Hlavní stránka Nové články

Od listopadu je Zdeněk Hřib v čele hlavního města Prahy coby primátor. A nejen v českých, ale i zahraničních médiích se jeho jméno skloňuje ve všech pádech. Jeho rozhodnutí bývají krapet kontroverzní a ne každému se líbí. On sám je však se svými počiny relativně spokojený, i když přiznává, že pozice jednoho z nejmocnějších mužů v zemi mu ubrala na kráse. V následujícím rozhovoru se dočtete, co se u Zdeňka Hřiba za těch devět měsíců změnilo.

Video

Říkal jste mi, že za dobu od svého zvolení jste krapet zešedivěl, ale co jinak? Co jste udělal pro Prahu za tak krátký čas?

Myslím, že je vidět, že se věci hýbou dopředu a koalice pracuje. Asi největším „highlightem“ bylo, že jsme zahájili stavbu metra D. Vyřešili jsme vleklé spory s majiteli pozemků v místech stanic a kopli jsme do země.

Kromě toho samozřejmě řešíme i další věci, které jsou spojené s dopravou a se zanedbáním investic do dopravní infrastruktury. Opravujeme mosty, to má na starosti pan náměstek Scheinherr (Praha sobě). Teď jsem byl na ukončení diagnostiky mostu Legií, kde je také za pět minut dvanáct, most potřebuje opravu. Podobně se řeší Hlávkův a Libeňský most a probíhá diagnostika lanového mostu na Jižní spojce.

A kromě dopravních investic?

Kromě nich řešíme i druhou nejpalčivější bolest Prahy, tedy otázku dostupnosti bydlení. Jednak pan náměstek Hlaváček (Spojené síly pro Prahu) se intenzivně věnuje odblokování stavby na brownfieldech, tedy v bývalých průmyslových areálech. Do několika let by se tak mělo začít stavět ve čtvrti Bubny-Zátory v Holešovicích. Tam vznikne domov pro 25 tisíc Pražanů. Velice podobné je to i na dalších brownfieldech, ať už jde o Nákladové nádraží Žižkov, Slatiny na Praze 10 či bývalé nádraží na Smíchově.

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m, Praha 1

Pochopitelně se město věnuje i otázce zrychlení stavebních řízení, efektivní správě městského bytového fondu, to má na starosti náš radní Adam Zábranský za Piráty. Také se věnujeme podpoře družstevního bydlení, a to tím, že město poskytne pozemek, a lidé si na něm jako družstvo postaví vlastní dům. To má na starosti radní Hana Marvanová (Spojené síly pro Prahu).

Máte tedy pocit, že tím, že jste byl zvolen primátorem, se věci oproti vašim předchůdcům hýbou k lepšímu?

Není to jen osobou primátora, je to i mojí základní výhodou oproti mé předchůdkyni. Na rozdíl od ní mám v radě opravdové odborníky, kteří se věnují svým gescím intenzivně a posouvají věci dopředu.

Já se samozřejmě věnuji své gesci, což jsou zahraniční vztahy a IT. Tam jsme například představili modernizovanou verzi aplikace Změňte.to, která umožňuje občanům nahlásit problémy ve městě tak, že je vyfotí a pošlou.

Tu už mám staženou taky…

Chystám se osobně dohlédnout na to, že nahlášené věci budou opravdu řešeny a že aplikace bude ještě přívětivější. Například tím, že umožní lidem dávat městu zpětnou vazbu, jestli byli spokojeni s tím, jak byla záležitost nakonec vyřešena. V aplikaci taky můžete hodnotit i svou zkušenost na přepážce s úřadem. Chystáme i nový web, Portál Pražana, kde bude mít člověk možnost vyřizovat své věci s úřadem digitálně, ale to ještě chvíli potrvá.

Takže jste na sebe hrdý?

To, jak je naše koalice úspěšná, asi zhodnotí spíše voliči. Nechal bych to tedy na nich.

Dobře, ale vy osobně z toho musíte mít také nějaké pocity…

Já bych řekl, že ani jeden ze členů rady se „nefláká“. Věnují se intenzivně svým gescím a věřím, že se věci mění ve prospěch Prahy a Pražanů.

Co váš obraz, pokud se týče zahraničí? Máte pocit, že si vás zahraniční média trochu víc podávají, protože se nebojíte vystoupit s nějakým názorem, který se ne každému může líbit? Třeba když někoho vykážete nebo nezakážete někomu být na schůzce…

Co se týče zahraničních médií, určitý zájem jsem zaznamenal. Ale když mám na starosti zahraniční vztahy Prahy s partnerskými městy, je to věc, které se člověk musí věnovat. My se ale drtivou většinu času především věnujeme záležitostem, které se Prahy týkají v rovině například zmiňovaných dopravních investic nebo bydlení a dalších záležitostí. Jde třeba o školství nebo investice do sportovišť, přidali jsme jednu miliardu učitelům…

Kde jste ty peníze vzali? Proč to předtím nešlo?

Myslím si, že to mělo dva důvody. O jednom už jsem mluvil, a to je fakt, že je v současnosti rada složená ze skutečných odborníků.

Druhá věc je, že máme ve spoustě věcí skutečně podobný názor na záležitosti, které město řeší, zatímco ti před námi podobné názory neměli. Jejich koalice byla slepená pomocí nejrůznějších politických trafik, kdy i do médií unikla tabulka, že každý si musel přijít na svých 100 tisíc měsíčně, aby tu koalici nějak udrželi. Možná to nebylo 100 tisíc, možná tam měli jiný ceníček, ale to na věci nic nemění.

Podstatou je, že například v naší koalici je shoda na tom, že v sociální oblasti preferujeme, aby lidé zůstávali co nejdéle ve svém domově. A nebyli nuceni jít do ústavní péče. Což jsou záležitosti, které ve vyšším věku uvítá každý Pražan.

V Rychlé zpovědi jsem se ptala, kolik vám přibylo nepřátel. Chápu, že se to asi nedá spočítat. Je ale něco, co vás překvapilo? Třeba jestli se k vám donesly pomluvy, že někdo o vás zle mluví?

Tak pomluv se šířila spousta. A vždycky budou.

Něco, co vás vyloženě překvapilo, naštvalo?

Proti některým pomluvám se dost špatně bojuje. Například se objevila pomluva, že utrácíme velké peníze za zahraniční cesty, což nebyla pravda.

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

My jsme byli v Tchaj-wanu na služební cestě na pozvání tchajwanské strany, která cestu také platila. Byli jsme na Smart City Expo a setkali jsme se tam s několika politickými představiteli, například s ministryní pro informatiku, kde jsme načerpali celou řadu zajímavých nápadů, které se chystáme u nás v Praze překlopit do praxe.

Nicméně kolovaly sumy, jak jsme utratili nějakých 700 tisíc za služební cesty jenom v jednom měsíci. Ale realita je taková, že tohoto čísla jsme ještě nedosáhli ani od začátku volebního období. Řeším to tak, že teď máme na radě a na zastupitelstvu jednou měsíčně informaci o služebních cestách, kolik stály od začátku období. Ale to asi na titulek v Blesku není, takže proti pomluvám se bojuje velice obtížně.

Povězte mi, jak na vás působil „čistič“.

Myslíte pana Černého? Já už jsem to komentoval. Obrátila se na mě i firma, která poté, co se objevilo v médiích, že se na Karlově mostě objevilo graffiti, nabízela čištění laserem zdarma. Můj tým to předal odpovědným lidem, ale bylo nám řečeno, že tomu nemůžeme rozumět a ať necháme pracovat profíky.

Tak jsem nechal pracovat profíky. A s výsledkem jsem spokojený nebyl, protože jsem se nakonec koukal, jak se to tam čistí kartáčem na nádobí a nějakým přípravkem z drogerie. Vlastně se panu Černému nedivím, že mu ujely nervy a rozhodl se to vyčistit sám. Naštěstí pískovec nebyl poškozen, jak ověřilo TSK.

Pevně doufám, že se nám skutečně na magistrátu a v městských firmách podaří proces urychlit tak, aby lidé nebyli motivováni k podobným guerillovým řešením, která mají svá rizika. Už jsem požádal odpovědné radní, aby na to dohlédli.

Tomu rozumím, ale spíše mě zajímalo, jak na vás působil jako člověk, s ohledem na to, že se jedná o dvojnásobného vraha. Jak vy jako člověk, manžel, vnímáte setkání s takovým člověkem?

S panem Černým jsem se setkal jednou na ryze profesionální úrovni, na workshopu, kde jsme si předváděli různé technologie čištění. Takže já ho beru jako člověka, který poskytuje městu nějaké služby. On se živí prací pro město, městské části a pravděpodobně i pro nějaké soukromé vlastníky. Beru ho jako odborníka v této oblasti. Nabídl jsem, že by mu město zaplatilo za čištění, on to odmítl, takže tím je záležitost uzavřena.

A co ohňostroj? Vy jste Pražanům sebral ohňostroj!

Co se týče ohňostroje, na tom se shodla celá městská rada, že letos zkusíme něco jiného. Shodli jsme se na videomappingu, takže Pražané nepřijdou o zábavu a o zajímavou podívanou, ale půjdeme vstříc moderním trendům, protože přeci jen Praha je moderní metropole.

Spousta lidí vás za to určitě musí nenávidět.

Abych řekl pravdu, zaznamenal jsem více pozitivních reakcí než negativních, protože je pravda, že ohňostroj není úplně dobrý. Jednak tedy pro životní prostředí, ale ani třeba pro domácí mazlíčky. Takže to zkusíme, i po vzoru jiných světových metropolí, udělat letos jinak.

Také mě zajímá, proč se vždy v létě rozkope celá Praha?

Protože pochopitelně v Praze je o prázdninách nižší provoz než přes běžný rok. Takže když chcete dělat nějaké opravy, tak je logicky děláte tehdy, kdy to co nejméně ovlivní Pražany. V běžném roce by dopady na dopravu byly ještě problematičtější.

Potom je nutné si uvědomit, že Praha má velice vysoký vnitřní dluh v dopravní infrastruktuře, který činí 35 miliard, což je polovina rozpočtu Prahy. Dlouhodobě se tady zanedbávaly například mosty.

Když minulé koalici spadla Trojská lávka, nedokázali rozumně vyřešit ani otázku odškodnění poškozených. To už jsme vyřešili. Teď se věnujeme dalším mostům, například most Legií je na stupni 5 ze 7, alespoň co se týče stavu mostu. My víme, že v následujících pěti letech most nespadne, takže v následujících pěti letech budou naplánovány opravy.

Jak taková oprava probíhá? Je potřeba uzavřít celý most?

Tam, kde je to možné, což je například Hlávkův most, se snažíme pochopitelně řešit opravu po částech. Takže na Hlávkově mostě zůstane otevřena vždy polovina mostu, opraví se to po polovinách. Nechceme, aby nám padaly mosty… Mimochodem mosty nevedou jen přes Vltavu.

Důležité je i při plánování oprav myslet na Pražany. Diagnostika lanového mostu na Jižní spojce se například dělala tak, že nejenže probíhala o prázdninách, ale navíc se dělala jenom o víkendu a avizovalo se to dopředu.

Teď mi řekněte, co váš soukromý život. Jak se změnil od vašeho zvolení?

Rodina tím samozřejmě trpí, nemám už prakticky žádný volný čas. Pracuji obvykle i o víkendech, kdy máme nejrůznější výročí nebo významné akce, které se konají ve městě. A kde je přítomnost primátora jako zástupce města potřebná. Takže změnou je především výrazně méně volného času.

Berete rodinu na tato setkání nebo pietní akce, abyste trávili čas alespoň trochu spolu?

Na akce města, kde je přítomnost dětí možná, což byl například dětský den na Výstavišti, jsme samozřejmě děti s manželkou vzali. Nicméně na většinu akcí, dokonce i tam, kde by bylo třeba vhodné jít s manželkou, musím jít bohužel často sám, protože sehnat hlídání může být komplikované. A akce také nemusí být logisticky zvládnutelná se třemi dětmi. To je náročné.

No dobře, ale to taky musíte manželce nějak vynahradit, ne?

No, já se snažím. (smích) Takže byli jsme na filmovém festivalu v Karlových Varech nebo na Colours of Ostrava…

Vezmete ji k moři?

Na moře letos čas nezbyde, snad příště.

Stojí vám ta práce za to?

To je zajímavá otázka. Já bych se asi s nějakým vstupem do politiky nezabýval, kdybych věděl, že to tu funguje dobře, ale to se tady bohužel nestalo. Dívám se na to tak, že z mého hlediska je to služba veřejnosti, není to úplně moje tužba.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jaký prostředek je nejlepší na odstraňování skvrn?
Na graffiti bych asi doporučil vysokotlakovou páru a na oblečení citrón?

Jak jste se změnil od vašeho zvolení primátorem?

Trošku jsem zešedivěl.

Co vás na pozici primátora překvapilo?

Že mě turističtí průvodci zařazují do svého výkladu, když procházím z radnice na Škodův palác.

Jakou novou dovednost jste od listopadu loňského roku získal?

Hodně jsem si procvičil naskakování do páter nosteru.

Kolik vám přibylo nepřátel?

Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme. Myslím, že to je jedno.

Jak jste strávil letní dovolenou?

Na karlovarském filmovém festivalu a na Colors of Ostrava.

Čeho byste v práci dělal raději méně?

Rád bych méně dělal s papírama, ale na tom se pracuje.

Která z kuchyní je vaší oblíbenou - čínská, japonská nebo korejská?

Taiwanská, asi. Ale spíš od manželky.

Jmenujte tři důvody, proč by člověk měl milovat Prahu?

Stačí jeden jediný, je to váš domov.

Zruší se 4% daň z nabytí nemovitosti?

To je spíš otázka na poslance v parlamentu.

Čím vás který politik naposledy pobavil?

Pan premiér, když volal na ŘSD, aby se posunuly opravy na D1 a potom, jak vypouštěl ty sysle.

Jak vy osobně bojujete s vedrem?

Sázím stromy, ale nejsem v tom sám.

Kam se uchylujete, když chcete být sám?

Před dětmi, manželkou a poradci se neschováte, ale zatím jsem uhájil záchod ještě pořád.

Kdo je vám sympatičtější - Trump, Putin nebo Zeman?

To je jako byste se mě zeptala, jestli je lepší španělská, ptačí nebo prasečí chřipka, tak nemáte tam nějakou čtvrtou možnost?
Dotazovaný se ptá redaktora:

Chodíte k volbám?

Samozřejmě, že chodím k volbám!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks