Paradoxy covidového cestování: Jak a zda vůbec se dostaneme do vzdálenějších destinací

Od června se opět mnohé změnilo. Informujte se o covidovém cestování!
08. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Cestování v době covidu je a bude jiné, než v dobách před ním. Meteorologické léto každopádně je tu a letní turistická sezóna začíná. Už to samo o sobě je dobrá zpráva. Podmínky cestování do jednotlivých destinací se neustále mění a významných změn doznaly právě od června. Pojďme se podívat na vzdálenější destinace a některé covidové paradoxy. Snad vás chuť vydat se na cesty po přečtení tohoto článku nepřejde.

Krásná dívka v klobouku s kokosem sedící na plážové houpačce

Nejen že se změnila pravidla bezplatného testování, ale lidé, kteří se chystají na zahraniční dovolenou, mohou získat potvrzení o negativním testu online, stejně jako potvrzení o prodělané nemoci nebo očkování. Všechny tyto informace poskytuje Ústav zdravotnických informací a statistiky a po jejich stažení si certifikát můžete před cestou uložit do mobilu či vytisknout. Kromě online možnosti jej získáte i v očkovacím centru a potvrzení o prodělaném covidu i u praktického lékaře. Samozřejmě ale neplatí všude a i zde jsou nějaká "ale": Ač s tímto certifikátem můžete cestovat především do bližších zemí, jako jsou Chorvatsko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, i nadále platí, že podmínku vstupu si každá země definuje sama.

Od 1. června je navíc možné si nechat udělat dva PCR testy a čtyři antigenní testy měsíčně zdarma, hrazené zdravotní pojišťovnou. Protože pro cestování do vzdálenějších destinací ale většinou potřebujete anglický certifikát (někdy i ruský), za tyto se platí extra.

Kam můžeme bez t(r)estu?

Dobrou zprávou je, že již do sedmi zemí Češi mohou bez testu, který nahradí absolvované očkování. Jedná se o Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko a Chorvatsko. A některé (Chorvatsko, Maďarsko a Rakousko) dokonce uznávají už první dávku (22 dní po aplikaci). Ta mimochodem usnadňuje i návrat z některých zemí středního a vysokého rizika, do nichž patří například Finsko, Irsko, Norsko, Portugalsko, Řecko, Španělsko a Itálie. Očkované navrátivší první dávkou z těchto zemí nečeká karanténa ani testy!

Dívka na letišti sledující tabuli odletů
Dívka na letišti sledující tabuli odletů • Zdroj: Pixabay

Podmínky jsou reciproční

Podmínky jsou navíc reciproční. Turisté z těchto zemí mohou za stejných podmínek i k nám. Umožněn jim přitom bude i vstup do restaurací stejně jako využívání dalších služeb. Od 1. 6. mohou do Česka také vstoupit očkovaní turisté z Izraele, Austrálie, Thajska, Nového Zélandu, Singapuru a Jižní Koreje. To vše jsou relativně dobré zprávy. Dalo by se tedy říci, že turismus se pomalu navrací do normálu?

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Slovo odborníka

“Úplně normální letošní turistická sezona nebude, ale rozhodně bude lepší než ta loňská. Podle odhadů by letošní rok měl být minimálně dvojnásobně lepší než loňský,“

řekl pořadu Epicentrum deníku Blesk místopředseda asociace cestovních kanceláří Jan Papež. A dodal, že zhruba z poloviny zájezdy obsadí lidé s poukazy z loňského roku. Momentálně jsou mezi klienty cestovních kanceláří poukazy za jednu a půl miliardy korun.

Mít tak křídla jako pták a vznést se s nimi do oblak
Mít tak křídla jako pták a vznést se s nimi do oblak • Zdroj: Pixabay

Covid, nebo politika?

Současné cestování v mnoha zemích navíc už dávno neovlivňuje koronavirová pandemie jako spíše politická reakce na ní.

“Existují velmi bezpečné země, do nichž se stále nesmí, ať již z rozhodnutí dané země, nebo z rozhodnutí našeho ministerstva zdravotnictví,”

konstatuje Jan Papež.

“Existují země, které vás přijmou bez testu, ale vy se do nich musíte nějak dostat. To znamená přistoupit na podmínky leteckých společností, které testy vyžadují. A pak se z nich také musíte vrátit, což znamená akceptovat podmínky ministerstva zdravotnictví,”

pokračuje odborník. Buďme ale konkrétní.

Země mimo EU

Jiná situace většinou vládne v zemích mimo Evropskou unii. S negativním testem je pro turisty otevřena například Dominikánská republika. To návštěvníky Velké Británie dle webových stránek Ministerstva zahraničí po příletu čeká desetidenní karanténa v domácím prostředí. Dokonce sérii testů se neobejdou návštěvníci Egypta a Spojených arabských emirátů. Tyto země stejně jako Tunisko a Turecko neuznávají ani ukončené očkování.

Maledivy
Maledivy • Zdroj: Pixabay

Jak jsou na tom Maledivy?

V zimních měsících oblíbenou turistickou destinací byly Maledivy. Až tedy do té doby, kdy se tamní epidemiologická situace zhoršila do té míry, že země vyhlásila stav nouze. K uzavření hranic ale země nepřistoupila. Ke vstupu je nutný opět negativní test na koronavirus.

Uzavřené a otevřené

Uzavřené stále zůstávají Maroko a Izrael. Do Jihoafrické republiky, Brazílie, Keni a několika dalším africkým státům je pro Čech zakázaný vstup. Naopak bez podmínek je pro turisty otevřená Albánie, Andorra, Lichtenštejnsko, Mexiko a Severní Makedonie. Problematický je ovšem návrat z těchto zemí. Ten se většinou neobejde bez testu a případné karantény.

Krásná dívka v bikinách na exotické pláži
Krásná dívka v bikinách na exotické pláži • Zdroj: Freepik

Vzdálený svět

Vůbec jedny z nepřísnějších pravidel má Austrálie a Nový Zéland. Obě země turistům ještě vůbec své hranice neotevřely. Na Nový Zéland je vstup už 14 měsíců umožněn jen občanům, rezidentům a jejich rodinným příslušníkům, a to za velmi přísných podmínek. Každý příchozí po příletu musí strávit dva týdny ve státem řízeném karanténním zařízení hotelového typu. To je navíc v některých případech zpoplatněno částkou pohybující se v rozmezí od 3100 do 5 000 NZD (násobte patnácti a dostanete částku v korunách).

Osobní zkušenost

Tuto karanténu v lednu tohoto roku absolvovala i autorka tohoto článku, která má na Novém Zélandu rodinu. Na dva týdny vás regulérně zamknou v hotelovém pokoji. Jídlo se třikrát denně přináší před dveře, nárok máte na hodinovou procházku denně, která je do negativního výsledku prvního testu s eskortou. Testy absolvujete tři. První po příjezdu, druhý pátý a třetí dvanáctý den pobytu. V případě jeho negativního výsledku jste 14. den ve stejnou hodinu, v jakou jste přiletěli, propuštěni. Je to dlouhé, ale dá se tom přežít. Pokud se zabavíte, tak i bez větších potíží.

Možná pro někoho kýčovité, ale velmi lákavé
Možná pro někoho kýčovité, ale velmi lákavé • Zdroj: Pixabay

Přísné, ale efektivní

Podmínky vstupu na Zéland jsou přísné, ale mají své výsledky. Země do této doby zaznamenala jen 2317 případů. V současné době má pouze 17 aktivních případů (všechny zachycené v těchto karanténních zařízeních).

Placená karanténa čeká i na cestující do některých asijských zemí včetně Thajska. Cena je mezi 30 tisíci do 220 tisíci Bahty (1 Baht pořídíte za 0,6 Kč) v závislosti na kategorii hotelu. Za luxusní karanténu tak zaplatíte zhruba 132 tisíc korun. V případě pozitivního testu cestovatele čeká izolace v jiném zařízení, opět na jeho náklady.

Covidové paradoxy

Paradoxem jsou některé tmavě červené země mimo EU, které jsou na tom z epidemiologického hlediska mnohem lépe, než většina zemí EU. Například Cookovy ostrovy od 3. ledna do 29. května nezaznamenaly jediný případ koronaviru. Země je přitom na cestovatelské mapě vedena jako tmavě červená. V Evropě jsou na tom podobě  Černá hora, Makedonie a Albánie.

“Ministerstvo zdravotnictví zkrátka většinu zemí mimo EU automaticky a mnohdy nesmyslně označuje tmavě červenou barvou, nezávisle na tom, jaká je v nich situace. Každá ze zemí EU navíc pracuje s jinou cestovatelskou mapou. Každá je jinak přísná a rozhoduje se i na základě  vztahu s druhou zemí,”

upozorňuje Jan Papež.

Dívky si užívá mořských vln
Dívky si užívá mořských vln • Zdroj: Pixabay

Podmínky cestování do jednotlivých zemí EU

První informace o vstupu do většinou blízkých zemí jsme psali zde. Protože se ale stále všechno mění a o covidových pasech si stále necháváme spíše zdát, podívejme se, jaká je aktuální situace. 

Chorvatsko

Nejoblíbenější dovolenková destinace podle informací deníku Mladá front Dnes přijímá turisty buď s negativním testem, nebo naočkované již první dávkou vakcíny proti koronaviru (po 22 dnech). Před odjezdem je doporučeno vyplnit vstupní formulář. Podobné podmínky nastavilo také Maďarsko a Rakousko.

Veselé dívky pózují u moře
Veselé dívky pózují u moře • Zdroj: Freepik

Řecko

Řecko ke vstupu spolu s vyplněnou vstupní registrací vyžaduje kompletní očkování. Očkovaní turisté mohou i na Kypr, bez něhož je nutný negativní PCR test. Obdobná pravidla má i Francie, kde navíc na hranicích budete nuceni vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

Španělsko

Turistům s ukončeným očkováním země umožní vstup až 8. června. Do té doby budou muset cestovat s negativním PCR testem, nebo potvrzením od lékaře o prodělaném onemocnění covid 19. To však musí být v angličtině či španělštině.

Atraktivní dívka v červeném v moři
Atraktivní dívka v červeném v moři • Zdroj: Freepik

Itálie

Čeká na evropský covid pas, respektive dohodu o něm. Očkování zatím neuznává. Cestování je možné s negativním testem a po vyplnění příjezdového formuláře.

Německo

Bez testu můžete v zemi pobýt méně než 24 hodin. Další pobyt v zemi vyžaduje ukončené očkování, pozitivní test, nebo potvrzení o prodělání nemoci covid 19. Všechny příchozí také čeká povinná registrace. Povinná karanténa se Čechů už netýká.

Švýcarsko

Jediná zcela otevřená země. Nevyžaduje očkování ani test. Ovšem pokud do země přijedete vlakem, autem či autobusem. Při cestování letadlem se bez negativního textu neobejdete.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Portugalsko 

Zatímco ostrov Madeira uznává dokončení očkování, pevninské Portugalsko nikoliv. Cestovat tedy můžete pouze s negativním testem.

Tři šťastné kamarádky na pláži
Tři šťastné kamarádky na pláži • Zdroj: Freepik

Cestovatel mnohdy může jen nevěřícně kroutit hlavou. Jak je vidět, z cestování se začíná stávat adrenalinový zážitek. Zřejmě se však jedná o jiný typ adrenalinu, než jaký turista na svých cestách vyhledávají. Tak pevné nervy a hodně cestovatelských zážitků.

Leoš Mareš s Monikou nedávno byli ve Španělsku. Týnuš Třešničková u Rudého moře, Nikol Švartnerová v Marbelle, Nela Slováková v Mexiku, Dara Rolins v Emirátech. Které z těchto jmen budete následovat?

Protože vstupní podmínky do jednotlivých zemí nejsou stejné, rozhodně je vhodné si je prostudovat na stránkách ministerstva zahraničních věcí.

Zdroj: webové stránky Ministerstva zahraničních věcí, pořad Epicentrum Blesk.cz, Mladá fronta Dnes

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem novinářka, svého času i spisovatelka a fotografka. Máma a nadšená cestovatelka, která už 16 let pendluje mezi dvěma domovy. Které od sebe navíc dělí půl planety. Před 16 lety jsem se zamilovala do Nového Zélandu a Novozélanďana. A poté, co jsem mu na svět přivedla dceru, sedím na dvou židlích. Část roku trávím v Čechách a část v této nesmírně zajímavé ostrovní zemi. Ta sice leží hodně daleko, ale i přesto mě to k ní táhne jako magnet. Když jsem v Čechách, tak spolu s psaním a fotografováním s oblibou vařím, peču, zahradničím (o víkendech), cvičím (každé ráno), starám se o domů a chalupu (průběžně) a chodím na procházky s mým malým pejskem (třikrát denně). Na Zélandu se pak s oblibou vydávám na tracky, ráda plavu pod vodopády a obzvláště miluju dlouhé ranní procházky po pláži. K tomu dobrý jídlo a víno. A držím se hesla, že svět je krásnej a stojí za to na něm být.
Jana Tržilová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks