Rychlá zpověď - Anna Julie Slováčková: Rakovina ze mě udělala jiného člověka

O rakovině, budoucnosti a pocitech naděje i beznaděje
12. července 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Anička Slováčková je veřejnosti známá jako dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Sama je velmi talentovaná zpěvačka a herečka, geny se nezapřely. Nicméně tahle mladá dáma bývala také velmi veselou a aktivní dračicí… Než přišla rakovina prsu. Čtyřiadvacetileté umělkyni se změnil během vteřiny celý její život. Přestože léčba i operace dopadly dobře, stále ještě nemá stoprocentně vyhráno, proto je těžké s ní mluvit o něčem zcela jiném. V rozhovoru pro LP-life.cz se dočtete, jak se momentálně cítí, co plánuje a to, jak ji nemoc změnila.

Video

 

Začalo léto, je teplo. Jak se cítíš?

Zpoceně. (smích) Cítím se strašně dobře. Jsem letní živel, miluju léto. Léto je doba, kdy mě opouští veškeré chmury, a mám pocit, že je všechno zalité sluncem. Nicméně s teplem se teď kvůli mému zdravotnímu stavu pojí různé věci. Nikdy jsem nenatékala, neotekla mi ruka a podobné věci, co najednou člověk řeší. Člověk si na to ale podle mě zvykne, takže jsem nadšená, že je léto.

Jak dlouho už bojuješ se svou nemocí?

Od začátku října.

Jak tě to změnilo?

Diametrálně. Myslím si, že jsem v jistém smyslu úplně jiný člověk, než jsem byla předtím. Samozřejmě budu vždycky šílená, trhlá a budu dělat blbosti, ale v nějakém pohledu na svět, na život, vazby a komunikaci s lidmi mě to změnilo strašně moc.

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m, Praha 1

Mně právě vůbec nepřijde, že se bavím se čtyřiadvacetiletou trhlou Aničkou, ale po mentální stránce s čtyřicetiletou ženou.

Já si tak taky připadám, i vizuálně. (směje se)

Nejsi unavená?

Jsem hrozně unavená. Prakticky když mám možnost, tak spím. Po tom celém koloběhu je to tělo strašně unavené, ještě po operaci. Někde jsem četla, že úplná rekonvalescence je po půl roce až roce. Myslím si, že dozvuky tam teď ještě budou, přeci jen to byl náročný zásah do těla, které bylo do té doby oslabené sem tam nějakými antibiotiky, ale ničím takhle závažným.

Samozřejmě to není sranda, bojovat s takovou nemocí. Vždycky říkám, že jsem měla nejlepší formu rakoviny, protože se všechno zachytilo včas. Bylo to samozřejmě tak, že člověk neví, na čem je, než přijdou výsledky. Nikdy nevíš, jestli se to nevrátí.

Přemýšlela jsi někdy, proč se ti to stalo? Věříš třeba na osud, karmu? Mně vždycky, když se něco stane, přemýšlím, jestli jsem někomu někdy neublížila.

Já doufám, že jsem nikomu neublížila, minimálně si toho nejsem vědoma. Samozřejmě někdy někomu řekneš v hádce něco hnusného, ale to bych musela být svatá, abych se nikdy s nikým nepohádala. Určitě jsem se s někým pohádala, nikdy jsem ale nebyla člověk, který by někomu provedl něco hnusného nebo mu něco hnusného přál.

Věřím spíš v psychosomatiku. Mám svoje věci, kvůli kterým si myslím, že se to stalo, ale hlavní je si neříkat, proč se mi to stalo. Proč se narodí děti s leukémií, rakovinou, proč lidi umírají na nemoci? Nikdy si nemůžeš říkat, že se ti něco stalo, protože jsi hnusná, tak to není. Člověk si nemůže říkat, proč se to stalo zrovna mně, protože zlým lidem se třeba nikdy nic špatného nestane. Na karmu – dá se říct – věřím, ale ne co se týče takových osudových momentů.

V rychlé zpovědi jsem se tě ptala, co ti rakovina dala a vzala, a ty jsi řekla přátele. To znamená, dala i vzala?

Hodně jsem se utvrdila v tom, kdo je opravdu můj přítel a komu na mně záleží, a komu ne. Kdo byl schopný za mnou dojet ve dne v noci, když jsem to potřebovala. Naopak jsem si řekla, že u lidí, se kterými se snažím setkat, sejít se s větší partou lidí nebo s lidmi, kteří se ti neozývají, a tebe to mrzí, tak ti nemají v tvém životě co dělat. Nějak ti proběhli životem, měla jsi je poznat, měli jste být přátelé, pak se znova uvidíte, ale nemůžeš na tom lpět a chtít po někom se mermomocí sejít, když ten člověk nechce.

Když se s tebou člověk chce vidět, tak si ten čas prostě najde. Uvědomila jsem si, že se nezavděčíš každému. Ty, u kterých jsem byla už předtím přesvědčená, že jsou opravdoví přátelé a jsou mojí druhou rodinou, tak u těch jsem se utvrdila v tom, že jimi jsou. 

Byla jsi vyloženě zklamaná z některých kamarádů?

Ne. Smířila jsem se s tím, že to tak je. Samozřejmě tě to chvíli mrzí. Můj hlavní problém vždycky byl, že všechnu vinu dávám sobě. Tudíž jsem se musela naučit přemýšlet o tom jinak. Vždycky jsem třeba měla problém navázat konverzaci s někým, koho neznám.

Ty?

Jo. Ačkoliv vypadám jako extrovert, tak jsem vevnitř docela introvertní. Přijít do nového kolektivu nebo bavit se s člověkem, když vedeš rozhovor, je něco úplně jiného. Kdybychom se ale potkaly někde na párty a měly bychom si povídat, tak mám hrozný strach z toho, že nastane trapný ticho. A já mám potřebu tu konverzaci nějak vést. Moje terapeutka mi řekla, že na to nejsem sama, že v té konverzaci je i ten druhý. Že se nemůžu obviňovat, není to jenom můj boj, ale i toho druhého. Já mám ale pořád pocit, že je to můj problém, že to ticho je, a já nemám co říct. Uvádím se tím do úplně šílených situací, kdy si zbytečně vytvářím barikády a bloky. Uvědomila jsem si, že ne všechno na světě je moje vina.

K terapeutce chodíš kvůli rakovině?

Já už jsem chodila předtím.

Pomáhá to?

Strašně.

Tvoji rodiče jsou slavní, navíc jsou zdraví. Říkala jsi, že největší oporou ti byl táta s bráchou…

Ano.

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad, Praha 2

Sblížilo vás to?

Dalo by se to tak říct, my jsme s tátou ale měli vždycky hezký vztah, byli jsme parťáci.

Vy spolu i vystupujete…

Vystupujeme spolu, hrajeme tenis, jezdíme na dovolenou. Táta je pro mě bůh všeho, strašně ho miluju.

I s Luckou?

Lucku respektuju, pro mě je hlavní, aby byl táta šťastný, zdravý a v pořádku. Je pro mě alfou a omegou úplně všeho, je to můj záchytný bod. Mámu miluju nadevšechno, samozřejmě mě taky podporuje, vím, že kdybych jí zavolala, tak se postará.

Brácha už má dvě děti. Hlídáš je a vídáš se s nimi?

Když jsem k nim poprvé přišla, neměla jsem vlásky a měla jsem roušku. Koukali na mě, co se stalo a kde je teta Aní. Vysvětlili jsme jim, že jsem nemocná, vlasy mi zase narostou a je to jen takové období.

Ten starší za mnou přišel, sednul si ke mně, obejmul mě kolem krku a řekl mi, že už si strašně přeje, abych byla zdravá a že se nemusím bát, že mě vždycky bude mít rád i takhle plešatou a starou. Že se těší, až mně vlasy narostou, ale že se nemusím bát, že jsem hezká i stará a plešatá.

Kolik mu je?

Je ve druhé třídě. To bylo tak krásný, když ti to řekne malý dítě, přišel sám od sebe. To samé ten menší, ten za mnou vždycky letí a úplně cítím, jak mi ty děti dávají energii. To je jedna z věcí, kterou si vyčítám, že jsme spolu netrávili víc času, to bych chtěla ještě změnit a zapracovat na tom. Abych se s nimi vídala víc a nenechala si jejich dětský život proklouznout mezi prsty. Když se vidíme, tak cítím, jak strašně je miluju a že bych za ně dýchala. Dítě ale samozřejmě potřebuje kontakt.

Vlásky už ti rostou, proč jsi zvolila tuhle barvu?

Ona byla původně fialová, to je moje oblíbená barva. Moje kadeřnice Péťa z Vlasy od Petry, kam už chodím několik let, byla jednou z prvních, komu jsem volala. Řešily jsme to spolu, věděla, že jdu na biopsii, znáš to, u kadeřnice, tam se říká všechno. Volala mi hned, jak to dopadlo, a já se jí rozbrečela do telefonu, že o ty vlásky, o které jsme pečovaly a konečně byly krásné a zdravé, přijdu.

Když jsem tam teď byla, říkala jsem jí, že mám další chemoterapii, u které by už vlasy slézt neměly, ale že už potřebuju být v péči kadeřníka. Už mi chyběly ty dámské věci, zajít si na vlasy a masáž, mají tam totiž masážní křeslo.

Tak jsem řekla, pojďme udělat něco bláznivýho. Když potřebuju, tak mám paruku, v divadle nebo Ordinaci, a moje vlasy nikdo nevidí, takže si s nimi konečně můžu dělat, co chci. Dohodly jsme se, že jakmile zmizí růžová, dáme to na modrou, potom zelenou. Má nějaké barvy s včelím voskem a vlasy jsou po nich super. Tu barvu jsem měla, už když jsem měla mikádo, a vlasy jsem tehdy měla snad nejzdravější. A to jsem je měla modré. Ona to sama vymyslela, sama dobře ví, co udělat, aby mně to slušelo. Úplně jsem se jí oddala a jsem vždycky spokojená.

Když mně oznámili, že mám rakovinu, nejdřív jsem se složila z toho, že přijdu o vlasy. Ne kvůli tomu, že budu ošklivá a plešatá, ale hrozně jsem se bála, že přijdu o práci. Bála jsem se, jak na to bude reagovat okolí, a to je podle mě hlavní strašák všech žen, které o vlasy přijdou, že je okolí nepřijme a společnost se jim bude stranit. Proto tu nemoc třeba nepřiznají, nebo nikdy nesundají šátek nebo paruku.

Při natáčení mého klipu jsem paruku rozhodně neměla. (odkaz na videoklip: https://youtu.be/DLt5L9PtHKw )

Proto jsem se taky rozhodla, že se kvůli tomu nebudu schovávat. Samozřejmě když zpívám třeba pro děti, tak si tu paruku vezmu. Řekla jsem si, že paruku nosit jinak nebudu. Chci podporovat ženy tím, že tu hlavu budu hrdě nosit, a ony si třeba řeknou, proč by taky nemohly.

Jak zvládáš jizvy? Kolik jich máš?

Mám je, ale nijak je moc neřeším. Hojí se dobře. Mně ale vůbec nevadí, zní to blbě, ale jsem s nimi spokojená, jizvy k člověku patří. Když mi bylo osmnáct, začala jsem s tetováním. Pojmula jsem to tak, že si vždycky nechám vytetovat nějaký mezník mého života. Mám jich spoustu a každé má pro mě velký význam.

To samé mám s jizvami. Neberu je jako vady na kráse, ale jako něco, co sis prožila, patří to k tvému životu a nikdy to už nesmažeš. Můžeš si z toho vzít ale ponaučení.

Budeš mít i tetování k rakovině?

Mám ho už vymyšlené. Všechna tetování mám od jedné tatérky a kamaráda. Bude to hodně jemné a ženské. Představ si duben nebo květen, jsou rozkvetlé jabloně nebo třešně a vítr sfoukne jejich lístky. To bych chtěla udělat realisticky kolem prsa, kvítky jabloní a třešní. Jemně, téměř neviditelně. Možná bych z těch jizev udělala větvičky, to ještě uvidíme.

Nehrozí ti, že přijdeš o prsa?

Ne. V tomhle směru mi vyšla dobře genetika, že nemám to, co měla třeba Angelina Jolie. Zatím mi to nehrozí a myslím, že ani hrozit nebude.

Aničko, držím ti palce. Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ti rakovina dala a co vzala?

Přátele.

Paruka ano nebo ne?

Ne.

Z čeho máš dneska největší strach?

Ze samoty.

Na čem ti naopak už tolik nezáleží jako dřív?

Na tom, jak vypadám.

První reakce tvé maminky, když jsi jí pověděla o svém zdravotním stavu?

Šok.

Kdo je ti během této doby největší oporou?

Tatínek a brácha.

Co si myslíš o rasismu?

Nejhorší lidská vlastnost.

Nejkrásnější dárek, který jsi naposledy dostala?

Plechovka s ananasem.

Projekt, na který se těšíš?

Cédéčko, naše první, moje debutový.

Bojíš se druhé vlny koronaviru?

Ano i ne.

Kdybych ti teď dala milion korun, co bys s ním udělala?

Rozdělila bych ho mezi přátele, část bych dala bráchovi, část bych si nechala na cédéčko a další část bych dala na útulky a stanice pro zvířata.

Tvoje životní motto?

Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš.

Jak si představuješ snové rande?

Nepředstavuju.

Kde bys chtěla být za 10 let?

Tam, kde budu šťastná, spokojená a zdravá.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co si myslíš, že by se na tomhle světě mělo změnit?

Lidi.
Moc dobře.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks