Hlavní stránka Nové články

Josef Maršálek se u nás proslavil jako TEN cukrář, co pekl pro britskou rodinu. Během chvíle se z něj stala hvězda internetu a televize. Kde je sladké, tam je Maršálek! Tenhle kudrnatý vousatý sympaťák si získal celou republiku jako věčně usměvavý a optimistický porotce v oblíbené soutěži Peče celá země. V rozhovoru pro LP-Life.cz jsme si ale tentokráte povídali nejen o pečení, natáčení, kuchařkách a soukromém životě, ale dotkli jsme se i ožehavého tématu zdražování potravin.

Cukrář Josef Maršálek

Video

Josefe, vidím tě po několika letech, jak se máš, co se u tebe změnilo?

Mně se líbí, jak někteří těm 6 měsícům říkají několik let. Prosím vás, mám se výborně, Peče celá země právě probíhá, Cukrárna u Josefa probíhá na Déčku, připravují se další dva programy pro Českou televizi, s Terezkou Bebarovou natáčíme pro její kanál na youtube Čas na tebe, vydali jsme společně knihu Čas na pečení, která se krásně prodala, ostatní knihy se prodaly v knihkupectví, ať už jsou to Sexy dorty nebo Moderní česká cukrařina, Moje sváteční pečení nebo Péct, milovat a žít o tom příběhu, takže jsem zaneprázdněn. A navíc je jaro, takže já jdu na zahradu.

To mě právě zajímá, protože ty jsi šťasten tam dole na vesnici, ale vidím, že jsi spíš pracovně v Praze, tak kde je to mezi?

Ono se nám to maličko zvrhlo. Rozšířil se tady takový nešvar, takže místo toho, abych byl doma, jsem pořád někde na cestách, ale naštěstí to ještě zvládnu pokrýt všechno z Prahy a co se nedá z Prahy, to dělám z obýváku a z kuchyně, ale opravdu pravdou je, že bych si přál trávit více času doma. Takže na tom pracuji a celé léto nevytáhnu paty z baráku, slibuji.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Kdybych šla trošku do minulosti, tak si pamatuji, že třeba před pěti, šesti lety se tady začalo rozkřikovat, že nějaký Maršálek pekl pro britskou královnu. A od té doby otevřu lednici a vypadne na mě Maršálek. Jak se to stalo?

Já vůbec nevím, jak se to stalo, asi je to taková souhra zajímavých událostí, okolností. Vrátil jsem se do Česka, v tu samou chvíli Česká televize koupila práva k britskému Bake off neboli Peče celá země v Česku a potom už to jelo jedno po druhém. Je to úspěšný formát. Když se objevíte v hlavním vysílacím čase na České televizi v sobotu večer, sleduje to milion a půl lidí, tak potom už jste vlastně bez soukromí.

Jak zvládáš tuhle ztrátu soukromí?

Zvládám to právě tak, že asi tři týdny před spuštěním první řady Peče celá země jsem se nastěhoval do jižních Čech k partnerovi na maličkou vesnici. Tam si lidi velmi rychle zvykli na to, že už se mě nezbaví. Já jsem to řekl i celé jeho rodině, že kdyby náhodou to nedopadlo, tak příště se stěhuje Petr, že já už tady zůstávám, já už mám odstěhováno. Já už jsem se toho najezdil a nazařizoval, že už toho mám dost a tím, že nejsem tady (v Praze, pozn. red.), že tady nežiji, že opravdu jen přijedu, udělám tu práci a jedu pryč, tak soukromí, naštěstí, mám tak nějak ochráněné, bych řekl. Co mě trochu mrzí, je, že se mnou to soukromí ztratila moje rodina, která si to úplně nevybrala. Tam si říkám, že by to chtělo trošku vypilovat, že by ti novináři nemuseli být tak jízliví. Ale prostě také jen dělají svou práci.

Rozumím tomu, že se setkáváš s, jak tomu dneska říkáme, hejty?

Tak to právě ne, to ať tady zazní. Třeba na začátku se ozvali dva nebo tři takoví. Ale je tam takové magické tlačítko: Zablokovat - ano, ne, takže dáte ano a je to okamžitě vyřízené. Pamatuji si, když jsme dotočili Peče celá země, tak nám Vašek Kopta řekl v den, kdy se vysílal první díl: Prosím vás, hlavně nikde nic nečtěte a když už čtete, tak se k ničemu nevyjadřujte. Já to dodržuji z obou stran. A lidi, kteří jednou za čas tak jako vystrčí růžek demokracie, kteří mají pocit, že všemu rozumí a ke všemu se musí vyjádřit, tak u mě najdou rychlý konec.

Vzhledem k tomu, že jsi velmi komunikativní, předpokládám, že přichází hodně dotazů. Někdy bych řekla až zbytečných, na to, co mají třeba přidat do bábovky.

Ony to nejsou ani tak zbytečné dotazy, ale já se vlastně setkávám s tím, že lidi neumí česky a mě to tedy překvapuje. Já jsem si myslel, že já nebudu umět česky po patnácti letech v zahraničí. Já jsem mluvil anglicky, většinou, tak jsem si říkal, že se budu znovu učit češtinu, ale když napíšete do receptu třeba na kynuté buchty, na kynuté těsto, že v míse zamícháte všechny ingredience kromě másla a ta zpráva se dostane třeba k milionu a půl diváků nebo čtenářů, tak dostávám desítky dotazů ve smyslu, kdy mám dělat ten kvásek a kam ho mám dát. Vlastně si říkám: Počkejte, vždyť je tam napsané, že všechny ingredience dáte do mísy kromě másla, takže možná je to i odpověď na to, proč se někomu nedaří péct, protože v tom hledají zbytečné záludnosti a obtížnosti, a přitom je to strašně jednoduché.

Říká se: Co Čech, to muzikant. Ale najednou to vypadá, že co Čech, to cukrář. Jsi překvapený z toho, kolik lidí chce péct a kolika lidem to skutečně jde?

Já teda mimochodem jsem i muzikant. Tím chci jenom říct, že vlastně ta cukrařina a muzikantství jde ruku v ruce. Zaprvé je to lidská potřeba, jíst, to je jednoduché, takže budeme péct do konce dní. Dokud bude z čeho a kde, tak se bude prostě péct a jíst, takže nevidím jediný důvod, proč by lidi neměli péct. A potom u nás máme povinnou výbavu kuchyně domácí troubu. To málokde ve světě takto mají, a že ji máme velkou, že se v ní dá upéct třeba zákusek, bábovka. Třeba ve Francii má každá domácnost takovou maličkatou troubičku na kuře nebo kus nějakého masa. Oni nepečou tak moc zákusky nebo dezerty, řezy, chleba, rohlíky jako my tady, tam je to spíš takové sváteční. A pro ty zákusky, pro bagetu, pro chleba se chodí k pekařovi nebo k cukrářovi v ulici.

Přece jenom se setkáváš ať už v soutěži Peče celá země anebo v Gourmet Academy, kde učíš lidi péct, se spoustou lidí. Setkáváš se s něčím, co tě vážně překvapí, že třeba mají nějakou neznalost anebo naopak hodně velkou znalost?

Orientuji se na laiky, nedělám kurzy pro cukráře z odborných učilišť. S jedním ve Slavkově možná spolupracuji, ale tam vždycky rozrazím dveře jenom proto, abych tam narušil náladu, vlastně tam přijedu na čtyři dny, uděláme věci, které studenti s učitelem nedělají, protože na to není čas nebo to není v osnovách nebo nevím co, ale sem mi tedy chodí hlavně laici. A chodí sem i úplní začátečníci, kteří jsou nepotkaní nikdy cukrařinou, pekařinou a chodí i ti, co doma pečou a potřebují to dopilovat. Zrovna to kynuté těsto anebo se potřebují naučit věnečky a laskonky, což děláme v Moderní české cukrařině, nebo se naučit, jak se skládá dort. Ale nemůžu říct, že by mě někdy něco zarazilo nebo šokovalo, to vůbec nemůžu říct. Naopak mám rád, když jsou lidi zvídaví. Když jsme dělali Cukrárnu u Josefa, tak právě děti se s tím vůbec nerozpakují. Když je něco napadne, když něčemu nerozumí, tak se hned zeptají. Dospělí to mají jinak. Máte osm lidí, sedm z nich to nechápe, ale zeptá se jeden, po půl hodině, až najde koule, tu odvahu se zeptat. Děti ne, ty se v přímém přenosu zeptají tisíckrát, dokud jim to prostě nedocvakne.

Vím, že jsi říkal, že potřebuješ s těmi dětmi více trpělivosti, ale je to zábavnější?

Je to hrozně zábavné, já byl překvapen. To byla moje první televizní zkušenost s dětmi, takže jsme jeli podle scénářů tak ze 30 procent, ze 70 procent už je to improvizace, která je kolem pečení. Ale děti přišly perfektně připravené, uměly to jako recitál, básničku. Měli jsme tam Bertíka, tomu bylo 6 let a v době, kdy jsme natáčeli, ještě neuměl číst. Takže on se to učil tak, že mu to tatínek předříkával. A já, abych navázal s těmi dětmi nějaký kontakt, nějaký vztah ze začátku, tak říkám: Bertíku, čím ty budeš, až budeš velký? A vy naivně čekáte, že všichni budou chtít být cukráři. A ten šestiletý Bertík říká: Já chci být náměstkem. Já v životě, ve svých čtyřiceti letech, jediného nepotkal, neznám jediného náměstka, tak říkám: Dobře, kdyby to náhodou nevyšlo, ten náměstek, tak plán B?  Bankéř. A to ti poradil kdo, říkám. Tatínek. A tatínek je co? Tatínek je ajťák. A co dělá tatínek? Tatínek si celý den hraje u počítače hry. A to bylo jenom abych s ním navázal nějaký kontakt. A najednou to skončilo v televizi a teď mi lidi píšou, jak se z Bertíka stal prakticky nadnárodní hrdina, že baví celý národ. A když se to dozvěděli kolegové na univerzitě, kde můj partner Petr vyučuje, tak řekli, že se taky budou dívat na Déčko v 5 hodin odpoledne ve středu. Takže křivka sledovanosti v kategorii 50+ najednou vyletěla, nikdo neví proč, ale je to prosím vás Cukrárnou.

Tak doufám, že Bertík za to dostane nějaké prémie.

Je pravda, že on těmi všetečnými dotazy, hledám to správné slovo, vlastně, že se mě tázal do té míry, že jsem říkal už dost. Dneska už jsme všechny dotazy, které jsi mohl říct, vyčerpali. Potom jsem režisérovi se smíchem říkal, že příště bych rád seděl u castingu, tím jsem nenápadně mířil směrem k Bertíkovi. Ale pravdou je, že když jsme teď natáčeli pro Českou televizi s Markem Němcem upoutávku ke Kuřeti, které jsme společně moderovali, Pomozte dětem, tak na prvním natáčecím dni byl Bertík po půl roce.

Česká televize tě teď poměrně dost vytěžuje. Napadá mě dotaz z jiného soudku, kdyby ti nabídli jít do Stardance, šel bys?

Ježíši Kriste, to ať mně ani nic takového nenabízí.

Proč? Muzikant, tak bys mohl tančit?

Dobře, tak to si necháme na „kdyby náhodou“, já takhle nefunguji.

Už přes měsíc trvá válka na Ukrajině, tebe jako cukráře se to nějakým způsobem dotklo?

Mě osobně ne, dotklo se to mých kolegů na Ukrajině a to tak, že velmi. Protože díky Instagramu, sociálním sítím jsem zjistil, že jak je cukrářství malinkaté, tak jsme hodně propojeni.

Válka je věc, která se nikdy neměla stát, čím více o tom mluvíme a uvažujeme, tím méně tomu prakticky rozumíme, vůbec nikdo nechápe, jak je možné, že to všechno trvá tak dlouho, takže mě to strašně štve. S ukrajinskou ambasádou jsme udělali společný projekt, kde se dražil dort v Rudolfinu, spolupořádal to Forbes. Pomáhali jsme našim ukrajinským kolegyním tady v Gourmetu, kde jsme na začátku dělali šílenosti, dali jsme dohromady trošku peněz i se svými spolusledujícími na Instagramu, na sociálních sítích, abychom jim pomohli ubytovat jejich rodiny tady u nás v Česku, vydražily se nějaké věci přes UNICEF, ale tahle věc se prostě nikdy neměla stát.

Mě to nezasáhlo do té míry, že bych z toho nespal, takhle to není. Ani nemám žádné velké frustrace, ani mě to nijak netíží, ale vždycky mě to strašně bolí a šokuje mě to, že je velké množství lidí, kteří si vůbec nepřipouštějí, že je nějaký problém. A tomu třeba nerozumím. Já v životě nerozumím spoustě věcí, protože jsem jenom cukrář, ale u něčeho tak strašně banálního, jako že jedna země přijde do druhé země a začne tam brát, já vůbec nechápu, že tomu lidi nerozumí, tomuhle faktu. Takže jsem z toho tak trošku překvapený.

Narážím na to, že asi nejen kvůli válce, ale inflace je vysoká, hodně se všechno zdražuje, včetně potravin a ty s potravinami pracuješ…

Realita je taková, že všechny potraviny na světě, které se vyrobí, vypěstují, hospodářská zvířata, která se vychovají, tak třetina z toho všeho jde zpátky do kompostu, vyhazuje se. To je hrozný průser, neúcta k lidem, kteří to vyrábějí, produkují, k zemědělců, neúcta k té surovině. Spousta toho pochází ze zemí tzv. třetího světa. Z Afriky, Zambie, z Thajska, kde pracují děti a my s tím plýtváme. Ta třetina toho jídla by nasytila každý den 3 miliony lidí a každý den je miliarda lidí hladová. Tohle je otázka, a tohle je moje odpověď na tu otázku, prostě se přestane plýtvat, to je nutné. Není možné chodit do supermarketů a vzít si tři věci za cenu dvou, každý druhý den je všechno v 50procentní slevě, takhle to nejde. Myslím, že jsme příliš rozežraní a říkám to s vědomím toho, že vím, že kvůli této situaci, kvůli inflaci to spousta lidí bude mít teď strašně těžké. Ať už jsou to matky samoživitelky nebo staří lidé, kteří zůstali sami, nemají rodiny, které by je mohly nějakým způsobem zaopatřit, pomoct jim, budou to mít těžké. Já věřím v sociální Evropu, v sociální systém této země, že se o tyto lidi postará skrz rozpočty a daňové poplatníky, ale je třeba, abychom neplýtvali.

Takže rada na závěr nebo nějaké poselství?

Používat zdravý selský rozum. Já si myslím, že kdybyste se mě zeptali před dvěma měsíci, jak je to se zdravým selským rozumem, tak vlastně zdravý selský rozum byl nevýhodou konkurenční, protože vy, když jste ho měli a mluvili jste o těch věcech s tím nadhledem, tak jste pořád vysvětlovali, jak to vlastně myslíte. A teď můžeme zase objevit ten zdravý selský rozum a pomoct si s ním odpovědět na běžné otázky, protože my víme, jak se máme chovat, my víme, že se s jídlem neplýtvá, že se nemůžou pořád vyhazovat a kupovat nové telefony, auta a kuchyňské linky každé tři roky. To my víme, akorát ta rozežranost nás dovedla do bodů, kde jsme se takhle chovali, tak pojďme zpátky do základů.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co tě show Peče celá země naučila?

Naučila mě trpělivosti a to tak, že velmi.

Rozbrečel tě nějaký soutěžící z druhé řady a proč?

Ano, rozbrečel, při vyhlášení vítěze, svou bezprostřední reakcí.

Co by si vytkl mladým cukrářům?

Nedostatek trpělivosti a používání nekvalitních ingrediencí.

Naučil ses nějaký nový dezert díky show?

Ano, třeba koblihy naslano s nivou.

Co od tebe v kuchyni vyžaduje manžel?

Kachna se zelím a bramborový knedlík prakticky ke všemu.

Umíš nějakou ukrajinskou specialitu - jakou?

Pelmeně se zakysanou smetanou a octem, miluju je.

Kdo ze soutěžících si myslíš, že má velké šance vyhrát?

Každý, který zůstane autentický a sám sebou.

Kdo je podle tebe nejvíc sexy cukrář na světě?

Ten, který neztratí sám sebe.

Co bys upekl pro ukrajinského prezidenta?

Já bych to viděl na punčák v barvách Ukrajiny.

Jak moc těžké je péct s dětmi?

Právě obrovskou dávku trpělivosti, to jsem se naučil právě při Peče celá země.

Co ty a rodina - neplánujete přírůstek?

Až to půjde legálně a hladce, tak ano.

Tvůj nejlepší kousek ze zahrady?

Květáky za šest týdnů.

Bez jaké hmotné věci si nedokážeš vůbec představit svou existenci?

Cukrářská cinkrlata.

Co si myslíš o zdražování potravin?

Naučí to lidi šetřit a vrátit zpátky úctu k potravinám.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Vanilka nebo čokoláda?

To je těžký - čokoláda!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Josef a jeho vlastnoručně vypěstovaná zelenina.
Josef se slonem.
Josef s manželem Petrem.
Maršálek s týmem soutěže Peče celá země.
Josef Maršálek se sklenicí vína a vypláznutým jazykem.
Maršálek peče s dětmi.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks