Hlavní stránka Nové články

Jiří Krampol je ikona českého herectví a dabingu. Nedávno oslavil 83. narozeniny, ale rozhodně to na něm není znát. Je pořád velmi aktivní a miluje společnost. Před rokem mu bohužel zemřela jeho čtvrtá manželka Hanka. I přes velký zármutek, který stále cítí, se ale snaží neklesat na mysli a snaží se žít dál. V rozhovoru pro LP-life.cz se herec rozpovídal o své ženě i o svých aktivitách, kterých má více než dost. Není totiž prý nic horšího než nemít co na práci.

 

Jiří Krampol

Video

Jsme v Šanově na akci Anděl mezi zdravotníky. Co pro vás doktoři znamenají?

Já mám k doktorům neskonalou úctu. Jsou doktoři, jak se říká, kteří léčí, a pak ti, kteří vás chtějí ve stavu. Já mám naštěstí pár doktorů, kteří mě léčí. Nebo léčí, já jsem v podstatě, než jsem měl to zranění, nikdy k doktorům nechodil, vyhýbal jsem se tomu celý život, takže na mě pojišťovna určitě vydělala. Ale vážím si toho strašně, protože to je úžasné, jak tomu ti lidé věnují celý život. Jsou ve střehu, doktor nikdy nemá klid. Je na dovolené a má zapnutý telefon, aby věděl, co se děje. Mám k nim neskutečnou úctu, nejen k doktorům, ale ke zdravotníkům vůbec.

Vám je 83 let, také jste si prošel nějakými zdravotními eskapádami. Ale přesto když se na vás podívám, řeknu si, že jste zdravý a statný.

Zdravý a statný není nikdo na světě, ale já mám blbé průdušky. To mám od dětství po mamince, měli to u nás v rodině všichni, babička, tety. Potom jsem měl úraz s kolenem, ale jinak zaplaťpánbůh je to dobré.

Vy jste celý život sportoval, dělal jste vzpěračství.

Ne, já jsem dělal všechno možné. Jako dítě jsem od devíti do patnácti let šermoval, potom jsem zkoušel box. Celý život se snažím hrát tenis, není to tedy tenis v pravém slova smyslu, ale jak tomu říkáme česká přehazovaná. No a teď cvičím, udržuji se.

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Něco jiného je ale cvičit ve třiceti, v padesáti, a v osmdesáti.

Cvičit má člověk pořád. Nemůžu samozřejmě cvičit jako jsem cvičil v pětadvaceti, kdy jsem běhal. Ještě ve třiapadesáti letech jsem udělal přemet. Chodili jsme s Pepíkem Lauferem na paravýcvik, hráli jsme parašutisty v jednom americkém filmu Operation Daybreak, takže jsme se učili skákat. Dělal jsem všechny možné sporty.

Vymykáte se typickým českým důchodcům. Máte kolem sebe vrstevníky, kteří by byli takto aktivní jako jste vy?

Mám, samozřejmě. Tam chodí ti dědkové, my tomu říkáme paraolympiáda. Je to sranda, hodně toho prokecáme. Ale myslím si, že je to nutné. Jsou různé typy lidí, někdo chodí krmit ptáky ve čtyřiceti. Podívejte se na Jiřinu Bohdalovu, devadesát let a klobouk dolů, ona si pamatuje texty, hraje, točí. To je fantastické.

Vy jste loni přišel o manželku. Dnes existuje paliativní medicína, která se zabývá koncem života. Jaké to bylo se o manželku starat?

Bylo to strašný.

Ona byla nemocná, ale dalo se to řešit tou paliativní medicínou?

Řešit se to nedalo, protože měla tři zranění a tím to začalo. Měla zlomenou ruku, nohu a pak rozdrcené rameno. Na to brala prášky, a to jí v podstatě oddělalo.

Jak to vypadá potom, co člověk odejde? Nemluvím o emocích, ale o praktické stránce.

Smutek, hluboký smutek.

Je to nepříjemné. Já teda osobně pohřby, rakve a urny nesnáším, mě to absolutně nedojímá. Mně se líbí jedna církev, v Americe, která tohle vůbec neřeší. Tam toho člověka uctívají tak, že se sejdou na louce, tam každý položí kamínek, řekne o něm nějakou historku, dají si panáka, rozejdou se a vzpomínají na něj, co zažili hezkého. Ale taková ta traumata, marše, já to neuznávám.

Mluvili jste o tom někdy s Hankou, jak si každý představujete svoje rozloučení?

Já tohle neřeším, dělám, jako by to nebylo. Na pohřby nechodím. Když jsem byl na pohřbu Michalu Peškovi, který umřel mladý, a se kterým jsme dělali Pitavala, tak místo aby tam napsali něco o Michalovi Peškovi, tak napsali Jiří Krampol v družném rozhovoru s Miroslavem Šloufem. To jsou necitlivá hovada, kteří se na tom v podstatě pasou.

Média vás natolik znechutila?

Ne. Já o tom normálně vůbec nemluvím, když se mě na to někdo ptá, odmítám se o tom bavit.

Být s někým 32 let není sranda. Byla to krásná holka, velice pracovitá, úspěšná. Když onemocněla, tak místo aby mě v tom někdo podpořil, tak jí sestřelovali, dělali z ní všechno možné, feťačku, alkoholičku, zlodějku. Všechny možné existující negace na ni naložili, což samozřejmě nebyla pravda. Když někdo má strašlivé bolesti, tak si asi vezme prášky, vezme si cokoliv, jenom aby ho to přestalo bolet. A že se dostane do háje, no to se dostane, bohužel.

V poslední době jsme se konečně dočkali rozvolnění restrikcí, na co se těšíte?

Dělám teď tři pořady. Těším se, že objevujeme nové věci. Teď jsme dodělali knížku se Zuzanou Bubílkovou, z toho mám radost, protože si myslím, že by to mohlo být hezké. Mám přislíbený jeden film, o tom ale ještě nemůžu mluvit. Hlavně tragédie je, že lidi přestali chodit do kina.

To bylo způsobené hlavně koronavirem.

Nejenom tím, to je celosvětové, to není jen tady. Bohužel.

Čím si myslíte, že to je?

Lidé jsou přesycení. Když jsem byl mladý, tak televize nebyla, pak byla a byly jeden dva programy. Teď je programů tisíc, a nevíte, co si vybrat. Bohužel tím, jak honí diváky, tak se podbízí. Tvorba je strašně povrchní. Vezměte si ty seriály, to je strašně laciné. Je to o ničem. Je to zábava na celém světě, zabíjení času.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

Když vy si pustíte televizi, na co se rád díváte?

Dívám se na přírodu, na dokumenty, když je nějaký dobrý film. Naposledy mě nadchlo Je třeba zabít Sekala. To jsem viděl asi třikrát, to je jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Jsou tam úžasní  herci, třeba Bartoška, jak hraje kněze, ten Polák, co hraje hlavní roli.

Jak vy vzpomínáte na svoje natáčení? Co vás nejvíc bavilo?

Já jsem měl rolí naštěstí hodně, a pěkné. Hlavní role, velké role, menší role, malé role. Všechno jsem dělal rád, to se jinak dělat nedá.

Teď budete vydávat knihu.

Už jsme udělali knížek asi osm, to není nic nového.

Jak na to reagují vaši fanoušci?

Já si nemůžu na fanoušky stěžovat. Vesměs jsou reakce pozitivní.

Jste na sociálních sítích?

Ne, já to nenávidím. Z hloubi duše to nesnáším a nenávidím, nechci to.

Je to ale docela dobrá propagace, například na ty knihy.

Já to nepotřebuji.

Jak jste ve spojení se svými fanoušky?

Jezdím na představení, na besedy. Mně to stačí. Když je někde něco zajímavého, tak mi to někdo ukáže, ale já o to nijak neusiluji. Jak si někdo pořád dává na sociální sítě, že byl u moře. Akorát jsem zjistil, že už třikrát někdo založil nějaký můj profil, se kterým nemám nic společného.

Vy hodně cestujete, plánujete ještě nějako cestu?

Abych vám řekl pravdu, po nějakých poznávacích zájezdech netoužím. Těch rezavých brnění, vypelichaných medvědů na hradech, jsem viděl dost. Bavilo mě teď na Djerbě krásné moře, hezký hotel, spíš taková pohoda.

Jezdíte ještě na jižní Moravu?

Na jižní Moravu jezdím rád. Žena byla z Kyjova, já jsem tam jezdil jako dítě, babičku jsem měl v Bystřici pod Hostýnem. Tatínek se narodil na Hané, když jsem byl malý, tak jsme tam jezdili. Na Moravu jezdím hrozně rád, připadá mi to tam nějaké lepší.

Jižní Moravu nedávno zasáhlo ničivé tornádo. Znal jste tam někoho?

To je strašné. Nikoho z rodiny to naštěstí nezasáhlo.

Co byste vzkázal lidem na jižní Moravu?

Je mi to velice líto, s těmi lidmi soucítím a kdybych mohl jakkoliv pomoct, rád bych to udělal. Je to strašné.

Pane Krampole, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jak jste zvládl koronavirový rok v jedné větě?

Naštěstí jsem měl práci, takže jsem dělal dva pořady. Teď přibyl třetí, neflákal jsem se. Vedle toho jsem dělal i jiné činnosti, psali jsme knížku. Pak jsem měl další knížku s Karlosem Vémolou Jen neležet na lopatkách a připravujeme knížku s Milošem Šmitbergerem - scénky a povídky Miloslava Šimka a Jiřího Krampola, co jsme dělali kdysi tak to má vyjít pod názvem Již jako mládě. Byl jsem proti vládě.

Když se řekne anděl mezi zdravotníky - kdo je váš zdravotnický anděl?

Zdravotnický anděl jsou všichni ti, kteří nám pomáhají, a já bych chtěl hlavně poděkovat teda speciálně Nemocnici Na Františku, kam chodím, kde jsem ležel po druhé injekci (očkování proti koronaviru, pozn. red.), kdy jsem myslel opravdu že po mně, to mi bylo hrozně zle. Starali se o mně úplně opravdu jako andělé a jsou tam skvělí nejenom lékaři, sestry, zdravotníci, ale vůbec všichni. Pan profesor Špaček to tam teda drží neskutečným způsobem, že ta úroveň je úžasná ,takže jsem jim vděčný.

Co byste vzkázal naší vládě?

Aby se přestali hádat a začali dělat všecko pro to, abychom se měli dobře a abychom byli zdraví.

Co vás naposledy rozesmálo k slzám?

Teď jsem viděl na videu malýho buldočka pejska, jak chtějí stříhat nehty, ale on nechce, tak jsem se smál jako idiot.

Vaše noční můra?

Noční můra je, aby se zase koronavirus nevrátil. Z toho mám opravdu panickou hrůzu.

Jak by měla vypadat vaše nová partnerka?

To já nevím, o tom zatím nepřemýšlím, protože ještě to není ani rok, co ta žena odešla, takže opravdu jako že bych měl nějakou konkrétní představu, to nemám.

Kdo je podle vás nejkrásnější česká herečka?

Nejkrásnější česká herečka byla Olina Schoberová, byla krásná a Milenka Dvorská.

Bez čeho si neumíte svůj život představit?

Bez toho že bych něco nedělal, protože ležet doma a čumět do stropu, to si nedovedu představit. Nechápu, jak může někdo v důchodu koupit rohlíky a jít do parku krmit ptáky, tak to ne.

Za co jste se naposledy modlil k Bohu?

Já za zdraví, to se modlím každej den.

Nejúžasnější den vašeho života?

Když mi bylo dvacet let a přijmuli mě na divadelní fakultu, tak jsem si přál od malička.

Co považujete za svůj největší úspěch?

Za svůj největší úspěch považuji to, že když se ráno probudím, že vidím, slyším jdu a dýchám.

Kdybyste si mohl vybrat, šel byste na večeři s Joem Bidenem, Vladimírem Putinem nebo s Milošem Zemanem?

Chodit na večeři s nějakýma papalášema bych nechtěl, protože to je zavádějící. Jakmile někam jdete, tak už patříte k nějaký straně, a já si myslím, že herci nebo vůbec umělci by se neměli angažovat jedním směrem, že by měli bejt naprosto apolitičtí.

Váš životní vzor?

Můj životní vzor byl pan Hrušínský.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Já bych se Vás chtěl zeptat, kdo hlídá ty názvy těch bulvárních článků.

Editoři.
Já vám řeknou jednu věc ... když vám někdo umře, tak je to velice vážná věc. A pak někdo se mě zeptá, jestli jsem tu ženu pochoval a já řeknu, že jsme ji dali do společného hrobu k rodičům, a vyjde článek: Zbavil se urny! To vypadá jako když jsem to hodil do popelnice, to je tak něco urážlivýho. Jak někdo může takovýhle hnůj napsat.
To jsou editoři a obchodníci, kteří kontrolují, aby se to klikalo.
Potřebovali by dostat přes držku. To jim vzkazuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (5)

Krampol s kytarou
Krampol mladý na fotografii vs. současnost
Krampol se zpěvačkou Genny Ciatti
Jiří Krampol
Jiří Krampol
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks