Hlavní stránka Nové články

O Kristýně Schickové se vždycky mluvilo jako o krásné sestře fotbalisty Patrika Schicka. Tahle kráska ale udělala vlastní díru do světa. V roce 2013 byla sice ve finále České Miss, ale nakonec prorazila v zahraničí. Kristýna ovšem vždycky toužila po rodinném životě, takže není divu, že nakonec skončila doma v Česku, kde našla svého vyvoleného, vdala se a porodila. V rozhovoru pro LP-life.cz se modelka svěřila, jak zvládá mateřství, čím vydělává a jak je možné, že tak krátce po porodu může v klidu zase obrážet přehlídková mola.

Video

Jak je na mateřské? Pracuješ?

Na mateřské jsem pět měsíců a moc si to užívám. Pracuji u toho a věnuji se převážně Instagramu. Jak svému osobnímu, tak spravuji Instagram i některým firmám, se kterými spolupracuji. Do toho mám občas nějaké focení, moderování a chodím ještě do školy. Studuji posledním rokem magisterský obor andragogiky a momentálně píši diplomovou práci o vzdělávání žen na mateřské.

V době koronaviru, i když ten je tady pořád, práce ubylo, ale teď se to začalo pomalu rozjíždět. Nedávno jsem moderovala pro Lancôme představení jejich nového parfému Idôle a teď naposledy Cosmo Beauty Awards na Óčko TV. Dlouhou dobu jsem žila v Americe a naučila jsem se tam dobře jazyk. Ráda bych toho tedy využila a moderovala i v angličtině. Pár akcí v angličtině už mám za sebou, například My Model Contest. A upřímně musím říct, že jsem si to moc užívala a v té angličtině se cítila lépe než v češtině. (smích)

Chodíš na nějaké hodiny mluvení?

Ano, mám domluvené soukromé lekce s bývalou hlasatelkou Evou Jurinovou, jezdí s manželem k nám domů. Učíme se, jak stát, mluvit, co dělat, co nedělat. Její rady a zkušenosti mně určitě hodně pomáhají a jsem s ní pravidelně v kontaktu před každou akcí. Je to něco, čemu bych se chtěla do budoucna věnovat víc, prozatím to dělám ale jen nárazově.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Fotíš ještě? V rychlé zpovědi jsi říkala, že nejhorší noční můra je, aby modelce neteklo mléko během focení…

Naštěstí se mi to nikdy nestalo, i když plně kojím a mám mléka dost. Ale řekla bych, že právě díky kojení, správné stravě a pravidelnému cvičení jsem se dostala rychle zpět do formy. Také díky koronaviru jsem znovu objevila kouzlo běhání venku a za měsíc květen jsem uběhla 150 kilometrů.

Co se týká focení, tak ano, fotím, ale není to tak časté, jak jsem byla zvyklá ze zahraničí. Naposledy jsem fotila například do časopisů Maminka, Žena a život i kampaň na šperky. Každopádně na svých sociálních sítích se snažím být stále aktivní, tak fotím minimálně třikrát do týdne.

Vždycky jsi chtěla být modelkou?

Nebyl to můj životní sen a cíl, ale geny a osud mě k tomu nasměřovaly. Ve třinácti letech jsem byla na ulici v Praze oslovena světoznámou českou fotografkou Lucií Robinson, nafotila jsem svůj první book, a než jsem se z toho všeho vzpamatovala, odletěla jsem na čtyři měsíce do New Yorku. Tím začala moje kariéra modelky v zahraničí. Už tehdy jsem začala studovat dálkově, ale spíše jsem měla školu života. Praxe, životní zkušenosti a kontakty ti dají stejně do života nejvíc. (smích)

V roce 2013, když mi bylo čerstvých osmnáct, jsem tady měla bývalého přítele a chtěla jsem být více v Čechách. Přihlásil mě tedy do Miss. Říkala jsem si, že kdybych Miss vyhrála, mohla bych tu mít lepší nabídky a trávit doma více času. Osud to chtěl jinak, nevyhrála jsem. S přítelem jsme se v dobrém rozešli, nic mě tu tenkrát nedrželo a já tak veškerou sílu a energii směřovala do zahraničí. Díky modelingu jsem mohla v relativně krátkém čase procestovat celý svět a kouknout se na místa, kam se mnozí z nás nedostanou ani za celý svůj život.

V tom případě ale byla ta Miss v podstatě zbytečná.

Pro mě asi zbytečná byla, ale říkala jsem si, že každá Miss tu je lépe placená než normální modelka. Ta jde přehlídku třeba za tisíc korun a VIP modelka nebo Miss za deset tisíc. Proto jsem si říkala, že kdybych Miss vyhrála, mohla bych dostávat stejné nabídky, ale za lukrativnější cenu. Ale ničeho nelituji. Díky Miss jsem měla možnost potkat svou nejlepší kamarádku Alenku Prešnajderovou. A to je víc než peníze nebo kde jaký titul.

Zahraniční nabídky jsou ale asi stejně tisíckrát lepší…

To určitě. Ale jak říkám, pomůže ti být tady trochu známější, dostaneš se do podvědomí lidí, do médií a můžou ti chodit další lukrativnější nabídky. Já jsem šla po Miss na casting, vybrala si mě agentura z LA, kam jsem odletěla a kde jsem byla sedm let. Vybudovala jsem si tam takovou pracovní a osobní základnu. Převážně jsem působila v Los Angeles, New Yorku, Miami a občas i na jiných kontinentech.

Jak se stane, že večeříš s Leonardem DiCapriem?

Pořád je to pro mě neuvěřitelné. Hollywood je strašně malý rybníček, na každém rohu potkáváš celebrity. Když jsem tam byla s mamkou poprvé a šly jsme do krámu, potkaly jsme u pokladny Meryl Streep.

Dostala jsem se tam do skvělé party lidí, která měla k celebritám blízko, a chodila tak na různé akce, právě třeba na Oscary, Zlaté Globy nebo na večeři a večírky s nimi. Dodnes jsem tam s mnoha lidmi v kontaktu a vždy se tam alespoň jednou ročně vracím. Amerika bude navždy můj druhý domov, ale momentálně je pro mě domovem Praha.

Bavili jste se spolu?

Ano, normálně se s tebou baví, i Leo se se mnou bavil. Ptal se mě, odkud jsem a co dělám. Bylo to strašně příjemné setkání, je to moc milý člověk, i když z něj máš respekt.

Těch zážitků mám strašně moc, nejen s ním. Třeba jsme slavily s kamarádkou narozeniny v Hamptons, když v tom najednou přiletěla na zahradu helikoptéra a z ní vystoupil Jon Bon Jovi s rodinou. Až pak jsem se dozvěděla, že chodí se synem Jona Bon Joviho. V jejich sídle, spolu s nimi, jsme tak strávili celý víkend a sám Jon mi ráno dělal vajíčka se slaninou. Takže to jsou taková úplně nesmyslná setkání. Nikdy by mě nenapadlo, že jednou budu žít v takovém světě a dodnes nechápu, jak se to mohlo poštěstit obyčejné holce z Krče. Tyto zážitky ale nevyprávím jen tak někomu na potkání. Spousta lidí mi třeba nevěří, ale blízcí to vědí, mají fotky a já vlastně ani nemám potřebu někomu něco dokazovat.

Média tě také někdy označují za sestru Patrika Schicka. Nebyla jsi slavnější než brácha?

Je to tak. Když já už fotila kampaně v zahraničí, brácha začínal s fotbalem a kopal za žáky. Když podepsal smlouvu v Itálii a stal se z toho přestup století, tak se dostal do povědomí. A já se zaškatulkovala jako sestra Patrika Schicka. Přitom jsem kariéru měla už dávno rozjetou, ale v zahraničí.

Takže teď to může vypadat, že jsem se tu objevila, až když se brácha stal slavným. Ta nálepka mi ale nevadí, respektuji to a bratrovi to moc přeju. Patrik je teď určitě slavnější a mně to i díky němu přineslo také určitou slávu. Dostala jsem se kvůli tomu v Itálii do televize, kam jsem tři měsíce jezdila natáčet televizní show, takže jsem se učila i italsky a s bráchou jsme byli taková italská dvojka. To bylo příjemné. (smích)

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Nemrzí tě, že jsi všechny tyhle zážitky v poměrně mladém věku vyměnila za to být maminkou?

Já jsem si vždy přála najít partnera a založit rodinu brzo. V Americe jsem ale to štěstí neměla. A díky Bohu za to. Osud to chtěl jinak a já jsem moc šťastná tam, kde momentálně v životě jsem. Přijde mi, že lidé v LA se neustále honí za něčím dokonalým a pořád hledají lepší a lepší možnosti. Ti, co někdy žili v LA, by to asi pochopili. Nejen v rámci vztahů, ale i v práci. Osobně bych řekla, že spousta lidí z branže se nikdy stoprocentně neusadí. Alespoň podle toho, co jsem zažila já.

A jestli mě to mrzí? Rozhodně nemrzí. Ve 25 letech jsem procestovala skoro celý svět, vydělala si dobré peníze, zažila život v luxusu, ale i v trýznivých podmínkách, v různých koutech světa.

Ne vždy je modeling procházka růžovým sadem. Byly momenty, kdy jsem chtěla všechno zabalit a vrátit se zpátky do školy. Prožila a užila jsem si toho opravdu hodně. Mám strašně moc zážitků, ze kterých budu žít až do konce života. To, že jsem založila rodinu a zakotvila poměrně brzo, mě dělá nesmírně šťastnou. A byl to můj životní sen. O to líp teď můžu začít novou kapitolou života a nemusím litovat, že jsem něco neprožila nebo neprocestovala. Naštěstí mám ale skvělého manžela světoběžníka, který miluje cestování stejně tak, jako já. Nemyslím si, že se už do USA nepodíváme, on sám má v Americe dvě sestry.

Jak sis vysnila svého manžela?

Byla jsem asi rok po rozchodu s americkým hercem, který mi zlomil srdce, a mě už nebavilo být pořád sama. Chtěla jsem si někoho najít a hrozně mě mrzelo, že mě nikdo nikde neoslovil, neřekl si o číslo a nikam mě nepozval. Asi se mě ti chlapi báli.

No, a tak jsem se rozhodla, že si napíšu dopis do vesmíru. Už jsem to dělala v minulosti několikrát, tentokrát jsem si ale řekla, že budu hodně specifická a napíšu seznam vlastností, znalostí a dovedností, které by měl budoucí partner mít. Napsala jsem tam, že příští muž, kterého potkám, bude můj budoucí manžel a otec mých dětí. V dopise jsem byla hodně specifická – od modré barvy očí, po tetování, výšku i velikost penisu. (smích) Napsala jsem i dopodrobna veškeré vlastnosti a dovednosti, které by měl mít a umět, jako mluvit anglicky, být světoběžník, mít rád sporty a děti, mít super rodinu a dobré vztahy s mojí rodinou. No a za sedmnáct dní, když jsem byla na otočku v Praze, jsem potkala Lukáše.

Kde jsi ho potkala?

V kavárně v centru Prahy.

Jen tak?

Ano, přes moji kamarádku Barču Burdovou, která byla taky sama. Bylo to v neděli 16. září 2018. Stěžovaly jsme si, jak už nás nebaví být samotné. A ona měla kamaráda, který už je taky čtyři roky sám, a pozvala ho. Když jsem uviděla Lukáše přicházet, líbila se mi už i ta jeho chůze, ale nelíbily se mi jeho bílé brýle. (smích) Jakmile si je ale sundal a já uviděla ty jeho nádherné, svítivě modré oči, podlomila se mi kolena.

Hned jsem si vzpomněla na ten dopis, i tetování měl, a bylo mi jasné, že to bude on. Hned jsem měla motýlky v břiše, byla to intuice. Když jsme se seznamovali a podávali si ruku, cítila jsem, že se líbím i já jemu. Po kávě jsme se šli projít, pak zašli do hospody, do kina, v noci ještě na drink, kde jsme se políbili, a já věděla, že už je hotovo. Do Ameriky jsem se pak už jen vrátila sbalit si věci a odstěhovala jsem se zpět do Prahy.

Co na to kamarádka?

Šla mi za družičku. Díky ní mám dnes rodinu. (smích)

A ona už má chlapa?

Nemá, nenapsala si dopis do vesmíru! (smích)

Kristýno, jsi šťastná?

Nesmírně! Kolikrát takhle s manželem ležíme doma a se slzami v očích si říkáme, jak jsme šťastní, že jsme jeden druhého našli.

Děkuju za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co vám Česká Miss dala a co vzala?

Vzala asi trochu soukromí a dala nejlepší kamarádku - Alču Prešnajderovou.

Čím jste chtěla být jako malá holčička?

Maminkou.

Čím vás naposledy potěšil váš manžel?

Dárkem k narozeninám, minulý týden.

Jaké pocity zažíváte při pohledu na vašeho synka?

Blahobyt, radost, štěstí.

Jak jste dokázala mít tak rychle zpět svou postavu?

Tvrdá práce, běhání a dobrá strava.

Je podle vás mateřská dovolená dovolenou?

Určitě ne, pro mě teda určitě ne.

Váš nejoblíbenější fotbalový tým?

Tam, kde hraje můj manžel.

Noční můra modelky na mateřské?

Že jí začne téct mléko u focení.

Co byste poradila dnešním českým modelkám, jak uspět?

Nebát se toho, jít do světa a prorazit.

Nejúžasnější zážitek z LA?

Večeře s Leonardem Di Capriem, narozeniny s Justinem Bieberem a snídaně s Bonem Jon Jovim.

Čím si vás váš manžel získal?

Svým šarmem, pohledem a vtipama.

Nejcennější rada vaší maminky?

Mazat se, používat ochranný faktor v zimě i v létě.

Kolik času strávíte denně na Instagramu?

Průměrně dvě, tři hodiny.

Další dítě ano nebo ne?

Určitě ano.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Baví vás vaše práce?

Miluju svoji práci.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks