Rychlá zpověď - muzikant z Wohnoutů Matěj Homola: Žiju teď v pilinách

O Wohnoutech, koronaviru a řezbářství
24. ledna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Matěj Homola je známý muzikant a cestovatel. Aktuálně ho ale kvůli koronavirovým opatřením s kapelou Wohnout na pódiích neuvidíte. Nicméně Matěj nelení. I když je před světem „schovaný“ v domečku kousek za Prahou, činorodostí jen oplývá. Díky přebytku volného času v sobě objevil novou dovednost, a tou je řezbářství. Na jeho pozemku je tak nejen spousta pilin, ale i krásných soch. V rozhovoru pro LP-Life.cz se zpěvák rozpovídal nejen o nové zálibě, hudbě a názorech na koronavirus, ale také o své dospívající dceři a cestování.

Matěj Homola.

Video

Jsi tu schovaný před světem schválně?

To tak teď vypadá, jsme ale pořád kousek od Prahy. Je tu signál, vede sem silnice, máme normálně elektřinu... (smích)

Jak jsi dům vybíral?

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m, Praha 10

My jsme tu měli chatu. Já jsem primárně Pražák, to, že tu teď bydlím, je hlavně kvůli koronaviru. Jsme tu od loňského března, teď už to bude skoro rok. Jinak tady to funguje jenom jako záležitost na léto. Dostal jsem se sem tak, že jsme sem od malička jezdili na chatu. Když pak člověk hledá místo, kde by si postavil barák, tak se nechce odtamtud hnout. Mám tu zázemí, rodiče, spoustu kamarádů, jsem tu zvyklý. Proto jsem si logicky místo pro barák vybral tady.

Jak vnímáš současnou situaci? Myslíš si, že je to správné, že se nesmí vystupovat?

Můj názor se samozřejmě nějak vyvíjí, na začátku pandemie člověk opravdu nevěděl. Měl jsem dny, kdy jsem vůbec nevěřil, že to vůbec existuje. Nějak se to postupně vyvíjelo. Teď aktuálně si myslím, že problém je, jak se ukazuje z pro mě důvěryhodných zdrojů, že sdružování lidí se rovná nárůst nákazy. To znamená že i já, nebo naše kapela, když hraje, sdružuje lidi a já to akceptuji. Kdyby se to dělo jenom u nás a vymyslel si to Babiš, tak k tomu mám silnou nedůvěru, ale covid je celosvětová záležitost. Člověk sleduje, jak to funguje jinde, třeba jestli kapely hrají nebo nehrají a de facto je to všude stejné. Každá evropská země se dostala do situace, kdy žádná kultura nefunguje. Akorát se o tu kulturu nějakým způsobem postará, což se u nás neděje. V tom je asi ten rozdíl bych řekl.

Dostali jste vy jako kapela nějaké kompenzace?

Dostali, já jsem dostal loni mám pocit padesát tisíc na jaře, ale jako OSVČ, to myslím nebylo za kulturu. Teď na podzim jsem dostal šedesát tisíc jako kompenzaci za nějaké období. Já jsem člověk, který se nikdy nespoléhal na stát, to znamená, že jsem zabezpečený. Naštěstí mě to tolik nepřekvapilo, nebyl jsem už takový pankáč, že bych žil z ruky do huby. Tihle lidi mají teď opravdu problém. Já mám naspořeno, myslel jsem trochu do budoucna. Vím, že když se stane průšvih, tahle vláda se o tebe nepostará, a ani to nějakým způsobem nevyžaduji. Nejsem asi ten, který by někde dupal. Akceptuji to, ta nemoc tady je, lidé by se neměli sdružovat do té doby, dokud se to nějakým způsobem nevyřeší, ať už za pomoci očkování, nebo dokud to neodejde samo. Nejsem ten, kdo je naštvaný, že nemůže vystupovat, že mu to vláda zakázala. Ale chápu ten problém.

Spousta umělců jede online koncerty, přemýšleli jste nad tím?

Aktivitu tímto směrem jsme vyvíjeli velkou na jaře, ale ten efekt byl strašně sestupný. Když přestaly koncerty, to bylo někdy v březnu ze dne na den, my jsme začali streamovat vždycky po třech písničkách z naší zkušebny. Na křivce sledovanosti, lajků a podobně, bylo jasně vidět, že první stream nám zboural Facebook. Lidi najednou zjistili, že koncerty nejsou, tak všichni k tomu nalezli a koukali na to. Další byl o půlku méně, pořád to ale bylo hodně. Postupně to takhle klesalo, až se to stalo všední záležitostí a dělali to všichni, už to nebylo ono. Nikdy to není jako živý koncert, na který bys šel, a nebudeš koukat jednou týdně na stejnou kapelu rok. Streamem se nemůžeš živit, můžeš to udělat jednou dvakrát za rok jako raritu, ale ne několikrát měsíčně nějakým systémem. I u nás se projevilo to, že když to přeženu, první streamy byly na deseti tisících lajků, desátý stream šedesát lajků. Padá to. I ten stream něco stojí, nejde to udělat na telefonu, musíš k tomu mít techniku. Když jsme dělali stream, tak na place bylo dvacet lidí, třeba osvětlovači, aby to opravdu k něčemu vypadalo. Je to ekonomicky nákladné a otázka je, jestli se to vyplatí nebo ne. My už streamy neděláme, udržujeme ale v nějaké aktivitě naše sociální sítě.

A takhle komunikujete s fanoušky?

Ano, to je podle mě za nás asi maximum, co můžeme dělat. Připravujeme novou desku a musíme počkat jako všichni, než to přestane a začne se normálním způsobem hrát.

Uměl bys vyčíslit, o kolik jste jako kapela přišli?

Jako subjekt v řádu několika milionů, stoprocentně. Nemůžeš z toho vyčíst, kolik je můj plat, my jsme firma, která zaměstnává další lidi a je to velký subjekt, ale myslím si, že to bylo přes pět milionů určitě. To je třeba naše kapela, a naše kapela není první liga, jsou kapely, které přišly několikanásobně o víc. Když se zeptáš kapel z první ligy, na které chodí tisíce lidí, jsou populární, hrají je v rádiích, tam ty ztráty jsou strašné.

Ty sis díky tomu našel nového koníčka, řezbářství. Věřím, že budeš svoje sošky jednoho dne prodávat a nenechávat si je jenom pro sebe. Kam to budeš dávat, když uděláš za den pět sošek?

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Zahrada je velká (směje se). To je věc, nad kterou nepřemýšlíš, když to začneš dělat. Pak se zjeví problém, kdy máš plné zdi, místo na zemi není nekonečné.

Taky se na to práší, nechtěla bych být tvoje holka a otírat každou sošku…

Moje holka je fakt zlatá, patří jí poděkování na prvním místě. Žijeme tu v pilinách a ona několikrát denně sem jde a uklidí to. Chodíš ven a dovnitř, piliny jsou všude.

Nenutí tě, abys to začal prodávat?

Já nemám tu potřebu. Pro mě jsou ty věci zatím cenné. Už jsem si to vyzkoušel, několika jsem se zbavil a teď je mi to líto. Prodat to můžeš vždycky, dřevo se nezkazí. Mohl bych to prodat za rok, ale není teď ta situace, prodávat se mi to nechce. Když si někdo o něco zažádá, tak ne že by to byl úplný duplikát, ale více méně ve stejném stylu to udělat můžu. Je to ale výjimečně a musím říct, že by mě to pak asi tolik nebavilo, dělat to jenom na zakázku.

Kde bereš inspiraci?

Začal jsem obličeji, postupně jsem zjistil, že pořád vyřezávám obličeje. Devadesát procent mých soch má nějakou část s obličejem. Je to věc, která mě baví, chtěl bych se dopracovat k tomu, abych uměl rychle a dobře vyřezávat opravdu portréty. Je to řemeslo. Druhá věc je, že máš volnou tvorbu, kdy neděláš podle něčeho konkrétního, ale jedeš z hlavy. Nevím, kde se to bere. Často přemýšlím, co by vypadalo dobře. Říkal jsem si třeba, že bych chtěl udělat obličej ve vzduchu, a přemýšlel, jakými způsoby to udělat. Výsledek pak vypadá dobře, logicky se k tomu dá dostat.

Ne všichni jsou ale talentovaní v tolika sférách. Jak je možné, že hudebník je takhle zručný i manuálně?

Jsem vystudovaný fotograf, jsem hudebník. Nikdy ale nebudu dobrý elektrikář, to vím. Spíš se třeba naučím keramiku, něco z umění. Mám k tomu nějaké tendence, asi chci být kreativní tímto směrem. Není to jen můj případ, spousta malířů jsou hudebníci a naopak. Je to provázané, ty múzy jsou často stejné. Hudba vzniká tak, že na sebe vrstvíš nástroje, nejdřív nemáš nic a pak to vznikne, tady je to naopak. Ubíráš, máš nejdřív celek a z něj ubíráš dřevo. Já jsem dělal asi tři roky kadeřníka v salonu Joshua, ten jsme založili s kamarádem v roce 1993, po třech letech jsem šel dělat něco jiného. A taky, stříhal jsem z ničeho. Začali jsme na kamarádech, pak jsme otevřeli a začali jsme. Ubíráš, ale nesmíš ubrat moc, protože už to nikdy nevrátíš. Je to vlastně podobné. Asi to musíš trochu vidět. Já se to učím, ale spousta lidí vezme do ruky pařez a nic v něm nevidí, já v tom vidím, co kde uříznout, aby z toho něco vzniklo.

Ten salon pořád funguje?

Ano.

Uměl bys mě ještě ostříhat, kdybych chtěla?

Teď jsem tu měl kámoše, bavili jsme se, popíjeli... tak jsem ho asi ve dvě ráno stříhal. Chtěl číro, nějak to dopadlo. (smích)

Kdyby chtěla ostříhat tvoje holka, troufl by sis?

To už asi ne. Už bych si netroufnul udělat reprezentativní účes, natož holce. Tenkrát jsme hodně dělali takové vyholované věci na hlavě, třeba ještěrku, mraky vzorů. Tenkrát to frčelo, to bych asi ještě dal.

Ví se o tobě, že rád cestuješ, jezdíš do zemí, které nejsou každému komfortní, jako třeba Indie. Teď se cestuje velmi těžce.

To je přesně jako s těmi koncerty, musíš to tak brát. Je mi to strašně líto, chybí mi to. Já jsem normálně tak tři měsíce ročně pryč na různých cestách, bylo to omezené dost, teď je otevřených pár zemí. Teď aktuálně jedeme do Tanzánie. Obecně to cestování bude chvíli trvat, půjde ale spíš o takový ten komerční byznys. Myslím že cestovatelé, kteří někam vyrazí s batohem na zádech projet svět, budou cestovat dál. V momentě, kdy se otevřou hranice, budou první, kdo pojedou, já taky. Myslím si, že moc lidí hned nepojede, komerčnímu cestování to ještě dlouho potrvá.

Teď se chystáš do Tanzánie s partnerkou?

Ano, na měsíc na motorku. Už jsme tam byli, je to vyzkoušená, krásná země. Jsou tam strašně příjemní lidé, hezká krajina, je to pěkná Afrika plná zvířat. Koneckonců nejznámější a nejkrásnější parky světa jsou tam.

Dceru máš v pubertě, už máš zbraň na nápadníky?

Od malička jsem s ní vsadil na kamarádský vztah. Nejsem otec, který by jí dával drezuru. Myslel jsem trochu dopředu, že až přijde puberta, že mi to nevrátí. Jsem trapný, to je v pubertě jasné, ale tím to hasne. Není v tom naštěstí žádné zlo, vidím třeba u kamarádů, co jsou schopné dělat dvanáctileté holky, kdy se šprajcnou a nehneš s nimi. Laura je úplně zlatá, skončí to tím, že jsem maximálně trapný.

Má zájem s tebou cestovat?

Nikdy se mnou moc necestovala, diskutovat s ní o Indii, to úplně ne.

Chápu, brát tam malé dítě...

To by bylo na další rozhovor, nicméně je to tak, že takové dobrodružné akce se mnou neabsolvuje. Byl jsem s ní asi dvakrát, jednou v Chorvatsku a jednou v Maroku. Autem jsme tam udělali krátký okruh. Letos jí bylo dvanáct a může jezdit na motorce, tak jsem zkusil, jestli na to bude naladěná. Musím říct, že se na to celý život těšila a hrozně o tom snila. V momentě, kdy zjistila, že sezení na motorce je dlouhé a nemůžeš u toho nic dělat, třeba být na Tiktoku, tak jí to přešlo. (smích)

Vy jste jako rodiče oba umělci, má k tomu sklony?

Má umělecké sklony, ale nemá ambice. Strašně dobře zpívá, intonuje jako dospělá černoška. Jak v tom děti vyrůstají, tak má najetou výslovnost, feelingy, má velký hlasový rozsah. Kdyby chtěla, zpívala by fenomenálně, ale nechce. Nemá ambice a já ji k tomu netlačím, protože pak je to kontraproduktivní. Nemusí mít ve dvanácti kapelu. Ať si užije dětství, zpěvačkou se může stát kdykoliv, když bude chtít. Chtěl jsem, aby hrála na nějaký hudební nástroj, takže jsem jí naučil hrát na ukulele. To je maximální základ, a taky to bylo bez drilu, bylo to volným tempem. Během pár měsíců jsem jí dal know-how, které bude mít navždycky a hotovo. Nemám sám dobré zkušenosti, vzpomínám si na sebe, když tě rodiče nutí dělat něco, co nechceš.

S Darinou všechno v pohodě?

Všechno v pohodě.

Někde jsem četla, že jste měli společný koncert, a že se vracíte k sobě.

Já to moc nečtu. Koncert jsme měli společný, i loni měla vánoční koncert, tam jsme měli duet, byla to taková polosranda. O pár měsíců později nám hostovala v písničce a v klipu. Taková vzájemná umělecká výpomoc občas proběhne. Fungujeme spolu jako výborní kamarádi a hlavně rodiče.

Matěji, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jakého zpěváka obdivujete?

Pana Muiru z kapely Suicidal Tendencies.

Vaše nejúspěšnější skladba?

Jednoznačně asi Svaz českých bohémů.

Co vám koronavirus dal a co vzal?

Vzal mi práci, hodně peněz, ale nabídl mi nový koníček.

Nejlepší místo na světě?

Hampi, centrální Indie.

Co po vás zdědila vaše dcera?

Já doufám, že nějaký můj smysl pro humor.

Svatba ano nebo ne?

Pro mě ne.

Noční můra zpěváka?

Hlasivky maj problémy.

Věříte v boha?

Bohužel nebo bohudík ne.

Jak ventilujete smutek?

Kouřím.

Nejkrásnější ženská na světě?

Ta moje.

Nejúžasnější zážitek vašeho života.

Určitě narození dcery.

Co byste vzkázal našemu prezidentovi?

Ať jde do pekla.

Kdybyste se mohl narodit znovu, čím byste byl?

Zvířátkem.

Životní motto?

Ať mi startuje a funguje moto.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Vaše motto?

Na každou svini se vaří voda.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Kapela Wohnout.
Homola v Tanzánii na motorce.
Matěj při práci se dřevem.
Matěj s Darou na jednou pódiu.
Homola s dcerou a Darou Rolins.
Matěj Homola se svou vyřezanou sochou.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks