Hlavní stránka Nové články

Pamatujete si ještě dobu, kdy v Česku propukla mánie zvaná SuperStar? Je to už šestnáct let, co tam zazářil i Ali Amiri. Přezdívalo se mu perský princ, protože pochází z íránského Teheránu. Jako jediný tehdy neměl české občanství. Přestože tenhle zpívající doktor soutěž nevyhrál, lidé si ho pamatují dodnes. LP-Life.cz zajímalo, jak se tolik let od svých pár minut slávy má, co dělá a zda je stále nezkrotným hřebcem, jakým byl v dobách, kdy Česko žilo populární pěveckou soutěží.

Ali Amiri

Video

Neuvěřitelné, vypadáte pořád stejně jako tehdy! Jak se váš život v showbyznysu za tu dobu změnil?

Pro mě osobně to bylo tak, že díky tomu, co jsem dokázal během SuperStar, jsem pochopil svou sílu a pak už jsem věci viděl trochu jinak. Víc jsem věřil sám sobě, své kroky jsem dělal mnohem jasnější a jistější.

Takže vám soutěž dodala na sebevědomí?

Hodně. Byl jsem tu jenom pět let, když jsem se přihlásil, měl jsem tehdy obrovský hendikep, protože jsem nemohl vyjádřit všechno, co jsem chtěl, neuměl jsem ještě moc dobře česky. Ale dokázat takhle zůstat v paměti lidí a mít nějaký úspěch, mi ukázalo, že mám mnohem víc sil, než jsem si představoval.

Jak to vnímala vaše rodina, vaši rodiče?

Ti to nevěděli. Vůbec to nechápali.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Nechápali vaši účast?

Ne, nechápali, jak to bylo celkově složité.

Byli pyšní?

Ano, jsou pyšní na více věcí, které jsem v životě dělal. Můj táta je ale tvrďák, který tohle moc neuznává, on by se na to podíval a řekl „dobrý“. Máma byla vždycky hodně citlivá. Kvůli tomu, že tu nebyli a pak zpětně viděli jenom pár záběrů, nemohli zažít tu obrovskou sílu toho, jak to bylo těžké. Byl jsem tu úplně sám, fanoušky jsem získával v průběhu. Nebyla tu moje rodina, nikoho jsem tu neměl, aby se přišel podívat.

Koho jste měl tedy v obecenstvu na začátku?

Nějaké fanoušky, kteří se začali objevovat, tvořil se fanklub, a pár kamarádů. Nikdy jsem ale neměl za sebou tolik lidí, že by byli třeba hrdí na to, odkud pocházím. Byl jsem v podstatě mimo to, co měli ostatní. Pamatuju si, že když jsme končili večer živá vystoupení, dostali jsme všichni najednou CD na další týden s písničkami, ze kterých jsme si měli vybrat, co budeme další týden zpívat. Fungovalo to tak, že kdo si vybral, už měl písničku. Všichni všechny písně znali a vybrali si podle titulů na místě, já si musel nejdříve všechny poslechnout. Každý týden na mě zbývaly jenom ty nejhorší písničky, které si nikdo nevybral. Jako třeba Nedvěd, toho se všichni báli, že je to skoro jako hymna. Bylo to jediné, co se mi z toho zbytku líbilo, dokonce mě v režii i přemlouvali, ať si to ještě rozmyslím. Nakonec to mělo asi největší úspěch po celou dobu finále. Byla toho spousta, i emocí, které jsem neměl ani s kým sdílet. Byl jsem třeba tak naštvaný, že jsem šel a na záchodě půl hodiny brečel.

Proč?

Protože ze všech stran byl strašný tlak. Na internetu jsem třeba musel chatovat s lidmi a osmdesát procent komentářů byly nadávky, rasistické. To byl tlak, který ostatní neměli. Pro mě to byla neskutečná zkušenost abych pochopil, jak jsem silný a jak se dokážu z této pozice bránit. I proto jsem několik let poté zařídil tuto obrovskou kliniku. Všichni mi říkali, že jsem blázen bez zkušeností, já měl ale velké oči a věděl jsem, že to zvládnu.

Takže vaše klinika stojí díky sebevědomí ze SuperStar.

Určitě. To sebevědomí a všechno, co jsem tam prožíval, mi dalo do budoucna neskutečnou sílu.

Poznávají vás ještě lidé na ulici?

Ještě doteď lidi potkávám, a na rozdíl od toho tehdejšího chatu, jenom s pozitivní reakcí. Když mě poznají, tak mě přivítají, jsou na mě hodní, dají mi extra služby. Je to fascinující, že mě i po těch letech pořád poznávají. Je to příjemné.

Vy jste měl rok po SuperStar dostat Slavíka, ale nešlo to, protože jste neměl české občanství.

Ne že jsem měl Slavíka dostat, ale měl jsem být nominován. Protože nejsem Čech, tak mě nenominovali.

Mrzelo vás to?

Samozřejmě. Bylo to ale v podstatě jen pokračování. V SuperStar jsem byl před semifinále jediný cizinec. Producent vždycky přišel a říkal, že nemůžeme pustit dál člověka, co neumí pořádně česky. Tehdy už jsem byl jediný, jako kdyby mluvil přímo na mě. Ten tlak jsem cítil celou dobu, i někteří porotci moji češtinu kritizovali, někomu to přišlo vtipné nebo roztomilé. Několikrát jsem si říkal, proč jsem do toho vůbec šel. Pak jsem pochopil, že to není Česko hledá SuperStar, ale Česko hledá českou SuperStar. Nemohl jsem ani zdaleka vyjádřit svoje emoce tak jako dneska, občas jsem byl až jako hluchoněmý. Bohužel jsem se tam trápil, ale bohudík to ze mě potom udělalo silnějšího člověka.

Potom jste si udělal české občanství?

Měl jsem nejprve dlouhodobý pobyt, potom trvalý pobyt a pak občanství.

Nikdy vás nenapadlo vrátit se domů?

Ale ano. Vrátil jsem se domů, když jsem udělal atestace. Vždycky jsem si chtěl vyzkoušet, jaké to je, se tam vrátit a žít. Byl jsem tam rok a půl, udělal jsem tam menší kliniku. Potom jsem ale pochopil, že už tam nemůžu žít, že už si tam ani s lidmi nemůžu rozumět.

Protože jste získal českou mentalitu?

Určitě. S někým jsem se tady domluvil a ten člověk přišel na čas, tam nic z toho neplatilo. Tamtu kliniku jsem začal pronajímat, vrátil jsem se sem a během pár měsíců otevřel tuhle kliniku.

Nebyli rodiče smutní? Nebo jste je přivezl s sebou sem?

Ne, ale myslím si, že od mých osmnácti let pochopili, že už s nimi nikdy nebudu. Už jsem pták, který letí.

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4

Nezkrotný, ale v Rychlé zpovědi jste mi prozradil, že už jste zkrocen.

Ano, mám partnerku, žijeme spolu.

Ještě jste se neoženil?

Na papíru svoji nejsme, ale já ji beru jako manželku.

My ženy to ale vnímáme jinak, chceme prsteny a svatbu…

Prsten samozřejmě dostala. Skoro každý rok to obnovím. Žena by se měla hýčkat, a o to já se velmi snažím.

Je to Češka?

Ano, Češka.

Jak dlouho už jste spolu?

Čtyři roky už spolu žijeme, ale známe se mnohem déle.

Chtěla jsem se ptát i jak prožíváte koronakrizi, ale vypadáte jako zamilovaný puberťák, takže věřím, že je vše v pořádku.

Já jsem to nikdy jako hnusné období nebral. Bral jsem to tak, že něco takového má přijít jednou za padesát let. To znám z historie, vím že v minulosti se to stávalo, a mnohem horší než teď. Nyní jsem fascinovaný způsoby, jak se lidé chovají. Dělal jsem ale spoustu věcí, na které jsem neměl předtím čas. Naučil jsem se, že vždycky jde z nevýhod udělat výhody. Tohle je pro mě dobrá lekce.

Klinika dále funguje?

Ano, funguje. Tržby máme možná padesátiprocentní, díky tomu máme ale více času. Dalo mi to možnost podívat se na jiné části mojí existence, které jsem do teď nevnímal. Pořád jsem byl tady na klinice, kterou jsem budoval.

To už je kolik let?

Od roku 2014. Od října 2014 jsem byl v pronájmu, měl jsem v plánu, že za dva roky to bude moje. Za dva roky jsme to skutečně koupili, začali jsme expandovat. Všechny moje plány ohledně kliniky vycházejí.

Covid tedy ovlivnil tržby kliniky, ale stále běží, což vám dává čas na rodinu.

Přesně tak. Většina našich zákazníků je z Německa, díky veškerým opatřením polovina z nich nepřijde, je to riskantní. Na nějakou dobu jsme úplně zavřeli, teď ale fungujeme, nějakým způsobem dokážu zaplatit všechny náklady.

Zpíváte ještě? Máte ambice na vystoupení nebo vydání alba?

Musím říct, že když jsem byl v SuperStar, chvíli poté jsem z toho chtěl udělat byznys. Pak jsem ale pochopil, že to přebíjí moje touha zpívat, kterou jsem měl před SuperStar. Když skončila soutěž i nějaké zájezdy s kapelou, kterou jsem měl, tak jsem pochopil, že moje touha je zpívat. Bez toho, aniž bych se na tom podílel komerčním způsobem. Dnes připravuji písničky a projekty, které jsem sám složil nebo udělám remix. Točíme to ve studiu, ale jen na Instagram a YouTube. Ambice vytvořit další album nebo udělat koncert nemám.

Ženě se líbí, jak zpíváte?

Ano. Zpívám jí často. Mám dvě kytary, takže pořád něco hraju a zpívám a vzhledem k tomu, že mě ještě nevyhodila, tak to vypadá, že se jí můj koníček vážně líbí. (smích)

Co děti, plánujete?

Ano, byl bych moc rád a možná se dočkáme velmi brzo. Já děti miluji a myslím, že budu fajnový táta.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Když řeknu slovo SuperStar - co vás jako první napadne?

Obrovské zkušenosti, realizace snů, a to je asi všechno.

Kdybyste se vrátil do tehdejší doby, co byste udělal v SuperStar jinak?

Asi nic.

Který z tehdejších finalistů vám zůstal jako kamarád?

Nějakou dobu jich bylo víc jako kamarádů, ale pak míň a míň. Řekl bych Petr Bende.

Co si myslíte o dnešních talentových soutěžích?

Komerční, hodně nudný.

Kdy jste byl naposledy doma v Íránu?

Před pěti lety.

Kdo je podle vás nejlepší žijící český zpěvák?

Těžká otázka. To je jako zeptat se, co je nejlepší jídlo. Řekl bych - Kamil Střihavka, Pepa Vojtek, Petr Kolář, Vojta Dyk.

Jak se díváte z pohledu lékaře na současnou situaci v českém zdravotnictví?

Je mi líto našich kolegů a myslím a že lékaři a zdravotní personál je zde málo doceněný.

Jak ovlivnil koronavirus vaši praxi?

Docela hodně.

Které ženy jsou podle vás krásnější - Češky nebo Íránky?

Iránky... řekl bych, že Česko-Iránky.

Před šestnácti lety jste v jednom rozhovoru řekl, že jste nezkrotný hřebec. Jak to máte se ženami nyní v jedné větě?

Už mě zkrotily.

Nechal jste se jako lékař naočkovat proti koronaviru a pokud ne, tak proč?

Nenechal. Čekám, že to chytnu a vytvořím si přirozenou imunitu.

Co si myslíte, že kromě koronaviru trápí ještě lidstvo?

Málo lásky k sobě i ostatním.

Máte raději blondýnky, brunetky, zrzky nebo černovlásky?

Vášnivé holky, na barvě vlasů nezáleží.

Kdo je vám momentálně z české vlády nejvíce sympatický?

Víc jsou mi nesympatičtí, ale jako na sympatického bych vzpomenul na pana Mariana Jurečku.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak dlouho budete mít berle.

Šest týdnů.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Ali a jeho partnerka.
Ali v pracovním oděvu.
Ali Amiri hraje na kytaru.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
6 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks