Hlavní stránka Nové články

Je jí teprve devatenáct, ale už hýbe světovým děním. Vycházející popová hvězda ze Slovenska Karin Ann nedávno „rebelovala“ v polské televizi, kde vytáhla duhovou vlajku, aniž by o svém počinu komukoliv řekla. Tím na sebe jednička československého Equal playlistu Spotify upozornila, aniž by dopředu plánovala takový rozruch. V rozhovoru pro LP-Life.cz mladá dívka vysvětlila, že nechtěla nikomu ublížit, ale sama je prostě členkou LGBT komunity a vadí jí, jak je jinakost stále potlačovaná.

Karin Ann v dobových zlatých šatech.

Video

Říkala jsi, že naposledy jsi plakala, když skončilo turné. Proč?

Když člověk chce dělat hudbu, být v kreativním světě, tak si vždycky představuje sám sebe na podiu. Teď jsem konečně měla tu příležitost být na stagi a nejen na jednom koncertě, ale jako předskokan na celém turné. Navíc to bylo super turné, nebylo to tak že bychom si nesedli a těšili se domů. Nebylo to jen o tom, že jsem konečně na stagi, ale ještě jsme si i všichni sedli.

Bylo to tedy emotivní, ale šťastné.

Ano, bylo to šťastné. Jen teď jsem najednou doma, nevím, kdy bude další koncert, nevím, co dělat, kdy a jestli někdy ještě uvidím ty lidi. Pustila jsem si písničku té zpěvačky s názvem To koniec, tak jsem u ní plakala, že už je „to koniec“.

Největší boom, co se všude řeší, je to, co jsi provedla v Polsku. Pověz mi o tom.

Vytáhla jsem LGBT vlajku. V televizi.

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Víš ale, že Polsko je v tomto směru velmi konzervativní?

Ano, ale na jednu stranu jsem si myslela, že některým by se to nelíbilo, některým ano. Někteří lidé z komunity mně psali, že je super, co jsem udělala. Abych se na trhu zareprezentovala tak, že toto podporuji, a to se v mém životě děje. Některým se to samozřejmě nelíbilo. Ale až takhle jsem to nečekala.

Četla jsem že kromě toho, že to bylo pozdvižení, někteří lidé dokonce přišli i o práci, protože to nepodchytili. Mluvila jsi s nimi, víš, kdo to byl?

Osobně jsem s nimi nemluvila, ale jde o člověka, který mě do relace pozval. To je mi samozřejmě velmi líto, že o práci přišel, protože s tím neměl nic společného. Nevěděl o tom, já a můj kytarista jsme byli jediní, kdo o tom věděli. Nebylo to tak, že bych tam šla a dopředu s ním kula pikle, že začnu rebelii nebo něco podobného. Je mi velmi líto, že o práci přišel. Vzkazovala jsem mu po někom, kdo na něj má kontakt, že doufám, že ho nějaká televize zaměstná. Televize, která má svobodu projevu a která ji i uplatňuje.

Já jsem si jen uplatnila moje právo svobody projevu, on s tím neměl nic společného a vyhodili ho za to. Myslím si, že to jen poukazuje na to, jak zlá situace a cenzura tam je. Protože to byla jen svoboda projevu, nic jiného.

Já sama za sebe bych to nenazvala rebelským činem, ale podnětem k diskusi. Myslíš si, že tento čin vyvolá podnět k diskusi?

Doufám. Jediné, co jsem chtěla, je to, že jsem přišla na nový trh, kde mě neznali. Dostala jsem šanci se zareprezentovat a dát lidem nějak najevo, co řeším, co je mi blízké, a to jsem udělala. Nečekala jsem, že z toho vznikne nějaká rebelie nebo cokoliv podobného, nebyl to vůbec můj záměr. Nepřišlo mi to jako něco extrémního.

Jsou z toho nějaké důsledky? Víš třeba, že už tě do Polska nikdy nepozvou?

Mně osobně, co se týče zpráv, přicházely pozitivní. Já si samozřejmě nevyhledávám články a nečtu pod nimi komentáře, protože si nechci sama ublížit. Ale co se týká zpráv přímo mně, byly jen pozitivní. Dokonce mě podpořil i jeden politik, největší podporovatel LGBT komunity v Polsku, který mi zvlášť napsal zprávu. To jsem vůbec nečekala, protože nejsem Polka, vůbec mi nemusel psát. To bylo taky pozitivní.

Co se dělo hned po přenosu?

Skončila jsem a nikdo se na mě nechtěl ani podívat. Šla jsem po chodbě, tam stáli moderátoři, a když jsem šla okolo, otočili se ke mně zády.

Ani tě nepozdravili?

Nikdo mě nepozdravil, ani si nevšimli, že odcházíme. Tedy všimli, ale dělali, že ne. Stala jsem se vzduchem.

Říkala jsi v Rychlé zpovědi, že podporuješ spoustu komunit. LGBT komunita je velmi kontroverzní, objevuje se to všude. Je to proto, že k tomu máš blízko vlastní orientací?

Říkám, že se mi líbí ten, kdo se mi líbí, bez ohledu na pohlaví nebo to, jak vypadá. Jde mi o osobnost, jestli má stejné názory, hodnoty. Nejde o to, co má mezi nohama.

Takže to není tak, že jsi sama například homosexuální, a proto tu komunitu podporuješ?

Jsem členem komunity tím, že si nedávám nálepku, že se mi líbí nějaké pohlaví. Záleží mi na osobnosti. Není to tak, že bych mohla říct, že jsem heterosexuál. Zaprvé jsem si to celý život ani nechtěla přiznat, za druhé jsem měla celý život kamarády v komunitách. Vidím to na sociálních sítích, například na TikToku se to přes karanténu stalo velmi velkým tématem. Tam je to o algoritmu, dostala jsem se na takovou část TikToku, kde nezáleží na pohlaví, orientaci, co má kdo na sobě. Mladí lidé tam řeší problémy jako globální oteplování, to, jak pomoc tomu, aby lidé neřešili, do čeho jim nic není.

Když potom vyjdu ven a vidím, že to tak není všude, jsem z toho až zaskočená, že si žiju v takové své vlastní bublině. Myslím si, že mladých je hodně, a ještě více to mladé motivuje, aby o tom mluvili a snažili se to ve společnosti změnit. Mnoho lidí si myslí, že teď najednou chceme vládnout světu, ale chceme být jen akceptovaní, mít šťastný život. To je to, o co se snažíme a myslím, že o to by se měli snažit všichni.

Co dalšího tě z těchto globálních věcí, které ty jako jednotlivec nemůžeš ovlivnit, trápí?

Řeším duševní zdraví, jak jsem říkala LGBT komunitu, rasové nerovnosti, snažím se na to poukázat a pomoci tomu. Řeším svobodu toho vyjádřit se nejen slovy, ale i oblečením, make-upem, tetováním. Přijde mi hrozně hloupé, že když má někdo tetování a barevné vlasy, tak hned kvůli tomu nemá nárok podle některých dělat takovou a takovou práci a podobně. Snažím se řešit takovéto věci celkově.

Oproti tobě už jsem stará škola. Mám pocit, že vám mladým se muselo v životě něco stát, co vás k tomuto vede. Kde se to v takové mladinké duši, která teprve dozrává, která by měla teprve zjišťovat, co by chtěla v životě dělat, bere? Byl na tebe nebo tvé kamarády někdy někdo zlý?

Myslím si, že to všichni zažívají, že je na ně někdo zlý. My to vidíme jako mix. Zaprvé sociální sítě, na kterých jsou mladí. Já jsem byla na sociálních sítích možná od deseti. Tam vidíte spoustu věcí, věci, které byste možná ani neměli vidět, když je vám deset let. V tom vyrůstáte. Potom vyrůstáte i v tom, že vidíte, jak netolerance ovlivnila starší generaci a co nenávist může způsobit mladší generaci, úplně bezdůvodně, protože my jsme nic neudělali. Mnoho mladých lidí říká, že nechtějí mít děti, protože nechtějí, aby vyrůstaly v tomto světě.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Myslím si, že je to mix toho, že vidíme život na sociálních sítích, jak netolerance a nenávist ovlivnila starší generaci, jak nešťastný člověk a život se může stát, a to my nechceme. Chceme si žít to svoje, protože my nikomu neubližujeme, a myslím si že 99 % těchto lidí nikomu neubližuje. A ti, co ubližují, jsou i v té druhé straně. Dokonce častokrát jsou agresivnější právě na té druhé straně než v této.

Pokud čtenáři nemají nikoho ve svém okolí, kdo by rozuměl tomu, jak přemýšlí, jak se chtějí vyjadřovat nebo jací jsou a nemají si o tom s kým popovídat, doufám, že moje hudba a moje komunita bude pro ně bezpečné útočiště, protože se snažím vytvářet komunitu, která nesoudí.

Tvoje písničky a texty jsou často dost depresivní. Někteří tě ztotožňují s Billie Eilish, to je jedna velká deprese. Ty si své texty píšeš sama. Proč, jak to vzniká? Potom mi totiž přijde, že ty sama jsi uvnitř smutná.

Já jsem i byla, velmi, velmi dlouho. Myslím si, že vůbec nepomáhalo to, že když jsem vyrůstala, tak se o tom nemluvilo. To si myslím je právě i další věc, co chce moje generace změnit, aby nebylo stigma mluvit o tom, z čeho jsem smutná a co se mi děje. Kolikrát když jste někomu řekli, že jste z něčeho smutná, tak vám odpovídali, že někdo jiný má větší problémy. Ano, má, ale to neznamená, že vy nemáte vlastní problém. To si myslím, je problém, který vznikl a který přidával k tomu, že mnoho lidí naší generace má s duševním zdravím problém. Nejen naše generace, i starší samozřejmě. Spousta lidí nechápe, jak se může mladý člověk takto cítit.

Hodně zpěváků mi říká, že jejich texty vznikají z jejich niterních pocitů. Máš to tedy stejně?

Řekla bych že určitě, že se snažím být sama sobě v tom momentě autentická. Vždycky říkám, že až se jednou zamiluji, tak o tom určitě bude písnička, o lásce a podobně. Momentálně ale v takovém stavu nejsem, tak píšu o jiných věcech. Teď jsem momentálně šťastnější, než jaká jsem byla za velmi dlouhou dobu.

Jak se to stalo?

Bude to znít trochu špatně, ale myslím si, že k tomu pomohla karanténa, minimálně ta první polovina. Protože mnoho lidí na sebe nemá čas, musí dělat to a to. Potom najednou přišla karanténa, život se zastavil a co. Jediné, co jsme mohli dělat, bylo soustředit se sami na sebe. To si myslím, mi velmi pomohlo, protože jsem měla čas vyrovnat se s mnoha problémy, které jsem měla.

Například?

Problémy s jídlem, vztah k jídlu, duševní zdraví. Proč na některé věci reaguji, tak jak reaguji. Do budoucna se nejdřív na chvíli trochu zamyslet nad tím, co říct, než odpovím, aby to nepřišlo z místa ublížení. Také se naučit žít sama se sebou, s mým mind setem, přiznat si, jak funguji, co potřebuji. Teď například vím, že potřebuji spoustu času o samotě. Zavřu se na několik hodin do pokoje a to potřebuji, protože když trávím hodně času s lidmi bez toho, abych měla čas pro sebe, jsem potom podrážděná, na někoho vyletím úplně za nic a pak si to vylévám na lidech, které mám ráda a na kterých si to vybít vůbec nechci. To si myslím určitě velmi pomohlo.

Teď tomu velmi pomohlo i to turné. Tam jsem sice neměla moc čas sama na sebe, ale zase jsem byla na stagi, což mě hrozně bavilo. To je velmi ironické, protože jsem velký introvert a těžko začínám konverzaci s lidmi. Ale na stagi jsem jako doma a najednou se v klidu můžu bavit. Nevím, co se v tu chvíli stane, ale na stagi je mi hrozně dobře.

Také jsem akceptovala to, s čím jsem velmi dlouho bojovala, že se vždycky měním, že za měsíc budu někdo úplně jiný, než jsem teď. Například se mi začaly znovu líbit sukně a šaty, které jsem před dvěma lety naprosto odmítala a hrozně jsem proti čemukoliv „dívčímu“ bojovala. Strašně dlouho mi trvalo akceptovat to, že jsem se změnila, že se mi to znovu začalo líbit, zároveň se mi ale líbí to, co se mi líbilo dřív.

Musela jsem to přijmout, fungovat sama se sebou, i to, že určité problémy budu vždycky mít. Některé mentální problémy jen tak nezmizí. Například problém s jídlem není něco, z čeho jste ze dne na den vyléčení, ale něco, co si s sebou nesete možná celý život. Ale musíte vědět, jak se s tím vyrovnat, co dělat, kdy si říct stop, zamyslet se nad tím, co dělám a podobné věci. To si myslím, že momentálně zvládám poměrně dobře.

Nepřipadáš si už teď stará?

To mi říká hodně lidí (směje se). Lidi mi vždycky tipnou nějaký věk, myslí si, že jsem starší. Nevím. Asi jsem stará duše.

Měli bychom tě klasifikovat stále jako začínající hvězdu, ale už teď máš za sebou velké úspěchy. Můžeš mi je vyjmenovat?

Jestli si sama na všechny vzpomenu… pro mě jsou úspěchy hrozně malé věci. Pro mě je úspěch, že jsem vydala svou první písničku, své první EP, že o mně psal Wonder Land. Je pro mě úspěch, že jsem byla na turné, že pracuji s producentem, který dělá s lidmi, kteří hrozně ovlivnili to, jak vnímám hudbu a jak ji sama píšu. Když jsem s ním poprvé setkala, to byl pro mě také velký úspěch. Je pro mě úspěch, že jsem teď na Times Square.

Pro mě jsou úspěchy i malé věci, jen bych řekla, že si je v tom momentě někdy ani neuvědomím. Za dva měsíce se zastavím a teprve tehdy si to uvědomím. Teď se snažím občas zpomalit a uvědomit si některé věci a trochu se nad nimi pozastavit, zároveň ale nechci z věcí dělat až moc velké halo, protože to zase může mít špatný dopad na mě a na to, jak potom obecně vnímám. Například pokud se mám s někým setkat, stále vnímám, že je to jen člověk, může mě zklamat nebo mě může překvapit a být super. Nemám ale od určitých věcí velká očekávání.

Máš už dostudováno?

Už dva roky mám individuální program.

To znamená, že se nepotýkáš například se závistí ve třídě?

Myslím si, že to, že jsem odešla na individuální program, mně hrozně pomohlo mentálně i v tom najít samu sebe. Škola na vás někdy tlačí, že musíte nosit, dělat, říkat to a to. To ubírá na identitě člověka, potom se neumí najít a hledá se strašně dlouho.

Hrozně mi to pomohlo. Tehdy jsem si to ani neuvědomovala, zranila jsem si ruku a musela jsem odejít ze školy. Když jsem se na to ale podívala nazpět, uvědomila jsem si, že jsem díky tomu začala psát plné písničky, nejen náhodné básničky. Nejen to, ale začala jsem se vyjadřovat i oblečením tak, jak jsem chtěla. Neměla jsem nikoho, kdo by mě zastavil a ptal se, co to dělám. Nevím, myslím si, že i toto, škola, může velmi zle ovlivnit lidi, protože berou identitu člověka.

Jak vnímáš politiku? Věděla jsi, jak to je v Polsku. Jak vnímáš politiku na Slovensku?

Myslím si že všude, ale hlavně v těchto zemích, které byly původně konzervativní, je ještě potřeba toho udělat mnoho pro rovnoprávnost. Všímám si toho na hrozně hloupých věcech, které mě v tom momentě ani nenapadnou. Ale už jen například to, že pás v autě více vyhovuje fyzicky mužům než ženám, a když se stane autonehoda, je větší pravděpodobnost, že zemře žena než muž. Takové maličkosti. Nebo poznámky typu že ženy musí mít víc času, na přípravu, na cokoliv.

Vadí ti sexismus?

Ano. Vnímám to všude ve společnosti, co se týká rovnoprávnosti čehokoliv, nikde to ještě není ideální. Ale myslím si, že momentálně nejlepší příklad jsou severské země. Tam jsem viděla duhové přechody nebo duhové lavičky u kostela, líbí se mi, že jsou tam takto otevření.

Půjdeš k volbám?

Doufám. Měla jsem osmnáct let až po minulých volbách, a v karanténě. Teď chci jít.

Jak se profiluješ?

Myslím si, že je jasné, že jsem hodně open minded, otevřená mysl. Takže ideologie nejblíže k tomuto. Teď, když byly volby v Americe, nebyla to také ideální situace. Sice jsem hrozně chtěla, aby vyhrál ten, který vyhrál, ale nesouhlasila jsem se vším, co dělá. To si myslím mělo hodně lidí, kteří ho volili. Chtěli ho proto, že druhá možnost byla mnohem horší. To ale neznamená, že to byla dobrá možnost.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Proč jste si vybrala podporu zrovna LGBT komunity?

Podporuji všechny minority. Tady se mi akorát naskytla příležitost podpořit něco, co je nejaktuálnější. V Polsku se to teď nejvíc řeší. Bylo to něco, k čemu jsem se přiklonila prioritně.

Jste pro trest smrti?

Je to velmi komplikovaná otázka, záleží to na individuálním případě.

Co vidíte jako největší problém lidstva?

Lidi. (smích)

Nejhorší hejt, který jste dostala po svém vystoupení v Polsku?

Žádný jsem nedostala, vyhla jsem se tomu.

Vás hudební vzor?

Je jich opravdu hodně.

Cítíte se byt jako Billie Eilish?

Ne, všichni jsou individuální.

Co pro vás znamená, že jste se dostala na obrazovky Times Square?

Ještě jsem to nezpracovala.

Kde se vidíte za 10 let?

Doufám, že budu mít šťastný život, že se budu mít fajn, budu mít všechno, co jsem kdy chtěla.

Který zpěvák podle vás změnil svými texty myšlení společnosti?

Těch je taky hodně.

Na co jste hrdá?

Zajímavá otázka. Asi na to, že jsem konečně v duševní pohodě, v níž jsem dlouho nebyla.

Kdybyste si mohla vybrat, chtěla byste stát na podiu s Michalem Jacksonem, Princem nebo Karlem Gottem?

S každým, ale na jiných koncertech.

Co vás naposledy rozplakalo?

Když skončila tour.

Jaký jste udělala naposledy dobrý skutek?

Neví, co je a co není dobrý skutek. Záleží, jak to člověk bere.

Nejlepší lék na depresi?

Poznat sám sebe.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co si dáte k obědu?

Něco asijského, za rohem mají nejlepší bun bo nam bo ve městě.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Karin Ann na jevišti s mikrofonem.
Karin Ann s duhovou vlajkou.
Karin Ann v barevném oblečení.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks