Rychlá zpověď - plastický chirurg Ján Pilka: Lidé baží po operacích kvůli fotkám na Instagramu

O penisech, tvarování přirození a instagramovém syndromu
03. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Zvětšení a zmenšení prsů, lifting obličeje, liposukce nebo úprava rtů, to je taková klasika všech plastických chirurgů. Specialitou Jána Pilky jsou ale penisy – dokáže je prodloužit i zvětšit jejich šířku. Využívá k tomu tuk ze stehen nebo břicha a zájem o operaci mají manažeři, mladí muži i ti, kteří jsou už od přírody nadprůměrně obdařeni. V rozhovoru pro LP-Life.cz hovoří také o tom, jak si stále více lidí přeje různá vylepšení, aby vypadali dobře na Instagramu. Ovšem „údržba“ třeba takového umělého pekáče buchet není snadná, stačí, aby si influencer neuhlídal svá kila, a pohroma je na světě!

Video

Dokážete prodloužit penis až o 4 centimetry. Kteří muži si nechávají zvětšit penis?

Je to různorodá skupina, a to jak věkově, tak sociálně. Zaznamenávám muže od 18 do 65 let, dělají to aktivní muži, manažeři i běžní lidé pracující ve službách. Nedá se to konkrétně rozlišovat.

A ptáte se jich, jaký k tomu mají důvod?

Většinou důvod řeknou. Nejčastěji jde o vlastní sebevědomí a občas se setkávám s tím, že to je pro jejich ženu nebo mužského partnera.

Část mužů má malé penisy a u nich touhu po zvětšení chápu. Ale chodí i ti, kteří je mají průměrné či velké?

Chodí muži s extrémně malými penisy i ti s většími. V případě větších penisů to musí korespondovat se stavbou těla. Velký, svalnatý a vysoký chlap může mít větší penis než stošedesáticentimetrový muž s padesáti kily. Pak může být penis mnohem větší, než je průměr, ale k postavě to sedí.

Má zvětšení vliv na funkčnost a na sex?

Pokud penis fungoval, bude fungovat stejně. Výhodou je, že penis je po operaci o něco tlustší, takže v případě většího prostoru u partnerky se to dá dobře využít.

Pochopil jsem správně, že prodlužujete do délky i šířky?

Ano, právě zbytnění penisu může udělat službu také při sexuálním styku. Samotné prodloužení slouží spíše v klidovém stádiu.

Bolí hodně plastická operace penisu? A jak dlouho trvá návrat k sexu?

Těsně po operaci pacienti dostávají analgetika, ale druhý den je to všechno relativně snesitelné. Zákrok jako takový trvá 60 až 90 minut. Rekonvalescence potom trvá šest týdnů a po tu dobu nesmí být žádný sport a sexuální aktivita.

Jak si takovou operaci představit?

Při prodloužení rozříznu vaz, který drží penis v určitém úhlu u kosti. Já ten vaz přeruším a tím dosáhnu lepšího sklonu, který způsobí prodloužení. Mezi penis a kost vložím tuk, který odsaji z břicha nebo ze stehen, záleží na tom, jak se s klientem domluvíme.

Při zbytnění také musím odsát tuk, a ten potom malými vpichy aplikuji do podkoží penisu, abychom ho měli tlustší. Musí to být rovnoměrně, aby na penisu nezůstaly hrudky.

Mají muži strach z toho, že jim říznete do penisu?

Ani ne tak strach z říznutí, protože já vlastně do penisu neříznu, ale nad něj, ale z toho, jaké jizvy zůstanou a co bude po operaci vidět. Je to hodně choulostivá záležitost. V případě prodloužení je tam čtyři centimetry dlouhá jizvička ve tvaru obráceného ypsilon.

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská, Praha 1

Jak vás napadlo zvětšovat penisy? V Česku jste jeden z mála, kdo to dělá…

Vycházel jsem z toho, že o to byl zájem. Začal jsem zjišťovat možnosti, šel jsem na workshop, kde jsem se to naučil, a potom jsem to začal dělat u nás. Samotná metoda je vymyšlená už dlouho, jen se na ni dělají drobné změny.

Jaké další zákroky chtějí muži?

Víčka, gynekomastie, tedy plastické operace prsou, liposukce a občas abdominoplastiky (tvarování břicha, pozn. red.).

Říká se, že u mužů vzhled není tolik důležitý. Asi to ale nebude tak úplně pravda…

Zájem mužů sice stoupl, ale stále chodí na úpravy mnohem více ženy. Chlapi si na zevnějšku tolik nepotrpí, ale třicet procent z nich to prostě řeší. Chtějí být štíhlejší a nechtějí mít povadlé obličeje.

Co se dělá nejčastěji u žen?

Nejčastěji se dělají prsa, zvětšení, zmenšení nebo modelace. Nejmladší ženy chtějí stále větší a větší prsa, starší ženy je zase chtějí výš a výš. A také přibývá generace starších dam, které se o sebe více zajímají, chodí na facelifty, víčka. Ale jinak standardně chtějí liposukci, to je pořád stejné.

Co úpravy sexuálních partií?

Děláme také úpravy vnějšího genitálu, velkých a malých pysků, které se dají vyplnit, vyhladit nebo zmenšit. Někdy je to geneticky dané, jindy se změní po porodu. Má to i svou estetickou stránku, některým mužům zvětšené malé pysky vadí. Zvláště při orálním sexu potom mají ženy větší sebevědomí a pomáhá jim to zlepšit sexuální život.

Když za vámi někdo přijde, řekne „odsajte mi tuk“, tak vy jdete a sajete?

Ty představy musí být reálné, nemůžu udělat ze stokilového člověka padesátikilového modela nebo modelku. To prostě není možné, na jednu operaci připadá v úvahu pět procent objemu těla.

Navíc liposukce, když už se o ní bavíme, neslouží na hubnutí, ale měla by se brát spíše jako tvarování, třeba když má někdo atypicky uložený tuk, výraznější stehna, boky nebo madla lásky. Nemůžu odsát tuk ze všeho.

Jak často mají lidé nereálné představy o tom, co můžou očekávat?

Stane se, že chtějí lidé odsávat více, než je možné, jindy požadují nereálně velká prsa. Ale ty hranice si určíme na konzultaci.

Chtějí po vás klienti i nějaké extrémy?

Poptávky chodí různé, měl jsem například zájemce, jestli bych nemohl udělat napevno ocas. Nebo jsem se setkal s paní, která tvrdila, že ji někdo operoval nos a prsa na dálku přes Wi-Fi. Ale když odlepila náplast, neměla tam nic.

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 27m
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 27m, Praha 1

Chodí za vámi i lidé, kteří se chtějí podobat jiným lidem, celebritám?

To se moc často nestává. Ukazují třeba vzorová prsa, ale nechtějí vypadat jako někdo jiný.

A dá se to zařídit?

Typ člověka se změnit nedá, takže pokud někdo vypadá úplně jinak, tak to nejde.

Změnil plastickou chirurgii trend dokonalých instagramových fotek? Chtějí se lidé operovat, aby vypadali lépe na sociálních sítích?

Určitě, je to velká motivace. Kvůli retušovaným fotkám a filtrům baží lidé po plastických operacích, tak to prostě je.

Ženy chtějí stejné nosy nebo dekolty, které vidí na Instagramu. Muži zase chtějí upravit břicho, typickým instagramovým syndromem je pekáč buchet, který se stále více prosazuje. Ale zase platí – chlap na to musí být vhodný, nesmí být obézní.

Jak se tvaruje pekáč buchet?

Je to ultrazvuková liposukce, která má hodně specifické a tenké místo působení. Je to taková ultrazvuková tyčka, která prochází v podkoží a působí přesně v místě, kde potřebujeme. Ultrazvuk rozbíjí tukové buňky, takže se dá přesně tvarovat konkrétní místo. A pak se přebytečný tuk odsaje pryč.

A co se stane, když pak ten muž přibere?

To je druhý extrém, pak se ten pekáč buchet může ještě zvýraznit a už to vypadá uměle. Je nutné si udržovat váhovou stabilitu.

Které zákroky dokážou vyloženě zlepšit život a sebevědomí lidí?

Máme hodně lidí, kteří extrémně zhubli, třeba 70 nebo 80 kilo, a ty extrémní přebytky kůže vypadají strašně. A v tomto případě se po operaci fyzická i psychická kvalita života hodně zlepší.

Jsou dnes některé zákroky rutinní, ale dříve to byly náročné a drahé zákroky?

Plastická chirurgie obecně dost výrazně stoupla, ještě v 90. letech se oproti dnešku provádělo padesátkrát méně operací. Zákroky se vyvíjejí a to, co se dělalo před 30 lety, se už obměnilo.

Třeba vývoj implantátů se hodně zlepšil, máme různé texturované povrchy i nanopovrchy, zlepšila se i samotná technologie operace a snížilo se riziko komplikace. Dříve bylo riziko komplikace kapsulární kontraktury 15 procent, teď je to kolem 3 nebo 4 procent.

Chodí za vámi i celebrity?

Ano, vyhlazení obličeje, to je jasné. Ale měli jsme tady i zvětšení zadku.

Rychlá zpověď:

Co pro vás znamená krása?

Krása je pro mě krásná žena nebo krásné auto. Něco, co musí být hezké.

Dokážete pomocí skalpelu stvořit atraktivní a sexy osobu?

Určitě ano, proto to děláme. Dokážeme dělat větší prsa, větší zadek, užší pás. Vylepšit se dají různé partie.

Specializujete se také na penis. O kolik centimetrů ho dokážete prodloužit a rozšířit?

Průměrně kolem dvou až čtyř centimetrů na délku. Co se týče šířky, je to patnáct procent objemu navíc.

Co plastická chirurgie neumí?

Neumí zachraňovat životy.

Jaký plastický zákrok je nejbolestivější?

Většinou jsou to prsa, protože se tam dá cizí materiál, který je objemný, tlačí, hledá si prostor. Takže první den je nejvíce nepříjemné toto.

Operace, kterou byste nikdy neprovedl?

Něco, co se vymyká estetické stránce, co je už je moc.

Podstoupil jste vy sám nějaký zákrok?

Ne.

Bojíte se stárnutí?

Zatím nad tím nepřemýšlím.

Kolik hodin denně trávíte na sále?

V průměru kolem deseti hodin.

Umíte operovat i slepé střevo, nebo už jste takové věci zapomněl?

Kdyby šlo o život, tak bych to dokázal udělat. Ale každý by se měl věnovat tomu, co dělá každý den. Zbytečně bych se do toho nepouštěl.

Co vás na práci nejvíce baví a co štve?

Nejvíce mě baví spokojený pacient, když se ráno probudí a hned vidí ty zákroky – je to úsměv, radost, pláč. To je nejvíce. A nejméně mě baví… Není asi nic, co by mě úplně nebavilo, proto tu práci dělám.

Motto, které vás provází životem?

Snažit se dělat věci co nejlíp a úspěch se dostaví sám.

Co vás na lidech dokáže naštvat?

Nezodpovědnost a lenost.

Co se nedá koupit za peníze?

Zdraví, štěstí.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Chtěl byste nějakou operaci?

Zatím o tom nepřemýšlím! Děkuji za rozhovor.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
16 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks