Rychlá zpověď - kaskadérka Hana Dvorská: Chodila jsem s Bradem Pittem do posilovny

O vášni ke sportu, lásce a životě nejstarší české kaskadérky
19. srpna 2020
 
Hlavní stránka Nové články

V září oslaví šedesátku, ale její životní energii a sílu často nemají ani dvacetiletí. Nejstarší česká kaskadérka Hanka Dvorská pořád sportuje. Pořád. Když neskáče z letadla, nejezdí na kole nebo neleze po skalách, předcvičuje ve fitness centrech a třikrát týdně „týrá“ skupinu dobrovolníku v šest ráno na svém Bootcampu. A samozřejmě pořád aktivně točí a dubluje ta nejslavnější jména, co vás napadnou, třeba Angelinu Jolie. Přestože tuhle mámu dvou dětí a dnes už i babičku dvou vnuček potkalo v životě pár kotrmelců, ať už s láskou nebo se zdravím, pořád se směje jako kůň. Prý to jinak nejde, život se podle ní nesmí brát tak vážně, stejně totiž jednou všichni umřeme. V rozhovoru pro LP-life.cz se Hanka rozpovídala o svých začátcích ve filmu i o tom, jak se chce smrti dožít ve zdraví.

Hanka Dvorská je kaskadérka, trenérka a dobrodruh.

Čemu se věnujete každý den?

Věnuji se sportu, protože to je můj životní styl. Nehraji si ale na žádnou vrcholovou sportovkyni. Ráda se hýbu a nejvíc mě to baví s lidmi. Před 13 lety jsem rozjela svůj Bootcamp Hanky Dvorské a pro to žiju. Chodí mi tam dost lidí a já pro ně třikrát týdně připravuji pěkné ráno. Pro zhruba třicet lidí vymýšlím, kam spolu poběžíme a co jim ukážu, aby z taky z toho běhání měli i nějakou přidanou hodnotu. Říkám tomu běžecko-kulturně-poznávací činnost.

Další mou činností je instruktorka skupinových lekcí ve fitness centrech Form Factory, Factory Pro a Xplore na Příkopech, protože jenom to běhání by mě neuživilo. Vedu cvičební lekce, které zahrnují posilovací cviky, kardio prvky, dělala jsem spinning, teď dělám navíc i jógu.

Kolik hodin týdně strávíte sportem?

Každý den mám minimálně čtyři instruktorské hodiny, a ty musím odvést na 100 procent, protože lidi cvičí podle mě. A já chci, aby jejich úsilí bylo také 100procentní. Jinak chodíme s mým partnerem běhat na různé závody, na kajak, na kolo, v zimě na běžky, v létě si občas skočíme z letadla. Docela si ten život prosportovávám. Už se ale nijak nedřu, mám radost, že se prostě mohu hýbat.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy

V šedesáti letech mít takto skvělou postavu, to vás ženy ve fitku musí nenávidět…

Nechci machrovat, ale myslím si, že bych je tím spíš naopak mohla inspirovat. Když celý život pořád jedu stejně a mám takový životní styl, tak se může člověk do šedesáti let úplně v pohodě udržet.

Říkala jste, že vás běhání neuživí. Do kolika hodláte pracovat? Nemáte už podle zákona nárok na důchod?

To nevím, to se budu muset jít někam zeptat. (směje se) Stejně si ale myslím, že budu mít tak malý důchod, že to ani nemá cenu. (směje se) Takhle chci ale žít pořád, i v důchodu.

Hřešíte? Dáte si třeba občas alkohol?

Ne, alkohol nepiju. Za celý život jsem nevypila ani půl litru piva, a jestli jsem někdy měla frťana, dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. Mně alkohol nechutná, a opilé ženy jsou nehezké. (smích) Jako holka jsem dělala parašutismus ve středisku vrcholového sportu v reprezentaci, a když skáčete z letadla, nemůžete pít. Většina sportovců může jít třeba večer na skleničku, ale ti parašutisté moc ne, my jsme museli být pořád střízliví. Naši nepili, můj brácha taky nikdy nepil. Když už jsem pak mohla pít v dospělosti, říkala jsem si proč. Jsem veselá i bez alkoholu. Alkohol nikoho moc neposilní.

Máte kromě sportu i jinou závislost? Něco, bez čeho si nedokážete představit život? Třeba čokoládu každou neděli?

Čokoládu jím normálně, ale nejsem závislá. Jsem skromná, stačí mi chleba s máslem. Pro mě jídlo není priorita, neřeším ho a vůbec na něj nemyslím.

Máte nálepku jako nejstarší česká kaskadérka. Co jste naposledy natáčela?

Carnival Row, kde hraje Orlando Bloom. Pak natáčíme Wheels of Time, to je velký seriál, jsou tam příšery, velká zvířata a všichni se tam zabíjejí. Já jsem tam hrála sežranou ženu, vláčel mě po zemi nějaký pterodaktyl a vrhaly se na mě jiné příšery. Měla jsem speciální kostým s vyhřezlými střevy. Zítra jdu ještě na jinou kostýmní zkoušku, kde budu hrát starou paní, kterou ušlape dav nějakých upírů při pádu letadla. Zase nějaké sci-fi.

Skutečně na vás někdo šlápne?

Možná ano. Samozřejmě mě tam nerozdupou, mám chrániče, někdo na mě ale asi musí šlápnout, aby to vypadalo.

Dublovala jste spoustu slavných lidí...

Ano, třeba Dášu Havlovou, Markétu Hrubešovou nebo i Jiřinu Bohdalovou. Padala jsem za ně pod auto, topila se, padala ze schodů, jezdila na motorce… Asi nejslavnější ženskou jsem dublovala Angelinu Jolie.

Setkala jsem se s mnoha slavnými lidmi, třeba i s Bradem Pittem, Liamem Neesonem, Dolphem Lungrenem, Jackie Chanem, Vinem Dieslem nebo právě teď s Orlandem Bloomem. Jsou to ale pořád lidi jako my. Berou nás kaskadéry normálně, je to naše práce. S Bradem i s Orlandem jsem chodila společně do posilovny, s paní Janou Štěpánkovou, kterou jsem často dublovala, jsme byly vlastně kamarádky, vždy se mě ptala, jak mi rostou dětičky a co je nového. Od cizích hereček jsem občas za to, že jsem se za ně nechala zabít, dostala nějaký dáreček, od starších českých herců, kteří už nejsou mezi námi, jsem se vždy dozvěděla něco zajímavého, jak to tenkrát bylo. (směje se)

Jaké to je, když s vámi někdo praští o zem a vláčí vás?

Od toho jsem kaskadérka, jinak by to mohl dělat každý. Musím umět snášet malou bolest. Tělo musí být osvalené, kdybych byla z tvarohu, mohla by se mi zlomit ruka nebo noha. Když mám pevný svalový korzet a jsem celá zpevněná, tak si věřím a tělo je také méně rozbitné. Moje svaly jsou takové moje chrániče. Když to jde a není to vidět pod kostýmem, mám i opravdové chrániče. Když ale hraju nějakou paní v sukni a halence, je to těžší, protože by chrániče byly vidět.

Říkala jste, že i skáčete z oken nebo děláte scény s výbuchy. Vím, že nemáte strach, je ale něco, co vás vyloženě děsí?

Neděsí. Dřív to bylo u filmu drsnější než dnes. Když jsem padala z okna, byly pode mnou na chodníku krabice a já musela pád rozložit na co největší plochu a po pádu se zabořit do krabic. Teď se taky samozřejmě padá ve filmu z oken, ale když to jde, pád je bržděn lankem pádové brzdy a těsně nad zemí se zabrzdí. Ve snímku je vidět jen ten pád, dopad pak už točí herec nebo jeho dubl.

Nebo když hořelo, musela jsem navrstvit více oblečení, aby mě oheň nepálil. Polili mi záda benzinem, škrtli sirkou a hořela jsem. Byla to ale chvilka, třeba šest sekund, než mě to začalo pálit, vítr mi musel foukat do obličeje, aby šly plameny za mě. Když už to začalo pálit, plácla jsem s sebou na zem a kluci tam stáli připravení s hasičákem, neckami s vodou a hadry a uhasili mě. Dneska je to stejné, máme ale speciální gely a obleky pod kostýmem. Začínala jsem v roce 1978, tenkrát nebylo nic, žádné vychytávky, dělali jsme vše natvrdo.

Máte nějaké pozůstatky na těle, nějaká zranění?

Můj nejhorší úraz byl, když jsem si zpřetrhala v koleni přední i zadní vazy. Točili jsme v Turecku výbuch, stalo se to ale při tréninku. Prodělala jsem dvě operace, dali mi vazy z mrtvoly, rok jsem vynechala. Teď mi to pořád po zátěži otéká, ale dělám jakoby nic, musím se s tím naučit žít. (směje se)

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Je těžké vrátit se po roce do formy?

Musíte mít nějakou motivaci. Říkala jsem si „prostě musím“. Samozřejmě, že když se mi to stalo, říkala jsem si, že to bez pohybu nevydržím. Pak jsem zjistila, že člověk strašně rychle zleniví. Po dvou měsících jsem najednou byla spokojená, nic jsem nedělala, učila jsem se, četla jsem si, nesportovala jsem.

Potom jsem ale pocítila, že to vlastně nejsem úplně já, a v tu chvíli jsem si řekla a dost. Když se ta pauza přežene, pak už člověk nemusí naskočit zpátky, zvlášť když mu už není dvacet. Bylo to těžké, ale po dvou měsících od operace jsem začala chodit plavat, pak jsem začala vést hodiny spinningu a postupně jsem se dostala zpátky do formy.

Jaké to je instruovat muže? Jak se tváří na to, když jim dá záhul šedesátiletá žena?

Myslím si, že mě berou. Ještě před pěti lety jsem chtěla být nejlepší. Ještě jsem s nimi pořád mohla držet krok a dávat jim docela čočku. Teď už je mi šedesát, věk nezastavíš. A mladí kluci už jsou samozřejmě lepší. Zvolila jsem jinou formu tréninku, dávám klukům zabrat, ale už všechny cviky nedělám s nimi, už jim je jen předvádím, a ať makaj! Začala jsem cvičit se staršími lidmi nebo mladými holkami, které nejsou tak vysportované, abych jim pořád dávala příklad. Všichni se strašně zlepšují a mám z toho velkou radost.

Co si přejete k šedesátinám?

Abych byla zdravá a mohla takhle pořád fungovat.

Do kolika?

Chci se doskákat do rakve, chci umřít zdravá. (směje se) Zatím to jde, už ale nedělám ty šílenosti jako předtím.

Co třeba?

Nevím. Vedla jsem v Sokole tréninky, které byly hrozně drsné, potom se nám všem chtělo až zvracet. Zkoušela jsem různá salta do žíněnek, do vody, sjížděla na kole šílené terény, bylo mi jedno, jestli si něco udělám. To už bych teď asi nedělala.

Teď mě třeba napadne, když jsem doma a vařím, že musím udělat kliky. Odložím vařečku a udělám čtyřicet kliků. Člověk se musí pořád udržovat, není to samo sebou. Jsem na chatě a nechce se mi jít běhat, když holky sedí na verandě a pijou kafe. Nechce se mi, ale jdu, přiběhnu, a jsem šťastná. Dělám to pro ten pocit potom.

Co vaše děti a vnuci? Sportují také?

Taky, oba jsou kaskadéři. Dělali to odmalička, protože jsou zapotřebí i dětští dublové. Potom začali dělat dospělé dubly. Martin je ale profesí zdravotnický záchranář, vystudoval vyšší odbornou školu a je výborný horolezec, věnuje se hlavně boulderingu. Taky má silný morál, asi po mně.

Dcera Míša má svoje fitness, dělá tam instruktorku. Má dvě děti, ale všechno nějak zázračně stíhá. Obě děti jsou na sport nadané, jsou hodné a šikovné. A mám je ráda.

Máte tu kontrabas a bicí. Hrajete?

Ten jsem dostala od mého tatínka k osmnáctinám, tak jsem se naučila hrát. Dřív, když nebyly mobily, lidi se scházeli, povídali si a byla pořád legrace. Všichni jsme hráli na nějaký hudební nástroj a bylo to skoro normální. Kdo nehrál, tak se naučil alespoň pár akordů na kytaru za pochodu. Teď všichni čumí do telefonů, tenkrát ale chtěl každý něco umět a nekoukat jenom do zdi.

Proto si myslím, že naše generace jsou šikovní lidé. Od deseti jsem se učila akordy na kytaru, pak jsem chtěla basu. S kamarády jsme později založili kapelu, tak jsem se ještě naučila hrát na mandolínu. Hrozně ráda zpívám. Člověk se pořád něčemu učil.

Když jsem měla děti, zapsala jsem se do kurzu a naučila se šít. To se mi hodilo při šití u oblečků pro děti i šití sportovního vybavení pro kamarády. Koupila jsem si silné šicí stroje a šila sedáky na horolezectví, na paragliding, batohy a podobně. Pořád jsem cvičila a chtěla jsem zaměstnat i mozek, tak jsem se po revoluci přihlásila na angličtinu, na kterou chodím doteď, abych to nezapomněla.

V pětapadesáti jsem se přihlásila na španělštinu. A byla jsem tam sama mezi samými mladými, kteří se učí rychleji než teď já. Už to do hlavy tolik neleze a neměla jsem pořádnou motivaci, po dvou letech jsem toho nechala. Teď se učím na bicí. To zaměstnává mozek více než jazyky. (smích)

Vy rozhodně nezahálíte. Co láska, máte nějakou?                                                    

Bez lásky by to nešlo, to je jasný! Měla jsem manžela pětatřicet let, ale on se rozhodl mě po tolika letech vyměnit za mladší model. To mě samozřejmě srazilo na kolena, ale jak se říká, čas všechno spraví. Dneska mám partnera Emila a jsem šťastná. Je to chlap, na kterého se můžu spolehnout, je to také velký sportovec a miluje mě. Myslím si, že každý má někde svůj protějšek. Každý. Vidím to na svých Bootcampech, to také funguje jako taková seznamka, když se tam dá někdo dohromady, mám z toho velkou radost.

Jak je možné, že jste pořád tak veselá? Vím, že máte diagnostikovaný neoperovatelný nádor v mozku…

To mám, to je pravda. To se mi stalo po tom, co mě manžel opustil. Asi jsem si ho vyplakala. Podívejte se, co s ním mám dělat? Prostě tam je a prý nezmizí. Nedá se vyoperovat, je ve špatném místě. Tak ho ignoruju, dělám, jakoby tam nebyl. Stejně s tím nic neudělám, takže co.

Prostě žiju dál tak, jak chci a jak mě to baví. A dokud to půjde, tak takhle žít budu. Nemůžete brát tyhle všechny věci moc vážně, to byste se zbláznila. Ano, občas mě něco bolí, tělo není perpetuum mobile, ale bolestem nepodléhám. Budu dělat všechno, co mě baví, dokud budu moci. Chci se obklopovat jen dobrými lidmi a každý den udělat někomu třebas jen malou radost. Pak mám dobrý pocit z toho, že tu nežiju marně.

Hanko, moc děkuji za rozhovor.

Video

Rychlá zpověď:

Při kterém kaskadérském kousku jste měla opravdu strach?

Strach jsem neměla nikdy, protože kdybych měla strach, nemohla bych do toho jít, protože bych se zabila. Pravděpodobně, bych byla blázen.

S jakou největší hollywoodskou hvězdou jste měla možnost se setkat díky práci?

Brat Pitt, Orlando Bloom, Vin Diesel, Liam Neeson... všichni.

Co chybí dnešní generaci sportovců?

Nic.

Co byste poradila ženám, které chtějí zhubnout?

Jíst do polosyta, pít do polopita a chodit. Hlavně chodit.

Mnoho lidí ve vašem věku trápí zdraví. Které zdravotní problémy trápí vás?

Já se trápit nenechám, dělám jakoby nic.

Jaký sport jste si ještě nevyzkoušela a máte to v plánu?

Mně stačí ty sporty, které dělám.

Kdy jste naposledy vynesla podpatky?

Vynáším podpatky, k sukni. Teď je vynesu za pět dnů na svatbu své neteře Janičky.

Odmítla jste někdy nějakou roli? Jakou?

Odmítla jsem, když jsem měla jet na silné motorce, rychle. A motorek se bojím.

Co je pro vás největší pocta?

Že mi chodí lidé do Boot Campu, že vstávají brzy ráno a jdou cvičit, to je dobrý.

Co jste naposledy ušila?

Sobě ne, ale ušila jsem 200 roušek.

Je sport lepší než sex?

To se nedá srovnávat. Sex je sex a sport je sport a vzájemně se to doplňuje.

Čím taková sportovkyně jako vy hřeší?

Že neberu nic vážně, že se všemu chechtám.

Noční můra kaskadérky?

Že když točím, tak nebudu mít záskok za sebe ve fitkách, ve kterých učím.

Jak by podle vás měla vypadat aktivní důchodkyně?

Měla by být sexy.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jestli přijdete na Boot Camp.

Stoprocentně!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

Než se jde točit, musí se trik pořádně natrénovat.
Hana hraje na kytaru i na bicí.
Pekáč plný buchet má nejen na břiše, ale i v kuchyni.
Dvorská jako zombice s Michalem Suchánkem.
Hana často jen tak skáče z letadla.
Hana s Orlandem Bloomem.
Hana a její rodina.
Hana dělá stojku
Hana v masce při natáčení
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks