Snaha vyhrávat za každou cenu. A to doslova! Zfalšovat dokumenty je překvapivě snadné

Věk je možná pouze číslo. Bohužel ne na poli sportu, tam totiž věk nezná bratra!
26. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Žijeme ve světě, kde se nelze divit naprosto ničemu. Každý chce být bohatý, úspěšný, dotáhnout to co možná nejdál, a tak se volí zlatá dobrá cesta lhaní, intrik a padělání, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Mnozí nadějní a úspěšní žijí s vidinou lepší budoucnosti s pozměněným věkem, ale je to skutečně tak, že "Nižší věk = lepší budoucnost"? 

Guelór Kanga

Zdroje: www.bbc.com, irozhals.cz, vlastní dotazování

Navždy mladý

Tak upřímně, kdo z vás si někdy neřekl větu:

“Kdyby mi bylo aspoň o pět let méně….”?

Mladé slečny
Mladé slečny • Zdroj: Freepik

Není se čemu divit. Žijeme ve světě, kde jsme pod neustálým tlakem a limitovaní skoro vším. Sociální sítě plně ovládají každý náš krok, a i když díky nim můžeme zapomenout na to, kdo jsme, a být na chvilku tím, kým chceme, je to neustálý hon za tím, být co možná nejlepší.  

Nevyspali jste se dorůžova a přesto chcete postnout krásnou fotku? Pak nezoufejte a využijte nějaký z filtrů, který nabízí váš Instagram. Nejen, že se vaše plěť dokonale vyhladí, ale ještě se vám zúží nos a řasy budete mít jak mrkací panenka.

Instagram, jeden velký klam!

Na jednu stranu je to možná hezké, že si tak každý může dělat fotky, které přesně definují jeho vlastní představu. Na druhé straně však hrozí, že když vás pak někdo někde potká, vůbec ho nenapadne, že ten dokonalý instagramový profil je právě váš. S osobou na sociálních sítích totiž nebudete mít vůbec nic společného.

Žena boku v transparentně růžových monokinách s dokonalým tělem
Žena boku v transparentně růžových monokinách s dokonalým tělem • Zdroj: Freepik

A jdeme mnohem dál.

Setkat se s nepravdivými informacemi na sociálních sítích a následně je tak šířit dále není dnes totiž ničím výjimečným. Jedno je ale jisté, za následným šířením těchto dezinformací vždy stojí lidský faktor. Lidé jsou schopní vymyslet kde co a snažit se následně o to, aby to byla jediná, platná, pravda.

Dezinformace jsou v současné době kriticky důležitým problémem v sociálních médiích i mimo ně. Typicky definováno jako záměrné vytváření a sdílení falešných a / nebo manipulovaných informací, které má klamat a uvádět diváky v omyl, buď za účelem způsobení újmy, nebo za účelem politického, osobního nebo finančního zisku.

Pro někoho prkotina, pro svět ale krok ne zcela dobrým směrem. Proč? Protože to ovlivňuje nás všechny. Dříve děti běhaly venku a hrály na “schovku”, dnes si 12 leté dívky připadají tlusté, protože inspiraci hledají na sociálních sítích, kde bohužel tráví nejvíce času. Dezinformace v sociálních médiích jsou velmi široce používány jako nástroj vlivu: počítačová propaganda byla popsána jako všudypřítomná součást moderního každodenního života.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

Dokonalost hýbe světem

Instagram je “dokonalostí” a snahou o perfekcionismus doslova přehlcen. Všude vidíte jen dokonalé tváře, vysportovaná těla, fotky pokrmů, které jsou ideálem zdravé stravy a třeba také páry, jejichž lásku by jim mohl každý závidět. Člověk si až říká, jak je to vlastně vůbec možné. Bohužel je, a pravda mnohdy nikoho ani nezajímá.

Jsou zamilované páry výsadou sociálních sítí?
Jsou zamilované páry výsadou sociálních sítí? • Zdroj: Profimedia

Problém nastává tehdy, když se “sociální” realita začne promítat do běžného “každodenního” života a lidé - pohlceni snahou být co možná nejvíce dokonalou verzí sebe samých - zapomínají na základní koloběh bytí.

Všichni totiž stárneme, všichni máme sem tam nějaký ten pupínek či jinou vadu na kráse a nikdo, a věřte mi, že skutečně nikdo, nežije ve stoprocentně bezchybném partnerství. Hádky, neshody nebo diference mezi lidmi byla, je a vždycky bude.

Problém současnosti nebo lidského ega?

Problém dnešní doby tkví skutečně v tom, že všude chtějí hezké a mladé lidi. Vezměte si třeba firmy, které nabírají nové zaměstnance. Málokdo přijme člověka, kterému je padesát, protože si každý zakládá na tom, aby měl kolem sebe mladý, energický, dynamický a flexibilní "cool" kolektiv. Bohužel však, ideálně, se zkušenostmi padesátiletých jedinců.

Diskriminovány jsou tak obě strany stejně. Protože skutečný věk jen těžko odpářete a zkušenosti ve dvaceti zkrátka nemáte. Nemáte je totiž kde vzít. A nemyslím, že by vám to bylo nějak zatěžko.

Lidé se tak často vyhýbají otázkám mířeným na svůj věk, aby nebyli případně znevýhodnění a neměli pocit méněcennosti jen proto, že o ně nikdo zkrátka již nestojí. 

Britský televizní a rozhlasový moderátor Nicholas Parsons řekl, že roky zakrýval svůj skutečný věk, protože si nepřál být věkem škatulkován do nějaké skupiny, kde být nechtěl.

"Věk limituje a jakmile je vám víc, než je pro společnost "přijatelné", najednou o vás nikdo nestojí."

Proč se někteří lidé zdráhají říci, kolik je jim let, je asi stejné, jako když se někteří zdráhají přiznat svou sexuální orientaci. Mají strach nebo se jim zkrátka chce být tím, za koho se prezentují.

Sociální aspekty

Někdy je důvodem jen to, že lidé chtějí něco získat a bez patřičných parametrů na to zkrátka nedosáhnou. Vůbec nemusíme chodit daleko a stačí zmínit zaměstnání modelek či letušek, která jsou jasně vymezená věkem a výškou. Někdy však je za tím čistě jen strach zůstat bez práce, protože většina firem chce do svých řad jen "perspektivní" lidi.

Důvodů je ale mnohem více….

Svět už takový je. Lidé se bojí stárnout, aby nepřicházeli o práci, partnery, zajímavé nabídky. Problém nastává tehdy, když to zajde moc daleko. Kdy chcete slavit navěky “čtyřicáté” narozeniny a zdá se vám to vlastně jako dobrý nápad, protože vás nechají žít život, jaký chcete. 

Nenechat se pohltit tlakem okolního světa, který očekává, že naše výkony budou stále lepší, a že pojedeme pořád na plný plyn, je někdy v reálném životě obtížně udržitelné.

Falšování údajů na poli profesionálního sportu

Čtete správně. Mladí, krásní a úspěšní nechtějí být lidé jen ve světě sociálních sítích. Snaha uspět a svůj status si udržet se promítá i do osobních životů mnoha z nás. Kdo ví, zda je za tím opravdu jen to, že věk chtě nechtě limituje nebo jen vlastní nastavení ega, že “mě” se stárnutí netýká. 

I bývalý reprezentant Sparty, gabonec Guélor Kanga, byl obviněn, že v úředních dokumentech zfalšoval věk, jméno i místo narození. Podle oficiálních dokumentů by měl Kanga oslavit 1. září letošního roku 31. narozeniny. Jenže to nemusí být pravda – zástupci Demokratické republiky Kongo totiž tvrdí, že Kanga není Kanga.

Guélor Kanga
Guélor Kanga • Zdroj: Profimedia

Podle dokumentů pochází bývalý záložník pražské Sparty z konžské Kinshasy, jmenuje se Kiaku-Kiaku Kianga a je o pět let starší, než uvádí.

„Je to veskrze bizarní příběh, řekněme typicky kangovského aranžmá. Spojení Sparty a Kangy bylo ukončené, takže v tuto chvíli pro nás ta informace neznamená o moc víc než jen nějaké pobavení,“

řekl Radiožurnálu o celé situaci šéf komunikace pražské Sparty Ondřej Kasík.

Prokázat Kangovi vinu ale bude takřka nemožné. Podle lékaře Českého olympijského výboru Jaroslava Větvičky nelze biologicky určit přesný věk dospělého fotbalisty – tato možnost končí už v pubertě. 

Kdo ví, zda zfalšované dokumenty byly skutečně tím, co dělalo tohoto fotbalistu oblíbeným fotbalistou...

„Je velmi inteligentní na hřišti i mimo něj. Ale zároveň je svým způsobem nespoutaný. Má své vnímání fotbalu: hodně rád drží balon, a když ho nemá, tak si ho bere i v místech, která nejsou ideální,“

řekl sparťanský trenér Václav Jílek.

Kanga není ani zdaleka prvním africkým hráčem ve vrcholovém fotbale, který čelil podobnému podezření. Například v německé bundeslize nedávno řešili případ záložníka Hamburku, Gambijce Bakeryho Jatty nebo současné opory Stuttgartu Silase Wamangituky z Demokratické republiky Kongo.

Silas Wamangituka
Silas Wamangituka • Zdroj: Profimedia

„Naši právníci se tou věcí krátce zabývali a patrně se tím budou zabývat ještě víc do hloubky. V tuhle chvíli se zdá být s velkým otazníkem, zda by podle řádů FIFA nebo našich národních řádů bylo možné žádat případnou kompenzaci jako újmu za způsobenou škodu,“

popsal možnost právních kroků ze strany Sparty Kasík.

A věk zjevně nefalšují jen fotbalisté!

Problém falšování věku se řešil již v roce 2011, kdy se několik čínských krasobruslařů dostalo do podezření, že zfalšovalo svůj věk. Nesrovnalosti v datech narození osmi sportovců, které odhalila tisková agentura AP, poukázaly na to, že krasobruslaři porušili řády Mezinárodní bruslařské unie (ISU).

Podobné problémy už museli v Číně řešit ohledně příliš mladých čínských sportovních gymnastek. Za zmanipulování věku přišlo v roce 2010 celé družstvo žen o bronzovou olympijskou medaili z OH v Sydney 2000.

Ani olympiáda v Turíně nebyla ušetřena, když bylo zjištěno, že stříbrná sportovní dvojice Čang Tan a Čang Chao nebo tehdy úřadující juniorští mistři světa v kategorii sportovních dvojic Suej Wen-ťing a Chan Cchung, mají odlišná data narození vedená na stránkách národní federace oproti těm, která byla zapsána v databázi ISU.

Podle agentury AP se proti pravidlům provinila právě zmíněná Čang Tan v roce 2002, kdy podle údajů národní federace jako čtrnáctiletá startovala na olympiádě v Salt Lake City a na mistrovství světa ve stejném roce. Minimální věk je však stanoven na 15 let. Naopak Čang Chao byl zase příliš starý na to, aby směl startovat na juniorském MS v roce 2003, které čínský pár vyhrál.

Krasobruslařské věkové limity se zavedly v roce 1996 pro ochranu mladých sportovců před zraněními. ISU jde především o “odhozené” prvky, kdy může docházet k nebezpečným pádům či zraněním, kdy má partnerka brusle blízko partnerovy hlavy.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

Směrnice, jak uhlídat tento fakt, vlastně neexistují a metodika, jak se tomu následně vyhnout, také ne. Je to dáno především tím, že věkové limity jsou rozhodnutím každého sportovního odvětví:

“Věkové limity si stanovují jednotlivé sporty – příklady jsou sportovní gymnastika nebo krasobruslení. Naopak například skateboarding, kde se prosazují i velmi mladí závodníci a závodnice, věkový limit nemá,”

řekla pro LP-Life.cz, Markéta Kosova z Českého olympijského výboru.

Byznys nade vše!

Ne vždy je to pouze o penězích. Možná, že je za tím vším jen snaha zvednout svou životní úroveň a žít konečně život podle svých představ!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks