Dejte sbohem kovové Kryse! Přivítejte čínský rok Buvola. Slibuje obrat k lepšímu

Podle čínského kalendáře nás v únoru opustí rok Krysy. A mnozí si možná oddychnou…
13. prosince 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Nalejme si čistého vína. Letošní rok, který je pod nadvládou kovové Krysy, nám dává pořádně zabrat! Svět ochromila pandemie koronaviru, která zastínila řadu jiných, významných a tradičně oslavovaných událostí. Nepochybujeme proto, že už všichni vyhlíží lepší zítřky. Právě ty by měl přinést rok kovového Buvola, který oficiálně startuje 12. února 2021 a potrvá až do 31. ledna 2022.

Ochromení covidem a vyhlížení vakcíny

Čínský rok Krysy začal 25. ledna 2020 a sliboval hektické období, ve kterém nás měla čekat řada zkoušek, ale také nových příležitostí. To se koneckonců i stalo. Tou dobou už ve světě totiž začaly panovat obavy z dosud neznámého koronaviru, který později zcela ochromil svět. Možnost jít bez obav do práce, na večeři do restaurace nebo odletět na dovolenou se stala zbožným přáním a hotovým luxusem.

Stavba záložních nemocnic a střídání ministrů

Jednotlivé státy se uzavřely do sebe či vyhlásily nouzové stavy. Zdravotníci v celé řadě zemí padali vyčerpáním a nemocnice nestíhaly přijímat pacienty. Začaly se proto stavět i záložní nemocnice. Vlády začaly předkládat nařízení, která se většinou nesetkala s pochopením veřejnosti. Ministři zdravotnictví tak měli letos nelehkou práci. Možná proto se v Česku vystřídali hned tři.

Boom jménem home office

Tržby většiny firem začaly vlivem pandemie klesat, výjimkou nebyly ani přední módní domy jako Louis Vuitton nebo Prada, kterým klesl zisk až o 40 procent. Lidé začali přicházet o práci, nebo jim bylo znemožněno podnikání. Češi začali pracovat primárně z domova a home office tak zažívá obrovský boom.

Velká Británie opustí k 31. prosinci Evropskou unii

Vývoj vakcíny proti koronaviru se stal v roce 2020 tím nejdůležitějším úkolem. Nejedna firma se předháněla o to, kdo ji dřív vyvine, a který stát bude jako první očkovat. To se nakonec podařilo Velké Británii, která má k 31. prosinci 2020 definitivně opustit EU, a tak se na ni již nevztahují přísná pravidla pro testování vakcíny a její uvedení na trh. 

Boris Johnson
Boris Johnson • Zdroj: Profimedia

Není to ale jen COVID-19, který se zapsal lidem v roce 2020 do paměti. Pojďte si s námi připomenout i další významné události, které letos zahýbaly světem.

Rok Krysy v České republice

Začátkem března začal koronavirus poprvé zastavovat život v Česku. Zavřely se školy a začaly se rušit akce a 12. března pak vláda vůbec poprvé vyhlásila nouzový stav. V březnu svět opustila ve věku 80 let česká hudební legenda Eva Pilarová, v srpnu ve věku 59 let herečka Hana Krampolová a 5. září oscarový režisér Jiří Menzel. Zdravotní komplikace se nevyhnuly ani prezidentovi Miloši Zemanovi, který si zlomil koncem srpna pažní kost a absolvoval operaci v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Jiří Menzel v obleku
Jiří Menzel v obleku • Zdroj: archiv Olgy Menzelové

V roce 2020 se také otřásl v základech trh s nemovitostmi. Omezilo se cestování a tisíce bytů Airbnb zely a zejí kvůli tomu prázdnotou. Byly tu ale i dobré zprávy.

Karlovarský „klenot“ hotel Thermal začal v březnu finišovat rekonstrukci svých pokojů. A populární TikTok pro změnu v polovině roku dobývat Česko. Účet si založila i bývalá první dáma Dagmar Havlová!

Legendární Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary se konal navzdory pandemii, prostřednictvím projektu Tady Vary, byť se po červeném koberci nikdo neprošel… A Češi ani letos nepřišli o oblíbený pražský týden módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Ten se konal za daných epidemiologických opatření.

Designéři Vanda Janda (uprostřed) a Boris Král na týdnu módy
Designéři Vanda Janda (uprostřed) a Boris Král na týdnu módy • Zdroj: Profimedia

Česko v roce 2020 vyhlašovalo Stavbu roku a titul si odneslo hned 8 projektů, mezi nimi i stylové sídlo firmy Lasvit. Začátkem října probíhaly senátní volby, které zcela ovládli Starostové. Senátorské křeslo ve volbách získali i Miroslava Němcová nebo Václav Láska.

Koncem září rezignoval na post ministra zdravotnictví Adam Vojtěch a nahradil jej Roman Prymula. Ten na postu ale setrval pouhý měsíc a poté, co byl přistižen, jak vychází bez roušky z restaurace, které měly být tou dobou zavřené, jej Andrej Babiš vyzval k rezignaci. Funkce se tak ujal Jan Blatný.

Koronavirus ovlivnil koncem letošního roku mnohé. Pražský primátor Zdeněk Hřib například po patnácti letech od praxe v nemocnici oblékl bílý plášť a nastoupil pomáhat do nemocnice. Oslavy 17. listopadu se až na výjimky konaly formou online. Symbolicky v Den boje za svobodu a demokracii pak byla také po padesáti letech dokončená a odhalena plastika Plamen vzdávající hold Janu Palachovi. Online proběhlo také vyhlášení Cen Thálie. Cenu mimo jiné získali Erika Stárková alias Dáša z Mostu nebo Josef Abrhám.

V roce 2020 své jubileum oslavila celá řada celebrit, mimo jiné okouzlující modelka Daniela Peštová (50) nebo herečka Hana Maciuchová (75). Krásné 101. narozeniny pak oslavila sběratelka umění a zakladatelka Nadace Jana a Medy Mládkových a Musea Kampa Meda Mládková.

Meda Mládková
Meda Mládková • Zdroj: Profimedia

Co se událo ve světě?

Američané si letos zvolili nového prezidenta a po dramatickém souboji se jím stal se 78letý Joe Biden. Ten by se měl úřadu ujmout 20. ledna 2021. Po roce a půl si také Američané zvolili svou novou královnu krásy, stala se jí 22letá Asya Branch z Mississippi.

Nová Miss USA Asya Branch
Nová Miss USA Asya Branch • Zdroj: Profimedia

Rok 2020 přál i v lásce a mateřství! Již potřetí se vdala herečka Scarlett Johansson. Zasnoubili se například Gwen Stefani a Blake Shelton nebo Brooklyn Beckham s herečkou Nicolou Peltz. Maminkami se letos staly zpěvačka Katy Perry, modelka Gigi Hadid nebo herečka Jessica Biel.

Za přísných epidemiologických opatřeních se v listopadu konal 48. ročník prestižních hudebních cen American Music Awards. Umělcem roku se stala Taylor Swift, která triumfovala i v kategoriích Hudební video roku a Oblíbená popová zpěvačka a stala se ve třiceti letech rekordmankou v počtu vítězství.

Ale předávaly se i nejprestižnější filmové ceny - Oscaři, a to už o pár měsíců dříve! Sošku si v únoru odnesl za svůj strhující výkon ve filmu Joker herec Joaquin Phoenix a slavila i Renée Zellweger, která Oscara získala za snímek Judy. Nejlepším filmem se stalo jihokorejské drama Parazit.

Svět si v roce 2020 ovšem i poplakal. Zemřel legendární fotbalista Diego Maradona, herec Sean Connery, manželka Johna Travolty Kelly Preston nebo také Conchata Ferrell, známá jako Berta z Dva a půl chlapa. Světem rovněž otřásla smrt Afroameričana George Floyda, který byl koncem května zabit při policejním zásahu. 

Herec Sean Connery
Herec Sean Connery • Zdroj: Profimedia

Jaký bude čínský rok Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se budeme mít mnohem lépe, než v roce 2020. Rok Buvola slibuje, že těm, kteří v roce kovové Krysy řešili velké změny a těžké životní situace, se konečně uleví. V roce 2021 bychom se měli také zaměřit na zdokonalování všeho – uspořádat své vztahy, rozšířit své znalosti, nebo si najít lepší práci. Právě té bude rok 2021 přát. Rok Buvola se totiž nese ve znamení píle a pracovitosti. Takže po zásluze budou všichni odměněni. Úspěch ale skutečně nebude zadarmo a rok kovového Buvola vyžaduje pořádné zabrání a úsilí z vaší strany. 

Ve znamení hojnosti

Finance budou hrát v příštím roce významnou roli. Ti, kteří je v roce 2020 až příliš řešili, nebo se jim jich nedostávalo, si konečně oddychnou. Mnozí můžou právě v roce kovového Buvola uspořádat své finanční záležitosti, srovnat dluhy nebo dokonce dosáhnout finanční nezávislosti. Lidé, kteří přišli kvůli pandemii koronaviru o práci, najdou jiné adekvátní zaměstnání a vynahradí se jim i finanční ztráty. Ti, kteří chtějí změnit zaměstnání by neměli v příštím roce váhat – nabídek by měli mít dostatek.

Buvol přeje vztahům, ale…

Rok Buvola se také ponese v duchu usmíření a urovnání nefunkčních vztahů. Najděte si tak čas pro svou rodinu, přátelé a posilujte své vztahy. V případě dlouhodobých vztahů a partnerství si však dejte pozor na nedorozumění. Pokud problémy vyeskalují, případný rozchod si dvakrát rozmyslete. Pozor také na rychlé zamilování – takové vztahy nemusí mít v roce 2021 dlouhého trvání a mohly by vám spíše uškodit. Nového partnera proto vybírejte s rozmyslem.

Dbejte na své zdraví

I v roce 2021 je víc než třeba dbát na své zdraví a prevenci. Nadále totiž hrozí zvýšené riziko respiračních onemocnění a také nehod a úrazů. Buďte na sebe proto opatrní a nezapomeňte nejen do nového roku vykročit správnou nohou. Tak si pište do diářů... rok Buvola startuje 12. února!

Muž s buvolem
Muž s buvolem • Zdroj: Pixabay.com/sasint
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m, Praha 4
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 642 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
38 256 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m
Praha 5

Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m

1 + KK 50 m², bal. 9 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 62 m²
13 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 453 408 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m

2 + 1 55 m², bal. 2 m²
6 198 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 457 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 340 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m

2 + KK 64 m², bal. 6 m²
5 980 425 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m

3 + KK 85 m², ter. 11 m²
7 811 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 156 m², ter. 21 m²
17 722 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m

1 + KK 39 m²
4 769 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m

2 + KK 49 m², bal. 3 m²
5 874 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
32 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks