Rychlá zpověď - moderátorka Terezie Tománková: Po každém vysílání dostávám výhružné maily

O politických debatách, zákulisí natáčení a budoucnosti v lásce
08. prosince 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Je to přesně rok, co jsme s politickou moderátorkou Terezií Tománkovou dělali rozhovor. Tento rok byl ale velmi krušný nejen politicky, tak nás zajímalo, jak se s ním sympatická žurnalistka popasovala, protože ukočírovat tolik mužských eg v jedné debatě může být velmi náročné. Stejně tak hovořit s prezidentem republiky, který si nebere s žádným novinářem servítky. V následujícím rozhovoru pro LP-Life.cz se dozvíte něco ze zákulisí politických debat nebo i to, jestli se konečně moderátorka vdá! A také to, zda by příští prezidentkou měla být žena.

 

Terezie Tománková.

Video

Terezko, my jsme se viděly přesně před rokem, bylo to v prosinci, taky před Vánocemi a mě zajímá, co se za ten rok u tebe stalo, změnilo, co ti udělalo radost, co tě naštvalo, prostě jaký jsi měla rok?

Ten rok byl příšerný pro všechny. Ten rok byl prostě v covidu od toho ledna až do jara. Pak bylo celkem hezké léto a teď znovu. Co se změnilo? No vlastně nic moc. U nás doma jsme to všichni přežili ve zdraví.

Ale měli jste koronavirus, a ne zrovna dobrý průběh...?

Ano, ano, my jsme marodili na přelomu roku, na což nemáme úplně hezké vzpomínky...

A co se změnilo? Vlastně dcera Ema strašně vyrostla, strašně se osamostatnila, je z ní velká slečna, už je jí šestnáct. A já pořád pracuji, Partie měla jenom přes červenec přestávku, tak to jsem si užila léto. Cestovali jsme, ale vlastně to bylo pořád takové stejné. Tím, jak se toho hodně děje, i kolem covidu, i kolem politiky, byly volby, tak jsem byla hodně pracovně vytížená. Ale žádná velká změna se nestala.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

To je asi dobře, že jo?

Ano.

Jaké byly pro tebe ty předvolební debaty z pohledu moderátorky - jsou to živé vstupy, máš tam před sebou politiky, kteří se občas nepustí ke slovu, překřikují se... Řekni, jaké to bylo? Prožívala jsi tyto debaty jinak, než když děláš svůj každotýdenní pořad?

Byl to velký stres. Ve studiu bylo publikum, byli tam příznivci jednotlivých politických stran, kteří tam přišli fandit. Někteří i napadali ty ostatní, ty druhé, z toho jiného tábora, takže to bylo stresující. Na druhou stranu to pro mě byla velká zkušenost, já jsem za ni hrozně ráda. Ale také jsem ráda, že to mám za sebou. Ani jsem se na to ještě zpětně nepodívala.

Nepodívala?

Ne. A ani to nemám v plánu.

Třeba řada lidí si pak řekne: Tady jsem mohla zareagovat jinak.

Já si to pustím, až budu třeba stará nebo nebudu tu práci už dělat. Nevím, zatím jsem nenašla úplně odvahu, protože ten stres pro mě byl takový, že i když si na to teď jenom vzpomenu, tak se ten stres znovu spustí. Já jsem hlavně chtěla, aby to bylo férové. Což je strašně těžké. Snažila jsem se o to ze všech sil.

Řekni mi, jak vypadala spolupráce mezi tebou a Petrem Suchoněm? Říkali jste si co, kdo, jak? Ty jsi taky zkušenější oproti němu, tak jestli si nechal poradit?

O tom to nebylo. Petr tam měl úplně jinou roli. Hodně komunikoval s publikem, měl na starosti diváky, což byla nelehká role. Protože nikdo neví, jak v přímém přenosu můžou lidé, kterých tam bylo 150, 200, reagovat. Co všechno se může stát. Byly tam vypjaté emoce, bylo před volbami... Byl tam premiér, byli tam předsedové všech stran. Potom tam byl formát ve čtyřech, takže on to měl pevně v rukou. A mně se s ním pracovalo dobře. Já jsem věděla, že ho mám za zády, že komunikuje s publikem a mohla jsem se na to stoprocentně spolehnout a úplně jsem tu část vypustila.

A teď si představ, že by se tam nějaký fanoušek chtěl na něj vrhnout nebo něco takového.

Mohlo se tam stát cokoli. Ve studiu byla i ochranka, produkce pamatovala na všechno. Ale stejně nikdy neumíš předvídat všechny situace, které se můžou stát, takovou fantazii nemá nikdo. Takže jsme tam byli připraveni na všechno.

Byla tam také nějaká koronavirová opatření? Museli mít všichni testy, očkování?

Určitě. Bylo to na přelomu září, října, takže ta opatření ještě nebyla tak úplně striktní jako to, co máme dneska. Ale všichni, co byli v publiku, museli být testováni.  

Jak jsi spokojená s výsledkem voleb? Čekala jsi to?

Víceméně ano. Já jsem měla soukromý typ, nebudu říkat, jak vypadal, ale hodně se blížil realitě. Předpokládala jsem, že se tam dostanou tyto čtyři subjekty. Jaké mám politické preference, to já neřeknu. O tom já se bavím jenom s těmi nejbližšími, a ani to moc ne.

A myslíš si, že je to dobře? Ta hlavní strana, která to teď povede, je pětikoalice, tak jestli je to dobře, to tady ještě nebylo.

To nevím. Na to asi musí odpovědět pan premiér Fiala, jestli je to dobře, jak se mu s tím pracuje. Zhodnotí to voliči a myslím, že to brzy poznáme všichni. Je to nové, pět stran je hodně. V Poslanecké sněmovně je sedm stran a pět z nich je ve vládě a jenom dvě jsou v opozici, takže se nám už ty duely a celý pořad koncipuje trochu obtížněji než dříve. Na místě opozičních stran se budou střídat jenom dvě, kdežto na tom jednom křesle vlády pět.

Máme novou vládu, ty jsi přežila tyto volby a teď nás budou čekat volby prezidentské.

Já si myslím, že jestli se uvidíme příští rok, tak touto dobou bude už vrcholit prezidentská kampaň.

Tak to si myslím, že se neuvidíme, protože nebudeš mít čas.

Já nevím, co bude do té doby, ale bude vrcholit prezidentská kampaň. Pan prezident se vrátil z nemocnice, znovu se vrátil do toho politického dění. Daří se mu lépe a určitě bude chtít věci ovlivňovat. Bude to zajímavé sledovat a těším se na to, jací kandidáti se objeví.

Zatím to vypadá na Babiše, Okamuru, Janečka a Kalouska. 

Já si myslím, že jich rozhodně bude více.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy

Co si myslíš o tom, že by vedla Českou republiku žena jako na Slovensku?

Já myslím, že bychom si to přály my všechny ženy.

A máš nějaký osobní typ?

Ne, nemám. Musela by to být žena velmi statečná, která by obstála. Ta přímá prezidentská volba je v tom našem politickém systému trochu zvláštní. Byla tam implementována poměrně nedávno. A je vlastně zajímavé, jestli se tím prezidentem nebo prezidentkou stane politik, politička nebo člověk, který politikem není.

Jeden časopis zviditelnil ženy, které by mohly kandidovat, já jsem s nimi pak dělala rozhovory. Nebo zvolil jich pět, Danuši Nerudovou, Miroslavu Němcovou, Adélu Šipovou ...

Paní doktorka Nerudová to zatím úplně nepotvrdila a ani nevyvrátila. Samozřejmě z kuloárních informací víme, že někteří zájemci teď obcházejí Poslaneckou sněmovnu a Senát a sbírají podporu. Tak uvidíme, kdo ji nakonec získá. Kdo nakonec tu kandidaturu oznámí, kdo do té volby půjde.

A Babiš už to oznámil?

Ne.

Ještě ne?

On to nevyloučil. Ale myslím, že to neoznámil.

A myslíš si, že by se to mohlo stát?

Já si myslím, že se může stát úplně cokoliv. Je to přímá volba, je to dvoukolová volba, což má také svá specifika. Protože to neznamená, že když někdo vyhraje první kolo, musí být zvolen prezidentem v tom druhém. Tam můžou být všichni proti jednomu potom. V tom dvoukolová volba může přinést překvapení.

Ty jsi mi říkala, že se skoro s nikým nebavíš o politice. Ale věřím tomu, že když někde jsi, že jsi ten evokující prvek, který začne mluvit.

Lidé se o tom chtějí bavit. Zvláště v dnešní době, kdy jsou toho plní a společnost je úplně rozervaná. Není rozpolcená, je už úplně rozeštvaná, mám pocit. Není to jeden tábor a jeden tábor, ale všichni.

Jaké jsou tvoje pocity, když tam někdo ve studiu začne něco hulákat? Hlavně názory, se kterými ty nesouhlasíš?

Mě vždy zajímá ten motiv, proč si to myslí. Já se snažím lidi nesoudit, samozřejmě každý má nárok na svůj názor a mě to zajímá. Zajímá mě to proč. Proč nechcete, proč chcete? Když se o tom chtějí bavit, chtějí sdílet svůj názor nebo ten svůj pohled na věc, tak se to snažím vyslechnout a snažím se je vnímat, jaké k tomu mají motivy. Proč něco odmítají, nebo naopak by to chtěli. Teď je to typicky otázka vakcinace proti covidu-19. Na to má každý názor jako chci, nechci, málo kdo prostě neví. A mě zajímá to, proč se nechtějí nechat očkovat.

Necháš se tím vytočit?

Ani ne. Samozřejmě mám dny, kdy mě některé tyto debaty unavují, už se o tom s nikým bavit nechci, ale zajímá mě to. My jsme čistě z nějakého neutrálního pohledu v takové zvláštní době. Sociologicky procházíme obdobím, které jsme tady nikdy neměli, nikdo ho nezažil. Prostě je tady světová pandemie, se kterou nemá nikdo zkušenosti a ta doba nás zkouší všechny, každého jednotlivce a potom celek jako společnost.

Já teď hodně vnímám s touto poslední vlnou nenávist vůči novinářům speciálně. Vnímáš to také tak?

Jasně, samozřejmě. Po každém vysílání mi přijdou divné zprávy, maily, výhružky, nadávky. Většinou jsou z toho jednoho tábora, ti lidé mi pak posílají odkazy na různé články z různých dezinformačních webů typu, že všichni dva roky po vakcíně budeme po smrti. A já jsem z toho vlastně překvapená, co toho v tom veřejném prostoru je.

A čteš to?

Něco pročtu, ale jsou to někdy úplné nesmysly. Ale ti lidé mají pocit, že mi to musí poslat a jsou hluboce přesvědčeni o té pravdě.

Mně se teď poprvé stalo, že mi chodily výhružné maily a zprávy. Bylo to pro mě překvapení... A vůbec vlastně nevím, jak s tím naložit.

Těžko říct. To, co říkáš, tím teď procházejí i doktoři a sestry, kterým lidé vyhrožují. Což je úplný zvrat v tom vnímání společnosti toho, co se teď děje. Protože tady máme přetížené, obětavé zdravotníky, kterým ještě před rokem, rokem a půl, v té první části covidu celá společnost děkovala, tleskala, a teď se část společnosti obrací proti nim. Já jsem dnes četla nějaké maily, které zveřejnil primář jednotky ARO jedné okresní nemocnice. Člověk vlastně vůbec nechápe, proč se to děje. To je člověk, který se tam stará o nemocné lidi, zachraňuje se svým kolektivem nemocné pacienty, stará se o ně a přicházejí mu takové věci. To absolutně nechápu, motiv té nenávisti.

Nicméně, abychom se posunuli k něčemu hezčímu, loni jsme se bavily, že jsi pekla nějakých deset druhů cukroví. Vánoce jsou za rohem a letos, já doufám, že budou fajn. I když se obávám, že nám do Vánoc dají lockdown nebo něco takového. Ale ty jsi loni prožila Vánoce v nemoci, tak jak se na ně těšíš letos?

Loni to bylo těsně po Vánocích, já jsem onemocněla na Silvestra. Těším se, doufám, že budeme spolu, že budeme zdraví, že si to nějak užijeme. Žádné velké plány si nedělám. Jestli si půjdu zalyžovat, nevím, nebo jestli třeba někam pojedeme. Je to za tři týdny, což je hrozně daleko. To je vlastně strašné, to nás ta doba naučila, že nějaké velké plány si dělat je s rizikem toho, že to nedopadne, tak vlastně žádné velké ambice nemám. Peču něco, něco už mám napečené, ale ještě toho není moc a rozhodně toho nebude deset druhů. Absolutně. Letos ne.

A kdy bude konečně ta svatba? já jsem si totiž přečetla nějaké články z léta, kdy nadpisy byly: Covid jí zrušil svatbu.

Ano, zrušil.

Ty jsi tam říkala, že máš svatební šaty ve skříni, jak dlouho už je tam máš?

Už asi rok.

A pořád ti jsou?

Ano, já doufám, že jo, pane Bože. (smích)

Je to ta první věc, co mě napadla, protože přes ten covid lidi poměrně dost přibrali, včetně mě. Tak si říkám, aby jí ještě byly...

To by pak musela nastoupit nějaká drastická dieta. Jiné šaty si kupovat nebudu.

Takže zatím žádné další datum?

Ne, ne, my jsme si říkali asi na jaře, ale uvidíme, jak se to vyvine všechno. Teď přišel omicron, nikdo neví, co bude, může to být úplně hrůza anebo naopak jsou názory nadějné, že to může celou tu pandemii překlopit do jiného stádia, co já vím.

Každopádně jaké je tvoje novoroční předsevzetí? A když ne předsevzetí, tak přání?

Abychom byli všichni zdraví, abychom se měli rádi. Nebo jak jsi říkala ten svůj důvod, proč jsi šťastná, že jsi zamilovaná, tak abychom všichni zůstali tak trošku do něčeho zamilovaní, nebo do někoho, protože to člověku pomáhá. Já jsem člověk, který žije na lásce, ne na nenávisti. A také chci dělat pořád práci, která mě bude bavit. To je důležitá věc a to si přeju.

Ještě mě napadla otázka, teď to bude deset let od úmrtí Václava Havla, ty jsi ho zažila, dělala jsi s ním někdy rozhovor?

Rozhovor jako takový na čtyři oči ne, já jsem to štěstí měla jenom jako reportérka se s ním potkat. Ale toho 18. prosince, kdy Václav Havel zemřel, jsem měla službu ve zprávách, a to byl jeden z těch dnů, které si člověk pamatuje. To byla neděle a volali mi z Primy, že mám přijet do redakce dřív, protože zemřel Václav Havel. Já jsem tenkrát ještě moderovala s Tomášem Drahoňovským, tak si na to vždy v tom prosinci, toho 18., vzpomenu. I na celé to období potom, protože byl státní smutek, pohřeb byl 23. prosince.

Co myslíš, že by řekl na to, co se děje dnes? Komunisté nejsou ve vládě...

To by byl asi rád. Já věřím, že by vystupoval pevně, s pevným názorem a že by řekl, co si myslí. A také jsem přesvědčená, že by část společnosti za tím jeho názorem šla.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jak bys zhodnotila tenhle poslední rok v jedné větě?

Byl divný, zvláštní, v mnohém poučný, myslím si, že jsme se všichni nejen o sobě, ale i svých blízkých mnohé dozvěděli, ať už v dobrém nebo špatném.

Co tě naposledy k slzám rozesmálo?

Občas mě rozesměje moje vtipná dcera, moje malinká tříletá neteř - velmi upřímná, divoká, temperamentní Slovenka. Z toho veřejného života, z toho, co teď zažíváme, je to spíš k pláči, ale kdyby to nebylo tak vážné a netýkalo by se nás to, tak by se člověk asi i smál.

Jak jsi prožívala letošní volby v jedné větě?

V práci. Pracovně, hrozně vystresovaně. Měli jsme předvolební debatu, takže to bylo trošku pod stresem.

Měla jsi letos chuť se na to už vykašlat? Pokud ano, tak proč?

Neměla, na nic se nevykašlávám. Nemám to v povaze. Bojujeme dál, a ještě chvíli si to tu budeme vyžírat, ale vykašlat se na to nechci.

Co si myslíš o kauze Dominika Feriho v jedné větě.

Je dobře, že se tím zabývá policie a ve finále rozhodne soud.

Co bys vzkázala zákazníkům Bohemia Energy?

Pevné nervy, ať naslouchají dobrým radám. Hodně štěstí, protože ta situace je velice nešťastná.

Co o tobě nikdo neví?

Každý ví všechno, z mých blízkých. Možná, že mám peněženku fotek mých blízkých. Mám tam hrozně moc nesmyslů, různé obrázky, jsem pověrčivá.

Co si myslíš, že by Česko mohlo do budoucna zachránit?

Zdravý rozum, méně sobeckosti, více empatie, to, že budeme naslouchat moudrým lidem a nebudeme zaměňovat názory za fakta.

Koho bys chtěla pozvat do Partie, ale zatím pozvání odmítá?

Prezidentku Zuzanu Čaputovou. Jednou jsme s ní natáčeli, ale do Partie by nepřišla. Ale zatím lidé chodí, koho zvu.

Jak jsi prožila 17. listopad v jedné větě?

Doma s rodinou. Vzhledem k tomu, jaká byla situace a hnusné počasí, tak jsme nikam nešli. Takže velmi výjimečně.

Kdy bude konečně svatba?

To bych taky ráda věděla, až zas bude normální svět.

Kdyby sis mohla vybrat k duelu jiného moderátora politických debat, kdo by to byl?

Poslední dvě předvolební debaty jsem dělala s Petrem Suchoněm, zvykli jsme si na sebe, tak s ním.

Kdo je tvým favoritem ve StarDance?

Tereza Černochová. Držím jí od prvních jejích tanečních kroků držím palce a doufám, že vyhraje. Ona je femme fatale na parketě, je úžasná.

Kdo si myslíš, že by měl být příštím prezidentem nebo prezidentkou naší země?

To nevím. Ve finále rozhodnou lidi. Já se těším na ty kandidáty, doufám, že to bude někdo moudrý, komu záleží na naší zemi a na našich lidech.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak snášíš tu situaci, jsi taková veselá a říkala jsi, že jsi nejšťastnější...

Jsem totiž zamilovaná, ale samozřejmě situace mě velmi trápí, protože mám kolem sebe... nemoudré lidi.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Terezie Tománková.
Terezie v růžových šatech.
Terezie v křesle.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks