Rychlá zpověď - Anna Julie Slováčková: Rakovina ze mě udělala jiného člověka

O rakovině, budoucnosti a pocitech naděje i beznaděje
12. července 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Anička Slováčková je veřejnosti známá jako dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Sama je velmi talentovaná zpěvačka a herečka, geny se nezapřely. Nicméně tahle mladá dáma bývala také velmi veselou a aktivní dračicí… Než přišla rakovina prsu. Čtyřiadvacetileté umělkyni se změnil během vteřiny celý její život. Přestože léčba i operace dopadly dobře, stále ještě nemá stoprocentně vyhráno, proto je těžké s ní mluvit o něčem zcela jiném. V rozhovoru pro LP-life.cz se dočtete, jak se momentálně cítí, co plánuje a to, jak ji nemoc změnila.

Video

 

Začalo léto, je teplo. Jak se cítíš?

Zpoceně. (smích) Cítím se strašně dobře. Jsem letní živel, miluju léto. Léto je doba, kdy mě opouští veškeré chmury, a mám pocit, že je všechno zalité sluncem. Nicméně s teplem se teď kvůli mému zdravotnímu stavu pojí různé věci. Nikdy jsem nenatékala, neotekla mi ruka a podobné věci, co najednou člověk řeší. Člověk si na to ale podle mě zvykne, takže jsem nadšená, že je léto.

Jak dlouho už bojuješ se svou nemocí?

Od začátku října.

Jak tě to změnilo?

Diametrálně. Myslím si, že jsem v jistém smyslu úplně jiný člověk, než jsem byla předtím. Samozřejmě budu vždycky šílená, trhlá a budu dělat blbosti, ale v nějakém pohledu na svět, na život, vazby a komunikaci s lidmi mě to změnilo strašně moc.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m, Praha 8

Mně právě vůbec nepřijde, že se bavím se čtyřiadvacetiletou trhlou Aničkou, ale po mentální stránce s čtyřicetiletou ženou.

Já si tak taky připadám, i vizuálně. (směje se)

Nejsi unavená?

Jsem hrozně unavená. Prakticky když mám možnost, tak spím. Po tom celém koloběhu je to tělo strašně unavené, ještě po operaci. Někde jsem četla, že úplná rekonvalescence je po půl roce až roce. Myslím si, že dozvuky tam teď ještě budou, přeci jen to byl náročný zásah do těla, které bylo do té doby oslabené sem tam nějakými antibiotiky, ale ničím takhle závažným.

Samozřejmě to není sranda, bojovat s takovou nemocí. Vždycky říkám, že jsem měla nejlepší formu rakoviny, protože se všechno zachytilo včas. Bylo to samozřejmě tak, že člověk neví, na čem je, než přijdou výsledky. Nikdy nevíš, jestli se to nevrátí.

Přemýšlela jsi někdy, proč se ti to stalo? Věříš třeba na osud, karmu? Mně vždycky, když se něco stane, přemýšlím, jestli jsem někomu někdy neublížila.

Já doufám, že jsem nikomu neublížila, minimálně si toho nejsem vědoma. Samozřejmě někdy někomu řekneš v hádce něco hnusného, ale to bych musela být svatá, abych se nikdy s nikým nepohádala. Určitě jsem se s někým pohádala, nikdy jsem ale nebyla člověk, který by někomu provedl něco hnusného nebo mu něco hnusného přál.

Věřím spíš v psychosomatiku. Mám svoje věci, kvůli kterým si myslím, že se to stalo, ale hlavní je si neříkat, proč se mi to stalo. Proč se narodí děti s leukémií, rakovinou, proč lidi umírají na nemoci? Nikdy si nemůžeš říkat, že se ti něco stalo, protože jsi hnusná, tak to není. Člověk si nemůže říkat, proč se to stalo zrovna mně, protože zlým lidem se třeba nikdy nic špatného nestane. Na karmu – dá se říct – věřím, ale ne co se týče takových osudových momentů.

V rychlé zpovědi jsem se tě ptala, co ti rakovina dala a vzala, a ty jsi řekla přátele. To znamená, dala i vzala?

Hodně jsem se utvrdila v tom, kdo je opravdu můj přítel a komu na mně záleží, a komu ne. Kdo byl schopný za mnou dojet ve dne v noci, když jsem to potřebovala. Naopak jsem si řekla, že u lidí, se kterými se snažím setkat, sejít se s větší partou lidí nebo s lidmi, kteří se ti neozývají, a tebe to mrzí, tak ti nemají v tvém životě co dělat. Nějak ti proběhli životem, měla jsi je poznat, měli jste být přátelé, pak se znova uvidíte, ale nemůžeš na tom lpět a chtít po někom se mermomocí sejít, když ten člověk nechce.

Když se s tebou člověk chce vidět, tak si ten čas prostě najde. Uvědomila jsem si, že se nezavděčíš každému. Ty, u kterých jsem byla už předtím přesvědčená, že jsou opravdoví přátelé a jsou mojí druhou rodinou, tak u těch jsem se utvrdila v tom, že jimi jsou. 

Byla jsi vyloženě zklamaná z některých kamarádů?

Ne. Smířila jsem se s tím, že to tak je. Samozřejmě tě to chvíli mrzí. Můj hlavní problém vždycky byl, že všechnu vinu dávám sobě. Tudíž jsem se musela naučit přemýšlet o tom jinak. Vždycky jsem třeba měla problém navázat konverzaci s někým, koho neznám.

Ty?

Jo. Ačkoliv vypadám jako extrovert, tak jsem vevnitř docela introvertní. Přijít do nového kolektivu nebo bavit se s člověkem, když vedeš rozhovor, je něco úplně jiného. Kdybychom se ale potkaly někde na párty a měly bychom si povídat, tak mám hrozný strach z toho, že nastane trapný ticho. A já mám potřebu tu konverzaci nějak vést. Moje terapeutka mi řekla, že na to nejsem sama, že v té konverzaci je i ten druhý. Že se nemůžu obviňovat, není to jenom můj boj, ale i toho druhého. Já mám ale pořád pocit, že je to můj problém, že to ticho je, a já nemám co říct. Uvádím se tím do úplně šílených situací, kdy si zbytečně vytvářím barikády a bloky. Uvědomila jsem si, že ne všechno na světě je moje vina.

K terapeutce chodíš kvůli rakovině?

Já už jsem chodila předtím.

Pomáhá to?

Strašně.

Tvoji rodiče jsou slavní, navíc jsou zdraví. Říkala jsi, že největší oporou ti byl táta s bráchou…

Ano.

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1, Praha 1

Sblížilo vás to?

Dalo by se to tak říct, my jsme s tátou ale měli vždycky hezký vztah, byli jsme parťáci.

Vy spolu i vystupujete…

Vystupujeme spolu, hrajeme tenis, jezdíme na dovolenou. Táta je pro mě bůh všeho, strašně ho miluju.

I s Luckou?

Lucku respektuju, pro mě je hlavní, aby byl táta šťastný, zdravý a v pořádku. Je pro mě alfou a omegou úplně všeho, je to můj záchytný bod. Mámu miluju nadevšechno, samozřejmě mě taky podporuje, vím, že kdybych jí zavolala, tak se postará.

Brácha už má dvě děti. Hlídáš je a vídáš se s nimi?

Když jsem k nim poprvé přišla, neměla jsem vlásky a měla jsem roušku. Koukali na mě, co se stalo a kde je teta Aní. Vysvětlili jsme jim, že jsem nemocná, vlasy mi zase narostou a je to jen takové období.

Ten starší za mnou přišel, sednul si ke mně, obejmul mě kolem krku a řekl mi, že už si strašně přeje, abych byla zdravá a že se nemusím bát, že mě vždycky bude mít rád i takhle plešatou a starou. Že se těší, až mně vlasy narostou, ale že se nemusím bát, že jsem hezká i stará a plešatá.

Kolik mu je?

Je ve druhé třídě. To bylo tak krásný, když ti to řekne malý dítě, přišel sám od sebe. To samé ten menší, ten za mnou vždycky letí a úplně cítím, jak mi ty děti dávají energii. To je jedna z věcí, kterou si vyčítám, že jsme spolu netrávili víc času, to bych chtěla ještě změnit a zapracovat na tom. Abych se s nimi vídala víc a nenechala si jejich dětský život proklouznout mezi prsty. Když se vidíme, tak cítím, jak strašně je miluju a že bych za ně dýchala. Dítě ale samozřejmě potřebuje kontakt.

Vlásky už ti rostou, proč jsi zvolila tuhle barvu?

Ona byla původně fialová, to je moje oblíbená barva. Moje kadeřnice Péťa z Vlasy od Petry, kam už chodím několik let, byla jednou z prvních, komu jsem volala. Řešily jsme to spolu, věděla, že jdu na biopsii, znáš to, u kadeřnice, tam se říká všechno. Volala mi hned, jak to dopadlo, a já se jí rozbrečela do telefonu, že o ty vlásky, o které jsme pečovaly a konečně byly krásné a zdravé, přijdu.

Když jsem tam teď byla, říkala jsem jí, že mám další chemoterapii, u které by už vlasy slézt neměly, ale že už potřebuju být v péči kadeřníka. Už mi chyběly ty dámské věci, zajít si na vlasy a masáž, mají tam totiž masážní křeslo.

Tak jsem řekla, pojďme udělat něco bláznivýho. Když potřebuju, tak mám paruku, v divadle nebo Ordinaci, a moje vlasy nikdo nevidí, takže si s nimi konečně můžu dělat, co chci. Dohodly jsme se, že jakmile zmizí růžová, dáme to na modrou, potom zelenou. Má nějaké barvy s včelím voskem a vlasy jsou po nich super. Tu barvu jsem měla, už když jsem měla mikádo, a vlasy jsem tehdy měla snad nejzdravější. A to jsem je měla modré. Ona to sama vymyslela, sama dobře ví, co udělat, aby mně to slušelo. Úplně jsem se jí oddala a jsem vždycky spokojená.

Když mně oznámili, že mám rakovinu, nejdřív jsem se složila z toho, že přijdu o vlasy. Ne kvůli tomu, že budu ošklivá a plešatá, ale hrozně jsem se bála, že přijdu o práci. Bála jsem se, jak na to bude reagovat okolí, a to je podle mě hlavní strašák všech žen, které o vlasy přijdou, že je okolí nepřijme a společnost se jim bude stranit. Proto tu nemoc třeba nepřiznají, nebo nikdy nesundají šátek nebo paruku.

Při natáčení mého klipu jsem paruku rozhodně neměla. (odkaz na videoklip: https://youtu.be/DLt5L9PtHKw )

Proto jsem se taky rozhodla, že se kvůli tomu nebudu schovávat. Samozřejmě když zpívám třeba pro děti, tak si tu paruku vezmu. Řekla jsem si, že paruku nosit jinak nebudu. Chci podporovat ženy tím, že tu hlavu budu hrdě nosit, a ony si třeba řeknou, proč by taky nemohly.

Jak zvládáš jizvy? Kolik jich máš?

Mám je, ale nijak je moc neřeším. Hojí se dobře. Mně ale vůbec nevadí, zní to blbě, ale jsem s nimi spokojená, jizvy k člověku patří. Když mi bylo osmnáct, začala jsem s tetováním. Pojmula jsem to tak, že si vždycky nechám vytetovat nějaký mezník mého života. Mám jich spoustu a každé má pro mě velký význam.

To samé mám s jizvami. Neberu je jako vady na kráse, ale jako něco, co sis prožila, patří to k tvému životu a nikdy to už nesmažeš. Můžeš si z toho vzít ale ponaučení.

Budeš mít i tetování k rakovině?

Mám ho už vymyšlené. Všechna tetování mám od jedné tatérky a kamaráda. Bude to hodně jemné a ženské. Představ si duben nebo květen, jsou rozkvetlé jabloně nebo třešně a vítr sfoukne jejich lístky. To bych chtěla udělat realisticky kolem prsa, kvítky jabloní a třešní. Jemně, téměř neviditelně. Možná bych z těch jizev udělala větvičky, to ještě uvidíme.

Nehrozí ti, že přijdeš o prsa?

Ne. V tomhle směru mi vyšla dobře genetika, že nemám to, co měla třeba Angelina Jolie. Zatím mi to nehrozí a myslím, že ani hrozit nebude.

Aničko, držím ti palce. Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ti rakovina dala a co vzala?

Přátele.

Paruka ano nebo ne?

Ne.

Z čeho máš dneska největší strach?

Ze samoty.

Na čem ti naopak už tolik nezáleží jako dřív?

Na tom, jak vypadám.

První reakce tvé maminky, když jsi jí pověděla o svém zdravotním stavu?

Šok.

Kdo je ti během této doby největší oporou?

Tatínek a brácha.

Co si myslíš o rasismu?

Nejhorší lidská vlastnost.

Nejkrásnější dárek, který jsi naposledy dostala?

Plechovka s ananasem.

Projekt, na který se těšíš?

Cédéčko, naše první, moje debutový.

Bojíš se druhé vlny koronaviru?

Ano i ne.

Kdybych ti teď dala milion korun, co bys s ním udělala?

Rozdělila bych ho mezi přátele, část bych dala bráchovi, část bych si nechala na cédéčko a další část bych dala na útulky a stanice pro zvířata.

Tvoje životní motto?

Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš.

Jak si představuješ snové rande?

Nepředstavuju.

Kde bys chtěla být za 10 let?

Tam, kde budu šťastná, spokojená a zdravá.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co si myslíš, že by se na tomhle světě mělo změnit?

Lidi.
Moc dobře.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks