Rychlá zpověď - zpěvačka Natálie Grossová: Za svého tátu se nestydím

O zpívání, zesnulém tatínkovi a myšlenkách na dospělost
23. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Natálku Grossovou veřejnost ještě před pár lety vnímala jako dceru politika, bývalého předsedy vlády Stanislava Grosse, který bohužel zemřel před šesti lety kvůli zákeřné nemoci ALS. Už tehdy ale „malá Grossová“ zpívala. A zpívala ráda, navíc na prknech, co znamenají svět. Byť to tehdy byla malá roztomilá holčička s pěkným hláskem, dnes je z ní dospělá žena, která dokončila konzervatoř a její kariéra stále strmě stoupá. Kromě toho, že započala sólovou kariéru, přemýšlí, co by dělala, kdyby nemohla jednou zpívat. Nejen o budoucností, ale i o vzpomínkách na tatínka se Natálka rozpovídala v rozhovoru pro LP-Life.cz.

 

Natálie Grossová v červených šatech.

Video

Naposledy jsem tě viděla jako malou holku, to jsi ještě nebyla ani na konzervatoři. Teď už jsi dospělá.

Je to šílené, ale už jsem dospělá. Ten čas tak strašně letí.

Už jsi udělala maturitu?

Udělala.

Jak to dopadlo?

Dobře, jednička. Mám dvě jedničky, z dějin teorie divadla a dějin muzikálového divadla. V didaktických testech bylo hodnocení prošel a neprošel, takže jsem prošla.

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Měla jsi nervy?

Strašné.

Podepsal se na tvém studiu uplynulý covidový rok?

Pro mě docela ano. Bylo to těžké, protože někdy online hodiny nefungovaly tak, jak měly. Vypadl internet a podobně, problémy, jaké měla každá škola. Maturita je podle mě ale na člověku, jak se na ni připraví on sám. Snažila jsem se na to opravdu naučit, abych to nějak dala, ale stres byl velký.

Co budeš dělat dál?

Půjdu na školu Glossa, což je anglická škola, kde na konci dostanu certifikát na úroveň C2, takže budu možná moct i překládat.

To je jednom angličtina?

Jenom angličtina. Každý den tři hodiny angličtiny.

To je taková ta škola, kam se chodí po střední škole, když se ti ještě nechce na vysokou?

Ano, je to jenom na rok. Potom bych chtěla na nějakou vysokou školu, ale ještě nevím na jakou.

Asi něco v tomhle oboru?

Nevím, jestli bych chtěla na uměleckou školu. Ale buď bych chtěla jazyky, nebo mě ještě napadla nějaká kosmetická škola. Make-up se hodí do divadla, že bych toho nějak využila.

To bych do tebe neřekla.

Mě líčení strašně baví.

Myslela jsem si, že budeš pokračovat v divadle.

Budu pokračovat dál ve zpívání a všechno, ale nevím, jestli na to chci studovat školu. Teď jsem byla na konzervatoři. Ještě nevím, možná že někam takhle půjdu, ještě jsem se ale nerozhodla.

Je v plánu, že budeš celý život divadelní zpěvačka?

Nevím, jestli divadelní, ale chtěla bych do toho zapojit i popové zpívání. Chtěla bych dělat divadlo i celkově zpívání, od toho bych se vůbec nechtěla odtrhnout, protože to miluju. Chtěla bych přidat i pop, aby mě lidi neznali jenom jako muzikálovou zpěvačku, ale i jako někoho, kdo dělá i svojí vlastní tvorbu.

Když jsi tenkrát jako malá začínala, věřilas, že se tím budeš jednou živit?

Upřímně jako malá jsem měla mnohem větší sebevědomí, než mám teď.

Jak to?

Nevím. Člověk pak v pubertě začne přemýšlet nad tím, jestli je opravdu dobrý. Snažím se na sobě pracovat, ale moje sebevědomí, když jsem byla malá, bylo úplně skvělé. Chtěla bych teď z toho mít alespoň půlku.

Řekl ti někdo, že bys měla na něčem víc zapracovat? U malých dětí je to spíš takové roztomilé zpívání.

Určitě, já jsem byla ale ráda vždycky za připomínky, nikdy jsem to nebrala jako kritiku. Tedy podle toho, co to bylo za člověka. Když to byl nějaký hejtr, který mě chtěl shodit, tak jsem si to tolik nebrala. Když to byl člověk, který mi chtěl s něčím pomoct, tak jsem byla ráda za každou připomínku.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Máš hejtry?

Hodně.

Jak to?

Myslím si, že já s mým jménem to budu mít asi pořád.

Dokud se nevdáš.

To ještě nevím (směje se). Je hodně hejtrů, snažím se to nevnímat, ale je to samozřejmě těžké. Člověk to pořád tak nějak vnímá.

Tenkrát jsi z toho byla hodně smutná, to si pamatuji. Jsi z toho pořád smutná?

Jsem, snažím se to víc nevnímat nebo to nečíst. Jenomže člověku to někdy nedá, řekne si, že se podívá, co tam je. Většinou to není nic hezkého. Snažím se ale soustředit víc na lidi, kteří mě podporují a mají mě rádi, třeba lidi, které mám na Instagramu a podobně. Na ty se soustředím víc než na ty, kteří se snaží lidi potápět.

Jak je to dlouho, co už taťka není?

Šest let.

Myslím si, že tvoje generace vůbec neví, že tady byl takový nějaký politik.

Taky si myslím. Právě proto se chci i zaměřovat víc na tuhle věkovou kategorii, kolem 18 až 25 let, kteří se nemusí o politiku zajímat tolik jako ti starší, že třeba neví, jak to bylo a podobně. Ale není to tak, že bych se za mého tátu styděla, myslím si, že byl skvělý.

Nedávno médii proběhl příběh tatínka dvou dětí, který byl diagnostikován ALS. Průběh nemoci byl velmi rychlý a on se rozhodl pro asistovanou sebevraždu. To je obrovské rozhodnutí. Co si o tom myslíš?

Upřímně vůbec nevím, co bych v této situaci dělala. Myslím si ale, že to můj táta zvládal skvěle, pořád strašně věřil a myslel pozitivně až do poslední chvíle. Já bych se to asi snažila taky dělat, ale věřím, že je to strašně těžké, když člověk ví, že to nebude dobré. Je to každého volba, opravdu vůbec nevím, co bych dělala.

Zajímáš se ještě o tu nemoc? Tehdy jsi byla malá.

Ne. Snažím se to nevnímat a vůbec se tím nezabývat. Věřím, že když se tím člověk hodně zabývá, může si to přivolat.

Táta na tebe byl strašně pyšný a dokud mohl, chodil na všechna tvoje vystoupení. Co myslíš, že by na tebe řekl dnes?

Byl by jenom rád. Vždycky mě nejvíc podporoval. Zpívala jsem mu i doma, vždycky mu kapaly slzičky, měl to opravdu moc rád. Vždycky jsem mu musela ukazovat videa z divadla, když už tam třeba nemohl chodit. Měl to rád a vždycky mě strašně podporoval.

Jsme na soustředění mezi zdravotníky, kde se vybírá Anděl mezi zdravotníky. Věřím tomu, že mladí lidé jsou zdraví a z tohoto hlediska třeba covid tolik nevnímají. Jak ty jsi vnímala celou covidovou situaci, kvůli které jsi nemohla zpívat?

Já si myslím, že to byl šok pro každého. Myslím si, že je to těžké pro nás všechny, a že se všichni snažili dělat maximum. Je to opravdu těžké, nikdo podle mě úplně nevěděl, co s tím. Zdravotníky hrozně moc obdivuji, že tady byli i v této těžké době, pomáhali nám a celkově obdivuji jejich práci, protože je to strašně náročné. Jsem ráda, že tu můžu dnes být.

Co jsi dělala za poslední rok, když jsi nemohla vystupovat?

Já jsem byla i docela ráda, že jsem měla čas učit se na maturitu. Vím, že je to blbé to takhle říct. Byla jsem ale opravdu doma, učila jsem se. Zároveň mi to dalo i spoustu dobrých věcí, nemůžeme to brát jen negativně. Začala jsem pracovat na mých písničkách, začali jsme dělat songy, které bych teď chtěla pomalu dodělávat a postupně třeba i vydat.

Tvůj přítel taky zpívá.

Ano, je operní zpěvák.

To je úplný opak.

To tedy ano, mně se to ale strašně líbí. Díky němu jsem se teď dozvěděla mnohem víc o klasické hudbě, která je podle mě základem zpívání celkově. Jsem strašně ráda a hrozně mu přeju úspěch, je šikovný.

Jak jste spolu dlouho?

Rok. Je to hezké, je strašně milý. Hráli jsme spolu Lišku Bystroušku, kdy mně bylo dvanáct let a jemu nějakých šestnáct, to bylo vtipné. Tam jsme se poprvé seznámili, potom jsme spolu hráli právě Fantoma Opery v Goja Music Hall.

Co na něj říká mamka?

Mamka dobrý, má ho ráda. Maminka musí samozřejmě všechno schvalovat, takže jsem ráda.

Pamatuju si, že když tvoje sestra začala chodit s jejím partnerem, maminka mi tenkrát říkala, že je těžké vidět dcery dospívat a odcházet z hnízda.

To je jasný, to si ale myslím, že tak má každá maminka. Já až budu mít děti a pomalu mi takhle začnou odcházet, taky nebudu úplně nadšená. Ale mamka měla ráda i Robina, vždycky nás podporovala. Ne že by byla „tchýně“, která by dělala problémy.

Ty si s rodiči partnera rozumíš?

Ano, jsou strašně milí. Bála jsem se toho, aby mě nějak přijmuli, ale jsou strašně fajn.

Teď máte jet všichni společně na dovolenou.

Ano, pojedeme, ještě s kamarády, bude to skvělé.

Co máte v plánu? Jak vypadá taková dovolená, kde jsou i rodiče společně s mladými, kteří se chtějí bavit?

To vůbec nevadí. Já jsem ráda, že moje mamka se taky umí bavit, takže je fajn, že se můžeme takhle spojit. Budeme cestovat, budeme v Bibione, na pláži. Chtěli bychom udělat výlet do Benátek nebo na Lago di Garta.

Měli jste Covid?

Já jsem ho měla, přítel taky, mamka ho neměla. Samozřejmě se snažím dodržovat opatření, jak můžu. Nosím všude respirátory, chtěla bych jít na očkování.

Ty jsi měla problém s astma, proto jste jezdili na Floridu.

Pořád mám.

Slyším, jak si odkašláváš.

To je ještě spojené s alergií, mám teď až někdy do října alergické období. Astma je lepší, v pubertě se to zlepšilo. Občas musím ale použít nějaké „foukátko“. Říkám tomu „dám si jedny plíce, fouknu si a je to“.

Když jsem já byla v tvém věku, chtěli jsme hlavně pařit. To se tebe podle mě vůbec netýká.

Já jsem úplně mimo, jsem strašně trapná. Jsem úplně mimo partu a sortu lidí v mém věku. S přítelem jsme na tom stejně, taky to tak má. Já to prostě nemusím, abych šla pařit někam do klubu. Radši si zajdu do divadla nebo si doma pustím Netflix, dám si popcorn a podívám se na film.

Na základní škole jsi měla problémy se závistí. To předpokládám že se na konzervatoři úplně smylo.

Tam je fajn, že lidi dělají stejný obor, takže si navzájem nezávidí. I když závist si myslím vždycky bude, s některými lidmi si budu rozumět víc, s některými méně. Ale tady na konzervatoři to bylo o hodně lepší, měli jsme i dobrou partu ve třídě.

Není tam boj o role?

Samozřejmě že je, ale vím, že jsem s tím neměla problém. Ve třídě jsme měli opravdu fajn lidi, dobře se to sešlo.

Teď budou divadelní prázdniny, kde tě budeme moct vidět v září?

3. září začínáme hrát Čarodějku, takže určitě tam. To je zatím asi všechno, co mám naplánované. Možná budu ještě natáčet film, ale nechci to prozradit, abych to nezakřikla. Potom bych chtěla makat na písničkách.

Hrála jsi i v seriálech, v Přístavu.

Ano, hrála jsem v Přístavu. Teď točíme Slunečnou, která ale bude asi končit. Nevím, jestli to můžu říkat, a nevím ani kdy přesně mám poslední natáčecí den. Pomalu to spěje ke konci.

Když takhle od dětství vyděláváš peníze, máš už určené, za co je utratíš? Šetříš si je?

Teď jsem to začala dávat všechno do studia, které si dělám doma, takové domácí studio. Počítač, mikrofon, bedýnky, abych si mohla nahrávat doma. Jinak jsem hodně dárečkový typ, takže většinou nakoupím spíš pro ostatní než sama pro sebe.

Takže si nespoříš na horší časy?

Moc ne, bohužel. Vím, že bych měla, zlepším se. Teď to bohužel moc neřeším.

Natálko, děkuji za rozhovor, užij si dovolenou.

 

Rychlá zpověď:

Co ti přinesla dospělost?

Samostatnost.

Tvůj zatím největší divadelní kousek?

Můj vysněný muzikál Čarodějka.

Co bys vzkázala lidem na jižní Moravě?

Že jim přeju pevný nervy a že jim strašně moc držím palce.

Co si myslíš, že se ti na jevišti nebo před kamerou vážně povedlo?

Poslední představení, které jsem hrála právě v Čarodějce.

Kdo je tvojí největší inspirací?

Moje maminka a Bruno Mars.

Co ti covid dal a co vzal?

Dal mi víc času na rodinu a na to si všechno srovnat v hlavě a vzal mi to, co mám nejradši, takže divadlo a vystupování.

Nejcennější rada tvého tatínka?

Ať si nenechám nikým ukrást své sny.

Kde se vidíš za deset let?

Chci zůstat na jevišti a dělat popovou kariéru.

Jaké pocity máš, když řeknu slovo maturita?

Stres.

Čím si tě získal tvůj kluk?

Charisma a krásný hlas.

Co bys svojí mamince nikdy neřekla?

Že ji nemám ráda.

Proč vypadáš jako anděl?

Protože jsem na akci Anděl pro zdravotníky.

Kolik peněz myslíš, že by měli mít na výplatní pásce naši zdravotníci?

Hodně. Protože je strašně obdivuji, že takovou práci dělají.

Máš ještě jinou závislost než zpěv?

Poslouchání hudby. Step.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co plánuješ na léto?

Dovolenou!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Natálka Grossová.
Se svou maminkou Šárkou.
Natálka s celou rodinou, foto z roku 2014.
Natálka s celou rodinou, foto z roku 2014.
Se svou starší sestrou Denisou.
Natálka v muzikálu Čarodějka.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks