Rychlá zpověď - kadeřník Honza Kořínek: Každý by měl myslet na zadní vrátka

O lásce k práci, o koronaviru a penězích
22. června 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Honza Kořínek je v Česku známý jako jeden z nejlepších kadeřníků v zemi. A ne nadarmo. Za jeho zlatými ručičkami se sjíždí klienti z celé republiky a výjimkou nejsou ani známé osobnosti. Jak zvládl koronavirovou krizi a na co se nejvíc momentálně těší, se dočtete v rozhovoru pro LP-life.cz.

Video

Jak je to dlouho, co můžete pracovat?

Pracujeme od 11. května, což je už déle než měsíc. Cítím se dobře, ale upřímně hodně unaveně. Je to náročné období.

Nebojíte se, že přeceníte své síly, abyste uspokojil všechny své zákazníky? Abyste z toho pak neměl nějaký zdravotní dopad…

Dobrá otázka. Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. Ale vím, že někdy si člověk musí říct dost – už ne. Uvidíme, zatím se samozřejmě snažím každému vyhovět, může se ale stát, že síly dojdou a nebude to možné.

Kolik hlav přišlo zničených domácím barvením? Kolikrát jste byl v šoku?

Musím zaťukat, že šok jsem naštěstí neměl ani jeden. Když se budu bavit vyloženě o svých klientkách, tak jenom asi dvě si daly nějakou barvu na vlasy. Nebylo to peklo, nemuselo se to dlouho opravovat.

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze,

Koronavirová krize byla dlouhá. Co to pro vás konkrétně i obecně pro kadeřníky znamenalo po stránce byznysu?

Upřímně si myslím, že asi každý, kdo podniká, a i ten kdo nepodniká, by měl myslet na zadní vrátka a měl by mít rezervu. My jsme ji naštěstí měli. Nebudeme si ale nic nalhávat, rezervy nejsou nekonečné. A kdyby to trvalo déle, mluvil bych asi jinak. Naštěstí jsme to všechno ustáli.

Samozřejmě to jsou ztráty hlavně finanční. Pro mě to bylo i psychicky náročné, protože jsem člověk, který je zvyklý být denně v práci, pracuji deset dvanáct hodin denně. Najednou vás někdo zavře doma a nemůžete dělat téměř nic, krom toho, že můžete uklízet a vařit. Ale to už vás potom taky nebaví.

Nepřemlouvali vás zákazníci, abyste je ostříhal doma?

Samozřejmě jsem byl s našimi zákazníky v kontaktu, pomáhali jsme jim a radili, jak to přežít, chystali jsme nějaké balíčky na doma na barvení. Snažili jsme se, tak jako spousta jiných kadeřníků a kadeřnictví.

Vymyslel jste během té doby nějaké projekty? Vím, že se angažujete v charitě a podobně.

Pořád něco vymýšlíme. Třeba během nuceného zavření salonu, jsme více točili videa na Instagram do naší IGTV. Má to pěkný úspěch, tak s tím třeba chceme pokračovat. Jinak plánů pro rok 2020 bylo hodně, tak se těšíme, až se k nim budeme moci vrátit.

O čem konkrétně mluvíte?

Měli jsme se zúčastnit několika zahraničních akcí, měli jsme třeba letět fotit naše další kolekce do zahraničí. Už jsme měli vše zařízené a naplánované. Měli jsme vydat další číslo našeho vlastního časopisu. Chtěli jsme se zapojit do několika kadeřnických soutěží. A také jsme chystali jedno velké překvapení pro naše klienty, ale to si zatím nechám pro sebe, protože ten správný čas má evidentně teprve přijít.

Jak se stane, že se zafixujete do myslí lidí jako jeden z nejlepších kadeřníků v republice?

Odpovím asi nečekaně, ale úplně nevnímám, že se to stalo. Samozřejmě se snažíme dělat spoustu projektů, focení, snažíme se o reklamu, ale zas tak se necítím, že bych se takhle dostal do povědomí lidí.

Jak to? Každý si to spojí s kadeřnictvím Kořínka…

No jo, to si ale vždycky říkám, že je to zrovna určitě člověk, který o mě slyšel. Ale nemyslím si, že je to ve finále tak horké.

Ale vždyť k vám chodí i celebrity.

Spousta! A víte proč? Protože pro nás jsou všechny klientky celebrity. Neděláme v tom rozdíl. Takže u nás jsou za hvězdy nejen herečky a zpěvačky, ale i maminky na mateřské nebo manažerky různých firem. Ale chápu, jak tu otázku myslíte, pojďme si říct, že není třeba chlubit se jmény, za nás mluví vlasy, které vidíte různě na všech televizních stanicích v Česku.

To jste si ale musel vybudovat jméno, jinak by k vám nechodily, kdybyste nebyl dobrý.

Asi ano, jsem přesvědčený, že kdyby jim mé služby nevyhovovaly, tak ke mně nechodí. S některými se známe i z dob, než jsem měl salon. S některými lidmi už je to přátelství. Já doufám, že ke mně chodí, protože jsou se mnou spokojení a že jsem pro ně jak fajn kadeřník, tak i člověk.

Musíte se v kadeřnictví nadále vzdělávat? Jezdíte na nějaké veletrhy a podobně?

Rozhodně. Trendy jdou pořád dopředu a myslím si, že když se člověk nebude vzdělávat, nebude ho to bavit. Může se stát, že někde zamrzne, už se nepohne z místa a na jeho práci to pak bude znát. Samozřejmě každý kadeřník už má potom nějaký svůj rukopis, ale pořád je dobré sledovat, co se děje.

Jaký je váš rukopis?

Věřím, že to jsou hezké, čisté, trvanlivé střihy. A také krásné a především zdravé vlasy.

Je těžké říct klientce, že některý její vysněný účes z fotky by jí nesedl? Chodí sem s tím?

Určitě. Nejsem vůbec odpůrce obrázků, někdy si naopak myslím, že to může hodně pomoct. Myslím si, že je to těžké jak s kým, každý klient je samozřejmě jiný. Čím déle to dělám a čím je člověk zkušenější, tak mi to problém nedělá. Na začátku, když člověk nemá tolik zkušeností, je to vždycky těžké. Když si pak jsem ale něčím opravdu jistý, že to nebude fungovat, není pro mě těžké to zákaznici vysvětlit a hezky to podat.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Kolik let už děláte kadeřníka?

Dvacet let. Strašně to letí! To je víc než polovina mého života.

Chtěl jste se někdy živit něčím jiným?

Ještě na základce jsem přemýšlel, že bych chtěl dělat barmana. Nakonec jsme s mámou vymysleli kadeřníka, že to zkusím. Když jsem se vyučil, přemýšlel jsem ještě nad nástavbou. Ve hře byla kadeřnická, potom jsem se ještě rozhodoval nad sociálním pracovníkem. Lákala mě sociální sféra a starání se o staré lidi v domovech důchodců nebo lidi s nějakým hendikepem. Nakonec se to přetočilo a jsem kadeřník.

Když jsem se během rozhovoru ptala na vás konkrétně, odpovídal jste v množném čísle. Proč?

Myslím si, že to není všechno jenom o mně, salon rozhodně stojí i na mém manželovi Honzovi, který dělá manažera salonu. A v neposlední řadě stojí určitě i na kolektivu, který tu máme. Kdybychom na to byli jenom my dva, tak bychom se taky nedostali tolik do povědomí lidí. Je to o Honzovi a holkách, co tu máme. Jsme tým, jsme to my, rozhodně to nejsem jen já.

Jak dlouho jste manželé?

Začali jsme deset let vztahu a teď v létě to bude pátý rok v „manželství“.

Dokážete si to bez něj představit?

Vůbec ne.

Jak moc je jeho práce pro vás důležitá?

To se nedá ani říct, opravdu hodně. Mám kolem sebe kamarádky kadeřnice, které jsou jak kadeřnice, tak si dělají samy i marketing a tyhle věci kolem, což hrozně obdivuji. Já bych to nedal, nejsem organizačně schopný a neumím zařizovat věci kolem. Jsem kadeřník, spíš jsem ten kreativec, který je tady schopný stát dvanáct hodin na nohou, ale nejsem schopný dělat ty jiné věci.

Upřímně si to nedovedu představit, že bych to měl dělat jenom já. Dovedl bych si to představit tehdy, kdy bych měl jenom malou místnůstku, kde bych byl jen sám za sebe a dělal to pro své potěšení. Pokud se ale bavíme o tom, že se snažíme si vybudovat nějaké jméno a chodí k nám i známé osobnosti, tak to si představit nedokážu.

Co děláte s manželem, pokud nejste tady?

Dost času trávíme salonem. Nejen že jsme tu fyzicky, ale dost o tom diskutujeme, co budeme a nebudeme dělat. Snažíme sebe i holky někam posouvat, takže dost žijeme naší prací. Když nejsme v Sázavské, oba rádi odpočíváme a jíme. Já k tomu ještě rád popíjím vínečko, což Honza už několik let nedělá. A potom určitě rádi cestujeme.

Co letos? Pojedete někam?

Do Chorvatska – my to tam máme rádi, jezdíme tam už pravidelně několik let, takže se na to těšíme. A uvidíme, kam nás „doba“ pustí dál. Já mám v plánu ještě Florencii v září, chci na kurz italštiny.

Italštiny?

Ano, dostal jsem to jako dárek k Vánocům, byl to můj sen. Původně jsem měl letět v polovině března, ale to bohužel nevyšlo.

Co bude po téhle koronavirové krizi?

To se uvidí, to nikdo neví. Každý se musíme nad sebou – svým podnikáním – zamyslet a udělat nějaké kroky. Asi je pravda, že spousta věcí bude jinak. I my už jsme se rozhodli dělat některé věci jinak. Teď přijde ten čas to uvést do praxe.

Máte konkrétní příklad?

Ano, pravidelně jsme fotili své účesové kolekce, dvakrát do roka – to třeba teď nějakou dobu určitě nebude. V tomhle chceme změnit směr. Tak jako některé velké módní domy zrušily sezony, tak i my tohle budeme upravovat.

A jak vlastně vypadá kolekce u kadeřníků?

Tak jako u kohokoli jiného. Prezentuje vaši představu o nadcházejících trendech. Zobrazuje vás, vaše nápady a myšlenky. To se všechno v kolekcích snažíme ztvárnit.

Do teď jsme dělali kolekce na jaro a léto a pak také pro podzim a zimu. Někdy je to klasičtější, jindy extravagantnější, zkoušeli jsme i kolekci založenou na emocích, několikrát jsme byli fotit v zahraničí. Je to opravdu různorodé. V těchto chvílích kreativita jede na plno, tvořit kolekce společně s týmem do detailů včetně make-upu a oblečení, je úplně jiná práce než klasická kadeřničina u křesla v saloně.

Honzo, moc díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Váš největší kadeřnický úspěch?

Můj kadeřnický salon a vítězství v jedné kadeřnické soutěži.

Nejslavnější hlava, kterou jste zkrášlil?

Všechny moje klientky jsou pro mě důležité, takže všechny jsou pro mě nejslavnější. Každá je pro mě hvězda.

Komu byste odmítl udělat vlasy?

Nikomu.

Tip na zářivou hřívu?

Dobrá péče a kvalitní kosmetika.

Jsou muži bez vlasů sexy?

Snad jo.

Kdo je pro vás nejlepším kadeřníkem světa?

Je jich spoustu, ale vypíchnu jedno, a to je Leticie Gino.

Kolik dní volna jste měl po uvolnění koronavirových opatření?

Málo, asi dva.

Jsou náročnější zákazníci muži nebo ženy?

Jak kdy, někdy i muži.

Jaký je hit účesu pro léto 2020?

Krásné zdravé vlasy, to je hit pro každou sezonu.

Za kolik jsou nejdražší nůžky, které vlastníte?

Kolem 20 tisíc.

Co děláte, když neděláte vlasy?

Odpočívám a piju víno.

Životní motto?

Před nikým se neponižuj, nad nikým se nepovyšuj.

Roušky při práci ano nebo ne?

Ne.

Co je pro kadeřníka největší peklo?

Největší peklo asi, když má klientka jasné přání, ale nebere v potaz svou kvalitu vlasů.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Proč jste si vybrala na rozhovor právě mě?

Protože jste nejlepší kadeřník v Česku.
Děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
16 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks