Hlavní stránka Nové články

Každou sobotu se na nás smál z obrazovky po boku éterické osoby - farářky Martiny Viktorie Kopecké. Marek Dědík je v oblíbené taneční soutěži StarDance už doslova starý pardál, který už ví, jak to celé funguje. Jako profesionál naučí tancovat každého. Je pro něj typický široký úsměv na tváři a vždy dobrá nálada. Tu neztrácí ani přes koronavirová přísná opatření, které letošní ročník soutěže provází. Marek je sice velmi vytížený, ale i tak si na rozhovor s LP-Life.cz udělal čas a povyprávěl o slastech i strastech tance v době koronavirové.

Marek Dědík.

Video

Říkal jsi, že letošní ročník StarDance je náročnější o 250 % než ty předchozí. Jak to prožíváš, jak moc náročné to je?

Náročné to je samozřejmě s covidem, je tam obrovské riziko nákazy. Nejhorší černý scénář je, že by neměl kdo tancovat v přímém přenosu. Toho se Česká televize bojí nejvíc, a proto nás testují každý čtvrtek PCR testem a antigenem, v pátek antigenem a v sobotu zase novu celé PCR, aby se tomu předešlo. Takže jsme všichni prošťouraní.

Na jednu stranu je to dobré, že má člověk jistotu, na druhou stranu máme samozřejmě stres. Nemáme stres jen z tance a přímého přenosu, ale i jak to dopadne. Každý týden je to takové, nazval bych to Ostrov přeživších. Nikdo neví, kdo bude tancovat, jestli tam zůstane nebo nezůstane, nebo nevymění jednoho z páru kvůli nákaze. Celé to hraje roli. Myslím si, že i tak je to dost psychicky náročné, kvůli covidu je to náročné dvakrát více.

Další náročnost je, že už jsem trošku starší člověk (směje se). Už mi není dvacet pět, takže samozřejmě ta námaha a všechno kolem toho mě hodně ubíjí, a nejvíc je ochuzena má rodina. To je teď v této době trochu těžší, proto je to pro mě o 250 % horší, než jak tomu bylo v předešlých ročnících. Také proto jsem tu nabídku dlouho zvažoval, teď jsem ale rád, že jsem ji vzal, protože jsem poznal další osobu, což je farářka Martina Viktorie Kopecká. Jsem rád, že s ní tancuji. Ona je tak zvláštní, absolutně mimo showbyznys. Proto je osobnostně to setkání zase s nějakým úplně jiným člověkem, kterého bych normálně nepotkal, o to cennější.

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Jaká byla tvoje první reakce, když ses dozvěděl, s kým budeš tancovat?

Letos to bylo jinak, my jsme se potkali, VIP osobnosti a tanečníci, ale nevěděli jsme, s kým budeme tančit. A já si hned na tom prvním setkání říkal, že určitě dostanu farářku (směje se). Já, takový někdy prostořeký, který řekne, co si myslí. Říkal jsem si: „No, tak to bude oříšek.“ Mám totiž takové zvláštní metody výuky, někdy používám slova jako „dělej čubku“, ale v dobrém. Tak toho jsem se bál nejvíc, jestli to vezme, nebo jak bude probíhat ten trénink celkově a jak si porozumíme. Ale musím říct, že je to velmi dobrý člověk, a je to jiné než předtím. Ona je jiná, je strašně chytrý člověk, uvědomělý, není zbrklá jako já, je strašně trpělivá. Takže to je pro mě taky na druhou stranu zase jiná zkušenost, práce s jiným člověkem.

Chtěla bych to porovnat například s Jitkou Schneiderovou, která je naopak herečka, ze showbyznysu. Martina je jiná už jenom tím, jak pomalu a klidně mluví. Co ti dala zkušenost s Jitkou a co si neseš domů od Martiny?

Od Jitky mi to dalo vítr a oheň, tam to jelo. Tam byla vášeň, bylo to tam celé, trochu podobně jako to mám já, nastavené. U Martiny je to trochu jiné. Z každého tréninku si odnáším to, že člověk si nejdřív musí nechat projít hlavou, než vůbec něco řekne, a že mnohdy nejsou důležitá slova, ale je důležitý význam těch slov. To je velký rozdíl.

A pak také trochu i ta duchovní věc. Nechci, aby to znělo, že Martina na to tlačí, naopak, vůbec nenutí nikdo do víry, ale samozřejmě to z ní jde cítit. Taková ta víra, a že dává přednost věcem nadpozemským a dává tomu i větší váhu a větší sílu. Samozřejmě ale žije normální reálný život, ráda čte a dělá jiné věci, strašně pomáhá lidem a je strašně hodná na všechny. Přijde uklízečka nebo kameraman a máme s nimi půlhodinový rozhovor. Jde z ní opravdu taková energie, že lidi za ní chodí, mnohdy asi většinou když mají splín.

Svěřovat se?

Svěřovat se. Opravdu je zajímavé se s ní potkat a nedivím se lidem, že se s ní chtějí potkat. Protože je něco jiného, když se s ní potkáte, a když ji vidíte v televizi. Už tam to působí, naživo je to ale skoro dvojnásobné. My ve StarDance díky Martině máme vždy před přenosem takové kolečko.

Mám pocit, že to Marek Eben prozradil v jednom z dílů...

První takový návrh na to měl Honza Cina, ale samozřejmě Martina tam každý týden promlouvá, má takovou malou řeč, držíme se za ruce a je to strašně moc hezký. Je to emotivní, některé ty holky málem až brečí a vůbec je to takové citlivé. Opravdu to vezme člověka do úplně jiné sféry než do té, co žijeme a jsme reálně tam. Plus ten stres, co tam máme...

Každý z účastníků StarDance vždycky říká „je to moje nová rodina“. Vydrží vám to i po StarDance? Zvlášť u tebe, když už jedeš několikátý rok v řadě?

Myslím si, že tím, že už jsem tam popáté, prožívám to trochu jinak. Ale rozumím těm VIP osobnostem, protože oni jsou tam jen jednou, že je to tak semele. Zaprvé jsou to velké emoce, za druhé dělají většinou to, co neumí, nebo v tom nejsou dobří. Zažijí kritiku i úspěch, proto se to takhle tmelí dohromady, protože mají všichni stejný cíl, učí se stejné tance, jsou na tom stejně.

Vztahy jsou opravdu velké. Nějakou dobu po StarDance se schází celá parta lidí, potom z toho vzniknou menší přátelství, někteří lidé se tam najdou a mají přátelství delší dobu, pak si myslím že to vydrží. A tím je StarDance kouzelná. Já osobně bych se se všemi těmi lidmi v životě nepotkal. S tanečníky se občas potkáváme, učí se ve studiích nebo jsme spolu nějakou dobu tančili. Ale s VIP hosty je to jiné, jsem ve StarDance popáté, takže s padesáti VIP osobnostmi bych se nikdy nepotkal. Hlavně je zažiji trochu jinak než v televizi nebo na divadle. Tam ten osobní kontakt je. A ve stresu ti lidé moc dlouho nemůžou nic předstírat, moc dlouho se tam nedá něco hrát nebo něco připravit, protože my bychom to viděli a člověk by se v tom cítil špatně.

V jednom našem rozhovoru jsi říkal, že každý umí tancovat. Pořád si to myslíš?

Pořád, a asi se to nezmění. Myslím si, že každý se naučí tancovat, protože každý umí tancovat. Druhá otázka pak samozřejmě je, jak umí tancovat. To pak záleží na píli. Myslím si ale, že i někdo kdo necítí rytmus, tak když nebude tančit přímo cha-chu, tak může tancovat své pohyby na nějakou hudbu a nějaký rytmus trefí. Dá se ale naučit i cha-cha, kdyby to trénoval dlouho.

Už jsi měl taneční partnerku, nebo někoho koho učíš, ať už ve StarDance nebo jinde, kdy sis říkal, že tuhle to prostě nenaučíš?

Často si to říkám (směje se), ale málokdy to vyslovuji. Tím, že jsem odborník, tak mně stačí malá chvíle a poznám, na které úrovni je ten člověk s koordinací pohybu, který je pro tanec klíčový. Mnohokrát se mi ale stalo, že po dvou třech měsících práce mě ten člověk překvapil, že se to dá naučit. Ale někdy ne (směje se). Já to ale zase beru jako výzvu. Komu to nejde, nelámu ho úplně přes koleno a neučím ho složitosti, ale jednodušší věci, aby to zvládl a měl z toho radost.

To je jako když rodiče přihlásí dítě na tanec, a po nějaké době mu řeknou, ať jde raději hrát šachy. Dítěti se nakonec uleví, že bude moct dělat něco, v čem je dobré a není to pro něj ztráta času…

Za nějakou dobu by to měl dobrý trenér říct. Já to někdy řeknu – tohle bude to trvat déle nebo že to nepůjde. Je to těžké samozřejmě se s tím vyrovnat, jak pro rodiče, tak i pro mě, že ztratím tu svěřenkyni, svěřence nebo pár. Ale někdy to dojde tak, že už se to musí říct.

Kromě StarDance máš spoustu jiných aktivit. Jaké?

Učím tancovat profesionální taneční páry, kdy oni každý den trénují a já jim dávám individuální lekce, pak je seminář. K tomu se váže moje výuka na zahraničních kempech, které jsou v létě nebo v zimě, třeba do Itálie jezdím co druhý měsíc učit. To je má profesionální stránka. Plus do toho porotcuji profesionální soutěže, jako je mistrovství České republiky.

A pak je druhá odnož, kdy učím „normální lidi“ tancovat, a to jsou kurzy pro děti, manželské páry nebo individuální kurzy, někdy chtějí tančit tzv. Pro-Am, to znamená, že ženy si zaplatí lekci se mnou a já s nimi tančím jako ve StarDance, ale učím je těžší kroky, individuálně. Pak je i možnost, že s nimi můžu jet na soutěž, existují soutěže v Pro-An. A pak dělám i svatební tance, choreografie. Dále ještě vystupuji, plesy nebo večírky, co se dá.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

A kdo je tvoje partnerka na vystoupení?

To záleží, kdo si co objedná (směje se). Takže buď je to má manželka, nebo profesionální tanečnice, protože s mojí ženou jsme nikdy na soutěžích netancovali. Nebo jsou to pak VIP osobnosti ze StarDance.

Moje další otázka by byla, jestli ještě soutěžíš.

Ne, už jsem soutěžní kariéru ukončil. Už bych se k tomu nikdy nechtěl vrátit.

Proč?

Protože se mi život úplně změnil a posunul jinam. Tím, jak jsem od dvanácti let pořád dřel a neměl jsem moc volna, kamarády ani takový normální život, co všichni zažívají, tak jsem to chtěl. Taky jsem chtěl rodinu, které se člověk musí věnovat. Přešel jsem do jiného levelu, a to mě baví. Baví mě, co dělám a jak to dělám. A znovu se týrat, vypěstovat si kondici, to není za měsíc, půl roku rok by trvalo, než bych se do toho zpátky dostal. To už se mi nechce, ani nemám tu chuť. Necítím v sobě tu potřebu, ani mi to není líto, což jsem rád. Jsem spokojený.  Vystoupení je něco jiného, to je pro radost. Můžu si tam dělat cokoliv, zvedačky, vybrat si hudbu jakou chci, dělat co mě baví, a nejen otrocky, sportovně dřít.

Předtím jsi říkal, že už taky nejsi nejmladší. To všechno, co děláš, co jsi mi teď vyjmenoval, je taky ale fyzicky náročné. Jak dlouho to hodláš dělat?

Fyzicky náročné to samozřejmě je, ale já mám hodně energie. I proto mi rodiče vybrali na sport, a udělali dobře. Mám v sobě pořád hodně energie, ale je pravda, že mi teď už někdy dochází. Koronavirus to myslím ve správný čas trochu zastavil a utnul, že jsem měl čas se zastavit, jednak být doma, ale si i uvědomit, že už toho bylo moc. Mnohdy jsem jel dvě vystoupení, potom jsem učil a pak zase jel dál. Nejhorší jsou ty přejezdy, není to jenom o tom někde něco odtančit, ale i to odřídit. Další věc je, že doma to člověk plánuje a organizuje, a to taky bere sílu a energii.

Byl jsem v zápřahu stále, a už to takhle nechci. Takže už to určitě takhle nebudu dělat. Budu ty věci selektovat a bohužel něco ztratím, něco nebudu dělat nebo to nezažiji, ale už se to nedá.

Řekl jsi, že rodiče udělali dobře, když tě dali na sport. Jak se vyvíjí vaši kluci, půjdou ve vašich šlépějích?

Starší Bertram myslím že moc ne. Samozřejmě nějak skáče, ale nevidíme tam něco z tance. On rád běhá, chodí na sport. Je taky aktivní, protože i moje manželka má energii, takže naše děti jsou obě dvě velmi aktivní, a mají být po kom. Bertram bude sportovně nadaný, ale nebude to tanec. Mladší Dorian, tam byly trochu náznaky – když pustíme hudbu, je tím zaujat, začne skákat, ale bráníme se tomu. Nechceme, aby dělali tanec, spíš ať dělají nějaký jiný sport. Ale samozřejmě kdyby k tomu došlo, nebudeme mu bránit.

Nechcete, aby ani jeden z nich tančil? Teď jsi mě překvapil.

Přemýšlel jsem o tom, jestli by to bylo správné nebo ne. Na jednu stranu asi ne, ať si svoji cestu vyšlape. Já jsem tanečním systémem prošel, tak bych se asi nějakým radám neubránil, ale na druhou stranu bych věděl, do čeho jde. Věděl bych, jaké to je prostředí, protože jsem tím prošel, a pro to bezpečí dítěte bych věděl, co ho čeká. Kdyby dělal judo nebo jezdil na kole, tak nevím, jak to celé funguje. To by bylo plus, že se v tom orientuji, bylo by to bezpečnější. Ale člověk nikdy neví.

Letos je to tvoje pátá StarDance, účast jsi hodně zvažoval. Když přijde nabídka na další ročník, půjdeš do toho znovu?

Jsem rozhodnut, že jako tanečník ji nevezmu. Kdyby přišla v rámci StarDance nabídka na něco jiného, na choreografa nebo být v porotě, nad tím bych uvažoval, to bych možná i vzal. Byla by to pro mě zase nějaká výzva, něco jiného. Ale jako tanečník už ne. I když nevím, kdyby tam byla Lucie Bílá nebo Ewa Farna a chtěly by Marka Dědíka, to by asi bylo něco jiného… (směje se).

Moc děkuji za rozhovor, přeji hodně štěstí.                                                    

Rychlá zpověď:

Co bys vzkázal koronaviru?

Ať jde do háje.

O kolik procent je náročnější celé StarDance oproti minulým létům?

O 250.

S kým ze stardancových partnerek se ti zatím tančilo nejlépe?

Se všemi, všechny jsou úžasný a byl jsem s nimi spokojený a rád.

Přešel jsi díky farářce na víru?

Ne.

Za co jsi se naposledy modlil?

Modlím se nejvíc za zdraví.

Jaký tanec už zvládnou tvoji synové?

Žádnej.

Komu fandí ve StarDance tvoje žena?

Tomáši Vernerovi, což mě trošku mrzí.

Který národ je národ opravdových tanečníků?

Češi.

Co děláš pro záchranu planety?

Třídím odpad.

Kdyby vláda opět zavřela sportoviště, co by to pro tebe znamenalo?

To, co minulej rok. Nic, sedět doma a koukat na televizi.

Kdo si myslíš, že vyhraje letošní StarDance?

Jan Cina.

První věc, co uděláš po posledním díle StarDance?

Lehnu si a budu spát.

Kterou pohádku během Vánoc nikdy nevynecháš?

S Čerty nejsou žerty.

Jaké si dáš předsevzetí do příštího roku?

Být zdravej.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se cítíš?

Trošku naštvaně z koronaviru, ale jinak je to fajn.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Marek Dědík s Martinou Viktorií Kopeckou na parketě.
Dědík s rodinou.
Marek Dědík v čepici.
Dědík v zákulisí StarDance.
Tanečník Marek Dědík.
Dědík s farářkou při tanci.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks