Hlavní stránka Nové články

Od listopadu je Zdeněk Hřib v čele hlavního města Prahy coby primátor. A nejen v českých, ale i zahraničních médiích se jeho jméno skloňuje ve všech pádech. Jeho rozhodnutí bývají krapet kontroverzní a ne každému se líbí. On sám je však se svými počiny relativně spokojený, i když přiznává, že pozice jednoho z nejmocnějších mužů v zemi mu ubrala na kráse. V následujícím rozhovoru se dočtete, co se u Zdeňka Hřiba za těch devět měsíců změnilo.

Zdeněk Hřib je primátorem Prahy.

Video

Říkal jste mi, že za dobu od svého zvolení jste krapet zešedivěl, ale co jinak? Co jste udělal pro Prahu za tak krátký čas?

Myslím, že je vidět, že se věci hýbou dopředu a koalice pracuje. Asi největším „highlightem“ bylo, že jsme zahájili stavbu metra D. Vyřešili jsme vleklé spory s majiteli pozemků v místech stanic a kopli jsme do země.

Kromě toho samozřejmě řešíme i další věci, které jsou spojené s dopravou a se zanedbáním investic do dopravní infrastruktury. Opravujeme mosty, to má na starosti pan náměstek Scheinherr (Praha sobě). Teď jsem byl na ukončení diagnostiky mostu Legií, kde je také za pět minut dvanáct, most potřebuje opravu. Podobně se řeší Hlávkův a Libeňský most a probíhá diagnostika lanového mostu na Jižní spojce.

A kromě dopravních investic?

Kromě nich řešíme i druhou nejpalčivější bolest Prahy, tedy otázku dostupnosti bydlení. Jednak pan náměstek Hlaváček (Spojené síly pro Prahu) se intenzivně věnuje odblokování stavby na brownfieldech, tedy v bývalých průmyslových areálech. Do několika let by se tak mělo začít stavět ve čtvrti Bubny-Zátory v Holešovicích. Tam vznikne domov pro 25 tisíc Pražanů. Velice podobné je to i na dalších brownfieldech, ať už jde o Nákladové nádraží Žižkov, Slatiny na Praze 10 či bývalé nádraží na Smíchově.

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5, Praha 5

Pochopitelně se město věnuje i otázce zrychlení stavebních řízení, efektivní správě městského bytového fondu, to má na starosti náš radní Adam Zábranský za Piráty. Také se věnujeme podpoře družstevního bydlení, a to tím, že město poskytne pozemek, a lidé si na něm jako družstvo postaví vlastní dům. To má na starosti radní Hana Marvanová (Spojené síly pro Prahu).

Máte tedy pocit, že tím, že jste byl zvolen primátorem, se věci oproti vašim předchůdcům hýbou k lepšímu?

Není to jen osobou primátora, je to i mojí základní výhodou oproti mé předchůdkyni. Na rozdíl od ní mám v radě opravdové odborníky, kteří se věnují svým gescím intenzivně a posouvají věci dopředu.

Já se samozřejmě věnuji své gesci, což jsou zahraniční vztahy a IT. Tam jsme například představili modernizovanou verzi aplikace Změňte.to, která umožňuje občanům nahlásit problémy ve městě tak, že je vyfotí a pošlou.

Tu už mám staženou taky…

Chystám se osobně dohlédnout na to, že nahlášené věci budou opravdu řešeny a že aplikace bude ještě přívětivější. Například tím, že umožní lidem dávat městu zpětnou vazbu, jestli byli spokojeni s tím, jak byla záležitost nakonec vyřešena. V aplikaci taky můžete hodnotit i svou zkušenost na přepážce s úřadem. Chystáme i nový web, Portál Pražana, kde bude mít člověk možnost vyřizovat své věci s úřadem digitálně, ale to ještě chvíli potrvá.

Takže jste na sebe hrdý?

To, jak je naše koalice úspěšná, asi zhodnotí spíše voliči. Nechal bych to tedy na nich.

Dobře, ale vy osobně z toho musíte mít také nějaké pocity…

Já bych řekl, že ani jeden ze členů rady se „nefláká“. Věnují se intenzivně svým gescím a věřím, že se věci mění ve prospěch Prahy a Pražanů.

Co váš obraz, pokud se týče zahraničí? Máte pocit, že si vás zahraniční média trochu víc podávají, protože se nebojíte vystoupit s nějakým názorem, který se ne každému může líbit? Třeba když někoho vykážete nebo nezakážete někomu být na schůzce…

Co se týče zahraničních médií, určitý zájem jsem zaznamenal. Ale když mám na starosti zahraniční vztahy Prahy s partnerskými městy, je to věc, které se člověk musí věnovat. My se ale drtivou většinu času především věnujeme záležitostem, které se Prahy týkají v rovině například zmiňovaných dopravních investic nebo bydlení a dalších záležitostí. Jde třeba o školství nebo investice do sportovišť, přidali jsme jednu miliardu učitelům…

Kde jste ty peníze vzali? Proč to předtím nešlo?

Myslím si, že to mělo dva důvody. O jednom už jsem mluvil, a to je fakt, že je v současnosti rada složená ze skutečných odborníků.

Druhá věc je, že máme ve spoustě věcí skutečně podobný názor na záležitosti, které město řeší, zatímco ti před námi podobné názory neměli. Jejich koalice byla slepená pomocí nejrůznějších politických trafik, kdy i do médií unikla tabulka, že každý si musel přijít na svých 100 tisíc měsíčně, aby tu koalici nějak udrželi. Možná to nebylo 100 tisíc, možná tam měli jiný ceníček, ale to na věci nic nemění.

Podstatou je, že například v naší koalici je shoda na tom, že v sociální oblasti preferujeme, aby lidé zůstávali co nejdéle ve svém domově. A nebyli nuceni jít do ústavní péče. Což jsou záležitosti, které ve vyšším věku uvítá každý Pražan.

V Rychlé zpovědi jsem se ptala, kolik vám přibylo nepřátel. Chápu, že se to asi nedá spočítat. Je ale něco, co vás překvapilo? Třeba jestli se k vám donesly pomluvy, že někdo o vás zle mluví?

Tak pomluv se šířila spousta. A vždycky budou.

Něco, co vás vyloženě překvapilo, naštvalo?

Proti některým pomluvám se dost špatně bojuje. Například se objevila pomluva, že utrácíme velké peníze za zahraniční cesty, což nebyla pravda.

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m, Praha 8

My jsme byli v Tchaj-wanu na služební cestě na pozvání tchajwanské strany, která cestu také platila. Byli jsme na Smart City Expo a setkali jsme se tam s několika politickými představiteli, například s ministryní pro informatiku, kde jsme načerpali celou řadu zajímavých nápadů, které se chystáme u nás v Praze překlopit do praxe.

Nicméně kolovaly sumy, jak jsme utratili nějakých 700 tisíc za služební cesty jenom v jednom měsíci. Ale realita je taková, že tohoto čísla jsme ještě nedosáhli ani od začátku volebního období. Řeším to tak, že teď máme na radě a na zastupitelstvu jednou měsíčně informaci o služebních cestách, kolik stály od začátku období. Ale to asi na titulek v Blesku není, takže proti pomluvám se bojuje velice obtížně.

Povězte mi, jak na vás působil „čistič“.

Myslíte pana Černého? Já už jsem to komentoval. Obrátila se na mě i firma, která poté, co se objevilo v médiích, že se na Karlově mostě objevilo graffiti, nabízela čištění laserem zdarma. Můj tým to předal odpovědným lidem, ale bylo nám řečeno, že tomu nemůžeme rozumět a ať necháme pracovat profíky.

Tak jsem nechal pracovat profíky. A s výsledkem jsem spokojený nebyl, protože jsem se nakonec koukal, jak se to tam čistí kartáčem na nádobí a nějakým přípravkem z drogerie. Vlastně se panu Černému nedivím, že mu ujely nervy a rozhodl se to vyčistit sám. Naštěstí pískovec nebyl poškozen, jak ověřilo TSK.

Pevně doufám, že se nám skutečně na magistrátu a v městských firmách podaří proces urychlit tak, aby lidé nebyli motivováni k podobným guerillovým řešením, která mají svá rizika. Už jsem požádal odpovědné radní, aby na to dohlédli.

Tomu rozumím, ale spíše mě zajímalo, jak na vás působil jako člověk, s ohledem na to, že se jedná o dvojnásobného vraha. Jak vy jako člověk, manžel, vnímáte setkání s takovým člověkem?

S panem Černým jsem se setkal jednou na ryze profesionální úrovni, na workshopu, kde jsme si předváděli různé technologie čištění. Takže já ho beru jako člověka, který poskytuje městu nějaké služby. On se živí prací pro město, městské části a pravděpodobně i pro nějaké soukromé vlastníky. Beru ho jako odborníka v této oblasti. Nabídl jsem, že by mu město zaplatilo za čištění, on to odmítl, takže tím je záležitost uzavřena.

A co ohňostroj? Vy jste Pražanům sebral ohňostroj!

Co se týče ohňostroje, na tom se shodla celá městská rada, že letos zkusíme něco jiného. Shodli jsme se na videomappingu, takže Pražané nepřijdou o zábavu a o zajímavou podívanou, ale půjdeme vstříc moderním trendům, protože přeci jen Praha je moderní metropole.

Spousta lidí vás za to určitě musí nenávidět.

Abych řekl pravdu, zaznamenal jsem více pozitivních reakcí než negativních, protože je pravda, že ohňostroj není úplně dobrý. Jednak tedy pro životní prostředí, ale ani třeba pro domácí mazlíčky. Takže to zkusíme, i po vzoru jiných světových metropolí, udělat letos jinak.

Také mě zajímá, proč se vždy v létě rozkope celá Praha?

Protože pochopitelně v Praze je o prázdninách nižší provoz než přes běžný rok. Takže když chcete dělat nějaké opravy, tak je logicky děláte tehdy, kdy to co nejméně ovlivní Pražany. V běžném roce by dopady na dopravu byly ještě problematičtější.

Potom je nutné si uvědomit, že Praha má velice vysoký vnitřní dluh v dopravní infrastruktuře, který činí 35 miliard, což je polovina rozpočtu Prahy. Dlouhodobě se tady zanedbávaly například mosty.

Když minulé koalici spadla Trojská lávka, nedokázali rozumně vyřešit ani otázku odškodnění poškozených. To už jsme vyřešili. Teď se věnujeme dalším mostům, například most Legií je na stupni 5 ze 7, alespoň co se týče stavu mostu. My víme, že v následujících pěti letech most nespadne, takže v následujících pěti letech budou naplánovány opravy.

Jak taková oprava probíhá? Je potřeba uzavřít celý most?

Tam, kde je to možné, což je například Hlávkův most, se snažíme pochopitelně řešit opravu po částech. Takže na Hlávkově mostě zůstane otevřena vždy polovina mostu, opraví se to po polovinách. Nechceme, aby nám padaly mosty… Mimochodem mosty nevedou jen přes Vltavu.

Důležité je i při plánování oprav myslet na Pražany. Diagnostika lanového mostu na Jižní spojce se například dělala tak, že nejenže probíhala o prázdninách, ale navíc se dělala jenom o víkendu a avizovalo se to dopředu.

Teď mi řekněte, co váš soukromý život. Jak se změnil od vašeho zvolení?

Rodina tím samozřejmě trpí, nemám už prakticky žádný volný čas. Pracuji obvykle i o víkendech, kdy máme nejrůznější výročí nebo významné akce, které se konají ve městě. A kde je přítomnost primátora jako zástupce města potřebná. Takže změnou je především výrazně méně volného času.

Berete rodinu na tato setkání nebo pietní akce, abyste trávili čas alespoň trochu spolu?

Na akce města, kde je přítomnost dětí možná, což byl například dětský den na Výstavišti, jsme samozřejmě děti s manželkou vzali. Nicméně na většinu akcí, dokonce i tam, kde by bylo třeba vhodné jít s manželkou, musím jít bohužel často sám, protože sehnat hlídání může být komplikované. A akce také nemusí být logisticky zvládnutelná se třemi dětmi. To je náročné.

No dobře, ale to taky musíte manželce nějak vynahradit, ne?

No, já se snažím. (smích) Takže byli jsme na filmovém festivalu v Karlových Varech nebo na Colours of Ostrava…

Vezmete ji k moři?

Na moře letos čas nezbyde, snad příště.

Stojí vám ta práce za to?

To je zajímavá otázka. Já bych se asi s nějakým vstupem do politiky nezabýval, kdybych věděl, že to tu funguje dobře, ale to se tady bohužel nestalo. Dívám se na to tak, že z mého hlediska je to služba veřejnosti, není to úplně moje tužba.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jaký prostředek je nejlepší na odstraňování skvrn?
Na graffiti bych asi doporučil vysokotlakovou páru a na oblečení citrón?

Jak jste se změnil od vašeho zvolení primátorem?

Trošku jsem zešedivěl.

Co vás na pozici primátora překvapilo?

Že mě turističtí průvodci zařazují do svého výkladu, když procházím z radnice na Škodův palác.

Jakou novou dovednost jste od listopadu loňského roku získal?

Hodně jsem si procvičil naskakování do páter nosteru.

Kolik vám přibylo nepřátel?

Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme. Myslím, že to je jedno.

Jak jste strávil letní dovolenou?

Na karlovarském filmovém festivalu a na Colors of Ostrava.

Čeho byste v práci dělal raději méně?

Rád bych méně dělal s papírama, ale na tom se pracuje.

Která z kuchyní je vaší oblíbenou - čínská, japonská nebo korejská?

Taiwanská, asi. Ale spíš od manželky.

Jmenujte tři důvody, proč by člověk měl milovat Prahu?

Stačí jeden jediný, je to váš domov.

Zruší se 4% daň z nabytí nemovitosti?

To je spíš otázka na poslance v parlamentu.

Čím vás který politik naposledy pobavil?

Pan premiér, když volal na ŘSD, aby se posunuly opravy na D1 a potom, jak vypouštěl ty sysle.

Jak vy osobně bojujete s vedrem?

Sázím stromy, ale nejsem v tom sám.

Kam se uchylujete, když chcete být sám?

Před dětmi, manželkou a poradci se neschováte, ale zatím jsem uhájil záchod ještě pořád.

Kdo je vám sympatičtější - Trump, Putin nebo Zeman?

To je jako byste se mě zeptala, jestli je lepší španělská, ptačí nebo prasečí chřipka, tak nemáte tam nějakou čtvrtou možnost?
Dotazovaný se ptá redaktora:

Chodíte k volbám?

Samozřejmě, že chodím k volbám!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Kvůli vysoké funkci manželka trpí.
Jméno pražského primátora skloňují i zahraniční média.
Hřib podporuje homosexuály.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks