Hlavní stránka Nové články

Být miliardářem podle globálních standardů znamená, že váš majetek čítá více než 1 miliardu dolarů. To je obrovský úspěch. Někteří se stali miliardáři díky zděděnému majetku, jiní si své bohatství vybudovali vlastním úsilím. LP-Life.cz vám přináší přehled majetku nejbohatších miliardářů současnosti, o kterých se sice mnoho nemluví, ale jejich příběhy jsou velmi zajímavé. Z žebříčku Forbes Billionaires jsme vybrali jména, která je dobré si zapamatovat (údaje platné k 3.3.2021).

Mukesh Ambani (64) - Indie - 1,8 biliónů Kč

Pořadí dle Forbes: 11

Mukesh Ambani
Mukesh Ambani • Zdroj: Profimedia.cz

Indický podnikatel je předsedou a většinovým akcionářem 100 miliardového konglomerátu Reliance Industries, který se zabývá energetikou, petrochemií, těžbou ropy a zemního plynu a telekomunikacemi. Ambaniho majetek se v průběhu posledních deseti let více než zdvojnásobil. V roce 2019 jeho hodnota rostla i přesto, že celá země do značné míry chudla. Ambani žije i se svou rodinou v 27-patrovém mrakodrapu v Bombaji, jehož vybudování stálo přibližně jednu miliardu dolarů. Přátelí se s Hillary Clintonovou, která se zúčastnila svatby jeho dcery.

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m, Praha 6

Zhong Shanshan (66) - Čína - 1,7 bilionů Kč

Pořadí dle Forbes: 15

Zhong Shanshan
Zhong Shanshan • Zdroj: Profimedia.cz

Tento 66letý miliardář je znám pod přezdívkou „Osamělý vlk“. Shanshan se veřejně neangažuje politice ani v žádných podnikatelských uskupeních. Zřídka vystupuje dokonce i v médiích. Sám o sobě jednou řekl:

„Jsem samotář a je mi úplně jedno, co dělají nebo si myslí moji kolegové.“

V 80. letech pracoval v novinách jako reportér. V roce 1996 založil společnost Nongfu Spring, která prodává balenou vodu. Jeho další firmou je společnost Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise, která vyrábí vakcíny a testovací soupravy na hepatitidu.

Carlos Slim Helú (81) - Mexiko - 1,3 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 17

Carlos Slim Helú
Carlos Slim Helú • Zdroj: Profimedia.cz

Jméno Carlos Slim Helú je ve světě známé zejména z oblasti telekomunikací. Právě v tomto oboru ukázal Helú svůj obchodní talent a mílovými kroky předběhl konkurenci. Jedním z největších kroků byla privatizace státní společnosti Telmex, díky níž získal naprostou převahu na celém mexickém telekomunikačním trhu. V oblasti pevných linek má jeho firma podíl zhruba 90%. Helú je úspěšný i v oblasti mobilních telekomunikací. Jeho firma Telcel provozuje nejžádanější mobilní síť v Mexiku. V tomto sektoru má známý magnát i další podnikatelské aktivity, do seznamu jeho společností patří rovněž América Móvil.

Tadashi Yanai (72) - Japonsko - 1,1 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 25

Tadashi Yanai
Tadashi Yanai • Zdroj: Profimedia.cz

Tadashi Yanai je vlastníkem a zakladatelem největšího módního gigantu Fast Retailing, který vlastní i oblíbenou značku oblečení a sportovních potřeb Uniqlo. Jejím cílem je konkurovat módním značkám jako Zara či H&M a získat prvenství na trhu. Ambasadorem značky je švýcarský tenista Roger Federer. Kromě něj Uniqlo v minulosti sponzorovala například Novaka Djokoviče. V Japonsku se Tadashimu dostalo velkého uznání za pomoc lidem postiženým zemětřesením.

Jack Ma (51) - Čína - 1,1 bilionu Kč

Pořadí dle Forbes: 26

Jack Ma
Jack Ma • Zdroj: Profimedia.cz

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m, Praha 5

Zakladatel čínského obchodního gigantu Alibaba se může pochlubit nesmírně motivujícím příběhem. Narodil se v chudé rodině a v mládí se mu dlouho nedařilo najít si práci. Ačkoli to se svým životopisem zkoušel na více místech, odmítli ho i na pozici prodavače v KFC. Rozhodl se tedy vzít svůj osud do vlastních rukou a dnes vlastní impérium se 100 000 zaměstnanci. Hodnota jeho majetku vzrostla o neuvěřitelných 45 procent, jelikož on-line nákupy zaznamenaly během pandemických uzavírek nebývalý rozmach.

Li Ka-Shing (93) - Hongkong - 741 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 42

Li Ka-shing
Li Ka-shing • Zdroj: Profimedia.cz

Li Ka-Shing patří k nejvlivnějším mužům Asie. Založil společnost Cheung Kong Real Estate Company. Při vymýšlení názvu firmy se inspiroval nejdelší čínskou řekou, která má množství přítoků, čímž chtěl poukázat na různorodost a členitost svého podnikání. Věnuje se obchodu s kosmetikou, potravinami, skupuje jiné společnosti, dominuje v oblasti telekomunikací.

Miliardář je známý štědrými finančními dary vysokým školám. Díky jeho podpoře byla dokonce založena univerzita v Šan-tchou, ležící v blízkosti jeho rodného města. Pomohl i obětem katastrofy, kterou způsobilo tsunami v Indickém oceánu, jimž věnoval 3 miliony dolarů (66 milionů korun). V Hongkongu nechal postavit buddhistický klášter. Ten má sloužit především mnichům, při výstavbě se však myslelo i na turisty. Klášter má kapacitu až 400 míst pro návštěvníky, nezapomnělo se ani na speciální hosty, pro které je vyhrazena VIP sekce s neprůstřelnými skly a dalšími vymoženostmi.

Yang Huiyan (39) - Čína - 672 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 47

Yang Huiyan je kypersko-čínská miliardářka. Kyperské občanství získala v roce 2018. Yang Huiyan vlastní společnost Country Garden Holdings, která působí na trhu v oblasti vývoje a provozování komunitního bydlení, ale zabývá se i výstavbou ekologických a inteligentních měst. Podíl na ni převedl v roce 2007 její otec. Společnost sídlí na Kajmanských ostrovech a zabývá se prodejem nemovitostí v Číně, Malajsii a Austrálii. Během pandemie zřídila společnost ve Wu-chanu robotizované stanice pro výdej potravin, aby poskytla jídlo čínským zdravotníkům.

Alexej Mordashov (56) - Rusko - 633 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 48

Alexej Mordashov
Alexej Mordashov • Zdroj: Profimedia.cz

Ruský podnikatel Alexej Mordashov je šéfem hornického a ocelářského závodu Severstal, majitelem strojírenského podniku Power Machines a spolumajitelem mezinárodní společnosti na těžbu zlata Nord Gold. V mládí byl Alexej zodpovědným, skromným a pilným studentem. Snil o tom, že se stane finančním ředitelem. Po studiích prošel mnoha pozicemi, až se stal hlavou Severstalu. Jeho morální kvality se poté výrazně změnily, přestal být skromný a zdvořilý a stal se z něj tvrdý obchodník, pro kterého je práce na prvním místě. Alexej ve volném čase maluje, má rád zimní sporty a poezii.

Gina Rinehart (67) - Austrálie - 517 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 71

Gina Rinehart
Gina Rinehart • Zdroj: Profimedia.cz

Miliardářka, která si nebere servítky. Je nejbohatší, ale zároveň i nejnenáviděnější ženou v Austrálii. Zbohatla díky podnikání v oblasti těžby železné rudy. Jezdí limuzínami s neprůstřelným sklem a nechává se střežit někdejšími příslušníky elitních vojenských jednotek. Její bývalí zaměstnanci tvrdí, že je sice velmi dobře platila, ale byla i chorobně podezřívavá. Večer prý chodí po firmě a kontroluje, jestli se někde zbytečně nesvítí a neběží klimatizace. Své zaměstnance peskuje i kvůli maličkostem. Vadí jí dokonce i způsob vyjadřování, například používá-li někdo podmiňovací způsob „já bych, kdyby“.

Rodinný život je pravým opakem jejího podnikatelského úspěchu. Vychází pouze s nejmladší dcerou Gini, která – jelikož stojí na straně matky – dělá v rodinné firmě kariéru. Její tři starší sourozenci však odešli s prázdnou a s matkou se soudí kvůli podílům v rodinném fondu.

Zhong Huijuan (60) - Čína - 466 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 89

V roce 1995 založila společnost Hansoh Pharmaceutical, zabývající se výrobou onkologických, psychoaktivních, antidiabetických a jiných léčiv. Zhong začínala jako učitelka chemie. Tato energická podnikatelka svůj majetek po nikom nezdědila. Je příkladem toho, že i samotná žena může založit a vést velkou společnost s obrovskými zisky. Spolu se svým manželem, zakladatelem a předsedou společnosti Jiangsu Hengrui Medicine, patří mezi nejbohatší rodiny podnikající v oblasti farmacie. Její bohatství v roce 2020 výrazně vzrostlo během pandemie Covid-19.

Dhanin Chearavanont (82) - Thajsko - 380 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 108

Dhanin Chearavanont
Dhanin Chearavanont • Zdroj: Profimedia.cz

Dhanin Chearavanont je předsedou skupiny CP Group, jednoho z největších výrobců krmiv pro zvířata. Mezi další aktiva společnosti CP patří podíly v čínské pojišťovací společnosti Ping An a hongkongského konglomerátu CITIC. V roce 2020 věnoval Dhanin miliony dolarů na boj proti šíření nemoci Covid-19 v Thajsku.

Jorge Paulo Lemann (82) - Brazílie - 371 miliard Kč

Pořadí dle Forbes: 118

Jorge Paulo Lemann
Jorge Paulo Lemann • Zdroj: Profimedia.cz

Brazilský miliardář ovládá největší světovou pivovarnickou skupinu Anheuser-Busch InBev, ačkoli sám pivo nepije a dává přednost minerálkám. V roce 2016 koupil AB InBev konkurenční společnost SABMiller za téměř 100 miliard dolarů, čímž získal zvučné značky včetně Pilsner Urquell a Foster's Lager. Lemann je také majitelem investiční společnosti 3G, která vlastní podíl ve fastfoodovém řetězci Burger King. Svůj první hamburger ochutnal až při akvizici firmy a postěžoval si tehdy, že je příliš velký.

Většinu miliardářů pandemie koronaviru výrazně nepoznamenala. Čisté jmění indických miliardářů se meziročně zvýšilo o 14%. Čínští superboháči vydělali v roce 2020 rekordních 32 bilionů korun, což je více, než za předchozích pět let dohromady. Pomohl jim rozmach internetového nakupování a počítačových her během pandemie, kdy lidé tráví více času doma. I američtí miliardáři během pandemie dále bohatli, dohromady si polepšili o 12 bilionů korun.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 549 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 50m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 50m

2 + KK 50 m²
20 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Praha 4

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník

5 + KK 217 m²
21 365 218 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
21 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks