Hlavní stránka Nové články

Usmívá se na nás z televizní obrazovky už nepočítaně let v pořadu, který moc žen nesleduje. Terezie Tománková zasvětila žurnalistice v oboru politika svůj život a nutno podotknout, že přestože ji tahle disciplína baví, jako málokoho, stále si zachovává veselou mysl i ducha. Přestože je národ politicky rozdělen na dva tábory, Tománková je skálopevně nestranná a objektivní, za což má náš obrovský obdiv. Tahle profesionálka je ale také maminkou dospívající dcery, partnerkou, a hlavně ženou s velkým Ž. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Tománková svěřila, jak zvládá nejen koronavirovou dobu, ale i tu vánoční...

Video

Zbývá pár dní do Vánoc, jak to zvládáte? Doma i v práci..

V práci je to pořád stejné. Partie jede každou neděli, takže mám každý týden co dělat. Jedinou neděli, kterou za celý rok 2020 vynecháme, bude neděle 27. prosince, ale hned od 3. ledna zase startujeme. Mým hostem bude premiér a spousta dalších lidí, takže budu mít co dělat hned po svátcích.

Doma jsme trochu uklidili, napekli, něco navaříme. Moc nevíme, jak to bude, protože covid nutí člověka improvizovat. Už jsem to přijala jako náš nový životní styl a moc plánovat nemůžeme. Mám sestru na Slovensku, kde žije s rodinou a nevíme, jestli někdo nebude náhodou nemocný, jaká bude situace a co nám dovolí a nedovolí vláda. Jsme připravení, celá rodina, improvizovat a udělat si to hezké podle možností, které se nám nabídnou.

V Rychlé zpovědi jste řekla, že jste napekla snad deset druhů cukroví. Jak jste to v tom pracovním zápřahu zvládla?

Nevím, po večerech, Ema mi pomáhá. Tak trochu u toho relaxuji, nebo si k tomu pustím vládní tiskovou konferenci nebo záznam ze Sněmovny. Pečeme už od listopadu, takže to zvládáme.

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m, Praha 5

Je totiž neuvěřitelné, kolik práce stojí za tím dvouhodinovým pořadem.

To ano, ale mám výhodu, že to dělám z domova na home officu, nějakou chvilku si tam přes den vyšetřím.

Už to děláte skutečně dlouho, dodnes vás ale obdivuji, že pracujete právě v politice. Takových lidí moc není, navíc žen. Musíte mít absolutní přehled v něčem, co je vlastně nuda.

Není to nuda. Slovo "absolutní" je možná přehnané, člověk nikdy nepojme všechno. Jak říkáte, je za mě škoda, že je málo političek, že se v politice angažuje málo žen, protože mají jiný pohled na věci než muži. Když na to přijde, politika není nuda v tom, že to ovlivňuje úplně všechno. Snažím se tam najít to praktično. Asi proto, že jsem žena (směje se).

Nechci se vás ptát na vaše volební preference…

To vám ani říct nemůžu. Volit chodím, s nikým se o tom ale nebavím. Snažím se zachovat neutrální přístup ke všem.

Musí být strašně těžké být objektivní.

Je to těžké.

Jak moc těžké je během pořadu udržet emoce, nějaký svůj názor, který máte? Nebo když vám do očí respondent lže a vy to víte?

Vždy je dobré mít argument, abyste lež odhalila, nebo na ni posvítila. Je strašně těžké udržet si neutrální přístup, obzvlášť dnes. Dnešní doba je úplně rozeštvaná, covid společnost ještě více rozpůlil. Mám pocit, že ty skupiny už spolu vůbec nenacházejí společnou řeč. Mám pocit, že tu žijí dvě skupiny lidí. Na někoho měl covid strašný dopad, nemají práci, nemůžou vydělávat a nevědí, co bude. Pak jsou lidé, kterých se to moc netýká, sledují to zpovzdálí a maximálně jsou naštvaní, že musí jít dříve z hospody, a to není starost. Starost je to pro ty, kteří mají zavřené živobytí, vláda jim zakázala otevřít, mají tam zastavené investice.

Společnost se bude víc rozeštvávat a čím dřív to skončí, tím lépe a tím dříve se z toho vzpamatujeme. Nejen ekonomicky, protože škody budou obrovské, ale i jako společnost. Tam se bojím těch škod, a to mě trápí nejvíc. Trápí mě i pohled lidí, protože opravdu jsou tu lidi nemocní, jsou v nemocnicích, kde se o ně starají lékaři, bojují tam o život, někteří ten boj prohrávají a vadí mi lidé, kteří říkají, že zemřeli s covidem a ne na covid. Ta diskuze mi přijde až nehumánní. To mi vadí. Tam těžce držím emoce a neutralitu. Taková diskuze mi přijde odporná.

Jakmile se zhasnou po dvouhodinovce kamery, stává se, že si to potom s některými hosty vyříkáte?

Spíš si to hosté řeknou navzájem, protože Partie je většinou koncipovaná tak, že tam jsou dva. Myslím si ale, že politici vědí, jakou politiku hrají, že tam jsou novináři, kteří kladou nepříjemné otázky a neberou si to nijak osobně, a já také ne.

Stalo se někdy, že se host natolik naštval, že se zvedl a odešel?

Nestalo se mi, že by úplně odešel, ale byl k tomu strašně blízko. Byl to arcibiskup Dominik Duka. Toho ty otázky natolik popuzovaly, že opravdu vstával a už byl na odchodu, pak si ale znovu sedl a rozhovor jsme dokončili. Po třiceti minutách to vypadalo, že pořad skončí. Byly to otázky, které se týkaly sexuálního zneužívání v církvi a postoji, který k tomu církev tehdy zaujímala, bylo to minulý rok. To byl ten moment, kdy měl k odchodu respondent nejblíže. Nikdo jiný ale zatím neodcházel.

Vybavíte si za vaši dlouholetou kariéru nějaký osobní trapas?

Trapas se stane každému, ale že bych se dodnes z něčeho budila ze spaní, to ne.

Jste slavnou tváří, přeci jen ale v oblasti, kterou ne každý sleduje. Poznávají vás lidé na ulici?

Neřekla bych slavná, ale pořád se to stává. Je to i dané tím, že jsem asi dvanáct let dělala hlavní zprávy, ty mají ještě jiné diváky a širší diváckou obec. Pořád se to stává a vlastně je to příjemné, když se s vámi dávají lidé do řeči. Nebo když jdu v neděli po Partii nakoupit, a pán u regálu s máslem mi řekne, že se mu to dnes líbilo.

Máte patnáctiletou dceru, už ví, co bude dělat?

Ema je na gymnáziu, strašně ji baví studium, chemie, biologie.

Takže nepůjde ve vašich stopách?

Určitě ne. Těžce směřuje k tomu, že se bude věnovat nějakému exaktnímu oboru. Od první třídy navštěvovala kroužek Věda nás baví. Inklinuje k tomu, teď preferuje, že by šla na medicínu. V mých stopách určitě nepůjde.

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu, Praha 7

Jste za to ráda?

Ano, jsem.

Nemůžu si nevšimnout, že máte zásnubní prsten.

A ten druhý chybí, že (směje se). Druhý prstýnek je v krabičce v šuplíku a čeká na svatbu, která už měla být. Vždycky do toho zasáhla nějaká přírodní věc. Žerty stranou, smrt a pak pandemie covidu. Svatbu jsme rušili opravdu pár dní před. Mám v garáži šaty, prsten v šuplíku.

To by stejně ale nebylo do roka a do dne, vždyť vy už jste spolu dlouho.

To určitě ne, jsme spolu strašně dlouho. Už jsme to přestali řešit. Vezmeme se až skončí marasmus epidemie a začneme žít normálně.

Nikde v médiích jsem nezaregistrovala, že jste zrušila svatbu.

Ne, ani jsem nikomu neříkala, že ji mám mít. Byla to osobní věc, nikde jsem to nerozkřikovala. Pak ale přišel covid a už to nešlo.

Zažila jste dle svých slov lásku na první pohled. Můžete poradit ženám, kde potkat takto silnou lásku?

Ta rada je drahá, taky bych ji chtěla tenkrát mít. Člověk se nesmí nikdy vzdávat, lásku hledat a otevřít se jí. Věřit, že toho pravého potkáte. Rada na to ale bohužel není, kdyby byla, tak se nám všem žije líp.

Vy už jste jednou vdaná byla. Je to tak, že pak zvažujete, jestli do toho vůbec podruhé jít?

Od začátku jsme byli odhodlaní, že spolu budeme. Bylo mi pětatřicet, od začátku to bylo jasné. Je komické, že jsme se dodnes nedokázali vzít, ale jak říkám, vždycky nám do toho zasáhlo něco, co se dalo těžko ovlivnit.

Jaké jsou vaše plány do příštího roku? Vaše televize přešla na jiný formát, dotklo se vás to osobně?

Jak jsem říkala v souvislosti s Vánocemi, pandemie nás uvrhla do jiného módu a musíme s tím umět žít, musíme se přizpůsobovat. První i druhá vlna zkazila mnoho plánů a už plánovat nechci. Až tu bude vakcinace, až se dostaneme do nějakého normálu, věřím, že budeme moct zase cestovat, ráda si naplánuji nějakou dovolenou nebo i tu svatbu. Dokud to ale nebude možné, tak si plánovat nic nechci. V práci chci pracovat, jak nejlépe umím. Věřím, že Partie má svoje diváky a zůstane součástí programu.

Říkala jste, že za celý letošní rok nebude jen jedna Partie, nemáte za sebe náhradu. Můžete vůbec jet někam na dovolenou?

Dřív to šlo, protože Partie mívala volno o prázdninách, celý červenec a srpen se nevysílala s myšlenkou, že dáme lidem volno od politiky. Doba byla taková, že i politici samotní měli dovolenou, část prázdnin vláda nezasedala. Život v zemi se zpomalí, teď s covidem je to ale jiné. Vláda neustále zasedá, neustále se musí rozhodovat. Snad nějakou dovolenou ještě někdy mít budu (směje se). Cestování je něco, co nás baví hrozně a jediná věc, za co mně nevadí utrácet peníze. Strašně se na to těšíme.

Kam pojedete na svatební cestu?

To nevím, kamkoliv. Ani tomu nemusíme říkat svatební cesta, už jsme spolu stihli projet nádherná místa, takže kamkoliv.

Terezko, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co je nejlepší věc na světě?

Láska.

Největší osobnost, se kterou jste dělala rozhovor?

Tomáš Baťa, krátce na to zemřel, o to víc si toho vážím.

Jak zaháníte trému?

Nijak, já si ji nechávám, protože mi pomáhá, udržet se ve střehu.

Existuje láska na první pohled?

Určitě, já ji zažila, jsem o tom přesvědčená.

Co byste dělala jiného, kdybyste nepracovala v televizi?

Cokoliv, možná bych byla paní učitelka, ale dělám to tak strašně dlouho, že si to nedokážu představit.

Když byste si měla vybrat jednoho - šla byste na večeři se Zemanem, Trumpem nebo Putinem?

Ani s jedním, s politiky na obědy nechodím.

Jak myslíte, že koronavirus ovlivnil politickou scénu v jedné větě?

Nejprve ji spojil, pak ji rozeštval a bude to ještě horší, protože nás čekají volby, takže to bude hrozné.

Kolik druhů cukroví jste letos upekla?

Deset, dvanáct, patnáct? Já nevím.

O jakých tématech než politických ráda diskutujete?

O všech. O všem, co se netýká politiky - o lásce, o vztazích, o dětech, o škole, o nových objevech v medicíně, o čemkoliv.

Co vám naposledy udělalo radost?

To, že jsme pořád zdraví, že šly děti na chvíli do školy... a to je asi všechno.

Jaký jste naposledy udělala dobrý skutek?

To je těžké, snažím se pomáhat svému muži, který to nemá lehké, dětem, které to nemají lehké, mamince, která to těžce snáší, těžko říct...

Noční můra moderátorky?

Že mi nepřijdou žádní hosté.

Kdo je podle vás nejvíc sexy český politik?

Na to vám neodpovím, ani kdybyste mě mučili.
Dotazovaná se ptá redaktora:

S kým byste chtěla dělat rozhovor, a může to být žijící i nežijící osobnost.

Václav Havel.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -

Atypický 28 m²
42 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50

Atypický 50 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37

Atypický 37 m²
22 930 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324

Atypický 324 m²
129 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 132m2
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 132m2

Atypický 132 m²
86 460 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks