V krvi jim koluje úspěch: Kterým rodinám se podařilo vychovat zářící hvězdy?

Úspěšní potomci, kteří jdou ve šlépějích svých rodičů. Své o tom vědí Kordovi nebo Cyrusovi. Existuje recept na úspěšnou výchovu?
27. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Mít spokojenou rodinu plnou lásky a hodné, úspěšné děti - to by si přál zřejmě každý z nás. A kdo už děti má, moc dobře ví, jak nelehký a zavazující je to úkol. V některých případech se to ovšem podaří, a to ne jenom jednou! Představíme vám rodiče, kteří se za svoje potomky rozhodně stydět nemusí, ba naopak. Komu se tohle podařilo a které “děti” mají našlápnuto zastínit své slavné rodiče nebo už se tak dávno stalo?

Jakub a Mariana Prachařovi

 

Neříkejte jim, že mohou být čímkoliv chtějí, tvrdí odborníci  

“Co dělat, aby mé dítě v životě uspělo?”

Tuto otázku si klade snad každý rodič, když vidí svého potomka dospívat. Podle amerických vědců není správné jím říkat otřepanou frázi, že můžou být v dospělosti tím, kým jenom budou chtít. Podle průzkumu 400 teenagerů, který provedla americká agentura C+R Research, dospívající děti nemají zájem dělat práci, která bude v příštích letech potřeba nejvíc. Místo toho se chtějí stát hudebníky, sportovci nebo vývojáři videoher. Všechny tyto druhy zaměstnání tvoří pouhé 1 % povolání v USA. Podle vědců by rodiče měli své děti nenásilně navést do jistějších profesí, například zdravotnictví nebo stavebnictví, kde bude obrovský nedostatek pracovní síly.  

"Základem je být dětem dobrým příkladem, i když recept na dokonalé děti, které budou úspěšné, neexistuje. Důležité je být pro ně inspirací a korigovat jejich jednání a chování. Držet je v limitech, kterým rozumějí, a nebudou se cítit svázané. Někdy je ale těžké odhadnout právě tuto hranici. V žádném případě by se ale rodiče - pokud skutečně neudali důvod - neměli vinit za to, když se jejich děti vymknou kontrole. Může to být jen revolta, nepochopení, nebo krátkodobý stav,"

říká psycholožka Hana Hubená pro LP-Life. 

Podle organizace působící na Harvardu vykazují děti, které jedí pospolu se svojí rodinou zhruba pět dní v týdnu, nižší míru zneužívání návykových látek, lepší slovní zásobu a větší sebeúctu.  

Dnešní doba je mimo jiné hodně náročná, z pohledu rodičů, na technologie. Je však dokázáno, že příliš mnoho času na telefonu nebo počítači může narušit rozvoj soustředění a pozornosti. I když, řekněme si to upřímně, děti se tak mohou i mnohé naučit. 

"Je jasné, že čím více se rodiče svým dětem věnují a čím více si na ně udělají času, tím lépe. Děti se učí pozorováním, a zejména první roky ovlivňuje bezesporu nejvíce rodina a nejbližší okolí, kde se děti pohybují. Některé rodinné rituály, jako společné jídla a obecně čas strávený na výletech, při nějakých dobrodružstvích, dává dětem vzpomínky, které je formují. Velmi často funguje i takový model, že jak jsme byli vychováváni my, tak vychováváme i naše děti. Nebo samozřejmě naopak - některé děti se právě tomu chtějí později vyvarovat...,"

doplňuje pro LP-Life Hubená.

Práce mimo domov 

Tohle vás možná překvapí, ale vědci z Harvardu zjistili, že dcery maminek, které občas pracují mimo domov, jsou v budoucnu samostatnější a vydělávají více peněz. 

"Pokud jsou rodiče úspěšní, velmi často jsou v psychické pohodě, která je pro děti velice důležitá a modeluje celkovou atmosféru v rodině. Úspěch dovoluje více zábavy - pokud jsou rodiče movitější, utrácejí za dovolené, kdy je rodina pospolu, kupují více nápadité dárky. Otázkou však je, zdali úspěšní rodiče vědí, jak moc je důležitý právě čas s dětmi strávený. děti ale vědí, že rodiče pracují, a vědí, že jejich odchody jsou tím, díky čemu si potom užijí fajn dovolenou nebo hezký rodinný výlet. Je důležité dětem vysvětlovat, proč musíte odejít, jaká je cena peněz, ale i to, co to spěch je a jaká je i jeho cena,"

prozradil pro LP-Life doktorandský student sociologie Jan Málek.

Selhání je nejlepším lékem  

Selhání vás dokáže posunout
Selhání vás dokáže posunout • Zdroj: Unsplash

Tento bod se může zdát ještě šílenější než ten nad ním, ale je tomu skutečně tak. Podle doktorky a klinické psycholožky Stephanie O'Learyové je to ta nejlepší věc, kterou jako rodič můžete udělat.  

“Selhání je dobré pro děti hned z několika důvodů. Prožívání neúspěchu pomáhá vašemu dítěti naučit se zvládat věci s větším nadhledem, což je v životě neuvěřitelně nutné. Neúspěch je také vybuzuje k tvrdé práci a vytrvalému úsilí. Časem si děti, které zažily porážku, vybudují odolnost a budou ochotnější zkoušet obtížnější úkoly, protože nebudou mít strach selhat,” 

popisuje ve své knize Rodičovství v reálném životě: Pravidla se změnila.  

Billy Ray Cyrus a jeho dcery  

Billy Ray Cyrus
Billy Ray Cyrus • Zdroj: Profimedia

Billy Ray Cyrus je velké jméno country hudby. Od roku 1992 stihl vydat 16 studiových alb a 53 singlů. Jeho dosud nejúspěšnějším albem je debut Some Gave All, které je nejlépe hodnocené debutové album mužského country umělce.  

V roce 1992 se mu narodila dcera Miley, což mu výrazně změnilo život. Už v jejích dvanácti letech začali natáčet dětský seriál Hannah Monatana, který se stal světovým fenoménem a Miley Cyrus raketově vystřelil. Její kariéra od té doby jen strmě stoupala. V roce 2008 ji časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Její poslední vydané album z loňského roku se jmenuje Plastic Hearts.  

Neméně úspěšnou je i Rayova druhá dcera – Noah, která jde ve šlépějích své starší sestry. Jejím největším hitem je píseň Make Me (Cry) z roku 2016.   

Gigi a Bella Hadid  

Gigi a Bella Hadid
Gigi a Bella Hadid • Zdroj: Profimedia

Když se bývalé hvězdě “Real Housewives of Beverly Hills” a bývalé modelce Yolandě Fosterové a realitnímu developerovi Mahamedu Hadidovi narodily dvě dcery, zřejmě netušili, že dnes budou úplně všude. Zdobí titulní stránky módních časopisů, červené koberce a sociální sítě.  

Před objektivy se objevovaly už v TV show po boku své matky a od té chvíle se z nich staly hlavní tváře generace Y. Podepsaly smlouvu s agenturou IMG, která jim zajistila jednu nabídku za druhou. Momentálně v modelingu nenajdete silnější duo, než jsou právě sestry Hadidovy.  

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m, Praha 6

Asi nejznámější rodina po celém světě je ta, která se proslavila rodinnou reality show, titěrnými bikinami, velkými zadky a změnou pohlaví. Ano, řeč je o rodině Kardashianů, ve které se neustále něco děje. Keeping Up With The Kardashians se poprvé odvysílalo v roce 2007 a věřte nebo ne, natočilo se dohromady neuvěřitelných 20 sérií, jež budou končit na jaře příštího roku.  

I díky této platformě se matka a jejích pět dcer výrazně proslavily. O úspěchu bychom mohli mluvit hodiny a hodiny. Makeupová magnátka Kylie, andílek Victoria Secret Kendall nebo módní ikona Kim. Jestli má někdo slávu pod palcem, tak jsou to právě ony!  

Kaia a Presley Gerberovi  

Kaia a Presley Gerberovi
Kaia a Presley Gerberovi • Zdroj: Profimedia

Potomci jedné z největších ikon světového modelingu - Cindy Crawford. V 90. letech zdobila přední magazíny, jako jsou Vogue nebo People, a to jí zůstalo až dodnes, i přesto, že jí je 55 let. Podle data jejího narození už by mohla být dávno v modelingovém důchodu, nastupující generace stejného jména ale nemá vůbec daleko od téhle superstar. Její dcera Kaia a syn Presley se totiž také věnují modelingu, a to velmi úspěšně!  

Jessica, Nelly a Sebastian Kordovi 

Jessica a Nelly Kordovy
Jessica a Nelly Kordovy • Zdroj: Profimedia

A teď zase do jiného světa, toho sportovního. I v něm najdeme rodinu, ve které jako by neznali slovo neúspěch. Petr Korda, bývalý český tenista, jehož jméno bylo vyryto celkem do 22 tenisových trofejí, může být na své děti právem pyšný. Dcery Jessica a Nelly vládnou nejlepšímu ženskému golfovému světu. V letošní sezoně LPGA Tour odehrály dva turnaje a v obou triumfovaly – Jessica ovládla Turnaj šampionek, Nelly na ni navázala na hřišti v Orlandu.  

Sebastian Korda
Sebastian Korda • Zdroj: Profimedia

Syn Sebastian našel své srdce, stejně jako otec, v tenisovém světě. Stal se juniorskou světovou jedničkou a nyní mu patří 45. místo v ATP žebříčku. Sebastianovi je teprve 21 let a je velmi pravděpodobné, že má před sebou velmi slibnou tenisovou kariéru.  

Jakub a Mariana Prachařovi  

Jakub a Mariana Prachařovi
Jakub a Mariana Prachařovi • Zdroj: Profimedia

I v českém rybníčku se najdou slavní rodiče a jejich potomci. Jednou z takových rodin je bezpochyby rodina Prachařů. Syn Dany Batulkové a Davida Prachaře Jakub. Známý herec a bývalý kytarista skupiny Nightwork. Své jméno má ve světě showbyznysu i mladší dcera Mariana, která k herectví nepřilnula tolik jako její bratr, mezi mladými je ovšem velkou hvězdou sociálních sítích a nově i Youtuberkou. Na svém kanále přidává především vlogy z cestování.  

Někdy se to ale nepovede  

Některé rodiny zažívají úplný opak - slavní rodiče mají děti, které nechtějí být se svými kořeny vůbec spojovány. A nemusejí to být jen černé ovce...

Někteří rodiče se s dětmi nebaví, jsou rozhádaní a mnohdy si nemohou přijít ani na jméno. Jedním z takových případů je i premiér Andrej Babiš a jeho syn Andrej. Ten velmi často ve veřejném prostoru kritizuje otce a mnohdy opravdu nešetří ne zrovna uctivými a vybíravými slovy. Když se například po nedávném tornádu objevil Andrej Babiš na Moravě, jeho syn dlouho nečekal a neváhal parodovat svého otce, který se nechal zvěčnit mezi troskami domů.  

Jak se říká - rodinu si nevybíráme. Je ale potřeba si uvědomit, že máme jenom jednu a nikdy jich víc nebude. Ať už jsou vaše děti veleúspěšné, či méně, milujte je takové, jaké jsou. Jsou přeci vaše! 

Zdroje: ABC News, Cosmopolitan

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks