Hlavní stránka Nové články

Sedmadvacetiletá amatérská kuchařka ze Slovenska Veronika Dinišová alias Besky je poslední výherkyní sledované kulinářské soutěže na TV Nova MasterChef. Vůbec poprvé v historii soutěže se ve finále utkaly tři ženy, a to nejen o prestiž, ale také o jeden milion korun. Zajímavé je, že natáčení soutěže skončilo na jaře, takže všichni měli až do zimy bobříka mlčení. Nejenže nikdo nesměl vyzradit jméno výherce, ale Besky si svou výhru mohla vyzvednout až nyní. V rozhovoru pro LP-Life.cz jsme se sympatickou Slovenkou řešili nejen vaření, ale také tuto dobu, která podnikání příliš nepřeje.

Besky jako vítězka MasterChefa.

Video

Veroniko, proč se vám říká Besky?

Je to přezdívka, kterou mám celý život, je z rodného příjmení Beskydiarová.

Prozraďte, kdo vás přivedl k vaření?

Byla to maminka. Celý život jsme cestovali, narodila jsem se v Norsku a jako čtyřletá jsem byla v Thajsku, na Srí Lance, projeli jsme s rodinou půlku světa, takže celosvětová gastronomie mi byla celý život blízká. Tím, že před dvaceti lety byl internet vlastně teprve v počátcích, vařila moje máma ze vzpomínek. Zkoušela nové recepty jako kuře Satai, Pad Thai a takovéto pokrmy ze slovenských surovin. To bylo velmi vtipné a od té doby mám k vaření takovou lásku.

Jak je to dlouho, co jsme se dozvěděli, že jste vyhrála?

Je to už deset dní. (rozhovor se konal 6.12., pozn. red)

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Bylo pro vás těžké udržet toto tajemství už od března? Neměla jste touhu se někomu pochlubit?

V okamžiku, kdy jsem zažila toto fenomenální finále, tak jsem byla v kruhu nejbližších, kteří tam též byli. Tak jsme to oslavili a potom jsme si řekli, že pro naše dobro na to radši zapomeneme. A tak se i stalo.

A oni také nikomu nic neřekli?

Ne, nám pomohl lockdown, byli jsme zavření a všechno bylo těžké, takže nikdo neměl chuť se moc radovat. A my jsme si to hlídali jako velké tajemství a ani nás to nemrzelo, protože jsme věděli, že to přijde.

O výhru byste přišla, kdyby to prasklo dřív?

To jsem nezjišťovala, jediné, co vím, je, že pokuty jsou opravdu velké za jakékoliv porušení mlčenlivosti. Myslím, že jsme to všichni krásně zvládli.

Jak se za těch deset dní změnil váš život?

Změnil, opravdu změnil. Hodně. Je těžké to popsat, ale najednou jsem vlastně „slavná“, takže je všechno úplně jiné. Lidé vás poznávají na ulici, zdraví vás... zvláštní pocit, ale už chápu, jak se cítí slavní herci. (smích)

Po konci natáčení šel život dál, nikdo nic nevěděl a všichni dělali, jako by se nic nestalo. Ale nyní o vás samozřejmě musí být zájem.

Určitě ano, kontaktuje mě spousta společností, dělám spoustu rozhovorů, které si užívám, ovšem když dostávám nabídky vést nějakou restauraci či dělat šéfkuchařku, tak to už je pro mě velice těžké rozhodnutí. A zatím to vše skončilo na tom, že jsem malá rybka, a ne opravdový profesionál, a stále se vzdělávám.

V medailonku pořadu Masterchef jste říkala, že byste měla vizi kavárny nebo svého bistra, to stále platí?

Bohužel ne, kvůli okolnostem kolem covidu a nejisté době, ve které žijeme. Ale já se těším na den, kdy si řeknu: Svět je zdravý a můžu začít podnikat. Ale teď se opravdu necítím na to vzít si na sebe takovou odpovědnost.  A to nejen za mě, ale ještě i za zaměstnance.

Čemu se tedy věnujete nyní?

Aktivně se věnuji kurzům vaření a pečení pod záštitou dvou škol a taktéž pracuji na kuchařce, která je mým velkým snem. A pomalu se začínám věnovat online světu v rámci svých webových stránek a e-shopu.

Už jste se nevrátila k provozování čerpací stanice?

To je právě ukázka té doby, ve které žijeme. Ta benzínka byla moje dítě a tři roky jsem se o to starala, dala jsem tomu koncept a život. Během prvního lockdownu mě to totálně položilo a potom se to velmi těžko vracelo nazpět. Vzhledem k tomu, že jsme mohli mít otevřeno, dotace jsme nedostali. Všichni byli doma a, bohužel, lidé nejezdili a my jsme byli malá čerpací stanice, bez obchodu, s jedním výdejním stojanem, tak to, bohužel, nevydělávalo. Sice to skončilo, ale já jsem šťastná, protože život mi dává šanci na něco jiného.

Vyhrála jste milion korun, chcete opravdu všechny peníze investovat do kuchařky?

Kuchařka může stát i přes milion korun (smích). Je to hodně peněz, ale když se spojíte s prima lidmi a sponzory, tak se dá i uspořit. A investovat třeba do on-line prostoru, což plánuji.

Vy jste na výhru čekala velmi dlouho, benzínka nefungovala, z čeho jste žila?

Benzínka byl interní příjem, měla jsem však silný externí příjem z marketingu. Starala jsem se o klienty vytvářením jejich sociálních sítí, vytvářela jsem brandingy, kampaně... S tím jsem v podstatě taky skončila a využívám to nyní pouze pro sebe.

Po kurzech se tedy vrhnete na on-line výuku? Nebo prodej?

Lektorku kurzů bych měla ráda jako svoji dlouhodobou činnost. Jsem pod záštitou dvou kuchařských akademií, Grosetto a Gourmet, kde vyučuji.

Ráda bych se zeptala na vaše soukromí, co manžel, nebo partner?

Manžel je šťastný, je úžasný a navzájem se podporujeme. Manžel dokonce vaří líp než já (smích).

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Proč se nezúčastnil show?

Nemá zájem o show, není to jeho šálek kávy. Něco jiného je, když doma v klidu vaříte, než když jsou okolo vás kamery. To zapomenete i krájet cibuli. Takže psychika je velkým aspektem.

Já kdybych měla doma vítěze MasterChefa, tak už nesáhnu na vařečku!

To si myslíte. On vaří velmi dobře a rád. A také jídla, která já třeba tolik nedělám.

Jaký byl pro Vás nejhorší moment během natáčení? Ve zpovědi jste říkala King Crab, co to znamená?

King Crab – krab královský. Poprvé v životě jsem přišla do kontaktu s živým tvorem, kterého jsem měla zpracovat. Je to možná pokrytecké vzhledem k tomu, že jsem masožravec, ale poprvé jsem musela já usmrtit toho tvora. Bylo to pro mě velmi těžké, a ještě navíc je to velmi drahá záležitost a já to nechtěla zkazit. Bylo to před koncem soutěže, byla jsem pod tlakem psychicky i fyzicky, vyčerpaná, navíc v předešlém kole jsem jídlo velmi pokazila. Prožila jsem si takový svůj emotivní přerod, abych si uvědomila, že jídlo se nepořizuje jenom zavakuované, ale má také svůj život.

V dávném rozhovoru se soutěžící MasterChefa Ivkou Sarauerovou jsem se dozvěděla, že pro ni byl nejemotivnějším momentem soutěže nákup za tři sta korun. To jste tam letos neměli...

Ne, měli jsme to postavené jinak. Při nákupu jsme byli omezeni na dvacet surovin a z toho jsme začali připravovat. Každý jsme tedy měli v hlavě svůj koncept menu, podle toho jsme také suroviny nakoupili. Jenže najednou nám řekli stop, vyměňte si stoly. Já jsem přešla ke stolu, kde měl Paulo nakoupenou petržel, balený sýr, mák a prosecco. Byla jsem z toho úplně hotová, tahle výzva byla opravdu humorná.

Jací jsou porotci, na obrazovce působí velmi přísně.

Jsou to velmi sympatičtí a charakterní lidé, kteří nám opravdu chtěli vždy pomoct. Mám na ně opravdu extrémně kladný názor. V kontaktu jsme s nimi ale nebyli, vyloženě nás separovali, aby nebyli ovlivňováni kvůli rozhodování. Pouze v přestávkách během natáčení byla šance se společně zasmát.

Jaké to bylo na stáži v profesionální kuchyni pana Kašpárka, který má Michelinskou hvězdu?

Tak to hovoří samo za sebe. Je to úžasný člověk. Iron Man je slabé slovo, on vše našlápl a nyní vše funguje jako živý organismus, každý ví, co má dělat. Makají od sedmi ráno do jedné do noci. Radek je ten, kdo diktuje tempo a je až neuvěřitelné, jak to zvládá s chladnou hlavou a respektem. Je opravdu jako otec velké rodiny, ke kterému můžete přijít a svěřit se. Pomůže vám, ale vyžaduje sto dvacet procent výkonu.

Zvládala jste to?

Zvládala. Hezky mě přijali mezi sebe. Pro mě je vždy důležitý psychický aspekt, protože když se člověk cítí v kolektivu nekomfortně, je to náročné, ale tady to byl pravý opak. Cítila jsem se, jako bych všechny už dávno znala. Po společně stráveném měsíci a půl jsme se objímali jako nejlepší kamarádi a já to tak opravdu cítila. Bylo to skvělé, velmi mě podporovali. Hlavně když jsem dělala něco nového jako vykošťování úhoře, připravovala Espumu nebo pasírovala. Vždy jsem cítila podporu. Prošla jsem v té restauraci vším.

Vy jste ze Slovenska, ale trvale žijete zde.

Žiji zde osm let. Na Slovensku mám tetu a malého bratrance. Jsou tu i moji rodiče.

Má pro vás jako budoucí šéfkuchařku nějaký dopad politická situace?

Snažím se být velmi apolitická. Samozřejmě mám svůj názor, ale nerada se k tomu vyjadřuji. Jako možná budoucí podnikatelka vždy doufám, že bude lépe. A taky doufám, že se dopracuji k českému občanství a budu alespoň volit v komunálních volbách (smích).

Jak se těšíte na Vánoce a co předsevzetí do nového roku?

Tyto Vánoce jsou úplně jiné, protože nestíhám. Nemám stromeček, který jsem vždy měla již 1. prosince. Možná ani mít nebudu, tak budu s rodiči. Máma je chodící Santa Claus, už od května má dárky. Tento rok mám opravdu hodně práce.

Takže ani pečení nebude?

Pečení asi proběhne, abych svým úžasným lidem na Instagramu ukázala nějaký recept a něco nového vyzkoušela. Nicméně to navazuje na to novoroční předsevzetí – zhubnout. Ráda bych se trochu omezila ve sladkém. U mě není problém sníst pět plechů cukroví, padá to do mě jako do černé díry. Jsem opravdu ulítlá na sladké.

Jako nová slavná tvář byste měla učinit také nějaké dobro...?

Ano! Ráda pomáhám a jsem užitečná. Stala jsem se patronkou humanitární organizace Adra, to je pro mě velmi potěšující. Je to dlouhodobá záležitost a chci, aby to byla součást mého života. Tak uvidíme, co z toho vzejde.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdo je Besky v jedné větě?

Obětavá, usměvavá... Veronika.

Halušky nebo smažák?

Halušky.

Nejoblíbenější vánoční cukroví?

Vanilkové rohlíčky.

Jak naložíte s výhrou z MasterChefa?

Do kuchařky.

Je v kryptoměnách podle vás budoucnost?

Tak za deset let ano.

Nejpříšernější moment během natáčeni?

King crab.

Kdo vám výhru nepřál?

Nepřál mi ji někdo?

Co o vás nikdo neví?

Že miluju pucle.

Kdybych k vám domu přišla na návštěvu, co mi naservírujete?

Kung Pao.

Jakým jídlem si udobřujete partnera?

Lasagne.

Jak moc těžké pro vás je udržet tajemství?

Vůbec to pro mě není problém.

Který z porotců vám přirostl k srdci?

Pan Kašpárek.

Jakého kuchaře obdivujete?

Nigella Lawson.

Kde se vidíte za 5 let?

Jako Nigella Lawson.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co vám udělalo před pár dny radost?

Milukáš, dostala jsem něco, co jsem si přála, a tak mě vyslyšel.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Veronika jako malá holčička.
Besky s maminkou.
Besky s Radkem Kašpárkem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks