. Já mám v plánu ještě Florencii v září, chci na kurz italštiny.

Italštiny?

Ano, dostal jsem to jako dárek k Vánocům, byl to můj sen. Původně jsem měl letět v polovině března, ale to bohužel nevyšlo.

Co bude po téhle koronavirové krizi?

To se uvidí, to nikdo neví. Každý se musíme nad sebou – svým podnikáním – zamyslet a udělat nějaké kroky. Asi je pravda, že spousta věcí bude jinak. I my už jsme se rozhodli dělat některé věci jinak. Teď přijde ten čas to uvést do praxe.

Máte konkrétní příklad?

Ano, pravidelně jsme fotili své účesové kolekce, dvakrát do roka – to třeba teď nějakou dobu určitě nebude. V tomhle chceme změnit směr. Tak jako některé velké módní domy zrušily sezony, tak i my tohle budeme upravovat.

A jak vlastně vypadá kolekce u kadeřníků?

Tak jako u kohokoli jiného. Prezentuje vaši představu o nadcházejících trendech. Zobrazuje vás, vaše nápady a myšlenky. To se všechno v kolekcích snažíme ztvárnit.

Do teď jsme dělali kolekce na jaro a léto a pak také pro podzim a zimu. Někdy je to klasičtější, jindy extravagantnější, zkoušeli jsme i kolekci založenou na emocích, několikrát jsme byli fotit v zahraničí. Je to opravdu různorodé. V těchto chvílích kreativita jede na plno, tvořit kolekce společně s týmem do detailů včetně make-upu a oblečení, je úplně jiná práce než klasická kadeřničina u křesla v saloně.

Honzo, moc díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Váš největší kadeřnický úspěch?

Můj kadeřnický salon a vítězství v jedné kadeřnické soutěži.

Nejslavnější hlava, kterou jste zkrášlil?

Všechny moje klientky jsou pro mě důležité, takže všechny jsou pro mě nejslavnější. Každá je pro mě hvězda.

Komu byste odmítl udělat vlasy?

Nikomu.

Tip na zářivou hřívu?

Dobrá péče a kvalitní kosmetika.

Jsou muži bez vlasů sexy?

Snad jo.

Kdo je pro vás nejlepším kadeřníkem světa?

Je jich spoustu, ale vypíchnu jedno, a to je Leticie Gino.

Kolik dní volna jste měl po uvolnění koronavirových opatření?

Málo, asi dva.

Jsou náročnější zákazníci muži nebo ženy?

Jak kdy, někdy i muži.

Jaký je hit účesu pro léto 2020?

Krásné zdravé vlasy, to je hit pro každou sezonu.

Za kolik jsou nejdražší nůžky, které vlastníte?

Kolem 20 tisíc.

Co děláte, když neděláte vlasy?

Odpočívám a piju víno.

Životní motto?

Před nikým se neponižuj, nad nikým se nepovyšuj.

Roušky při práci ano nebo ne?

Ne.

Co je pro kadeřníka největší peklo?

Největší peklo asi, když má klientka jasné přání, ale nebere v potaz svou kvalitu vlasů.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Proč jste si vybrala na rozhovor právě mě?

Protože jste nejlepší kadeřník v Česku.
Děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2

6 + 1 252 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m

Atypický 263 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m

Atypický 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340

340 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

3 + 1 103 m²
27 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

5 + 1 111 m²
39 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy

127 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

53 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

79 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 96 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m

Atypický 72 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m

Atypický 511 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m

Atypický 350 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m

Atypický 235 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5
Praha 5

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5

42 m²
14 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu

Atypický 942 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2

80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2

54 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha
Praha 7

Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha

260 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2
Praha 4

Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2

Atypický 430 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářská budova k pronájmu, Holešovicé

Kancelářská budova k pronájmu, Holešovicé

3495 m², ter. 495 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363

Atypický 363 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639

Atypický 2639 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708

Atypický 708 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Atypický 447 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha
Praha 8

Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha

Atypický
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks