Rychlá zpověď - David Dvořák: Kopal jsem hroby, teď mlátím lidi za peníze

O bolesti, podivných pracích a zápasení v UFC
29. června 2020
 
Hlavní stránka Nové články

David „Undertaker“ Dvořák je mladým a velmi nadějným českým bojovníkem MMA, který jako jediný Čech dokázal vyhrát svou premiéru v UFC. I když je vzrůstově i váhově doslova maličký, je v něm duše bojovníka. V rozhovoru pro LP-Life.cz se ale ukázalo, že je to také velmi vzdělaný a pokorný mladý muž, který je nejšťastnější na své vlastní zahrádce nebo u zvířat.

Video

Vysvětlete mi vaše přezdívky, co znamenají a proč se změnily?

Dříve jsem byl „Chroust“, prostě malý kluk jako brouček, ale bohužel v USA by se tahle přezdívka moc nechytla, obzvlášť když v angličtině to není úplně slušná přezdívka. Takže „Undertaker“ byla jasná volba, protože to byla několik let má práce.

Jak vás napadlo stát se zápasníkem MMA? Jste takový drobounký, bývalý šachista…

Na střední škole jsem dělal sebeobranu. Vždycky jsem si říkal, že to nikdy nepoužiju, každý by mě akorát profackoval. Kamarád mně pak řekl, že něco takového jako MMA vůbec existuje. Přišel jsem se podívat na první trénink a zůstal jsem u toho.

Měl jste na škole problémy se šikanou? Opravdu jste drobounký…

To jsem naštěstí neměl, vždycky jsem měl dobrou partu. Na vesnici jsem asi do patnácti let byl z party nejmenší a nejmladší, řezali jsme se s kamarády mezi sebou. Samozřejmě jsem vždycky prohrával, a to možná byla i jedna z věcí, co mě motivovala, ale nikdy to nebylo ve zlém, jen kamarádské.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m, Praha 8

Když jste poprvé přišel na trénink, jaké byly vaše pocity? Dá se to zvládnout, když nejste trénovaný?

V této době se to zvládnout dá, protože každý přesně ví, do čeho jde, sport je v televizi. V době, kdy jsem začínal já, to už je jedenáct let zpátky, šly teprve zápasy bez rukavic. Když jsem přišel na první trénink, tak tam byli samí velký vyhazovači, kluci kolem sta kilo. Já byl maličkatý, ještě jsem měl dlouhé vlasy po ramena, takže někdo, kdo tam vůbec nepatří. Byl to divný pocit, ale zalíbilo se mi to.

Kolik vám bylo, když jste začal?

Bylo mi sedmnáct.

Kdy se to pro vás stalo zaměstnáním?

Doopravdy zaměstnání se z toho stalo až teď s podpisem smlouvy s UFC, po těch jedenácti letech.

Mezitím jste pokračoval ve studiích?

Po dokončení střední jsem šel na vysokou – sportovní management na Univerzitě v Hradci.

Jaké jste do toho dělal zaměstnání? Vím, že jste dělal hrobníka…

Dělal jsem hrobníka. Pak jsem pomáhal kamarádovi stavět jezírka, pracoval jsem na archeologických výzkumech na dálnici, hlídal jsem lidi, dělal šatnáře na diskotéce, bylo toho opravdu hodně.

To byly brigády při studiu, nebo z toho něco bylo plné zaměstnání?

Jako zaměstnání byla ta práce na dálnici, tam jsem dělal stabilně dva roky, všechno ostatní byly brigády. O víkendu jsem třeba jel pracovat na fesťák. Nebo přišel táta, že potřebuje pomoct vykopat hrob, tak jsem se sbalil a jel jsem.

Takže jste jenom kopal? S mrtvými jste tedy nemanipuloval?

Ne, jen kopal.

Kdy a proč jste začal hrát šachy? Měl jste za sebou nějaké mistrovství?

Začal jsem hrát v šesti letech do nějakých sedmnácti. Od čtrnácti do zhruba šestnácti jsem hrál dorosteneckou extraligu na celkem slušné úrovni. Potom mě to ale nějak přešlo, jako kdybych byl vyhořelý, bez motivace. Výsledky jsem ještě tolik neměl, tak jsem to změnil.

Ve srovnání s ostatními bojovníky mně přijdete jako z úplně jiného světa…

Je to možné. Mně šachy hrozně pomohly. Když jsem byl malý, byl jsem velký extrovert, všude jsem lítal, pořád jsem byl rozbitý a naši mě potřebovali nějak uklidnit. Dali mě na šachy, a to se celkem chytlo. Člověk pořád hraje a musí přemýšlet, pracuje hlavou, a to si myslím, že mě hodně oddělilo od těch ostatních. Kluci jsou takoví spontánní, jsou na diskotéce, kde do nich někdo strčí, a hned po nich skočí. Já jsem byl hrozně vyklidněný.

Dvořák se na zápasech musí soustředit.
Dvořák se na zápasech musí soustředit. • Zdroj: archiv D. Dvořáka

Co na MMA řekli rodiče?

Že jsem se zbláznil. Viděli nějaká ne úplně hezká videa, takže se jim to vůbec nelíbilo a byli proti. Mně se ale po půl roce trénování podařilo vyhrát republiku, takže si řekli, že na to asi mám nějaký talent. Doteď nejsou rádi, když přijdu rozbitý, ale jsou to moji největší fanoušci.

Jaké máte nejhorší zranění z klece?

Z klece nemám snad žádné. Jednou jsem měl potrhaný sval na lýtku, ale to po třech týdnech zaroste, není to nic strašného. Z tréninku jo, to mám horší zranění, ale ze zápasu nikdy.

Byly nějaké zlomeniny? Nebo něco, co se muselo dlouho léčit?

Měl jsem čtyřikrát zlomené ruce. Jednou mně kamarád omylem prolomil koleno, když mě chtěl hodit na zem, a utrhl mi přední vazy. Pak jsem byl dva roky mimo.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

To se pak musí hodně špatně hledat forma zpátky.

To jo. Pro mě to byl ale zlom. Měl jsem pořád kámoše a v té době jsem měl zápasnický rekord 4:3, což je fakt špatné, do toho to zranění. Pak jsem se od toho oprostil a jel.

Máte obrovský úspěch v UFC, ale vy jste jejich nabídku poprvé odmítl.

To bylo rok zpátky, ale byla to nabídka na vyšší váhovou kategorii. Na to jsem hrozně malinký a nemám na to váhu. S kluky, kteří se perou výš, jsem trénoval. Vím, jak to tam pak vypadá a co by se mnou udělali. To bych nechtěl.

Neťukali si lidi na čelo?

Jo, říkali, že jsem blázen odmítl UFC, že taková nabídka už nepřijde. Měli jsme ale svůj dobrý tým, který máme doteď. Věděli, jak se mnou pracovat, jeli jsme si podle svého plánu. A to se vyplatilo.

Takže přišla za rok nabídka znovu, na vaši váhu.

Ano.

To už jste neváhal?

Váhal. Tři měsíce v kuse jsem byl nemocný. Měl jsem stafylokokovou infekci, jezdil jsem na kapačky a bylo mi fakt blbě. Potom se to začalo dávat do kupy, asi týden už jsem znovu trénoval a najednou mi ve dvě ráno volal trenér, že máme nabídku na UFC za pět týdnů. Já byl po nemoci, tak jsme přemýšleli, jestli to má smysl. Nakonec mně řekli, že to není na jeden zápas, ale čistá smlouva na čtyři zápasy. Řekli jsme si OK, dáme do toho všechno. A když to nevyjde, máme tři zápasy. A ono to vyšlo.

Jak jste se cítil?

Skvěle. Popravdě mně to ale vůbec nedocházelo. Čekal jsem, že přijde euforie a něco se změní, cítím se ale pořád stejně.

Teď už je ale ten sport vaším zaměstnáním. Jak vypadá váš pracovní den?

Vypadá skvěle, vždycky jsem snil o tom, že takhle bude vypadat. Vstanu kolem sedmé osmé hodiny, na devátou mám první trénink a zhruba v deset druhý, jeden lehčí a druhý těžší. Na oběd mám volno, můžu si jít na zahrádku nebo se věnovat mediálním záležitostem. A večer mám další trénink. Vychází to tak, že mám dva až tři tréninky denně. Když jsou tři, tak jsou většinou dva lehčí a jeden náročný, aby to tělo zvládlo regenerovat.

Co jiného kromě zahrádky děláte ve volném čase?

Teď mám novou zálibu ve zbraních. Brácha je myslivec, jezdíme spolu střílet. Pořídil jsem si novou pušku, takže ji můžu zkoušet, jezdím zkoušet i brokovou střelbu. Jinak normálně, s přítelkyní jsme byli hrát ping-pong, zkouším i jiné sporty.

V MMA se pohybují krásné ženy. Jak dlouho už jste spolu?

Čtyři roky.

Už je zvyklá na ty jiné krásné ženy?

Už je zvyklá. (směje se)

Jak zvládáte slávu? Nejste v pokušení, píšou vám fanynky?

To píšou vždycky. Nemám problém s nikým, když mi napíše ženská nebo chlap a je zajímavý, píšu si s nimi déle. Není to ale tak, že by mi někdo psal a já s ním chodil na rande. Tohle vůbec neřeším. Navíc ona je blázen, ta by mě zabila. (směje se)

Je silnější než vy? Taky dělá MMA?

To sice ne, ale má páru. (směje se)

Už jste se poprali?

Vždycky v dobrém, ale rozhodně bych to nechtěl ve zlém. (směje se)

Setkáváme se na křtu knihy Život v kleci. Četl jste tu knihu?

Knihu jsem celou nečetl. Vím, o čem je a mám ji prolistovanou, ale k celé četbě se musím teprve dostat. Mám ještě pár knih, které musím dočíst.

Jak byste popsal svůj život v kleci?

Život v kleci bych stručně popsal jako dream life.

Co pro vás znamená být kmotrem?

Být kmotrem je pro mě velká čest a velice si toho vážím. Jsem rád, že jsem brán jako jedna z výrazných osobností bojových sportů.

Rukavice, které se použily na křest knihy, jsou vaše?

Ano, rukavice jsou mé. Jsou to přímo rukavice z mého posledního zápasu v UFC.

Jak dlouho pro vás může být MMA vrcholový sport?

Hodně záleží na zdraví každého zápasníka, je to hodně individuální. Mně je teď osmadvacet, tak myslím, že do pětatřiceti by měla vydržet chuť i zdraví. Takže ještě nějakých sedm let. A pak se čistě věnovat trenérství.

Nebude vás to mrzet?

Ne. Jednou to skončí, počítám s tím. Stejně tak se mě lidi ptají, jestli se nebojím prohry, protože mám teď dlouhou sérii výher. Ne, tak to prostě je, jednou se najde někdo, kdo mě porazí. Počítám s tím a beru to tak, jak to je.

Co vaše sny? Kam až byste se chtěl dostat?

Po sportovní stránce vyhrát titul UFC, za tím si půjdu. Můj osobní sen je postavit si v klidu baráček a pak sehnat prostory a pozemky, založit záchrannou stanici pro zvířata a tomu se do budoucna věnovat. Být trenér, vydělávat peníze a ještě se starat o zvířata.

Na vašem Facebooku jsem viděla nějaký příspěvek s koněm…

To jsme rodili koně. Jsem z vesnice a od mala jsme byli u porodů koní a starali se o zvířata.

Rodiče mají farmu?

Farmu úplně ne. Mají králíky a koně, ale nic velkého. Dřív měli srnky a daňky, ale teď už ne. Vyrostl jsem mezi zvířaty. Často se mi stává, že někde jedu a seberu nějaké autem sražené zvíře a podobně. Chtěl bych se tomu věnovat.

Jako sportovec musíte dodržovat nějakou dietu. Jak se podle vás má člověk udržovat, aniž bychom byli vrcholoví sportovci?

Kdybych vzal takovou tu normální dietu, a ne tu naši, tak podle mě je základ pravidelná strava a dobrý spánek. Někdo jde spát pokaždé jinak a spací cykly jsou hodně důležité. Potom samozřejmě dodržovat nějakou vyváženou stravu, nechodit do fast foodu nebo nakupovat samé sladké. I když někdy je to taky potřeba, aby si člověk odpočinul.

Jak vás ovlivnila koronavirová krize?

Kromě nošení roušky jsem ani necítil, že by mě to nějak ovlivnilo. Nemůžu tedy vyrazit do ciziny pořádně trénovat, třeba do Anglie, kde trénuji s Karlosem Vémolou. V Americe vzhledem k nepokojům je to snad ještě horší, takže musím zůstat doma.

Vy jezdíte trénovat takhle po světě?

Tři roky po sobě jsem jezdil stabilně Asii, na zhruba šest měsíců. Byl jsem jednou na čtyři měsíce ve Spojených státech, kde jsem i zároveň pracoval, a hlavně jezdím Anglii. Cestuji po světě a baví mě to.

Jezdí s vámi vaše přítelkyně?

Ne.

To se jí musí stýskat, ne?

To ano, to je pak takové krizové.

Proč s vámi nejezdí?

Pracuje, a je to i finančně náročné. Nemůžu si dovolit zaplatit dvě letenky. Každý pobyt mě vyjde zhruba na padesát tisíc, a to si žiju skromně.

Já myslela, že si MMA bojovníci vydělávají hodně peněz…

Někteří ano, ale já jsem, co se týče vydělávání, teprve na začátku. Mám jenom jediného sponzora, JIP projekt, který mi finančně pomáhá, jinak nemám nic. To teď teprve bude začínat.

Moc děkuji za rozhovor.

 

Rychlá zpověď:

Co pro vás znamená MMA?

Bránu do celýho světa.

Nejlepší dieta před zápasem?

Ta poslední - měl jsem krabičkovou dietu a nový sauna oblek, šlo to samo.

Jak moc je u muže důležitá výška?

Podle mě na tom vůbec nezáleží, prostě to tak je.

Co s vámi děla sláva?

Zatím nic.

Recept na zvládnutí šikany?

Nebát se toho a postavit se tomu čelem.

Jakou zeleninu jste naposledy vypěstoval?

Ředkvičky.

Na co balíte holky?

Na nic, mám přítelkyni a ta by mě zabila.

Nejšílenější zaměstnání, co jste kdy měl?

Jako pomocník u archeologů jsem pral bahno.

Čím se budete živit za 15, 20 let?

Trenérstvím.

Jaký sport kromě MMA vás ještě baví?

Šachy a střelba.

Je MMA vhodný sport pro ženy?

Na amatérské a rekreační úrovni ano.

Nejúžasnější pocit za poslední dobu?

Koupil jsem si pušku M1 garant.

Popral jste se někdy mimo klec a proč?

Nic, co by se dalo považovat za bitku, takže ne.

Vaše úchylka?

Asi to, že mlátím lidi za peníze.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co si myslíte o MMA zápasnících?

Že jsou to velmi odvážní lidé, ale myslím si také, že si občas neváží svého života.
S tím občas souhlasím. Děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní kancelářské budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní kancelářské budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 188 m², ter. 45 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks