Duel kamarádek i krásy: Eliška Bučková vs. Taťána Makarenko

Přátelství těchto modelek narušily rozdílné soutěže krásy. Které to jsou?
13. února 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Modelky Eliška Bučková a Taťána Makarenko bývaly nejlepší kamarádky, které spolu obrážely různé akce a trávily spolu spoustu času. Zároveň se vzájemně podobaly čím dál více, jako by je rozdělili při porodu. I přesto, že si nic špatného neudělaly, veškerý kontakt omezily na minimum. Každá z nich totiž působí v jiné soutěži krásy –  České Miss ESSENS a Miss Czech Republic, které si vzájemně konkurují. Pojďte si s LP-Life.cz porovnat nejen tyto půvabné modelky, ale hlavně si také udělat jasno v těchto dvou soutěžích krásy, které si většina lidí mezi sebou plete. 

Datum a místo narození

Eliška Bučková

Modelka Eliška Bučková se narodila 23. července 1989 v Hodoníně. Vyrůstala ve Strážnici, kde má i svoji rodinu. Momentálně žije v Praze, kam se přestěhovala po účasti v soutěži krásy.

Taťána Makarenko

Modelka Taťána Makarenko se narodila 1. října 1989 v Belce v Oděské oblasti na Ukrajině. Do Čech se přestěhovala v 9 letech pouze se svou maminkou. Vyrůstala v Teplicích a nyní žije v Praze.

Znamení a vlastnosti

Eliška Bučková

Eliška se narodila ve znamení Lva. Práce v modelingu ji naučila mít ostřejší lokty a nevěřit všem úsměvům kolem. Sama o sobě tvrdí, že je odvážná, pracovitá a neustupuje ze svých zásad. Za svoji slabost považuje výbušnost a unáhlená rozhodnutí. 

Taťána Makarenko

Taťána je znamením Váhy a sama o sobě tvrdí, že je perfekcionistka, která vždy od lidí očekává velké výkony. Jako svoji nejlepší vlastnost považuje cílevědomost, protože díky ní je tam, kde je.

Vzhled

Eliška Bučková

Eliška Bučková v plavkách
Eliška Bučková v plavkách • Zdroj: Profimedia.cz

Královna krásy z roku 2008 měří 180 cm a v době vítězství v České Miss (dnes Česká Miss ESSENS) se chlubila mírami 86-64-93 a váhou 58 kg. I přes svůj boj s anorexií vypadá teď skvěle a také na sobě tvrdě dře. Cvičení se stalo její novou závislostí a začalo ji bavit natolik, že se mu věnuje 6 dní v týdnu. Plastiky půvabná brunetka nikdy veřejně nepřiznala, je však na první pohled zřejmé, že si nechala zvětšit poprsí. Nechala si také přišít uši.

Taťána Makarenko

Taťána Makarenko na MBPFW 2020
Taťána Makarenko na MBPFW 2020 • Zdroj: Profimedia.cz

Taťána se může pyšnit mírami 86-58-88, výškou 175 cm a váhou 52 kg. Dokonalou figuru si udržuje pravidelným cvičením a zkrášlovacími procedurami. Netají se ani podstoupenými plastikami, konkrétně augmentací prsou a rhinoplastikou. Investovala také do neviditelných rovnátek, která byla dražší než její umělá prsa. Srovnání zubů ji přišlo na více než 100 000 korun.

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Soukromý život

Eliška Bučková

Eliška Bučková s bývalým partnerem Jakubem Vágnerem
Eliška Bučková s bývalým partnerem Jakubem Vágnerem • Zdroj: Profimedia.cz

Mezi Eliščiny bývalé partnery patří například zpěvák Václav Noid Bárta, se kterým byla modelka i zasnoubená, miliardářský syn Jakub Malina či rybář Jakub Vágner, se kterým byla ve vztahu necelé 3 roky. Momentálně s nikým oficiálně nerandí a podle jejích slov musí být chlap zábavný, galantní a spolehlivý. O materiální stránce, jak si většina myslí, to prý vůbec není.

Taťána Makarenko

Taťána Makarenko s bývalým partnerem Zdeňkem Bahenským
Taťána Makarenko s bývalým partnerem Zdeňkem Bahenským • Zdroj: Profimedia.cz

Taťána Makarenko udělala během koronaviru tlustou čáru za svým dlouhodobým vztahem s hokejistou Zdeňkem Bahenským a od května 2020 randí s podnikatelem Martinem Pánkem. I přesto, že je její partner o 3 roky mladší, je Taťána přesvědčená o tom, že by Martin mohl být konečně ten pravý. Dokonce se spolu baví o dětech.

Profesní kariéra

Eliška Bučková

Modelka Eliška Bučková získala v roce 2008 korunku královny krásy v prestižní soutěži Česká Miss. Ve stejném roce reprezentovala Českou republiku na Miss Universe a obsadila 11. místo z 80 soutěžících. V roce 2010 se dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World. V roce 2020 se po Nikol Švantnerové stala hrdou ambasadorkou České Miss ESSENS, a jak sama říká, může finalistkám malinko nastínit, co vítězství v soutěži krásy obnáší, na co se mohou těšit a čeho se naopak vyvarovat.

Taťána Makarenko

Taťána Makarenko byla účastnicí několika soutěží krásy jako například Miss Severních Čech, Dívka Šumavy 2009 či iMiss PartyPlanet, kde stejně jako na Miss Poupě 2010 obsadila 1. místo. V roce 2010 založila charitativní soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou v roce 2018 přejmenovala na Miss Czech Republic. Založení vlastní soutěže krásy považuje za splněný sen, kterému se věnuje na maximum.

Česká Miss ESSENS vs. Miss Czech Republic

Česká Miss ESSENS

Česká Miss ESSENS byla do 1. prosince 2020 veřejnosti známá jako Česká Miss. V tento den představila historicky prvního titulárního partnera, společnost ESSENS v čele s majiteli Viliamem Lalinským, Liborem Prusem a Michalem Kovářem, který je partnerem zpěvačky Kate Matl. Tato soutěž krásy, pořádaná od roku 2005, byla konkurenční událostí tehdy tradičnější Miss České republiky, která se konala od roku 1989. Soutěže byly v roce 2010 sloučeny.

Své vítězky vysílá na přední světové soutěže – Miss Universe, Miss Earth a Miss Global. Mezi její známé vítězky patří například Renata Langmannová (2006), Lucie Hadašová (2007), Eliška Bučková (2008), Iveta Lutovská (2009) Jitka Válková (2010), Jitka Nováčková (2011), Gabriela Kratochvílová (2013) či Nikol Švantnerová (2015). Generálním partnerem je Ford AMB Praha a mezi významné partnery patří například LG Chem, Lorano, Prim či Franck Provost. 

Eliška Bučková s finalistkami České Miss ESSENS
Eliška Bučková s finalistkami České Miss ESSENS • Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Od roku 2018 je vlastníkem soutěže řecká kosmetická společnost Juliette Armand a novou ředitelkou je bývalá televizní reportérka a moderátorka Veronika Farářová. V roce 2019 prošla Česká Miss ESSENS mnoha změnami – je celoroční, více online, více partnerská a více charitativní. Spolupracuje s charitami Kapka Naděje či UNICEF a částkou přesahující půl milionu korun pomohla také nemocné Nikolce, která trpí závažnou spinální svalovou atrofii II. typu.

Tato soutěž sloučila ročníky 2020 a 2021 a také vyloučila jednu ze 14 finalistek, která se na svých sociálních sítích prezentuje příliš odvážnými fotografiemi. Celkem je tedy finalistek 13 a termín finále je plánovaný na konec dubna či začátek května. Poslední uskutečněné finále v roce 2019 odvysílala televize Prima a je pravděpodobné, že se i letošní finále České Miss ESSENS objeví na televizních obrazovkách.

Miss Czech Republic

Zakladatelkou a ředitelkou soutěže je Taťána Makarenko. Byla založena v roce 2010 a do roku 2018 se tato soutěž jmenovala Miss Face Czech Republic. Vítězka jezdí reprezentovat na prestižní soutěž Miss World, kterou v roce 2006 vyhrála Taťána Kuchařová. O tuto licenci přišla Česká Miss ESSENS v roce 2017, což byl hlavní spouštěč konkurenčního boje. Dále patří mezi její aktuální licence na světové dámské soutěže Miss Supranational, Miss International, Miss Grand International  a Miss Intercontinental. Z pánských licencí patří pod tuto soutěž Mister World, který spadá pod Miss World. Generálním partnerem soutěže je Notino a mezi oficiální a hlavní partnery patří společnosti Xiaomi, Weco-Travel, Elite Bath+Kitchen, SAS Group či Profi Beauty.

Taťána Makarenko s vítězkami Miss Czech Republic 2020
Taťána Makarenko s vítězkami Miss Czech Republic 2020 • Zdroj: Profimedia.cz

Soutěž vynechala ročník 2021 z důvodu pandemie koronaviru i případnému dvojnásobnému počtu vítězek pro světové soutěže krásy, které se také přesunuly na letošní rok. Castingy nového ročníku 2021/2022 odstartují v září a finálový galavečer je naplánovaný na květen 2022. Jestli ho bude vysílat hudební stanice ÓČKO, stejně jako předešlé ročníky, se zatím neví. Mezi známé vítězky patří Nikola Uhlířová (2016), Kateřina Kasanová (2017/2018), Denisa Spergerová (2019) či Karolína Kopíncová (2020). Soutěž má navíc charitativní podtext, jelikož sponzorské dary, tržby z prodeje kalendářů finalistek i dobrovolné příspěvky v rámci finálového večera putují na podporu předčasně narozeným dětem v Česku. 

Otázka redaktorky: Čím je Vaše soutěž lepší než ta konkurenční?

Eliška Bučková 

„Víte, já fandím každému, kdo tvrdě pracuje a věří tomu, co dělá. Proto také vím, že v dnešní době, kdy je u nás soutěží více, si každý najde tu svoji oblíbenou, která ho osloví. Já bojuji za tu, která mně, jako čerstvě plnoleté holce z Moravy, otevřela dveře do světa modelingu, divadel, reflektorů. Díky ní dnes dělám práci, kterou miluji, poznávám skvělé lidi a nabírám cenné zkušenosti. Česká Miss ESSENS možná změnila název i majitele, ale znám ten tým lidí a vím, že dobré jádro tam je a uděláme maximum pro to, aby náš projekt byl krásný, hodnotný, inspirativní a zábavný.“

Taťána Makarenko

„Vždy jsem se snažila s celým mým týmem ukázat naši kvalitu a profesionalitu. Mám za sebou 12 let pořádání mé soutěže, které se věnuji 24/7, a to je už krásná řada let a zkušeností, které se nedají ničím nahradit. Jsem si ve svých krocích jistá a neustále se posouváme. Znalost oboru vnímám jako velké plus a know-how, které je neodmyslitelně spjato s kvalitou. Navíc po celou dobu vlastní soutěž jediný člověk. Já. Je důležité vědět, kdo za tím vším stojí, a že je to celé produkováno pro dívky, které se chtějí stát Miss, ne pro výdělek producentů, majitelů. Dívky a jejich rozvoj jsou pro nás na prvním místě. Snažíme se naučit naše finalistky všemu, co budou v životě potřebovat, a to nejen v modelingové kariéře. Proto mají různá školení pod vedením výborných lektorů. Ať už je to catwalk a kurz líčení, stolování, společenská etiketa, kurzy angličtiny, rétorika a vystupování před publikem, styling a dress code, pohovory do práce nebo kamerové zkoušky. Nezapomínáme ani na rozvoj jejich osobností tím, že odhalujeme jejich talenty a s těmi pracujeme. Dále je moje soutěž jedinou, která vlastní 5 světových licencí, což je pro mě ukazatel profesionality. Se všemi finalistkami vycházím dobře a pracujeme společně i po skončení smlouvy, navazujeme další spolupráce, rády se vidíme i mimo akce Miss, a to je něco, čeho si vážím velmi. Pozitivní emoce, pocit zadostiučinění a úsměv na tváři mých dívek je jeden z velkých důvodů, proč to dělám.“

Obě tyto soutěže krásy mají divákům co nabídnout. Jsou si ve své podstatě velmi podobné, avšak každá z nich má jiné finalistky, sponzory i svůj vlastní příběh. Česká Miss ESSENS si správným směrem napravuje pošramocenou reputaci z posledních let pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové, zatímco Miss Czech Republic Taťány Makarenko jde stabilně nahoru bez mediální kritiky. A co vy, sledujete rádi Miss? Která z těchto modelek a soutěží vás zaujala více?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 2 - 252m2

6 + 1 252 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 263m

Atypický 263 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m
Praha 1

Kancelář k pronájmu, Praha 1 - 240m

Atypický 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 340

340 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

3 + 1 103 m²
27 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

5 + 1 111 m²
39 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Gastro prostor k pronájmu v centru Prahy

127 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

53 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

79 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 106 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy
Praha 1

Obchodni prostor k pronájmu v centru Prahy

Atypický 96 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 73m

Atypický 72 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 511m

Atypický 511 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 350m

Atypický 350 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m
Praha 1

Kancelář k pronájmu v centru Prahy - 235m

Atypický 235 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5
Praha 5

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 5

42 m²
14 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a Kancelářské prostory k pronájmu

Atypický 942 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodni a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 80m2

80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2
Praha 7

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 7 - 54m2

54 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha
Praha 7

Obchodní prostor k pronajmu, Holešovice, Praha

260 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2
Praha 4

Obchodní prostor k pronajmu, Praha 4 - 430m2

Atypický 430 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 363

Atypický 363 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 2639

Atypický 2639 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 708

Atypický 708 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Moderní kancelář k pronájmu, Praha 8 - 447m2

Atypický 447 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha
Praha 8

Luxusní coworking kanceláře k pronájmu, Praha

Atypický
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks