Rychlá zpověď - Anna Julie Slováčková: Rakovina ze mě udělala jiného člověka

O rakovině, budoucnosti a pocitech naděje i beznaděje
12. července 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Anička Slováčková je veřejnosti známá jako dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Sama je velmi talentovaná zpěvačka a herečka, geny se nezapřely. Nicméně tahle mladá dáma bývala také velmi veselou a aktivní dračicí… Než přišla rakovina prsu. Čtyřiadvacetileté umělkyni se změnil během vteřiny celý její život. Přestože léčba i operace dopadly dobře, stále ještě nemá stoprocentně vyhráno, proto je těžké s ní mluvit o něčem zcela jiném. V rozhovoru pro LP-life.cz se dočtete, jak se momentálně cítí, co plánuje a to, jak ji nemoc změnila.

zpěvačka Anna Julie Slováčková

Video

 

Začalo léto, je teplo. Jak se cítíš?

Zpoceně. (smích) Cítím se strašně dobře. Jsem letní živel, miluju léto. Léto je doba, kdy mě opouští veškeré chmury, a mám pocit, že je všechno zalité sluncem. Nicméně s teplem se teď kvůli mému zdravotnímu stavu pojí různé věci. Nikdy jsem nenatékala, neotekla mi ruka a podobné věci, co najednou člověk řeší. Člověk si na to ale podle mě zvykne, takže jsem nadšená, že je léto.

Jak dlouho už bojuješ se svou nemocí?

Od začátku října.

Jak tě to změnilo?

Diametrálně. Myslím si, že jsem v jistém smyslu úplně jiný člověk, než jsem byla předtím. Samozřejmě budu vždycky šílená, trhlá a budu dělat blbosti, ale v nějakém pohledu na svět, na život, vazby a komunikaci s lidmi mě to změnilo strašně moc.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Mně právě vůbec nepřijde, že se bavím se čtyřiadvacetiletou trhlou Aničkou, ale po mentální stránce s čtyřicetiletou ženou.

Já si tak taky připadám, i vizuálně. (směje se)

Nejsi unavená?

Jsem hrozně unavená. Prakticky když mám možnost, tak spím. Po tom celém koloběhu je to tělo strašně unavené, ještě po operaci. Někde jsem četla, že úplná rekonvalescence je po půl roce až roce. Myslím si, že dozvuky tam teď ještě budou, přeci jen to byl náročný zásah do těla, které bylo do té doby oslabené sem tam nějakými antibiotiky, ale ničím takhle závažným.

Samozřejmě to není sranda, bojovat s takovou nemocí. Vždycky říkám, že jsem měla nejlepší formu rakoviny, protože se všechno zachytilo včas. Bylo to samozřejmě tak, že člověk neví, na čem je, než přijdou výsledky. Nikdy nevíš, jestli se to nevrátí.

Přemýšlela jsi někdy, proč se ti to stalo? Věříš třeba na osud, karmu? Mně vždycky, když se něco stane, přemýšlím, jestli jsem někomu někdy neublížila.

Já doufám, že jsem nikomu neublížila, minimálně si toho nejsem vědoma. Samozřejmě někdy někomu řekneš v hádce něco hnusného, ale to bych musela být svatá, abych se nikdy s nikým nepohádala. Určitě jsem se s někým pohádala, nikdy jsem ale nebyla člověk, který by někomu provedl něco hnusného nebo mu něco hnusného přál.

Věřím spíš v psychosomatiku. Mám svoje věci, kvůli kterým si myslím, že se to stalo, ale hlavní je si neříkat, proč se mi to stalo. Proč se narodí děti s leukémií, rakovinou, proč lidi umírají na nemoci? Nikdy si nemůžeš říkat, že se ti něco stalo, protože jsi hnusná, tak to není. Člověk si nemůže říkat, proč se to stalo zrovna mně, protože zlým lidem se třeba nikdy nic špatného nestane. Na karmu – dá se říct – věřím, ale ne co se týče takových osudových momentů.

V rychlé zpovědi jsem se tě ptala, co ti rakovina dala a vzala, a ty jsi řekla přátele. To znamená, dala i vzala?

Hodně jsem se utvrdila v tom, kdo je opravdu můj přítel a komu na mně záleží, a komu ne. Kdo byl schopný za mnou dojet ve dne v noci, když jsem to potřebovala. Naopak jsem si řekla, že u lidí, se kterými se snažím setkat, sejít se s větší partou lidí nebo s lidmi, kteří se ti neozývají, a tebe to mrzí, tak ti nemají v tvém životě co dělat. Nějak ti proběhli životem, měla jsi je poznat, měli jste být přátelé, pak se znova uvidíte, ale nemůžeš na tom lpět a chtít po někom se mermomocí sejít, když ten člověk nechce.

Když se s tebou člověk chce vidět, tak si ten čas prostě najde. Uvědomila jsem si, že se nezavděčíš každému. Ty, u kterých jsem byla už předtím přesvědčená, že jsou opravdoví přátelé a jsou mojí druhou rodinou, tak u těch jsem se utvrdila v tom, že jimi jsou. 

Byla jsi vyloženě zklamaná z některých kamarádů?

Ne. Smířila jsem se s tím, že to tak je. Samozřejmě tě to chvíli mrzí. Můj hlavní problém vždycky byl, že všechnu vinu dávám sobě. Tudíž jsem se musela naučit přemýšlet o tom jinak. Vždycky jsem třeba měla problém navázat konverzaci s někým, koho neznám.

Ty?

Jo. Ačkoliv vypadám jako extrovert, tak jsem vevnitř docela introvertní. Přijít do nového kolektivu nebo bavit se s člověkem, když vedeš rozhovor, je něco úplně jiného. Kdybychom se ale potkaly někde na párty a měly bychom si povídat, tak mám hrozný strach z toho, že nastane trapný ticho. A já mám potřebu tu konverzaci nějak vést. Moje terapeutka mi řekla, že na to nejsem sama, že v té konverzaci je i ten druhý. Že se nemůžu obviňovat, není to jenom můj boj, ale i toho druhého. Já mám ale pořád pocit, že je to můj problém, že to ticho je, a já nemám co říct. Uvádím se tím do úplně šílených situací, kdy si zbytečně vytvářím barikády a bloky. Uvědomila jsem si, že ne všechno na světě je moje vina.

K terapeutce chodíš kvůli rakovině?

Já už jsem chodila předtím.

Pomáhá to?

Strašně.

Tvoji rodiče jsou slavní, navíc jsou zdraví. Říkala jsi, že největší oporou ti byl táta s bráchou…

Ano.

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3

Sblížilo vás to?

Dalo by se to tak říct, my jsme s tátou ale měli vždycky hezký vztah, byli jsme parťáci.

Vy spolu i vystupujete…

Vystupujeme spolu, hrajeme tenis, jezdíme na dovolenou. Táta je pro mě bůh všeho, strašně ho miluju.

I s Luckou?

Lucku respektuju, pro mě je hlavní, aby byl táta šťastný, zdravý a v pořádku. Je pro mě alfou a omegou úplně všeho, je to můj záchytný bod. Mámu miluju nadevšechno, samozřejmě mě taky podporuje, vím, že kdybych jí zavolala, tak se postará.

Brácha už má dvě děti. Hlídáš je a vídáš se s nimi?

Když jsem k nim poprvé přišla, neměla jsem vlásky a měla jsem roušku. Koukali na mě, co se stalo a kde je teta Aní. Vysvětlili jsme jim, že jsem nemocná, vlasy mi zase narostou a je to jen takové období.

Ten starší za mnou přišel, sednul si ke mně, obejmul mě kolem krku a řekl mi, že už si strašně přeje, abych byla zdravá a že se nemusím bát, že mě vždycky bude mít rád i takhle plešatou a starou. Že se těší, až mně vlasy narostou, ale že se nemusím bát, že jsem hezká i stará a plešatá.

Kolik mu je?

Je ve druhé třídě. To bylo tak krásný, když ti to řekne malý dítě, přišel sám od sebe. To samé ten menší, ten za mnou vždycky letí a úplně cítím, jak mi ty děti dávají energii. To je jedna z věcí, kterou si vyčítám, že jsme spolu netrávili víc času, to bych chtěla ještě změnit a zapracovat na tom. Abych se s nimi vídala víc a nenechala si jejich dětský život proklouznout mezi prsty. Když se vidíme, tak cítím, jak strašně je miluju a že bych za ně dýchala. Dítě ale samozřejmě potřebuje kontakt.

Vlásky už ti rostou, proč jsi zvolila tuhle barvu?

Ona byla původně fialová, to je moje oblíbená barva. Moje kadeřnice Péťa z Vlasy od Petry, kam už chodím několik let, byla jednou z prvních, komu jsem volala. Řešily jsme to spolu, věděla, že jdu na biopsii, znáš to, u kadeřnice, tam se říká všechno. Volala mi hned, jak to dopadlo, a já se jí rozbrečela do telefonu, že o ty vlásky, o které jsme pečovaly a konečně byly krásné a zdravé, přijdu.

Když jsem tam teď byla, říkala jsem jí, že mám další chemoterapii, u které by už vlasy slézt neměly, ale že už potřebuju být v péči kadeřníka. Už mi chyběly ty dámské věci, zajít si na vlasy a masáž, mají tam totiž masážní křeslo.

Tak jsem řekla, pojďme udělat něco bláznivýho. Když potřebuju, tak mám paruku, v divadle nebo Ordinaci, a moje vlasy nikdo nevidí, takže si s nimi konečně můžu dělat, co chci. Dohodly jsme se, že jakmile zmizí růžová, dáme to na modrou, potom zelenou. Má nějaké barvy s včelím voskem a vlasy jsou po nich super. Tu barvu jsem měla, už když jsem měla mikádo, a vlasy jsem tehdy měla snad nejzdravější. A to jsem je měla modré. Ona to sama vymyslela, sama dobře ví, co udělat, aby mně to slušelo. Úplně jsem se jí oddala a jsem vždycky spokojená.

Když mně oznámili, že mám rakovinu, nejdřív jsem se složila z toho, že přijdu o vlasy. Ne kvůli tomu, že budu ošklivá a plešatá, ale hrozně jsem se bála, že přijdu o práci. Bála jsem se, jak na to bude reagovat okolí, a to je podle mě hlavní strašák všech žen, které o vlasy přijdou, že je okolí nepřijme a společnost se jim bude stranit. Proto tu nemoc třeba nepřiznají, nebo nikdy nesundají šátek nebo paruku.

Při natáčení mého klipu jsem paruku rozhodně neměla. (odkaz na videoklip: https://youtu.be/DLt5L9PtHKw )

Proto jsem se taky rozhodla, že se kvůli tomu nebudu schovávat. Samozřejmě když zpívám třeba pro děti, tak si tu paruku vezmu. Řekla jsem si, že paruku nosit jinak nebudu. Chci podporovat ženy tím, že tu hlavu budu hrdě nosit, a ony si třeba řeknou, proč by taky nemohly.

Jak zvládáš jizvy? Kolik jich máš?

Mám je, ale nijak je moc neřeším. Hojí se dobře. Mně ale vůbec nevadí, zní to blbě, ale jsem s nimi spokojená, jizvy k člověku patří. Když mi bylo osmnáct, začala jsem s tetováním. Pojmula jsem to tak, že si vždycky nechám vytetovat nějaký mezník mého života. Mám jich spoustu a každé má pro mě velký význam.

To samé mám s jizvami. Neberu je jako vady na kráse, ale jako něco, co sis prožila, patří to k tvému životu a nikdy to už nesmažeš. Můžeš si z toho vzít ale ponaučení.

Budeš mít i tetování k rakovině?

Mám ho už vymyšlené. Všechna tetování mám od jedné tatérky a kamaráda. Bude to hodně jemné a ženské. Představ si duben nebo květen, jsou rozkvetlé jabloně nebo třešně a vítr sfoukne jejich lístky. To bych chtěla udělat realisticky kolem prsa, kvítky jabloní a třešní. Jemně, téměř neviditelně. Možná bych z těch jizev udělala větvičky, to ještě uvidíme.

Nehrozí ti, že přijdeš o prsa?

Ne. V tomhle směru mi vyšla dobře genetika, že nemám to, co měla třeba Angelina Jolie. Zatím mi to nehrozí a myslím, že ani hrozit nebude.

Aničko, držím ti palce. Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ti rakovina dala a co vzala?

Přátele.

Paruka ano nebo ne?

Ne.

Z čeho máš dneska největší strach?

Ze samoty.

Na čem ti naopak už tolik nezáleží jako dřív?

Na tom, jak vypadám.

První reakce tvé maminky, když jsi jí pověděla o svém zdravotním stavu?

Šok.

Kdo je ti během této doby největší oporou?

Tatínek a brácha.

Co si myslíš o rasismu?

Nejhorší lidská vlastnost.

Nejkrásnější dárek, který jsi naposledy dostala?

Plechovka s ananasem.

Projekt, na který se těšíš?

Cédéčko, naše první, moje debutový.

Bojíš se druhé vlny koronaviru?

Ano i ne.

Kdybych ti teď dala milion korun, co bys s ním udělala?

Rozdělila bych ho mezi přátele, část bych dala bráchovi, část bych si nechala na cédéčko a další část bych dala na útulky a stanice pro zvířata.

Tvoje životní motto?

Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš.

Jak si představuješ snové rande?

Nepředstavuju.

Kde bys chtěla být za 10 let?

Tam, kde budu šťastná, spokojená a zdravá.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co si myslíš, že by se na tomhle světě mělo změnit?

Lidi.
Moc dobře.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Fotografie z posledního natáčeného klipu.
Z koncertu se svou kapelou.
Slováčková bojuje úspěšně s rakovinou.
Nejbližšími osobami jsou jí táta a bratr Felixové.
Aničku rakovina změnila.
Anička v čepici
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks