Hlavní stránka Nové články

Gabrielu Laškovou si mnozí pamatují jako první krátkovlasou Českou Miss, tehdy se ještě jmenovala Kratochvílová. O tom, že nejde o další zapomenutou "Missku" přesvědčila diváky televize Prima, když začala moderovat hlavní zprávy s Romanem Šebrle. Se startem CNN Prima News pak nastoupila do ranního pořadu Nový den, kde každou půl hodinu moderovala zprávy. Nyní si ale užívá opět mateřství. V září se z ní totiž stala dvojnásobná maminka. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Gábi rozpovídala o slastech a strastech mateřství, ale i o opatřeních kvůli nákaze koronavirem v těhotenství.

Gabriela Lašková jako moderátorka.

Video

Gábi, tak ty máš další dítě! Jak vypadá tvůj den?

No... točí se kolem dětí. (smích) Musíš zabavit staršího a zároveň uspokojit potřeby toho mrňouse. Občas je to docela náročné, ale chtěla jsem to, tak teď si to náležitě „užívám“. Člověk se dostane do takového koloběhu, že ani nevíš, co je za den. Ale oba kluci jsou skvělí. Neříkám, že to není náročné, ale malej hodně spinká, není plačtivý, takže se to dá zvládnout.

Co na to v práci, že jsi otěhotněla krátce po sobě, neměli s tím potíže?

Po prvním porodu jsem se vracela do práce po půl roce, dalo se to zvládnout, manžel hodně hlídal. Tušila jsem, že tam nebudu dlouho, a přesto s tím byli v pohodě. Nenarazila jsem na žádnou komplikaci, prostě to brali tak, jak to je. Televize přecházela do nového formátu, takže se spíš báli, abych měla dostatek času na začátek, abychom do toho dali maximum energie, což nebyl problém. Těhotenství jsem měla v pořádku, fungovala jsem dobře „do poslední chvíle“. Neměla jsem žádné komplikace ze strany práce, ani teď na mě nespěchají. Už jsem si předjednávala, že bych se ráda vrátila, jsme domluvení, že to probereme teď, začátkem nového roku.

Těhotenství a porod sis prožila v době koronaviru, měla jsi strach? Dělala jsi nějaká speciální opatření?

Kupodivu jsem nepodléhala většímu strachu, brala jsem to tak, jak to je. K nám to přišlo v březnu, kdy už jsem byla těhotná. Hledala jsem si informace, jak může koronavirus ovlivnit miminko v těhotenství, naštěstí nebyl žádný takový vážný případ. Nemůže to být samozřejmě stoprocentní, bylo to ale uklidňující. Nevím proč, strachu jsem nepodléhala, rozhodla jsem se, že to bude dobré a zvládneme to. Samozřejmě jsme také byli víceméně doma a s nikým jsme se moc nestýkali a dodržovali jsme opatření jako všichni ostatní. Spíš jsme se ujišťovali v tom, že je na to připravená porodnice. Měla jsem ale fantastického pana porodníka, který mě ujišťoval, že se není čeho bát, naopak že tam jsou všechna opatření zařízená.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Oba jste s manželem ze tří dětí, teď máte svoje, do toho rodiče. Jak jste vyřešili Vánoce?

Chtěli jsme se se všemi vidět, a tak jsme se scházeli postupně. Všichni jsme omezili před svátky kontakt s okolím, abychom minimalizovali riziko nakažení, a většina se stihla pro jistotu otestovat. A jako každý rok to byl frmol. Máme tři svátky na to objet minimálně tři rodiny. Já jsem z rozvedené rodiny, takže to znamená ještě jednu návštěvu navíc. Jako každý rok to bylo zajímavé. Ale vesměs to bylo fakt v pohodě. Rodina je pro nás všechny důležitá, takže i ten čas strávený konečně spolu jsme si užili.

Netajíš se tím, že byt je vám malý... Už máte vyhlídnutý baráček?

Máme, ale dokud to nemáme na papíře, rozhodla jsem se, že to nebudu hlásit do světa. Už se ale objevil domeček, který by splňoval to, co chceme. Blízko Prahy, velká zahrada.

Takže by bylo velké stěhování a další těhotenství?

To není výhledové. Třetí by bylo skutečně až ve chvíli, kdy bychom věděli, že už jsou kluci větší, bude na to čas a finance. Když si to budeme moci v mnoha ohledech dovolit, pak bych si ještě ráda jednoho Cipíska dopřála. A kdyby to byla holčička, bylo by to fajn.

Každá žena podle mě holčičku chce, protože pak můžou být spíš kamarádky, společně chodit na kafe a nakupovat.

Vždycky když mi tohle všichni říkají, tak je to samozřejmé, že bych si to asi chtěla zažít. Vždycky jsem ale měla představu mít dva kluky a holčičku. Chtěla jsem být klučičí máma, chtěla jsem jezdit na jejich závody, na fotbal, na hokej. Kluci jsou strašně fajn. Je ale fakt, že když vidím sestru, které se teď narodila další holčička, tak bych si to taky asi chtěla zažít. Je ale zvláštní tohle říkat, protože jednak to neovlivníš, a kdybychom měli třetího kluka, byli bychom stejně nadšení.

O porodu se říká že je to největší bolest, kterou může žena v životě zažít. Ženy na ni přesto rychle zapomenou a jdou do toho znovu. Jak jsi to měla ty?

I když byl druhý porod méně bolestivý, byla tam chvíle strachu, který bych podruhé nechtěla zažít. Takže těsně po něm jsem rozhodně na třetí dítě nemyslela. S odstupem času trochu zapomeneš, co všechno fyzického ten porod znamená, a když máš pak miminko v náručí, klidně bys měla další.

Když začnou kontrakce, máš z toho strach?

Spíš mám strach z porodu samotného, aby šlo všechno dobře.

Takže z bolesti ne?

Ne, bolesti jsem se nebála. Bála jsem se, aby šlo všechno dobře. U prvního to tak naštěstí bylo, bolest mě sice překvapila, protože jsem nevěděla, do čeho jdu, ale dala se snést. Navíc jsem si nepřipouštěla, že by se něco mělo stát. Druhý porod byl hrozně fajn, podle mě to tolik nebolelo a kontrakce byly snesitelné. Malý měl ale zamotaný pupečník kolem krku. Začali nás víc sledovat, bylo to kousek od císaře, aby neměl náhodou poškozený mozek z nedostatku kyslíku. To už byl stres a tehdy jsem se hodně bála. Nebudu lhát, určitě bych se toho bála i u dalšího porodu.

Na druhou stranu máme úžasné porodnictví a skvělé doktory. Byla jsem strašně spokojená, protože miminko od začátku do konce hlídali, porod vedli skvěle a vyhnuli jsme se císaři. Miminko vyšlo ven v pořádku, krásně růžové a křičelo. Šla bych do toho znovu, protože věřím, že jsem v dobrých rukou a člověk na to nemůže myslet tak, že by se něco stalo. Někdy toho máš se dvěma až nad hlavu, ale ta legrace a láska, jak tě objímá, naplňuje mě to víc, než jak mě to někdy ničí.

Vím, že jsi vždycky ráda cestovala, ale cestování v početné rodině může být komplikované, přemýšleli jste třeba nad koupí obytňáku?

Koupit asi ne, spíš jsme si ho chtěli půjčit. To jsme ale chtěli zkusit ještě v době, když jsme byli dva. S dětmi to bude trochu náročnější. Uvidíme, zatím jsme byli na dovolené s jedním synem. Když jsem byla těhotná, zvažovali jsme třeba Chorvatsko, už jsem ale byla v pokročilém těhotenství a nic nám nechybělo, stačilo nám jezdit se koupat k rybníku. Ale to víš, že bychom chtěli někam vypadnout, poznat něco nového, protože cestování je hrozně fajn. S dětmi je to ale úplně jiná disciplína. (směje se)

Poznávají tě lidi na ulici, i když nebydlíš v centru Prahy? Vzpomenou si ještě, že jsi byla Miss?

Někdo. Když jsem měla krátké vlasy, ten klučičí sestřih, tak na to reagovali pořád. Nevím, jestli si to pamatovali. Jinak teď už nijak zvlášť, už si to ani nepřipouštím a nevšímám si toho. Tady u nás v nejbližších obchodech ano, to už je naše malá komunita. Ještě když jsem chodila do práce a byla jsem nalíčená, říkali, že mě odněkud znají.

Od Miss už je to sedm let, šla bys do toho znovu?

Ano, ale ne v téhle době. Kdysi dávno, když mi bylo třiadvacet, tak bych do toho šla znovu. Byla to krásná zkušenost a obrovský zážitek. Myslím, že mě to konečně někam posunulo, i v sebepoznání. Teď ve třiceti ale v žádném případě.

Soutěž se za tu dobu trochu posunula, řekla bych spíše k horšímu než k lepšímu…

Nepřísluší mi to hodnotit, nevím, kde se teď soutěž pohybuje. Za nás ten tým a organizace fungovala skvěle, pro nás to byl obrovský zážitek. Měli jsme spoustu kamarádů, opravdu jsme fungovali jako tým. Soutěž ještě měla nějakou úroveň, maximálně se snažili, aby to lidi bavilo. Tehdy se chtěl člověk zúčastnit už proto, že to vnímal jako krásnou příležitost, něco, co má význam a může mu něco dát. Teď už upřímně vůbec nevím, jak se ta soutěž pohybuje. Vždycky ale záleželo na tom, proč do toho daná účastnice jde. Já jsem do toho šla jenom proto, protože jsem mohla. Byla jsem na vysoké, neměla jsem co ztratit, chtěla jsem to zkusit.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Kdo tam s tebou byl, Monika Leová?

Ano, a Lucka Kovandová. Obě dvě teď budou maminky.

Jste pořád v kontaktu?

Monča bydlí tady ve Vysočanech, vždycky se všechny sejdeme.

Jak starší syn vnímá narození brášky?

Potřebuje teď víc a víc pozornosti. Je ale rád, že ho má, chodí ho hladit a pusinkovat, jen by potřeboval, aby už trochu povyrostl.

A co váš pes, ten nežárlí?

S tím jsme měli velké starosti před narozením Vincenta. Když jsem byla těhotná, tak poslední měsíce z neznámého důvodu začal vrčet, byl k nám lehce agresivní. To byla docela panika, vůbec jsme nevěděli, co s tím budeme dělat. Museli jsme se obrátit na trenéra Adama Holeksu, který ho trénoval, když byl štěňátko. Opravdu jsme museli vyhledat pomoc. Vždycky si zalezl někam do rohu nebo pod stůl, vrčel a vypadalo to, že by i kousnul. Nechápali jsme, na co reaguje, co se mu stalo. Dostali jsme spoustu tipů, jak s ním trénovat a co s ním. Víceméně to fungovalo, ale srovnalo se to, až když se narodil Vincent. Takže jestli reagoval na nějakou nejistotu ohledně těhotenství, nevím.

Huga jsme si vzali z útulku, je to náš raťafáček. Pejsky nemá rád, jen fenky, je paličatý, má velmi specifickou povahu.  K lidem je ale neuvěřitelně přátelský, na Beníčka je hrozně hodný, proto jsme nechápali, co se děje. Nedůvěřivý byl najednou i vůči nám, vůči Filipovi, milovanému páníčkovi. Byl opravdu nepřátelský, ale s narozením Vincenta se naštěstí srovnal. Už jenom kvůli němu budeme muset do baráku, aby měl svoji zahradu a klid (směje se).

Máš dvě děti a vypadáš stejně jako před sedmi lety na Miss. Jak to děláš?

Vůbec netuším, ještě mi ale nejsou moje staré kalhoty. První měsíce jsem si říkala, že to nepůjde dolů nikdy, nestěžuju si ale. Myslím si, že to půjde samo. Maraton kolem Beníka a k tomu moje potřeba mít doma uklizeno a navařeno, chodit na procházky s dětmi a se psem, udělá svoje.

Máš čas skočit si třeba na kosmetiku?

S Beníkem jsem to neuměla, s Vincentem je to lepší. Jak už je to podruhé, už to má člověk v ruce. Nebojím se tolik, ráno přichystám manželovi mléko a můžu si na chvíli odskočit. On už to má taky v ruce a nepanikaří, i když k tomu má respekt, což se mi líbí. Pak mě totiž třeba pochválí, jak jsem šikovná, když s nimi zvládám sama celý den (směje se).

Člověk ale nemůže být dokonalý, to ani nejde, zbláznil by se. Člověk má být spokojený a já spokojená sem. Manžel je mi nesmírnou oporou, děti mě tolik nezlobí a do práce se těším. Co víc si můžu přát...?

Gabi, děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co bys byla ochotna zaplatit za osmihodinový nepřerušovaný spánek?

No nejdřív bych řekla, že cokoliv, ale když nad tím přemýšlím, tak nic, protože člověk by se akorát rozmazlil.

Co tě naposledy rozplakalo?

Asi vyznání mého syna dnes ráno.

Pamatuješ si ještě, kdy a kde jsi naposledy byla mažoretkou?

2014 Mistrovství Evropy a pak sbohem.

Čím tě naposledy rozzlobil manžel?

Asi nějakou maličkostí.

Jakou nejcennější radu ti dala tvoje maminka?

Ať jsem vždycky sama sebou.

Jaká je tvoje noční můra?

Nemoc v rodině.

Na co si první vzpomeneš, když řeknu slovo porod?

Kontrakce?

Necháš sebe a rodinu očkovat proti koronaviru?

Nejspíš ano.

Chtěla bys ještě holčičku?

Chtěla bych ještě třetí dítě, jestli to bude holčička, to není důležité.

Novoroční předsevzetí?

Nikdy si je nedávám.

Jak moc se ti stýská po televizi od 1 do 10?

Tak zlatý střed, spíš sedm.

Kdo je podle tebe nejvíc sexy máma na světě?

Eva Herzigová.

Kde se vidíš za 5 let?

Asi doma se třemi dětmi.

Co ti koronavirus vzal a co dal?

Ujistil mě v hodnotách, které mám a dal mi asi víc strachu o rodinu.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se máš?

Mám se výborně, děkuju!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Gabriela s manželem a syny o Vánocích
Gabriela s celou svou rodinou.
Gabriela v době těhotenství se Sandrou Parmovou.
Gabriela s manželem na plese.
Gabriela s novým účesem.
Gabriela jako Miss České republiky v roce 2013.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks