Hlavní stránka Nové články

Naposledy jsme pana premiéra zpovídali před prázdninami. Byl ve velmi dobré a předvolební bojové náladě. Vzhledem k jeho letním aktivitám, kdy si ale Andrej Babiš nedopřál žádný odpočinek, nás v září nepřivítal s dobrou náladou. Byl unavený. Ještě večer v kanceláři podepisoval svoje knihy. Nicméně i když nesršel vtipem a argumenty jako obvykle, bylo vidět, že si stále stojí za svým a do voleb půjde s vervou jemu vlastní. 

Andrej Babiš

Video

Pane premiére, jak se cítíte necelý měsíc do voleb?

Je to náročné, protože teď probíhá poslední fáze kampaň. Nemám volno ani v sobotu, v neděli točím Čau, lidi, mám schůzky, takže jedu stále nonstop.

Když jsem vás viděla naposledy, tak to bylo před prázdninami. Vy jste tehdy sršel elánem a energií a teď skutečně vidím, že jste unavený.

Taky už je čtvrt na šest večer. Já vstávám v půl šesté a samozřejmě mám nespočet schůzek. Pracuji šestnáct hodin denně, takže se mi nemůžete divit.

Když se rozhlédnu po vaší kanceláři, tak všude vidím krabice s vaší knihou. To jsou dotisky?

Nejsou, ty podepisuji. Když mám tedy čas.

Kolik bylo dohromady výtisků?

Výtisk byl 300 tisíc.

A porozdáno je kolik?

Tak to netuším, ale už to bude pár desítek tisíc.

Nicméně mě fascinuje, že to vše vlastnoručně podepisujete. Proč to děláte?

No, tak lidé chtějí podpis. Kolegyně mi řekla, že jsem už podepsal 25 tisíc knih.

Já bych si asi někoho najala. Víte, jak jsme se třeba ve škole učili padělat podpis rodičů…

Nene, to nemůžeme takhle dělat (smích).

Vrátila bych se k událostem posledních dní. Když jste měl první autogramiádu u vás v Průhonicích, tak po vás lítaly vajíčka.

 Myslím, že byly dvě.

 Jak se cítí člověk, po kterém někdo hodí vejce? Co se vám honí hlavou?

Tak pro mě to nebylo až tak takové překvapení. Já jsem tam chtěl zůstat, ale samozřejmě hned zasáhla ochranka a trvala na tom, že musím jít pryč.

Kolik máte členů ochranky?

Jsou to dva řidiči a tři členové ochranky.

Když si představím sebe ve vaší pozici, tak mě zajímá, zda vám říkají kudy máte chodit, kam nejít, a podobně?

To ne.

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

Nezasahují vám do života a práce? Víte vůbec o nich?

Samozřejmě vím o nich, ale do ničeho mi nezasahují. Jsou velcí profesionálové. Cítím se s nimi bezpečně, proto bych i zůstal v Průhonicích, vajíčka mi nevadí.

Myslím to tak, jestli s vámi konzultují, kam chodit, co hrozí?

Oni mi říkají dopředu, pokud jsou někde, kam se chystám, lidé, kteří chtějí demonstrovat nebo vyjádřit nesouhlas se mnou.

Znepokojuje vás to?

Neznepokojuje. Co je novum v těchto volbách, je to, že už i konkurenční strany chodí protestovat proti nám. To ještě nebylo. Byli odpůrci, které sice asi posílaly konkurenční strany, ale nebylo to tak otevřené, jako je to teď, kdy občas přijdou Piráti a protestují, potom tam pošle STAN svého kandidáta. Teď tam stála jedna paní za ODS, která kandiduje, a držela něco proti mně. Takže toto je novinka.

A pořád to s vaší psychikou nějak nezahýbalo?

Samozřejmě, že to není příjemné, ale co už mohu teď dělat. Už jsem si na leccos zvykl. Máme nějakých pár dní do voleb, takže už to nějak doklepeme.

Teď začnou předvolební debaty...

Budu na ně chodit, i když to není činnost, kterou vyhledávám.

Jde o to, že podle mě je to hodně časově, ale i psychicky náročné.

No, náročné to samozřejmě je, když nějací lidé záměrně říkají nepravdu. A je náročné na to nereagovat. A pak víte, co si myslím o žvanění politiků. Mám plno práce jako předseda vlády a za dvě hodiny toho zvládnu spoustu odmakat.

Debaty mají vymezený vysílací čas. Máte dopředu stanoven časový horizont, jak dlouho můžete odpovídat, oponovat?

To řídí moderátor, který buď uděluje, nebo bere slovo. Ty debaty jsou různé.

Trénujete na ně dopředu?

Netrénuji, tam není co trénovat.

Co myslíte, že vám budou vyčítat?

Oni nám stále dokola vyčítají věci, se kterými nemáme nic společného. Jako že je inflace, která je všude ve světě, a je to kompetence České národní banky. Jako že nejsou dobré veřejné finance, což není pravda. Máme jedny z nejlepších v Evropě, míru zadlužení vůči HDP máme 6. nejnižší ze 27 států EU, máme nižší dluh než Německo nebo Rakousko. Taky mi vyčítají, že můžeme za covid. To samozřejmě taky nemůžeme, to odmítáme, protože covid byl zneužíván politicky místo toho, abychom všichni společně tahali za jeden provaz. Samozřejmě Pirátům to vyhovovalo, protože jim stoupaly preference. Oni to sami přiznali v rozhovoru, kde pan Ferjenčík litoval toho, jak jim po zlepšení pandemie klesly preference.

Vy jste zmínil opět koronavirus. Spousta nemocnic, vlastně po celém světě už se připravuje na další vlnu. Chystá Česká republika nějaká opatření?

Ale my jsme připraveni. My jsme se poučili z minulého roku a teď žádná plošná opatření nechystáme. Naše zdravotnictví je robustní, to jsme zvládli. Jediné co, tak apelujeme, aby se ještě více lidí naočkovalo, protože očkování je jediný způsob, jak se ochránit před covidem. U toho, kdo je naočkovaný, tak je desetkrát menší riziko, že skončí na JIPce.

Takže mi slíbíte, že nebude lockdown, že se nebude zavírat?

Není pro to nejmenší důvod. Čísla vypadají dobře. Stoupá to sice v jiných zemích, ale je to úplně jiná situace. Počty nakažených v nemocnicích jsou minimální, a navíc jsou to většinou ti nenaočkovaní. Když tady byla chřipka, tak o tom v podstatě nikdo nemluvil, taky byli lidé v nemocnicích, bohužel někteří zemřeli, ale vůbec to nebylo téma na debatu.
S covidem se to stalo téma, ale jsme v úplně jiné situaci, takže potřebujeme, aby se co nejvíc lidí naočkovalo, a samozřejmě to zůstává dobrovolné. Hlavně bychom ale potřebovali naočkovat starší lidi, kteří ne všichni jsou naočkovaní. Oni by se i někteří chtěli očkovat, ale mají z toho obavu. To je role i praktiků a možná rodin nebo jejich okolí. To nejsou lidé, kteří jsou principiálně proti očkování hlavně na základě různých nesmyslných argumentů.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Můžu ještě jednu takovou otázku... Setkání se synem, které proběhlo médii, co to bylo?

Pro každého rodiče by to bylo bolestivé, takže se k tomu nechci moc vyjadřovat, mě to mrzí.

Jedna věc je něco si vyříkávat přes média, ale přeci jen jako táta a syn, když byste zvedl telefon, šli na kafe, na večeři, pořešili to spolu. Je tam tady ta diskuze, přeci jen nemůžete být takto rozhádaní?

To není jen o rozhádání. To je o nějaké historii zdravotního stavu. Andyho mám rád a je mi líto, že se někteří lidé neštítí ho takto zneužívat k vlastním politickým cílům. Politika je tvrdá disciplína, ale kde by každý měl udělat pomyslnou čáru, je tahat do toho rodinu.

On už je přeci jen dospělý a bude si asi dělat, co chce. Ale bude to chtít nějak řešit? Nebo máte informace o tom, zda řeší svůj zdravotní stav?

Ne, já nemám informace. Já jsem zděšen z toho okolí, které se kolem něj objevilo. Mají na něj nějaký vliv, který není pozitivní.

Mě to vlastně mrzí už z toho, jak jsem viděla v médiích tu konfrontaci, že to prostě musí být fakt něco hrozného.

Pro tátu je to fakt hrozný. Je mi to strašně lito.

Půjdu trochu jiným směrem, trochu do toho lifestylu, o který se s vámi snažím, byť je to tedy stále jen o politice. Vy jste řekl, že kdybyste volby nevyhrál, tak končíte s politikou, a když skončíte s politikou, tak co budete dělat? Jak si budete užívat?

O tom jsem nepřemýšlel. Jsem pracovitý člověk, tak určitě budu zase něco dělat, ale nějaký delší čas si odpočinu. Třeba budu vstávat až v osm i během týdne. Budu se víc věnovat rodině. Půjdu na dlouhou procházku s našimi pejsky.

A zajímá mě, protože spousta řekněme módních guru sledují politiky, kteří vystupují v televizi, co mají na sobě. Vy máte vždy přesně padnoucí oblek, kde nakupujete, nebo kde šijete?

Ono to tak není. Kdysi jsem měl konfekční velikost 52 a tím, že jsem přibral, tak jsem šel teď až do 54. Ale předtím jsem měl i velikost 56 a zase jsem zhubnul, takže je to takové složité.

Máte radši motýlky, nebo kravaty?

Já motýlky nenosím. Vezmu si je jenom ke smokingu nebo fraku, jinak nosím kravaty.

Radí vám s oblečením vaše žena, třeba když se chystáte do televize?

Ano určitě, říká mi, co je dobré, co se nosí, co už ne. Ona o tomhle má samozřejmě přehled. Díky bohu my muži to máme na rozdíl od vás mnohem jednodušší.

A jenom říká, nebo i připravuje a nakupuje?

Taky nakupuje, ale ne obleky, to chodíme vybírat spolu. Ale jiné oblečení, jako svetry nebo volnočasové oblečení, tak to mi kupuje.

Když jsme se bavili v červnu o dovolené, tak jste řekl, že nikam nemůžete. Máte už naplánovanou nějakou po volbách? Už vám naordinovala vaše paní nějaký relax?

Já jsem nebyl letos ještě u moře, tak bych chtěl k moři samozřejmě. To se ale všechno ukáže, jak to dopadne. Nemůžu si dovolit zatím plánovat tak moc dopředu. Moje paní se samozřejmě neomezuje. Jezdí s dětmi nebo sama... to jí nemůžu a nechci zakazovat. Já sám bych rád jel s nimi, ale politika je nyní přednější.

Ale také určitě chce jet i s vámi.

To jo, ale tak uvidíme, co se stane po volbách, teď to neumím naplánovat.

S vámi musí být hrozně těžký život…

No, je to náročné…

Jak vypadá stavba rakovinového centra, které v Praze plánujete?

Připravujeme plán Národního boje proti rakovině a podařilo se nám z Evropy přinést 50 miliard pro české zdravotnictví. Rakovina bude velký problém do roku 2035 a na ní není vakcína. V okolí se s tím stále setkávám a snažím se i lidem pomoct. Z dlouhodobého hlediska má být rakovina největší příčina úmrtí v Evropě i u nás, tak právě proto tomu musíme věnovat pozornost a musíme mít nejmodernější centra, vědu a výzkum. Máme skvělé lékaře, ale musíme k tomu mít i zázemí, a proto chceme i v Praze postavit stejnou onkologickou nemocnici, jako je Masarykův onkologický ústav v Brně na Žlutém kopci. To centrum bude pak sloužit občanům z celého Česka.

Spíš jsem myslela, jestli už to má nějaké obrysy.

Tak připravuje se to, je tam nějaký postup, ale bude to samozřejmě na dlouho. My jsme bohužel tím, že byl covid, toho tolik nestihli, jak jsme chtěli. Ale aspoň jsme to rozjeli.

Proč jste pořád tak skleslý, vždyť v Čau lidi neustále vypichujete, co se vám povedlo...?

Nejsme skleslý, jsem unavený. Vždyť jsem vám říkal, v kolik jsem dneska vstával. Upřímně si myslím, že Česká republika zažívá nejlepší období od revoluce a že to lidé vidí. Vidí to jednak na důchodech a příjmech. Vidí to na investicích, na dálnicích, opravených památkách, ve školství atd. Vidí to, že jsme tady bezpečná země, nedovolíme tu nelegální migraci. Hnutí ANO má konkrétní výsledky. A bylo by dobré, aby to tak i zůstalo. Jsme jasní, čitelní a lidi vědí co od nás mohou a co naopak nemohou čekat. Nejsme nesourodá koalice, která se hádá, co bude dělat ještě před volbami. Dovedete si představit, jak by to vypadalo, kdyby byli ve vládě, když jediné, na čem se dokáží shodnout, je Antibabiš? Proto si myslím, že by hnutí ANO mělo být ve vládě. Ale je to samozřejmě na lidech.
I když samozřejmě mě plno lidí z různých důvodů, velmi často naprosto nepravdivých, nemá rádo a nenávidí, tak v hnutí je plno dalších lidí, kteří mají výsledky, a naše vláda má velice konkrétní výsledky. Třeba, že bojujeme za české národní zájmy v Evropě, za naši suverenitu a za naši životní úroveň.

Vy jste teď zmínil ilegální migraci, to je třeba hlavní bod programu SPD…

Migrací začíná moje knížka. Já jsem zarazil povinné migrační kvóty spolu s Viktorem Orbánem.

Ale co si myslíte teď s tím, co se děje v Afghánistánu. Bude to mít dopad na Evropu, na nás?

Lidé z Afghánistánu migrovali už předtím, ale samozřejmě je potřeba bojovat proti ilegální migraci a pašerákům lidí. Teď je možná možnost domluvit se přímo s Afghánistánem, aby ti lidé zůstali, neutíkali, protože pro ně zkrátka v Evropě není místo.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Je něco, za co byste pochválil Piráty?

Nic mě nenapadá, to se omlouvám.

Slabina vaší kampaně?

Že na ni mám málo času, ani ji moc nedělám, vláda má strašně moc úkolů ohledně očkování a vracení děti do škol, vracení do normálu, rozpočet... takže ta kampaň je časově omezena.

Ohlasy na vaši poslední knihu v jedné větě?

Je o to velký zájem, mám radost, že lidi chodí na autogramiády.

Co byste vzkázal vašemu synovi?

Celá rodina máme starost o jeho zdraví. Když vidíme to okolí lidí kolem něj, tak to nás znepokojuje.

Co jste naposledy koupil vaší ženě jen tak pro radost?

Většinou kytici růží.

Nejúžasnější věc na jižní Moravě?

Lidi, jsou strašně srdeční, je to skvělé místo pro život.

Kdybyste neobhájil post premiéra, co byste udělal jako první věc?

Není to obhájení postu premiéra, je to o tom, kdo vyhraje volby a tam kandiduje Hnutí a samozřejmě pokud neuspějeme, tak pro mě to znamená defacto konec v politice.

Jakou ženu byste si uměl představit na postu prezidentky České republiky?

Tam už je strašně moc kandidátů, i vícero žen. Nechci moc spekulovat. Ta volba je ještě relativně daleko.

Kdyby si vaše dcera chtěla vzít za manžela černocha, jaká by byla vaše reakce?

Určitě pokud ho bude mít ráda, tak jí do toho nebudu mluvit.

Na čem jste si naposledy vážně pochutnal?

Miluju bramboráčky.

Které zvíře vás nejvíce vystihuje?

To nevím, to je těžká otázka.

Jak byste popsal význam slova láska?

To je projev citů a stává se, že mezi dvěma lidma jeden má řekněme jiný přístup k lásce, která nemusí být opětovaná. To je téma k debatě.

Byl vstup do EU dobrým krokem ano nebo ne?

Ano, jsme exportní krajina. 87 procent exportu jde na trhy Evropské unie. Schengenský prostor - můžeme cestovat. Dostáváme tisíce miliard.

Kde na světě jste viděl nejkrásnější západ slunce?

V Safaze, to už je dávno. Nad Rudým mořem.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jestli se mnou souhlasíte, že Česká republika je nejlepší místo na život v Evropě.

Rozhodně souhlasím.
To jsem rád.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Babiš se psem.
Babiš s voliči.
Babiš se Sebastianem Kurzem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks