Rychlá zpověď - Václav Staněk: Inspirace Baťou mu přinesla miliony, jeho boty chce každý

O začátcích v kavárnách, velké síle marketingu i několikanásobných obratech.
14. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Václavu Staňkovi je pouhých 23 let, v podnikání to ale není žádný nováček. Zlínský rodák svoji obuvnickou firmu založil už v sedmnácti letech, první boty prodával po kavárnách. Letos míří značka Vasky k prodejům za 140 milionů korun, což je třikrát víc než loni. Firma se stala natolik úspěšná, že v loňském roce otevřela kamenný obchod v jedné z nejdražších pražských ulic – Na Příkopě. Slibné začátky ale zastavila pandemie. V rozhovoru pro LP-Life.cz nám Václav Staněk prozradil, že největším problémem je stíhat tempo poptávky.

Václav Staněk

Video

“Dobrý den, jsem Václav Staněk a mám přání, aby ve Zlíně opět ožila obuvnická tradice.” To máte na svých webových stránkách. Kdy tohle přání vzniklo?  

Bylo to zhruba v mých sedmnácti letech, kdy jsem od patnácti hledal cestu, co bude mým podnikatelským směrem. V sedmnácti byla ta chvíle, kdy jsem si to ujasnil a řekl jsem si, že bych tuhle cestu chtěl naplnit. V osmnácti jsem založil společnost a začal na tom pracovat. A pracujeme na tom i nadále.  

Vy jste se před tím věnoval atletice, potom přišla cukrovka, která vás donutila s atletikou skončit... Jak takhle mladého kluka napadne takový byznys plán? Souvisí to s tím, že jste vyrůstal ve Zlíně? 

Těch důvodů je tam moc. Atletiku jsem vzdal kvůli cukrovce, to je pravda. Měl jsem najednou hodně času. Věděl jsem, že chci podnikat. Můj taťka dělal pracovní boty, takže jsem do té výroby viděl. Z toho trhu jsem tak celkově věděl, že tu stále nějací obuvníci jsou, ale že jdou modelem velkoobchodu. Tohle určitě budovalo moje myšlenky. Zlín tomu určitě taky hodně pomohl a v neposlední řadě určitě knížky. Velmi brzo jsem se dostal ke knížkám o Tomáši Baťovi, což mě inspirovalo.  

Když si vzpomenete na začátky...pomáhali vám finančně rodiče? Protože přeci jenom nějaký kapitál je potřeba. 

Ne, nepomáhali mi. Měl jsem na Vasky základní kapitál 30 tisíc korun a ten nám opravdu vystačil na celé rozběhnutí společnosti. A to z toho důvodu, že jsem měl spoustu dobrých kamarádů. Grafika, který nám dělal logo. Spolužačku, která nám výměnou za boty nafotila první fotografie. Opravdu se nám to podařilo rozběhnout s málem.  

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5, Praha 5

Vy jste začínali pouze jako obuvnická značka. Sortiment se neustále rozšiřuje. Boty už byly pro klientelu málo?  

Stále jsme především obuvnická značka. A chceme být až do konce. Teda, žádný konec nebude, takže prostě dlouho. Samozřejmě naši zákazníci mají spoustu požadavků. Například sandály nebo slip on boty byly na přání zákazníků. A co se týče dalších doplňků, u těch jsme cítili, že o ně bude zájem. Peněženky, pásky a tak dále.  

V jednom z vašich rozhovorů jsem se dočetla, že první boty jste prodával po kavárnách. Tak kdy nastal ten zlom?  

Všichni se mě ptají na ten zlom, ale on tam reálně žádný nebyl. Je to konstantní práce. První rok jsme měli milion korun obrat, za další rok 4,5 milionu, potom 12 a takhle to šlo dál. Takže se může zdát, že tam byly nějaké skoky, ale bylo to konstantní budování značky a hledání nových a nových kanálů a posouvání se. Takže vyloženě ten zlom říct nelze, protože jsme poměrně dlouho prodávali po těch kavárnách. Skok byl především v onlinovém prostředí. Nebylo to vyloženě, že bych chodil po kavárnách. Spíš si je někdo objednal přes sociální sítě a potom jsme si je tam předali.  

Václav Staněk
Václav Staněk • Zdroj: FOTO: Se svolením Václava Staňka.

Zmínil jste vaše obraty, které se každým rokem čtyřnásobily. Loni to bylo 140 milionů korun. Čemu přisuzujete takový úspěch?  

Za mě to nejdůležitější v každém byznyse je produkt. Ten je centrem všeho. A potom je to ta konstantnost značky. A rozhodně taky kvalitní marketing.  

Dneska se bez marketingu hrát nedá. Oslovili jste několik influencerů, kteří vaši značku propagovali. Šlo by to dneska i bez toho?  

Bez influencerů to asi jde. Tím hlavním jsou výkonnostní kanály. Samozřejmě, když jsem byl na začátku, nemohl jsem za reklamu na Googlu nebo Facebooku utratit tolik peněz. Takže jsme obepisovali influencery a věřili jsme, že se to chytí. A povedlo se nám to, někteří nám opravdu pomohli.  

Jak moc vám marketingově hraje do karet to, že jste ze Zlína a vyrábíte obuv? Ta spojitost s Tomášem Baťou je velká.  

Určitě je to uvěřitelnější. Odkazujeme se na Baťovskou tradici a jsme ze Zlína, vyrábíme v České republice. Takže určitou roli to má. Není to tak, že bychom si ho brali do pusy, protože se nám to hodí. Myslíme to opravdu vážně, je to dlouhodobě můj vzor. Za mě největší podnikatel, který tu kdy byl. 

Kolik párů bot vyrábíte za den a kolika lidem musí projít rukama, než je bota kompletní?  

Vyrábíme 400 bot denně. Co se týče zaměstnanců, tak je to různé. Ale většinou projde jeden pár přes osm až čtrnáct lidí.  

V dnešní době zájem o řemeslo upadá. Jak těžké je najít někoho, kdo má o výrobu bot zájem?  

Je to problém poměrně velký. Snažíme se s tím něco dělat. Chceme tu ševcovinu ukázat v hezčím světle. Protože při takovém řemeslu je člověk v podstatě umělec. 

Zaměstnáváte jenom Čechy nebo i nějaké cizince?  

V podstatě jenom Čechy. Máme tam dva Ukrajince, kteří tu ale žijí už opravdu dlouho. A ti jsou skvělí, jsou hodně pracovití.  

Několikrát jste zmínil v rozhovorech, že už nestíháte vyrábět. Váš brand stojí na tom, že je to ruční výroba v Česku. Takže jak dlouho se dá tohle udržet? 

Cítíme, že už ne moc dlouho. Tím, že jsme navýšili kapacitu na 12 tisíc, tak je to zatím udržitelné. Nicméně si teď hrajeme například s myšlenkou, když jsme teď expandovali na Slovensko, že bychom se zeptali i tam. Vyrobené boty na Slovensku bych chtěl ale přímo pro Slováky a vyrobené v Česku pro Čechy. Protože tak si myslím, že je to nejsprávnější.  

Co se týče materiálu, ze kterých vyrábíte, hádám, že se všechno nedá sehnat u nás v Česku.  

Přesně tak, nedá. Podešve odebíráme přímo ve Zlíně. Tkaničky také v Česku. Největší problém je s kůží. Sehnat kůži v České republice je téměř nemožné. Máme české dodavatele, ale ti se snaží hledat kvalitu především ve střední Evropě.  

Jak jste dokázal získat všechny tyhle kontakty? Byl jste v podstatě malý kluk, co rozjíždí podnikání. Lidé vás určitě vnímali jinak.  

Bylo to postupné. Ale začínali jsme u taťky ve výrobně na pracovní boty. Takže tím jsme to měli částečně ulehčené. Samozřejmě tím, že jsme chtěli kvalitnější kůže, jiné vzory a tak dále, tak jsme si tu cestu stejně museli prošlapat. Ale mohli jsme vyrábět u něho.  

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

V loňském roce jste otevřeli kamenný obchod na Příkopech. Korona to zřejmě dost zkomplikovala. 

Trošku ano. Měli jsme zatím z těch pěti měsíců, které jsme mohli mít otevřené, otevřeno 22 dní, a to v prosinci, kdy vláda doháněla nějakým způsobem schodek. Ještě jsme dokonce nebyli v nájemní covidové výzvě, protože jsme smlouvu uzavřeli v době, kdy už to vlastně neplatilo. Což jsme samozřejmě nevěděli.  

Takže se stále držíte a prostě se uvidí... 

Ano, stále tam jsme a máme to v plánu. Věříme, že jednoho dne se to v dobré obrátí. 

Václav Staněk
Václav Staněk • Zdroj: FOTO: Se svolením Václava Staňka.

Jak celkově se vaše firma pandemii přizpůsobila? 

Udělali jsme poměrně rychlé kroky v onlinu. Začali jsme se tedy soustředit na online prodeje, protože prodejny jsou out. Takže jsme dali dopravu zdarma, prodloužili jsme vrácení zboží a tak dále. 

Jak často se setkáváte s reklamací zboží?  

Upřímně přesný poměr nevím. Není to tak razantní číslo, abychom si to takhle podrobně zaznamenávali. Navíc jsou ty boty opravitelné, takže je můžeme ve výrobě znovu opracovat a spravit. Takže opravdu o nic nejde.  

Jak je to s designem a novými kolekcemi? To je všechno vaše práce? 

Bylo tomu tak do konce minulého roku. V listopadu k nám nastoupil návrhář Martin Bernát, který se nám stará o návrhy nových bot. Teď to spolu konzultujeme a hledáme vždycky tu nejlepší cestu.  

Máte pod sebou spoustu lidí. Míváte tendence a potřeby mít všechno pod kontrolou? Nebo už to necháváte běžet tak, jak to je?  

Nahodile ano. Když vidím, že je něco špatně, tak do toho zasahuji hodně. Ale snažím se kompetence rozdávat tak, aby firma fungovala i beze mě.  

Co podle vás musí mít mladý člověk, aby se prosadil?  

Myslím si, že musí vědět, co chce. Být vytrvalý a jít si za tím. Myslím si, že to není o ničem jiném. Je potřeba se posouvat, vzdělávat se a pracovat na sobě.  

Jaké jsou vaše vize? Kam chcete firmu posouvat?  

Všude. V letošním roce máme v plánu expanzi do zahraničí. Čeká nás Německo, Rakousko a Švýcarsko. Tam uvidíme, jak se bude dařit. A do budoucna bychom chtěli dodržet ten náš růst. Takže obraty krát tři, klidně čtyři. Teď už je to samozřejmě ve větších číslech, tak uvidíme, jak se to podaří. Ale největší výzva je ve výrobě. Mít dostatek obuvi na to, abychom to v takových objemech vůbec mohli prodávat. S čímž se váže i to, že chceme otevřít nové prostory a výrobnu. Takže uvidíme, kde mají Vasky svůj strop a kde nás trh zastaví.  

Koukáte lidem hodně na boty? 

Pořád. Je to i inspirace. Všechno už bylo vymyšleno. Takže u většiny návrhů se inspirujeme.  

A kde nejčastěji?  

Většinou Pinterest.  

Zkusil jste si vy sám někdy celý proces výroby?  

Pouze výsek. Nakonec to skončilo tak, že se zasekl stroj a musel se opravovat. Ve finále není nikdo ve výrobě, kdo by uměl každý ten proces. Takže s čistým svědomím musím říct, že ani já ho neumím.  

Investoval jste i do dalších firem. Takže by mě zajímalo, jestli máte i čas na sebe? Umíte odpočívat, umíte prokrastinovat?  

Prokrastinavat ne! To je za mě na nic. Ale odpočívám rád. Ve volnu rád sportuju a trávím čas s kamarády. A pak samozřejmě rodina.  

Děkuji vám mockrát za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jedna věc, kterou byste poradil všem mladým podnikatelům.

Ujasněte si, co v životě chcete a jděte za tím.

Jaký je stavební kámen každé obuvi?

Asi podešev a kůže. Celkově svršek, má to tři části, takže všechno.

Co máte nejraději na výrobě bot?

Ten nápad, který se potom přetvoří v produkt. A třeba ho potkáte na ulici.

Je nějaká značka, která vás inspiruje?

Určitě. Jsou to značky, které se vydávají udržitelným směrem, takže třeba Patagonia.

Kolik máte párů bot ve svém šatníku?

Jelikož většinou testuju každou kolekci, tak to bude přes 80. Na skladě máme momentálně 20 000 bot, takže je to víc.

Je nějaká barva, kterou byste do výroby nikdy nezařadil?

Já upřímně nejsem moc extravagantní. Takže černá a bílá je základ. Tím pádem bych asi purpurovou třeba nezařadil.

Co máte nejraději na Zlíně?

Za mě ten podnikatelský duch, který je tam cítit. Ty základy tam položil Tomáš Baťa, který je mým velkým vzorem.

Necháte se očkovat proti koronaviru?

Vzhledem k tomu, že jsem cukrovkář, tak nad tím přemýšlím, ale zatím nevím.

Co vás nejvíc štve na téhle době?

Za mě asi ta zmatenost. Že nevíme, co bude. Z hlediska byznysu, že máme zavřené prodejny, ale mám pro to pochopení. Jenom stále nevíme, co se bude dít.

Jakou firmu považujete za největšího konkurenta?

Všechny obuvnické značky. Především ty, co se vyrábí v České republice.

Hlavní moment, díky kterému jste firmu jako velmi mladý podnikatel založil.

Kolem čtrnáctého roku, kdy jsem se rozhodl, že na to, abych si mohl plnit cíle, musím dělat to, co mě baví.

Jak moc byste se přirovnal k Baťovi? Od 1 do 10.

Děláme obuv. Podnikáme. Jsme ze Zlína. A začali jsme jako mladí. To jsou čtyři.

Co na něm nejvíce obdivujete?

Jeho vytrvalost a pracovitost. A to, že se dokázal dívat za roh. Uměl se dívat do budoucna. Takže strategické přemýšlení.

Co nejraději děláte, když zrovna nepracujete?

Trávím čas sportem, s kamarády. A nějaká edukace, takže knížky.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Dá se to. Dobře.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks