Hlavní stránka Nové články

Pavel Novotný, syn slavného baviče Petra Novotného, je známý nejen pro svůj ostrý jazyk. Pro sprosté slovo nebo kritiku nejde daleko, z mediálních skandálů nebo žalob si velkou hlavu nedělá. Po odchodu z bulváru přesedlal do politiky a stal se starostou Řeporyjí. Díky jeho působení není v republice snad nikdo, kdo by tuto pražskou část neznal. V rozhovoru pro LP-Life.cz promluvil starosta o náročnosti starostování, rodině, nezalekl se ale ani vyjádření k Vrbětické kauze, střetu zájmů premiéra Babiše a nadcházejícím volbám.

Pavel Novotný s vlajkou Řeporyjí

Video

Jsi hodně kontroverzní osoba. Celá Praha ne-li republika díky tobě ví, kde jsou Řeporyje. Byl jsi král bulváru, teď je z tebe starosta. Co se v tobě za tu dobu mentálně změnilo?

Myslel jsem si, že jsem dospěl s dětmi, ale není to pravda, dospěl jsem až teď. Já jsem se definitivně utvrdil v tom, že si člověk opravdu nesmí myslet, že ví, do čeho jde. I kdyby si tím byl stoprocentně jistý. Já jsem si opravdu po té spoustě let, kdy jsem seděl v zastupitelstvu a na věcech veřejných se podílel, myslel, že mám představu o tom, co obnáší práce starosty městské části. Jak časově, tak psychicky. Konečně jsem dospěl.

Jak to vnímali lidé, kteří tady seděli před tebou tolik let? Brali tě vážně?

Spousta lidí mimo Řeporyje se divila, jak je vůbec možné, že mě tu zvolili. Jsem někdo jiný v Řeporyjích a někdo jiný jsem byl vždycky navenek. Místní lidi mě znají. Jsem tu od malička, sice jako pako, ale byl jsem tady. V opozici jsem celkem výrazný. A i úředníci věděli, co ode mě čekat. Tady na úřadě jsou dobří lidé. Dodnes vlastně nevím, jak to berou, ale je to taková jedna velká jízda. Myslím, že i pro ně. Vrátil jsem sem z důchodu paní Vlastičku, sedí tady na podatelně, kde zažila sedm starostů. A ona si tu jízdu se mnou strašně užívá. Třeba po roce řekne: „Prosím tě, volá posedmé ČTK během půlhodiny, co se děje?“  Řekl jsem jí: „Vyhlásil jsem válku Ruské federaci.“ Na to mi řekla, že je to se mnou trochu jiný styl. (smích)

Co se ti povedlo v Řeporyjích změnit pro obyvatele?

Musela by ses zeptat jich. Víš, co je nejhorší? Že mně potom vytýkají, že se jenom chválím, ale já nemám, co bych si vytkl. Řeporyje razantním způsobem změnily způsoby, jakým prosazují své zájmy. My tady hrajeme velkou komedii, jako jsem to dělal vždycky, zneužíváme moji pověst a minulost k prosazování našich zájmů.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Když se zeptáš občanů Řeporyjí, co se tady změnilo, tak ti řeknou, že jsem sice naprosté hovado, ale že Řeporyje velmi vzkvétají. Obecně v celé republice je mor, Praha nemá ani korunu, čeká nás hluboká sociální ekonomická krize. Ale Řeporyje mají rozjeté čtyři stavby, před sebou pátou. Kupujeme hasičům autobus za dva miliony korun. Troufám si říct, že mám lepší objasněnost v trestní činnosti než obvodní oddělení policie. Mám uklizeno okolo kontejnerů. Řeporyjím se velmi dobře daří a když se podíváš na katastrální mapu, všimneš si, že Řeporyjím přibývá majetek. Lidé vidí, že pracuji a že nekradu.

Lidé vnímají politika automaticky jako Čecha, který krade. To je dneska už normální, automaticky předpokládají, že s funkcí přicházejí další prebendy. Jestli se mně osobně něco povedlo, tak je to nekrást. Můžu klidně ukázat účetnictví, audity nám vychází skvěle. Ale hlavně jsem vždycky chtěl, aby byly Řeporyje světové. Je to opravdu krásná práce, naplňuje mě, ale nikomu ji nedoporučuji.

Zaznamenala jsem ale, že chceš odstoupit z ODS.

Měl jsem nedávno mediální kolečko. Ale vždyť mě znáš, jsem šachista, živil jsem se pokrem pět let. Když chci dělat mediální kolečko, že odcházím z ODS, tak si můžeš být jistá, že já ještě předvedu ODS velké věci. Jsem samozřejmě zhrzený, poprvé jsem narazil ambicemi, strana je složitá věc. Je to pro mě jako v showbyznysu, intrikaří se, lže a švindluje. Nejsem ten typ, co sklopí uši a půjde někam za lepším.

Přesto všechno, co jsem veřejně oznamoval, jsem stále členem ODS. Celých dvacet let. Můžu tě ujistit, že jsem ještě neřekl poslední slovo. Nechci říkat víc, nechci, aby vyšlo najevo, že na dalším kongresu v lednu si udělám projev. O tom ať nikdo nepochybuje. Já jsem držák, tu stranu miluji a z boje neutíkám.

Jak dlouhé tu máš volební období?

Ještě rok a půl, tady nezáleží na stranické legitimaci. Mám tu dobrý tým, mám tu sestru v zastupitelstvu a podobně. Hodně starostů dělá, že neví, jestli bude pokračovat, a přitom chtějí přesvědčení od lidí. Jsem ambiciózní, nikdo o tom nepochybuje. Po ročním přemýšlení jsem se rozhodl jít na terapii tmou, nechám se zavřít do tmy. Mám něco za sebou a lidem co se na to ptají, říkám, že se potřebuji zastavit.

Udělal jsi tady tolik práce a teď to chceš přenechat někomu jinému?

Byla by lež, kdybych tvrdil, že to nezvažuji. Měl jsem nabídku ze soukromého sektoru. Řeporyje ale miluju, to víš, že do toho asi půjdu. Vzniklo o tom hrozné klišé, ale mimo pracovní věci mám dvě děti, šest a devět let.

Na starostu se nevztahuje zákoník práce. Je to jedno z mála zaměstnání, starosta opravdu může všechno. Říkal jsem si, že to je bomba, můžu jít do práce, kdy chci. Po dvou dnech jsem zjistil, že jsem tady opravdu pořád. Ta práce je tak strašně časově náročná, když ji chceš dělat poctivě. Mám ženu a dvě děti, chtěl bych je vidět vyrůstat. Tohle mě hrozně trápí. Pohrávám si s myšlenkou, jestli bych náhodou neměl starostovat jindy než v produktivním věku. Potřebuju si o Řeporyjích, které miluji, popřemýšlet.

Ne, samozřejmě budu kandidovat. To vím, my muži takoví jsme. A moje kampaň bude strašně jednoduchá. Na plakátech budu mít napsáno „nebát se a nekrást“.

Jak dlouho jste s manželkou spolu?

Dvanáct, třináct let.

Za tu dobu se u tebe stala spousta věcí. Jak sám říkáš, má šest svatozáří...

Dobře jsem si vybral. Svojí prací jsem za život zničil tolik vztahů a přátelství. Já jsem si dlouho vybíral dívku, pak jsem našel ohromnou, pracovitou, skromnou holku z Moravy. Začali jsme spolu žít a ona měla pocit, že je to něco šíleného, že žiju velké dobrodružství. Bylo na ní vidět, jak je šťastná, když viděla, jak měním svůj život od základu. Líbilo se jí, když jsem skončil s bulvárem, protože ze mě spadl strašný stres. Když jsem šel dělat starostu, měla pocit, že se usadím. Najednou přišlo Rusko, Čína... Už je ale připravená na všechno. Je opravdu svatá.

Neřekla ti někdy, že už je toho dost?

Já bych bez ní nebyl vůbec nic. Vidím to u celebrit, vrcholných politiků, jak mají všichni podělaný osobní životy. Já mám to zázemí, kdybych neměl doma ženu a dvě holky, svobodu, kterou mi to dává, nebyl bych nic.

Holky už umí číst. Rozumí tomu, co děláš nebo říkáš, třeba to s tím Ruskem?

Vždycky ne, ale pokaždé mě strašně překvapí, šokují mě. Nechtěl jsem, aby zjistily spoustu věcí. Dodnes jsem nepochopil, jak se dozvěděly, že mám policejní ochranu. Jsou ale strašně pyšné na tatínka, že je starosta. Nejvíc se jim líbilo, když zjistily, že jsem zřizovatel školy, kde učí moje matka. Laura byla úplně v šoku z toho, když jsem tam začal dělat veliké změny. Viděla, že jsem ve stresu a ptala se mě, co se děje ve škole. Odpověděl jsem jí, že mám trápení s paní ředitelkou a musím se s ní rozloučit. Druhý den jsem šel za ní, a Lauře úplně spadla brada, protože po mamince a tatínkovi je pro ni ředitelka ten největší kraken, kterého zná.

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4

Na šachovém kroužku děti zjistily, co je zřizovatel. Že je to tatínek Laury a že může školu zrušit. Děti ji na to naočkovaly a ona s tím za mnou přišla, ať školu zruším, že to můžu udělat. Řekl jsem, že můžu, ale neudělám to. Tak potom přišla s kompromisním návrhem, že teda nemusím zavřít školu, ale jestli by šlo aspoň, aby nemuseli ráno vstávat ti, kterým se nechce. Jsou to berušky.

Jaký je tvůj názor na poslední rok, na to, jak jednala vláda?

Já už jsem se dostal do fáze, že už říkám jenom, že je to vůle lidu. My si volíme svoje zástupce, aby za nás rozhodovali, nejenom v těch jednoduchých věcech. Ač většina tohoto národa volí tyhle dva pitomce, tak je ale zvolen člověk, který nás bude řídit i v dobách zlých. I v rámci covidu jsem si uvědomil, že vážná hrozba nepřichází v týdnech nebo měsících, ale v hodinách. Letí meteorit. Vypukne válka. V hodinách se blíží zkáza. A tuto zemi řídí blábolící psychopat a vrchní velitel ozbrojených sil je senilní dědek. Já bych nepřál národu, aby o něm lidé, které si vybrali, rozhodovali ještě v horších situacích, než jsou teď. Musíme to respektovat, ale obávám se, že to zdaleka není konec.

Co si myslíš, že ještě přijde?

Tak kromě toho že nás čeká hluboká ekonomická a sociální krize, což je jasné, tak že se zase rozmáhá to, čemu říkám Nemoc podceňování Andreje Babiše. Chtěl bych říct, že lidé uvidí v srpnu a září největší marketingovou politickou show v dějinách politického marketingu naší země. Andrej Babiš bude mít v polovině srpna doočkováno, slíbí zvýšení důchodů, bude hra o život. Má nejlepší marketéry v zemi, neomezené prostředky, které použije. Předvede takovou show, že se opět zvedne více než pětina národa a hodí mu to tam. Dají mu svůj hlas. Možná se budeme ještě divit, co všechno přijde. To mě prostě děsí, protože mám pocit, že tady v přímém přenosu dochází k rozkrádání státu pomocí státního aparátu, ale je to prostě vůle lidu.

Já jsem se na volby těšila, teď ale vůbec nevím, koho volit.

Důležité je, abys nevolila populisty a extrémisty. Andreje Babiše už jsem vysvětlil, v mojí koalici Spolu jsou problémy, a potom nám tu stojí ta druhá koalice Pirátů a STAN. Ivan Bartoš, ať je jaký chce, je nejlépe mluvící politik v televizi u nás vůbec a Piráti jsou sympatická strana. Tato koalice tady vyhraje volby, my skončíme třetí, ale budeme mít výbornou pozici, protože si budeme moct vybírat. Ty to hodíš Pirátům.

Co říkáš na kauzu Vrbětic a Hamáčka?

Už to usíná. To, co dnes víme o kauze Vrbětice, ještě není zdaleka to poslední dno nejhlubších stok, které vyjde najevo. Budete u vytržení z toho, co ti lidé ty dny předváděli. Já už se tomu jenom směju.  Nejstrašnější na tom ale není to, že se to stane, protože se to stane. Nejstrašnější na tom je, že jsme jediná země v Evropě, možná mimo Bělorusko, na kterou útočí nějaká nepřátelská mocnost, a její prezident jedná v zájmu té cizí mocnosti.

Je to velezrada?

Já jsem o tom přesvědčený. Já se dnes a denně neustále přesvědčuji o tom mém kontroverzním konstatování, že ač je smrt strašná věc a nedej bože kdyby umřel pan premiér nebo pan prezident, tak by to ale bylo technicky vzato v zájmu České republiky. Ale pořád si říkám, že žijeme na nejlepším možném místem na světě, děti mám zdravé. Je to všechno vůle lidu a je třeba to respektovat, stejně tak jako by lidé měli respektovat, jakého starostu si lidé ze Řeporyjí zvolili. No tak holt jsme si zvolili slovenského zlodějského estébáka. Je to vůle lidu.

Máš tu na stěnách spoustu fotek celebrit, vidím tu třeba Vlaďku Erbovou. Nestýská se ti po bulváru?

Ne.

Neříkám po tom stresu, ale třeba po večírcích?

Hele já jsem ten bulvár vlastně nikdy neopustil. To je jako vnitro, dodnes krizově komunikuji a dělám různé mediace. Taky mám pocit, že jsem nikdy nebyl víc novinář, než jsem teď. Stýská se mi po něčem jiném. Někdy bych chtěl být normální novinář. Po bulváru se mi nestýská, ale po novinařině ano. Teď jsem na základní škole vzal mediální výchovu, to si užívám.

Poslouchají tě děti? Zajímá je to?

Zajímá. Mediální výchovu ale potřebují hlavně dospělí, ne děti. Uvědomuji si sílu médií. Když učím o bulváru, říkám, že je to zábava na pět minut, z praxe ale moc dobře vím, že se u nás využívá na ovlivňování veřejného mínění. Moc médií je taková, že bychom mediální výchovu potřebovali úplně všichni.

Jak to teď máš s Kateřinou Kristelovou?

My se teď soudíme, zažalovala mě. Zažalovala tři vydavatelské domy a mě za to, že jsme jí zničili kariéru. Můj advokát vůbec nechápal v první chvíli, co to je. „Kariéra“ Kristelové je protimluv. Řekl bych jen jednu věc. Tak jako u mého Marka Víta, všechny okolo Kateřiny Kristelové beru jako oběti. Natolik jsem za poslední dobu dospěl, že beru jako oběť i Řepku. Je potřeba ho zachránit.

Jak se má tvůj tatínek?

Má se dobře. On je velmi těžce nemocný, na druhou stranu je na tom lépe, než to vypadá. Loni v lednu jsme si mysleli, že je konec. Oproti tomu je to teď skvělé. Má strašně neduhů, nemůže být už operovaný, ale jí, chodí na procházky, je obklopený vnoučaty. A co mě těší, je, že je spokojený. Je to lepší, než to vypadá. Je to tak, jak chci já, musím ho ochránit. Od jeho mrtvice v roce 2016 nezavolal matce jediný bulvární novinář, nikdo je nefotil. Není to tím, že jsem jeden z nich, bylo ale potřeba se s bulvárem domluvit. Což jsem udělal a dělám to pořád. Chráním jeho i celou naši rodinu.

Pavle, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co si myslíš o současné politické situaci?

... tys chtěla, abych mluvil slušně... Je mi z ní na blití, ale nejvíc na blití je mi z toho, že to je vůle lidu.

Co tě naposledy v televizi šokovalo?

Likehouse a pak jsem viděl nějaký krimiseriál s Jitkou Čvančarovou a šokovalo mě, že je tlustější než já.

Kdo nebo co je největší ostuda téhle republiky?

Prezident republiky Miloš Zeman.

Který skutečný kamarád ti zůstal z dob showbyznysu?

Prosím?

Který politik tě naposledy nadzvedl ze židle a proč?

Kamarád ze showbyznysu je Oxymoron, mimochodem. Ale kdo mě nadzvedl ze židle? Ale Margaret Thatcherová, protože umřela.

Kdy půjdeš na kurzy rétoriky?

Já jsem zapomněl mluvit rychle.

Jaká první asociace tě napadne, když řeknu Miloš Zeman?

Ruský agent.

Čeho si nejvíc vážíš na své manželce?

Těch šesti svatozáří, co má nad hlavou.

Čím bys chtěl být v příštím životě?

Na to jsem za poslední dva roky dost změnil názor. Chtěl bych být ředitel stavebního úřadu, administrátor veřejných zakázek, majitel archeologické licence... něco v tomhletom ranku.

Proč bych se měla přestěhovat do Řeporyjí?

Protože jsou symbolem prosperity.

Kdybys měl jít do vězení, které by sis vybral?

Ostrov nad Ohří, tam je prý hodně cizinců a já jsem se teď naučil romsky, učím se polsky. Rád bych zlepšil ty jazyky.

Komu si myslíš, že ležíš hluboko v žaludku?

Já? Já ti budu asi jeden z mála těch lidí, co.... Já nevěřím tomu, že někomu ležím v žaludku.

Co se ti jako starostovi opravdu povedlo?

Nezbláznit se.

Jakou radu dáváš svým dětem?

Hlavně zachraň sebe.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Proč jsme spolu nikdy nespali?

Nikdy ses nezeptal, jestli bych chtěla.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Novotný jako politik za ODS.
Pavel s dcerami.
Pavel se svou manželkou během vlastního obřadu v roce 2013.
Pavel s rodinou.
Novotný v trenýrkách a kabátě telefonuje.
Pavel Novotný za mikrofonem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks