Rychlá zpověď - David Dvořák: Kopal jsem hroby, teď mlátím lidi za peníze

O bolesti, podivných pracích a zápasení v UFC
29. června 2020
 
Hlavní stránka Nové články

David „Undertaker“ Dvořák je mladým a velmi nadějným českým bojovníkem MMA, který jako jediný Čech dokázal vyhrát svou premiéru v UFC. I když je vzrůstově i váhově doslova maličký, je v něm duše bojovníka. V rozhovoru pro LP-Life.cz se ale ukázalo, že je to také velmi vzdělaný a pokorný mladý muž, který je nejšťastnější na své vlastní zahrádce nebo u zvířat.

S přítelkyní David prý občas trošku "zápasí".

Video

Vysvětlete mi vaše přezdívky, co znamenají a proč se změnily?

Dříve jsem byl „Chroust“, prostě malý kluk jako brouček, ale bohužel v USA by se tahle přezdívka moc nechytla, obzvlášť když v angličtině to není úplně slušná přezdívka. Takže „Undertaker“ byla jasná volba, protože to byla několik let má práce.

Jak vás napadlo stát se zápasníkem MMA? Jste takový drobounký, bývalý šachista…

Na střední škole jsem dělal sebeobranu. Vždycky jsem si říkal, že to nikdy nepoužiju, každý by mě akorát profackoval. Kamarád mně pak řekl, že něco takového jako MMA vůbec existuje. Přišel jsem se podívat na první trénink a zůstal jsem u toho.

Měl jste na škole problémy se šikanou? Opravdu jste drobounký…

To jsem naštěstí neměl, vždycky jsem měl dobrou partu. Na vesnici jsem asi do patnácti let byl z party nejmenší a nejmladší, řezali jsme se s kamarády mezi sebou. Samozřejmě jsem vždycky prohrával, a to možná byla i jedna z věcí, co mě motivovala, ale nikdy to nebylo ve zlém, jen kamarádské.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Když jste poprvé přišel na trénink, jaké byly vaše pocity? Dá se to zvládnout, když nejste trénovaný?

V této době se to zvládnout dá, protože každý přesně ví, do čeho jde, sport je v televizi. V době, kdy jsem začínal já, to už je jedenáct let zpátky, šly teprve zápasy bez rukavic. Když jsem přišel na první trénink, tak tam byli samí velký vyhazovači, kluci kolem sta kilo. Já byl maličkatý, ještě jsem měl dlouhé vlasy po ramena, takže někdo, kdo tam vůbec nepatří. Byl to divný pocit, ale zalíbilo se mi to.

Kolik vám bylo, když jste začal?

Bylo mi sedmnáct.

Kdy se to pro vás stalo zaměstnáním?

Doopravdy zaměstnání se z toho stalo až teď s podpisem smlouvy s UFC, po těch jedenácti letech.

Mezitím jste pokračoval ve studiích?

Po dokončení střední jsem šel na vysokou – sportovní management na Univerzitě v Hradci.

Jaké jste do toho dělal zaměstnání? Vím, že jste dělal hrobníka…

Dělal jsem hrobníka. Pak jsem pomáhal kamarádovi stavět jezírka, pracoval jsem na archeologických výzkumech na dálnici, hlídal jsem lidi, dělal šatnáře na diskotéce, bylo toho opravdu hodně.

To byly brigády při studiu, nebo z toho něco bylo plné zaměstnání?

Jako zaměstnání byla ta práce na dálnici, tam jsem dělal stabilně dva roky, všechno ostatní byly brigády. O víkendu jsem třeba jel pracovat na fesťák. Nebo přišel táta, že potřebuje pomoct vykopat hrob, tak jsem se sbalil a jel jsem.

Takže jste jenom kopal? S mrtvými jste tedy nemanipuloval?

Ne, jen kopal.

Kdy a proč jste začal hrát šachy? Měl jste za sebou nějaké mistrovství?

Začal jsem hrát v šesti letech do nějakých sedmnácti. Od čtrnácti do zhruba šestnácti jsem hrál dorosteneckou extraligu na celkem slušné úrovni. Potom mě to ale nějak přešlo, jako kdybych byl vyhořelý, bez motivace. Výsledky jsem ještě tolik neměl, tak jsem to změnil.

Ve srovnání s ostatními bojovníky mně přijdete jako z úplně jiného světa…

Je to možné. Mně šachy hrozně pomohly. Když jsem byl malý, byl jsem velký extrovert, všude jsem lítal, pořád jsem byl rozbitý a naši mě potřebovali nějak uklidnit. Dali mě na šachy, a to se celkem chytlo. Člověk pořád hraje a musí přemýšlet, pracuje hlavou, a to si myslím, že mě hodně oddělilo od těch ostatních. Kluci jsou takoví spontánní, jsou na diskotéce, kde do nich někdo strčí, a hned po nich skočí. Já jsem byl hrozně vyklidněný.

Dvořák se na zápasech musí soustředit.
Dvořák se na zápasech musí soustředit. • Zdroj: archiv D. Dvořáka

Co na MMA řekli rodiče?

Že jsem se zbláznil. Viděli nějaká ne úplně hezká videa, takže se jim to vůbec nelíbilo a byli proti. Mně se ale po půl roce trénování podařilo vyhrát republiku, takže si řekli, že na to asi mám nějaký talent. Doteď nejsou rádi, když přijdu rozbitý, ale jsou to moji největší fanoušci.

Jaké máte nejhorší zranění z klece?

Z klece nemám snad žádné. Jednou jsem měl potrhaný sval na lýtku, ale to po třech týdnech zaroste, není to nic strašného. Z tréninku jo, to mám horší zranění, ale ze zápasu nikdy.

Byly nějaké zlomeniny? Nebo něco, co se muselo dlouho léčit?

Měl jsem čtyřikrát zlomené ruce. Jednou mně kamarád omylem prolomil koleno, když mě chtěl hodit na zem, a utrhl mi přední vazy. Pak jsem byl dva roky mimo.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

To se pak musí hodně špatně hledat forma zpátky.

To jo. Pro mě to byl ale zlom. Měl jsem pořád kámoše a v té době jsem měl zápasnický rekord 4:3, což je fakt špatné, do toho to zranění. Pak jsem se od toho oprostil a jel.

Máte obrovský úspěch v UFC, ale vy jste jejich nabídku poprvé odmítl.

To bylo rok zpátky, ale byla to nabídka na vyšší váhovou kategorii. Na to jsem hrozně malinký a nemám na to váhu. S kluky, kteří se perou výš, jsem trénoval. Vím, jak to tam pak vypadá a co by se mnou udělali. To bych nechtěl.

Neťukali si lidi na čelo?

Jo, říkali, že jsem blázen odmítl UFC, že taková nabídka už nepřijde. Měli jsme ale svůj dobrý tým, který máme doteď. Věděli, jak se mnou pracovat, jeli jsme si podle svého plánu. A to se vyplatilo.

Takže přišla za rok nabídka znovu, na vaši váhu.

Ano.

To už jste neváhal?

Váhal. Tři měsíce v kuse jsem byl nemocný. Měl jsem stafylokokovou infekci, jezdil jsem na kapačky a bylo mi fakt blbě. Potom se to začalo dávat do kupy, asi týden už jsem znovu trénoval a najednou mi ve dvě ráno volal trenér, že máme nabídku na UFC za pět týdnů. Já byl po nemoci, tak jsme přemýšleli, jestli to má smysl. Nakonec mně řekli, že to není na jeden zápas, ale čistá smlouva na čtyři zápasy. Řekli jsme si OK, dáme do toho všechno. A když to nevyjde, máme tři zápasy. A ono to vyšlo.

Jak jste se cítil?

Skvěle. Popravdě mně to ale vůbec nedocházelo. Čekal jsem, že přijde euforie a něco se změní, cítím se ale pořád stejně.

Teď už je ale ten sport vaším zaměstnáním. Jak vypadá váš pracovní den?

Vypadá skvěle, vždycky jsem snil o tom, že takhle bude vypadat. Vstanu kolem sedmé osmé hodiny, na devátou mám první trénink a zhruba v deset druhý, jeden lehčí a druhý těžší. Na oběd mám volno, můžu si jít na zahrádku nebo se věnovat mediálním záležitostem. A večer mám další trénink. Vychází to tak, že mám dva až tři tréninky denně. Když jsou tři, tak jsou většinou dva lehčí a jeden náročný, aby to tělo zvládlo regenerovat.

Co jiného kromě zahrádky děláte ve volném čase?

Teď mám novou zálibu ve zbraních. Brácha je myslivec, jezdíme spolu střílet. Pořídil jsem si novou pušku, takže ji můžu zkoušet, jezdím zkoušet i brokovou střelbu. Jinak normálně, s přítelkyní jsme byli hrát ping-pong, zkouším i jiné sporty.

V MMA se pohybují krásné ženy. Jak dlouho už jste spolu?

Čtyři roky.

Už je zvyklá na ty jiné krásné ženy?

Už je zvyklá. (směje se)

Jak zvládáte slávu? Nejste v pokušení, píšou vám fanynky?

To píšou vždycky. Nemám problém s nikým, když mi napíše ženská nebo chlap a je zajímavý, píšu si s nimi déle. Není to ale tak, že by mi někdo psal a já s ním chodil na rande. Tohle vůbec neřeším. Navíc ona je blázen, ta by mě zabila. (směje se)

Je silnější než vy? Taky dělá MMA?

To sice ne, ale má páru. (směje se)

Už jste se poprali?

Vždycky v dobrém, ale rozhodně bych to nechtěl ve zlém. (směje se)

Setkáváme se na křtu knihy Život v kleci. Četl jste tu knihu?

Knihu jsem celou nečetl. Vím, o čem je a mám ji prolistovanou, ale k celé četbě se musím teprve dostat. Mám ještě pár knih, které musím dočíst.

Jak byste popsal svůj život v kleci?

Život v kleci bych stručně popsal jako dream life.

Co pro vás znamená být kmotrem?

Být kmotrem je pro mě velká čest a velice si toho vážím. Jsem rád, že jsem brán jako jedna z výrazných osobností bojových sportů.

Rukavice, které se použily na křest knihy, jsou vaše?

Ano, rukavice jsou mé. Jsou to přímo rukavice z mého posledního zápasu v UFC.

Jak dlouho pro vás může být MMA vrcholový sport?

Hodně záleží na zdraví každého zápasníka, je to hodně individuální. Mně je teď osmadvacet, tak myslím, že do pětatřiceti by měla vydržet chuť i zdraví. Takže ještě nějakých sedm let. A pak se čistě věnovat trenérství.

Nebude vás to mrzet?

Ne. Jednou to skončí, počítám s tím. Stejně tak se mě lidi ptají, jestli se nebojím prohry, protože mám teď dlouhou sérii výher. Ne, tak to prostě je, jednou se najde někdo, kdo mě porazí. Počítám s tím a beru to tak, jak to je.

Co vaše sny? Kam až byste se chtěl dostat?

Po sportovní stránce vyhrát titul UFC, za tím si půjdu. Můj osobní sen je postavit si v klidu baráček a pak sehnat prostory a pozemky, založit záchrannou stanici pro zvířata a tomu se do budoucna věnovat. Být trenér, vydělávat peníze a ještě se starat o zvířata.

Na vašem Facebooku jsem viděla nějaký příspěvek s koněm…

To jsme rodili koně. Jsem z vesnice a od mala jsme byli u porodů koní a starali se o zvířata.

Rodiče mají farmu?

Farmu úplně ne. Mají králíky a koně, ale nic velkého. Dřív měli srnky a daňky, ale teď už ne. Vyrostl jsem mezi zvířaty. Často se mi stává, že někde jedu a seberu nějaké autem sražené zvíře a podobně. Chtěl bych se tomu věnovat.

Jako sportovec musíte dodržovat nějakou dietu. Jak se podle vás má člověk udržovat, aniž bychom byli vrcholoví sportovci?

Kdybych vzal takovou tu normální dietu, a ne tu naši, tak podle mě je základ pravidelná strava a dobrý spánek. Někdo jde spát pokaždé jinak a spací cykly jsou hodně důležité. Potom samozřejmě dodržovat nějakou vyváženou stravu, nechodit do fast foodu nebo nakupovat samé sladké. I když někdy je to taky potřeba, aby si člověk odpočinul.

Jak vás ovlivnila koronavirová krize?

Kromě nošení roušky jsem ani necítil, že by mě to nějak ovlivnilo. Nemůžu tedy vyrazit do ciziny pořádně trénovat, třeba do Anglie, kde trénuji s Karlosem Vémolou. V Americe vzhledem k nepokojům je to snad ještě horší, takže musím zůstat doma.

Vy jezdíte trénovat takhle po světě?

Tři roky po sobě jsem jezdil stabilně Asii, na zhruba šest měsíců. Byl jsem jednou na čtyři měsíce ve Spojených státech, kde jsem i zároveň pracoval, a hlavně jezdím Anglii. Cestuji po světě a baví mě to.

Jezdí s vámi vaše přítelkyně?

Ne.

To se jí musí stýskat, ne?

To ano, to je pak takové krizové.

Proč s vámi nejezdí?

Pracuje, a je to i finančně náročné. Nemůžu si dovolit zaplatit dvě letenky. Každý pobyt mě vyjde zhruba na padesát tisíc, a to si žiju skromně.

Já myslela, že si MMA bojovníci vydělávají hodně peněz…

Někteří ano, ale já jsem, co se týče vydělávání, teprve na začátku. Mám jenom jediného sponzora, JIP projekt, který mi finančně pomáhá, jinak nemám nic. To teď teprve bude začínat.

Moc děkuji za rozhovor.

 

Rychlá zpověď:

Co pro vás znamená MMA?

Bránu do celýho světa.

Nejlepší dieta před zápasem?

Ta poslední - měl jsem krabičkovou dietu a nový sauna oblek, šlo to samo.

Jak moc je u muže důležitá výška?

Podle mě na tom vůbec nezáleží, prostě to tak je.

Co s vámi děla sláva?

Zatím nic.

Recept na zvládnutí šikany?

Nebát se toho a postavit se tomu čelem.

Jakou zeleninu jste naposledy vypěstoval?

Ředkvičky.

Na co balíte holky?

Na nic, mám přítelkyni a ta by mě zabila.

Nejšílenější zaměstnání, co jste kdy měl?

Jako pomocník u archeologů jsem pral bahno.

Čím se budete živit za 15, 20 let?

Trenérstvím.

Jaký sport kromě MMA vás ještě baví?

Šachy a střelba.

Je MMA vhodný sport pro ženy?

Na amatérské a rekreační úrovni ano.

Nejúžasnější pocit za poslední dobu?

Koupil jsem si pušku M1 garant.

Popral jste se někdy mimo klec a proč?

Nic, co by se dalo považovat za bitku, takže ne.

Vaše úchylka?

Asi to, že mlátím lidi za peníze.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co si myslíte o MMA zápasnících?

Že jsou to velmi odvážní lidé, ale myslím si také, že si občas neváží svého života.
S tím občas souhlasím. Děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Dvořák je jeden z nejlepších českých bojovníků.
Během zápasů se musí soustředit.
S přítelkyní prý občas trošku "zápasí".
David miluje přírodu.
Letos se mu podařilo vypěstovat vlastní ředkvičky.
Léta hrál šachy, deskové hry mu nedělají problém.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks