Hlavní stránka Nové články

Být miliardářem podle globálních standardů znamená, že váš majetek čítá více než 1 miliardu dolarů. To je obrovský úspěch. Někteří se stali miliardáři díky zděděnému majetku, jiní si své bohatství vybudovali vlastním úsilím. LP-Life.cz vám přináší přehled majetku nejbohatších miliardářů současnosti, o kterých se sice mnoho nemluví, ale jejich příběhy jsou velmi zajímavé. Z žebříčku Forbes Billionaires jsme vybrali jména, která je dobré si zapamatovat (údaje platné k 3.3.2021).

Gina Rinehart

Mukesh Ambani (64) - Indie - 1,8 biliónů Kč

Pořadí dle Forbes: 11

Mukesh Ambani
Mukesh Ambani • Zdroj: Profimedia.cz

Indický podnikatel je předsedou a většinovým akcionářem 100 miliardového konglomerátu Reliance Industries, který se zabývá energetikou, petrochemií, těžbou ropy a zemního plynu a telekomunikacemi. Ambaniho majetek se v průběhu posledních deseti let více než zdvojnásobil. V roce 2019 jeho hodnota rostla i přesto, že celá země do značné míry chudla. Ambani žije i se svou rodinou v 27-patrovém mrakodrapu v Bombaji, jehož vybudování stálo přibližně jednu miliardu dolarů. Přátelí se s Hillary Clintonovou, která se zúčastnila svatby jeho dcery.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Zhong Shanshan (66) - Čína - 1,7 bilionů Kč

Pořadí dle Forbes: 15

Zhong Shanshan
Zhong Shanshan • Zdroj: Profimedia.cz

Tento 66letý miliardář je znám pod přezdívkou „Osamělý vlk“. Shanshan se veřejně neangažuje politice ani v žádných podnikatelských uskupeních. Zřídka vystupuje dokonce i v médiích. Sám o sobě jednou řekl:

„Jsem samotář a je mi úplně jedno, co dělají nebo si myslí moji kolegové.“

V 80. letech pracoval v novinách jako reportér. V roce 1996 založil společnost Nongfu Spring, která prodává balenou vodu. Jeho další firmou je společnost Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise, která vyrábí vakcíny a testovací soupravy na hepatitidu.

Carlos Slim Helú (81) - Mexiko - 1,3 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 17

Carlos Slim Helú
Carlos Slim Helú • Zdroj: Profimedia.cz

Jméno Carlos Slim Helú je ve světě známé zejména z oblasti telekomunikací. Právě v tomto oboru ukázal Helú svůj obchodní talent a mílovými kroky předběhl konkurenci. Jedním z největších kroků byla privatizace státní společnosti Telmex, díky níž získal naprostou převahu na celém mexickém telekomunikačním trhu. V oblasti pevných linek má jeho firma podíl zhruba 90%. Helú je úspěšný i v oblasti mobilních telekomunikací. Jeho firma Telcel provozuje nejžádanější mobilní síť v Mexiku. V tomto sektoru má známý magnát i další podnikatelské aktivity, do seznamu jeho společností patří rovněž América Móvil.

Tadashi Yanai (72) - Japonsko - 1,1 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 25

Tadashi Yanai
Tadashi Yanai • Zdroj: Profimedia.cz

Tadashi Yanai je vlastníkem a zakladatelem největšího módního gigantu Fast Retailing, který vlastní i oblíbenou značku oblečení a sportovních potřeb Uniqlo. Jejím cílem je konkurovat módním značkám jako Zara či H&M a získat prvenství na trhu. Ambasadorem značky je švýcarský tenista Roger Federer. Kromě něj Uniqlo v minulosti sponzorovala například Novaka Djokoviče. V Japonsku se Tadashimu dostalo velkého uznání za pomoc lidem postiženým zemětřesením.

Jack Ma (51) - Čína - 1,1 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 26

Jack Ma
Jack Ma • Zdroj: Profimedia.cz

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m, Praha 7

Zakladatel čínského obchodního gigantu Alibaba se může pochlubit nesmírně motivujícím příběhem. Narodil se v chudé rodině a v mládí se mu dlouho nedařilo najít si práci. Ačkoli to se svým životopisem zkoušel na více místech, odmítli ho i na pozici prodavače v KFC. Rozhodl se tedy vzít svůj osud do vlastních rukou a dnes vlastní impérium se 100 000 zaměstnanci. Hodnota jeho majetku vzrostla o neuvěřitelných 45 procent, jelikož on-line nákupy zaznamenaly během pandemických uzavírek nebývalý rozmach.

Li Ka-Shing (93) - Hongkong - 741 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 42

Li Ka-shing
Li Ka-shing • Zdroj: Profimedia.cz

Li Ka-Shing patří k nejvlivnějším mužům Asie. Založil společnost Cheung Kong Real Estate Company. Při vymýšlení názvu firmy se inspiroval nejdelší čínskou řekou, která má množství přítoků, čímž chtěl poukázat na různorodost a členitost svého podnikání. Věnuje se obchodu s kosmetikou, potravinami, skupuje jiné společnosti, dominuje v oblasti telekomunikací.

Miliardář je známý štědrými finančními dary vysokým školám. Díky jeho podpoře byla dokonce založena univerzita v Šan-tchou, ležící v blízkosti jeho rodného města. Pomohl i obětem katastrofy, kterou způsobilo tsunami v Indickém oceánu, jimž věnoval 3 miliony dolarů (66 milionů korun). V Hongkongu nechal postavit buddhistický klášter. Ten má sloužit především mnichům, při výstavbě se však myslelo i na turisty. Klášter má kapacitu až 400 míst pro návštěvníky, nezapomnělo se ani na speciální hosty, pro které je vyhrazena VIP sekce s neprůstřelnými skly a dalšími vymoženostmi.

Yang Huiyan (39) - Čína - 672 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 47

Yang Huiyan je kypersko-čínská miliardářka. Kyperské občanství získala v roce 2018. Yang Huiyan vlastní společnost Country Garden Holdings, která působí na trhu v oblasti vývoje a provozování komunitního bydlení, ale zabývá se i výstavbou ekologických a inteligentních měst. Podíl na ni převedl v roce 2007 její otec. Společnost sídlí na Kajmanských ostrovech a zabývá se prodejem nemovitostí v Číně, Malajsii a Austrálii. Během pandemie zřídila společnost ve Wu-chanu robotizované stanice pro výdej potravin, aby poskytla jídlo čínským zdravotníkům.

Alexej Mordashov (56) - Rusko - 633 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 48

Alexej Mordashov
Alexej Mordashov • Zdroj: Profimedia.cz

Ruský podnikatel Alexej Mordashov je šéfem hornického a ocelářského závodu Severstal, majitelem strojírenského podniku Power Machines a spolumajitelem mezinárodní společnosti na těžbu zlata Nord Gold. V mládí byl Alexej zodpovědným, skromným a pilným studentem. Snil o tom, že se stane finančním ředitelem. Po studiích prošel mnoha pozicemi, až se stal hlavou Severstalu. Jeho morální kvality se poté výrazně změnily, přestal být skromný a zdvořilý a stal se z něj tvrdý obchodník, pro kterého je práce na prvním místě. Alexej ve volném čase maluje, má rád zimní sporty a poezii.

Gina Rinehart (67) - Austrálie - 517 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 71

Gina Rinehart
Gina Rinehart • Zdroj: Profimedia.cz

Miliardářka, která si nebere servítky. Je nejbohatší, ale zároveň i nejnenáviděnější ženou v Austrálii. Zbohatla díky podnikání v oblasti těžby železné rudy. Jezdí limuzínami s neprůstřelným sklem a nechává se střežit někdejšími příslušníky elitních vojenských jednotek. Její bývalí zaměstnanci tvrdí, že je sice velmi dobře platila, ale byla i chorobně podezřívavá. Večer prý chodí po firmě a kontroluje, jestli se někde zbytečně nesvítí a neběží klimatizace. Své zaměstnance peskuje i kvůli maličkostem. Vadí jí dokonce i způsob vyjadřování, například používá-li někdo podmiňovací způsob „já bych, kdyby“.

Rodinný život je pravým opakem jejího podnikatelského úspěchu. Vychází pouze s nejmladší dcerou Gini, která – jelikož stojí na straně matky – dělá v rodinné firmě kariéru. Její tři starší sourozenci však odešli s prázdnou a s matkou se soudí kvůli podílům v rodinném fondu.

Zhong Huijuan (60) - Čína - 466 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 89

V roce 1995 založila společnost Hansoh Pharmaceutical, zabývající se výrobou onkologických, psychoaktivních, antidiabetických a jiných léčiv. Zhong začínala jako učitelka chemie. Tato energická podnikatelka svůj majetek po nikom nezdědila. Je příkladem toho, že i samotná žena může založit a vést velkou společnost s obrovskými zisky. Spolu se svým manželem, zakladatelem a předsedou společnosti Jiangsu Hengrui Medicine, patří mezi nejbohatší rodiny podnikající v oblasti farmacie. Její bohatství v roce 2020 výrazně vzrostlo během pandemie Covid-19.

Dhanin Chearavanont (82) - Thajsko - 380 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 108

Dhanin Chearavanont
Dhanin Chearavanont • Zdroj: Profimedia.cz

Dhanin Chearavanont je předsedou skupiny CP Group, jednoho z největších výrobců krmiv pro zvířata. Mezi další aktiva společnosti CP patří podíly v čínské pojišťovací společnosti Ping An a hongkongského konglomerátu CITIC. V roce 2020 věnoval Dhanin miliony dolarů na boj proti šíření nemoci Covid-19 v Thajsku.

Jorge Paulo Lemann (82) - Brazílie - 371 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 118

Jorge Paulo Lemann
Jorge Paulo Lemann • Zdroj: Profimedia.cz

Brazilský miliardář ovládá největší světovou pivovarnickou skupinu Anheuser-Busch InBev, ačkoli sám pivo nepije a dává přednost minerálkám. V roce 2016 koupil AB InBev konkurenční společnost SABMiller za téměř 100 miliard dolarů, čímž získal zvučné značky včetně Pilsner Urquell a Foster's Lager. Lemann je také majitelem investiční společnosti 3G, která vlastní podíl ve fastfoodovém řetězci Burger King. Svůj první hamburger ochutnal až při akvizici firmy a postěžoval si tehdy, že je příliš velký.

Většinu miliardářů pandemie koronaviru výrazně nepoznamenala. Čisté jmění indických miliardářů se meziročně zvýšilo o 14%. Čínští superboháči vydělali v roce 2020 rekordních 32 bilionů korun, což je více, než za předchozích pět let dohromady. Pomohl jim rozmach internetového nakupování a počítačových her během pandemie, kdy lidé tráví více času doma. I američtí miliardáři během pandemie dále bohatli, dohromady si polepšili o 12 bilionů korun.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks