Hlavní stránka Nové články

Lela Ceterová je playmate. Dost lidí si při vyslovení tohoto titulu udělá tak trochu nespravedlivý názor. A když k tomu přidáte gigantický hrudník, smyslné rty, oči jako mrkací panenka, drobný nosík, útlý pas, dokonalý zadeček a dlouhé blond vlasy, je mínění ovlivněno dvojnásob. Lela je skutečně nepřehlédnutelná a díky svým plastikám bývá často terčem debat a nemístných poznámek. V rozhovoru pro Luxury Prague Life ovšem partnerka elitního českého bojovníka MMA Karlose Vémoly prozradila něco z toho, co je pod povrchem. Pyšní se například magisterským titulem a bavit se s ní můžete o všem, co vás napadne. Třeba i o politice.

Lela Ceterová

Video

Trápí tě, že tě lidé házejí do jiného pytle, než kam playmate patří? A že tě soudí podle vzhledu, který, co si budeme povídat, strhává pozornost mužů i žen?

Lidé velmi rádi škatulkují a bohužel i bez toho, aniž by dotyčné osoby znali nebo o nich věděli něco víc. Mé kolegyně, které jsou playmate, mají často běžné povolání nebo studují vysoké školy. Rozhodně si mínění, že jsou hloupé nebo laciné, nezaslouží. I já jsem samozřejmě profesionál a v soukromí úplně jiná, než by si lidé na první pohled mohli myslet. A ano, není mi příjemné, že lidé vnímají jen povrch. V mém případě jejich mínění ovlivňují i články z bulváru, které ne vždy mohu ovlivnit já.

Od erotických fotek je jen krůček k pornografickým. Přijala bys takovou nabídku?

Určitě ne!

Vysvětli tedy, co označení „playmate“ znamená?

Playmate je žena, která se ocitne na titulní straně časopisu Playboy, případně je spojená s rozhovorem a piktorialem, kde je rozkládací kalendář.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Jak se takový titul dá využít pracovně?

Rozhodně to není pozvánka do ložnice, jak si mnozí vysvětlují. Mně tenhle titul otevřel cestu k další práci ve světě modelingu a reklamy. Jako playmate máte výhodu, že je laťka nastavená výš, a tudíž pracujete za lepší honorář.

Jak bys sama sebe charakterizovala?

Řekla bych, že jsem pohodová žena, milá a přátelská ke každému, bez ohledu na věk nebo vzhled. Nikdy nikoho neodsuzuji a nikdy bych nikoho neurazila. Jsem slušně vychovaná a vedená k pomáhání ostatním, a to je myslím hlavní. Takovou mě znají rodiče a mé nejbližší okolí. Rozhodně nejsem namyšlená, jak si mnozí myslí. Tolik asi k charakteru.

Jinak na sebe mohu prozradit, že miluji sladkosti, to je můj hřích. Také ráda vařím, peču a fascinuje mě svět módy a kosmetiky. Velmi ráda se líčím, proto jsem si udělala i kurz líčení. Teď nemám dost času, ale v budoucnu bych ho ráda využila v profesní rovině.

Co tě momentálně živí?

Hlavně focení a různé druhy reklam prostřednictvím sociálních sítí.

Proto máš tolik plastických úprav?

Je to spíš důsledek než příčina. Mně se to zkrátka líbí a evidentně se to líbí i těm, co mě dnes platí. Už jako malá holka jsem mamce ze skříně brala boty a šaty a celé dny stála před zrcadlem. Bylo jasné jak facka, co ze mě bude. Už tehdy jsem se ráda fotila. Chodila jsem i na zpěv a na klavír, ale ve třinácti, kdy jsem poprvé stála před profesionálním objektivem, bylo rozhodnuto.

Čím by ses živila, kdybys neměla příležitost stát se modelkou? Jaké máš vzdělání?

Mám vystudovanou vysokou školu, obor sociální práce a zdravotnictví.

To bys byla úžasná sestřička, každý by chtěl injekci jen od tebe… (smích)

Moc mě to bavilo, škola mě naplňovala. Nevylučuji, že bych se v životě pohnula i tímto směrem. Teď ale preferuji spíš byznys v oblasti krásy.

Pojďme zpět k úpravám tvého těla. Měla jsi někdy komplex ze svého vzhledu?

Měla, už na základní škole. Kluci ve třídě se mi vysmívali, že mám takzvaně lentilky pod kobercem. Trápilo mě to, hodně jsem se kvůli tomu naplakala. Asi jsme to zdědily se sestrou po otci, protože maminka je krásná a má velká prsa od přírody. Toužila jsem být jako ona a nosit šaty, ve kterých bych se nemusela stydět, nebo se cítit sexy v plavkách.

V kolika letech jsi podstoupila první plastiku? Předpokládám, že to byla právě prsa…

V devatenácti. Můj idol byla Pamela Anderson, chtěla jsem vypadat jako ona.

Ale nezůstalo jen u prsou…

Mám ještě upravený nos, měla jsem křivou přepážku a špatně se mi dýchalo. Kromě toho mám ještě upravené rty a zuby.

Úpravu prsů a rtů jsi podstoupila vícekrát. Nebála ses, že to nebude podle tvých představ?

Bála. Přiznám se, že se rty nejsem úplně spokojená, ale málokdo je umí.

Odmítl ti nějaký doktor udělat plastiku?

Běžně, na Slovensku i v Čechách. U nás nejsou na určité zákroky připravení, nemají tolik zkušeností s něčím jiným, než jsou prsa. V zahraničí ale není problém, tak jezdím tam.

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m, Praha 10

Která plastika bolela nejvíc?

Jednoznačně zuby.

Plánuješ ještě nějakou další úpravu?

Momentálně je to to poslední, co bych chtěla. Za ty roky toho mám plné zuby a řekla bych, že stačilo. Navíc ne úplně dobře snáším narkózu.

Jaká je tedy finální velikost tvého poprsí?

Na to se mě ptají všichni, ale já to nechci říkat.

Proč? Vadí ti, že to všichni řeší?

Denně mi chodí různé zprávy od různých lidí, kteří se vesměs ptají dokola na to samé. Kromě velikosti poprsí se ptají na plastiky, každý chce nějaké rady, zkušenosti. Někdy je toho už moc.

Vadí ti velké poprsí při spánku?

Nevadí, ráda spím na břiše a jde to i teď, člověk si na to zvykne.

Kolik času denně věnuješ svému vzhledu?

Například make-up mi trvá půl hodiny, už to mám v ruce. Ačkoliv to tak může vypadat, mnoho času mi úprava vzhledu nezabírá. Jinak chodím do fitka, ale sportovní typ moc nejsem. Rodiče podnikali a tak neměli moc času vést nás k nějakému sportu. A navíc jsem spíš umělecky zaměřená, takže by to možná ani nemělo význam. Po čem ale hodně toužím, je zažít tandemový seskok z letadla. Adrenalinové věci mě lákají.

Vždy jsi dokonale upravená a oblečená. Vyšla bys ven nenalíčená a v teplákách?

Ve volném čase nosím tepláky a tenisky stále. Miluji to. V teplákách chodím třeba i do nákupního centra (smích). A nenalíčená vyjdu také. Prostě nic neřeším a jdu takhle mezi lidi.

Mají u tebe muži šanci, nebo klameš tělem?

Já jsem vždycky byla na dlouhodobé vztahy. Když jsem zamilovaná, nemá u mě nikdo jiný šanci.

Jsi žárlivá?

Zdravě.

Žárlí na Tebe partner? (Karlos „Terminátor“ Vémola, pozn. redakce)

Nedává to najevo, ale asi někdy ano.

Kde a při jaké příležitosti jste se vlastně seznámili? 

Seznámili jsme se na Instagramu. Odkdy jsme přesně spolu, to víme jen my dva. Jsou věci, které si necháváme jen pro sebe, ale musel bojovat. Nebyla to láska na první pohled.

Co na něm oceňuješ?

To, že navzdory tomu, jaký je šampion, není vůbec namyšlený. A že je průbojný, houževnatý, starostlivý, milý. A řekla bych, že i rodinně založený.

Čím jsi ty okouzlila svého partnera? Já bych si dovolila hádat, že u něj hrál naopak první pohled velkou roli.

Ano, uhodla jsi. Pro Karlose je vzhled velice důležitý. Ale já si myslím, že v životě to není to nejdůležitější. Jsou důležitější hodnoty. Na Slovensku máme takové přísloví: Žena má byť do voza aj do koča. Já taková jsem a Karlos to ví.

Přizpůsobuješ se mu hodně?

Když jsme spolu, tak ano. Zvlášť, když je v Praze, má velice nabitý program, a tak se snažíme být spolu, jak to jen jde.

Splnila jsi mu nějaké přání v podobě vzhledu? Plastika, barva vlasů, oblékání a podobně?

(smích) Dvě – blond barva vlasů a úprava poprsí. Karlos se netají tím, že miluje všechno přehnané, na tyhle věci máme stejný názor. Podporuje mě.

Spočítala jsi, kolik tě plastiky doposud stály?

Je to nehorázná částka, ale konkrétně ji neprozradím. Asi bych se měla dát pojistit. (smích)

Jak jsi sháněla peníze?

Dost mladých dívek si dnes dokáže ušetřit na plastiku, navíc se dá pořídit i na úvěr. Já jsem si při vysoké škole vydělávala modelingem a tím, že jsem měla vážné vztahy a nebyla na všechno sama, jsem mohla ušetřit. Za to se nestydím. Myslím, že tak by to mělo být, že si partneři pomáhají, respektive že muž svou ženu podporuje i finančně.

Co na změny vzhledu říkají rodiče nebo příbuzní? Rozmlouvali to?

První operaci mi schválili. Maminka věděla, jak jsem nešťastná, takže mi to nějak nerozmlouvala. A samozřejmě, rodiče mě milují takovou, jaká jsem. Ale možná, že by mě chtěli stále vidět takovou, jaká jsem byla. Jako všichni rodiče mají přirozeně o svou dceru obavy.

Neprojevily se po čase vlivem plastik nějaké zdravotní potíže?

Nebudu lhát, každá operace má svoje rizika. Párkrát jsem si prošla peklem. Ne, že bych chtěla jít na operaci, ale musela jsem.  

Dovedeš si sama sebe představit v roli matky? Není už to na programu dne?

Je mi 29 a určitě můj život směřuje do rodinného stavu. Celkem už se na to i cítím.

Bojíš se stárnutí?

Asi trochu ano. Ale každé období má něco do sebe a něco přinese. Tak to beru.

 

Rychlá zpověď:

Jaký muž u tebe nemá šanci?

Ahoj! Hlavně cílevědomý, houževnatý, ne namyšlený a musí vědět, co chce od života a jít si za tím.

Nejdražší kousek v tvém šatníku?

Hermés Birkin

Co by sis nikdy nevzala na sebe?

Asi bych si nikdy nevzala na sebe, jak bych to řekla...jako straka, že bych vypadala jako straka od hlavy po paty. To by bylo na mě moc.

Kdy tě můžeme vidět nenalíčenou?

Už jsem si dávala nějaké nenalíčené fotky, v podstatě když jsem byla po operaci, tak jsem se fotila hned po zákroku. Dávala jsem to na svůj instagram, takže tam mě měli možnost fanoušci vidět. Ale celkově běžně chodím nenamalovaná, Teď před chvilkou jsem byla nenamalovaná. Takže když nemusím, tak fakt se mi nechce.

Jaká část těla, co sis nechala vylepšit, tě vyšla nejdráž?

Myslím si, že asi zuby, protože na zubech jsem byla dvakrát. Protože poprvé sice byly nádherné, ale nastal tam nějaký zdravotní problém, takže se všechny museli odstranit a udělat další. Takže to asi byla taková největší investice, protože zuby jsou dost drahé.

Jaký jsi měla mindrák v dětství?

Měla jsem, hodně velký. Já jsem totiž na základní škole byla asi jediná dívka ve třídě, která měla lentilky pod kobercem. Všechny spolužačky nosily podprsenky a já jediná jsem nosila takovou tu "lambadu". To přetrvávalo několik let a až, když jsem byla na střední škole a byla v maturitním ročníku, tehdy jsem si řekla, že si po maturitě ty prsa nechám udělat, už jen pro ten svůj dobrý pocit, abych se cítila jako žena.

Co Tě naposledy zamrzelo?

Hodně věcí. Každý v životě udělá nějakou chybu, které lituje, špatné rozhodnutí, ale asi bych to nerozvíjela.

Prozraď na sebe jednu svoji neřest.

Miluji sladké.

Jak bys sis představovala ideální den?

Asi někde na nějakém ostrově, jak se opaluji, ochutnávám různé dobroty, zapíjím to kvalitním šampaňským, žádný telefon a jen s lidmi, které mám ráda, které miluji. To je asi můj nejideálnější den.

Co bys nikdy nesnědla?

Asi pavouka.

Jaké největší překvapení ti partner připravil?

Bylo jich víc, ale asi takové největší, když jsme měli výročí, tak mě vzal na vyhlídkovou věž a v podstatě jsme tam byli i ubytovaní. Miluji světýlka, krásný výhled a opravdu jsem to nečekala.

Co bys partnerovi nikdy neodpustila?

Toho by bylo asi víc, ale asi záleží na situaci.

Kolik minut nebo hodin věnuješ denně sociálním sítím?

Jak se to vezme. Někdy se do telefonu ani nepodívám a jidny si tam dávám svoje fotky, nebo odepisuji lidem na pracovní věci, takže to fakt závisí na tom, jestli mám čas, jestli něco spěchá, jestli něco řeším aktuálně. Například teď jsem řešila prodej kalendáře, takže to je různé. Nemám to určené, že čtyři hodiny denně nebo tak.

Jaká část těla tě na mužích zaujme jako první?

Mě se strašně líbí, když muž má pěkné ruce, mám na mysli dlaně.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak dlouho děláš svou práci, je vidět, že tě baví, tak jaký máš vztah k Tvojí práci?

Roli reportérky vykonávám osmým rokem a baví mě velmi. Děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Lela má právem přezdívku česká Barbie
Lela Ceterová
Lela miluje módu.
Svému partnerovi je stále po boku.
Pár bývá středem pozornosti na každém večírku.
Partnerem Lely je Karlos Terminátor Vémola
View photo gallery

O autorovi

Moderátorka zpráv televize Barrandov, dlouholetá reportérka, profesionální zpěvačka a členka kapely Patrola Šlapeto, která miluje dobré jídlo a pití, módu, klobouky a jiné pokrývky hlavy, cestování a hlavně svou rodinu.
Eva Borská
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks